Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Melander Micael



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1971 Dannero Elitlärling hos A-tränare: köra (G1)
(Melander Gunnar)
Blå, röda axelklaffar; mblå www.melandertrav.com
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 390 33 47 34 8 % 2 183 600
2016 603 40 47 65 7 % 3 072 650
2015 487 33 34 47 7 % 2 598 150
2014 386 17 32 33 4 % 1 514 800
2013 593 28 50 50 5 % 2 478 500

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
H 170925-8 1/2160 5 30,8 434 MYSLOVEN Hedström Linda S 2 500
H 170925-4 1/2140 7 16,4 70 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 2 200
H 170925-3 1/2140 0 20,6g 128 CLIPPER CHIP Smidt Rickard 0
H 170925-2 8/2640 3 30,7 576 NYGÅRDS DRIVEX Norring Johnny 7 500
H 170925-1 7/2160 0 16,3 1495 ÅHLUNDA SURVIVOR Hedström Linda S 0
D 170924-4 4/2140 2 15,4 118 CARLOS MADONNA Melander Micael 11 000
D 170924-3 1/2660 0 u 86 ROYAL FACE Eklund Ricky 0
D 170924-15 k 4/2160 51,5g gdk TÅGA RYKER Lindström Gunilla 0
Ös 170923-10 2/2160 6 31,0 204 SÖRDAL ODIN (NO) Melander Micael 2 100
Ös 170923-9 10/1660 5 16,0 192 VALENTINO DEMI Byström Monica 3 000
Ös 170923-8 7/2140 7 16,4a 268 KALCIUM Linde Mats 3 000
Ös 170923-7 7/2140 4 25,9ag 264 TALLS ODIN Jonsson Sofia 5 300
Ös 170923-5 1/2140 3 14,1a 157 LEO ON LINE Wikberg Daniel 8 000
Ös 170923-3 6/1640 3 12,6a 72 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 7 500
Ös 170923-2 6/1640 4 itg 57 HOPPETS MELODI Linde Mats 5 000
B 170920-3 1/2180 5 27,0 72 MINELLI Hafstad Anders 3 800
Sk 170919-9 2/2160 d ug 72 GLOBAL TAIL Salmela Petri 0
Sk 170919-6 1/2160 4 27,9 76 IDUN Forsgren Peter 5 100
Sk 170919-5 2/2160 6 20,6 221 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 2 100
Sk 170919-4 3/2140 7 16,5g 25 FROM THE MINE Norqvist Catarina 2 100
Sk 170919-3 7/1640 0 14,8a 544 GIMEHEAVEN SISU Salmela Petri 0
Sk 170919-2 1/2640 d vänd 80 NORDGLIMRA Hedberg Sören 0
Sk 170919-1 2/2160 0 21,5g 137 EASTWOOD SISU Salmela Petri 0
Bo 170902-8 11/2640 8 16,7a 393 BONNIE LIGHT Hezekielsson Carina 2 300
Bo 170902-7 3/2160 1 29,1 26 NORDGLIMRA Hedberg Sören 25 000
Bo 170902-6 2/2140 0 18,0 213 BILL BAILEY (NO) Hezekielsson Carina 0
Bo 170902-5 10/2140 d 15ag 216 EASTWOOD SISU Salmela Petri 0
Bo 170902-4 3/1640 7 18,3a 329 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 2 100
Bo 170902-3 8/2160 0 16,8 881 CARPE DIEM SISU Salmela Petri 0
Bo 170902-1 5/1640 4 21,9g 59 FRODE SISU (NO) Salmela Petri 5 300
U 170901-10 9/1640 0 27,4g 1093 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 0
U 170901-7 4/2140 0 15,7a 86 JON SÅNNA Strand William 0
U 170901-1 8/2140 d 10ag 134 NES TROLL (NO) Berglund Jörgen 0
H 170831-10 6/1640 0 18,3 305 FIRST ENJOYMENT Jonsson Roland 0
H 170831-9 1/1640 d 10g 74 SÖRDAL ODIN (NO) Edin Stefan 0
H 170831-7 1/2160 3 27,1g 61 MINELLI Hafstad Anders 7 500
H 170831-6 1/2160 1 15,8 233 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 22 000
Ös 170829-1 8/2140 2 18,8 45 PARADIS D'INVERNE Ledström Birger 10 000
B 170826-4 1/1660 7 13,9 457 BIONICLE MAN Molinder Kurt 2 700
B 170825-10 r 3/3640 5 15,7 132 COAL TRADER Norqvist Catarina 17 000
B 170825-7 r 2/3160 0 26,1 1345 PRINS ELDEN Ledström Birger 0
Bo 170824-10 1/1660 0 16,5 90 FOOLISH BEAT Nordström Anette 0
Bo 170824-8 8/2140 0 19,4ag 60 SYSTER SOL Norqvist Catarina 0
Bo 170824-7 8/2160 6 20,6 356 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 2 100
Bo 170824-4 1/2140 1 15,0a 31 FROM THE MINE Norqvist Catarina 20 000
Bo 170824-3 2/2640 0 19,2ag 692 BILL BAILEY (NO) Hezekielsson Carina 0
G 170822-7 3/2140 0 29,9ag 146 NATTENS FYRSTE* (NO) Bakkely Jan Ingar 0
170822-9 3/2140 5 16,6 77 EPICUS Eklund Ricky 2 500
170822-7 1/2180 d 12g 331 ELDTORING Edman Jenny 0
170822-4 5/1640 d vändg 64 SANGRITA ÅS (US) Eriksson Henrik 0
170822-3 2/2140 0 32,4 465 FURSTEN ARON Molinder Kurt 0
170822-1 1/2160 4 15,2 250 HAPPYGANGSTER G.L. Norberg Hans-Erik 5 100
170822-13 k 1/2180 31,7 gdk DANS EMIL Kristoffersson Gunnar 0
D 170821-10 1/2160 3 17,4 220 A.THALIANA Sundström Lena 2 300
D 170821-9 2/1640 6 16,8g 65 BORN THIS WAY Strömberg Assar 2 000
D 170821-8 7/2140 5 30,1g 176 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 2 800
D 170821-7 1/2160 5 33,0g 200 THULA SCOTT Hedström Linda S 2 800
D 170821-5 2/2140 6 22,2g 149 CHI CHA CHAPPY Hedström Samita 2 000
D 170821-4 5/2640 4 16,6 275 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 5 100
D 170821-3 4/2140 2 15,7 59 TWEENER Wikberg Daniel 11 000
D 170821-2 3/1660 1 26,0 22 MINELLI Hafstad Anders 22 000
D 170821-1 1/2140 6 17,1 397 RED SUNSHINE Jonsson Roland 3 000
Sk 170817-8 4/1640 3 30,5 124 SÖRDAL ODIN (NO) Edin Stefan 7 500
Sk 170817-7 6/2160 4 16,4 61 MICKES SISU Olofsson Hanna 6 500
Sk 170817-4 1/2640 5 28,8g 31 VINDBLÄSEN Tuuliainen Rainer 3 000
Sk 170817-3 9/2140 5 13,3a 83 VICTORY STREAMLINE Olofsson Hanna 3 000
D 170813-7 r 2/2140 0 16,0a 313 STEPPING BEAUTY Åberg Monica 0
D 170813-2 8/2140 0 19,3 612 GIDDEFIX Johansson Ulf Arne 0
U 170811-11 11/1640 0 18,0ag 82 SYSTER SOL Norqvist Catarina 0
U 170811-9 5/2160 5 26,2 179 IDUN Forsgren Peter 8 500
U 170811-8 7/2640 1 15,2a 56 COAL TRADER Norqvist Catarina 30 000
U 170811-7 7/2140 2 15,3a 61 FROM THE MINE Norqvist Catarina 15 000
U 170811-5 10/2140 0 31,3a 1002 ÄNGSFRIGG Fjällström Anita 0
U 170811-4 11/2140 2 14,4a 75 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 15 000
U 170811-3 10/2140 2 18,6 160 PARADIS D'INVERNE Ledström Birger 10 000
U 170811-1 1/2160 0 17,8g 173 SIMPLYAMONSTER ÅS Eriksson Henrik 0
Sk 170810-4 2/2140 2 32,2a 26 NORDGLIMRA Hedberg Sören 10 000
Sk 170810-2 1/2160 3 28,5 62 TALLS ODIN Jonsson Sofia 7 500
Sk 170810-1 5/2160 4 19,2 207 EPICUS Eklund Ricky 6 500
170808-9 5/2180 0 19,4 231 THE UNFORGIVEN Persson Pernilla 0
170808-8 3/2140 7 37,4g 507 VIGRID Forsgren Peter 2 000
170808-7 12/2140 0 ug 177 SOMBODYSHEARTBREAK (US) Eriksson Henrik 0
170808-6 5/2140 1 17,5 54 PASSWORD BROLINE Näslund Per Anders 12 000
170808-5 6/2140 0 35,0g 382 TOMBO JÄRVA Karlsson Victor 0
170808-2 3/2160 3 27,1 50 MINELLI Hafstad Anders 7 500
170808-14 k 1/2160 dg ejg LYCKELDS MOLLE Johansson Bo-Lennart 0
170801-8 1/2680 0 28,2 57 TALLS ODIN Jonsson Sofia 0
170801-2 4/2160 8 36,2g 525 TOMBO JÄRVA Karlsson Victor 2 000
170801-14 p 1/2160 40,6g ejp JUSTAUPPERCUT Viklund Ingegerd 0
B 170731-9 2/2140 1 16,8 230 BIONICLE MAN Molinder Kurt 10 000
B 170731-8 9/2660 5 17,5 1089 PEAT CHIMNEY Holmberg Maria 3 000
B 170731-7 2/2140 0 39,3 336 VIGRID Forsgren Peter 0
B 170731-2 3/1640 3 27,2 248 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 8 000
D 170730-9 5/2660 2 17,3 82 CRIME OF PASSION Oskarsson Marita 7 500
D 170730-8 2/2140 6 17,1a 600 RED SUNSHINE Jonsson Roland 3 000
D 170730-4 1/2140 2 15,0a 44 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 11 000
D 170730-3 4/2140 5 32,4a 198 BERGLUND ODA (NO) Karlsson Björn 3 800
D 170730-2 7/2140 7 32,3 531 ÅHS MARA Jonsson Susanne 2 000
D 170730-13 k 2/2140 18,7 gdk PASSWORD BROLINE Näslund Per Anders 0
H 170729-8 r 12/2140 d 12g 1562 PRINS ELDEN Ledström Birger 0
H 170729-6 r 3/2640 4 16,1 2082 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 13 500
H 170729-4 1/2160 7 16,8 533 LATASHA FLANAGAN Larsson Ann-Louise 2 300
U 170728-9 7/1640 2 28,8a 174 NORDGLIMRA Hedberg Sören 10 000
U 170728-5 3/1660 7 15,1 349 GIMEHEAVEN SISU Salmela Petri 2 300
U 170728-4 1/2140 0 ug 668 SUNDBO SAMBA Nilsson Daniel 0
U 170728-3 1/2140 0 18,2a 938 KUNG METO Näslin Arne 0
U 170728-1 5/2660 2 16,6 21 COAL TRADER Norqvist Catarina 12 500
U 170728-13 k 2/2140 21,5 gdk PARADIS D'INVERNE Ledström Birger 0
Sk 170727-6 14/2140 0 15,0a 235 MAX DE LUX Westerlund Martin 0
Sk 170727-1 8/2140 4 18,9 223 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 5 000
Ös 170726-8 8/2140 0 15,3a 407 PRINCE DEMI Byström Monica 0
Ös 170726-1 2/1660 5 24,5 105 IDUN Forsgren Peter 5 500
Ov 170725-9 2/2100 d 0g 160 ELDTORING Edman Jenny 0
Ov 170725-5 3/2120 2 30,0 68 HÖIBY SICO* (NO) Kulseth Morten 6 000
Ov 170725-4 8/2120 1 18,3 42 ASSAULT Wikberg Daniel 30 000
Ov 170725-1 1/2100 5 16,6 18 LEO ON LINE Wikberg Daniel 3 100
B 170722-4 4/2140 2 26,3 24 MINELLI Hafstad Anders 12 500
B 170722-2 6/1660 4 13,9 22 WEEKEND FUN Wikberg Daniel 5 000
D 170721-8 6/2140 d 10g 752 PASSWORD BROLINE Näslund Per Anders 0
D 170721-6 3/2160 0 18,7g 441 BONE MACHINE Landström Christina 0
D 170721-5 5/1640 d 12g 145 AILO (NO) Landström Christina 0
D 170721-3 2/2180 0 29,9 879 ÄNGSFRIGG Fjällström Anita 0
D 170721-1 3/2660 2 16,9 332 MAGIA DOC Johansson Ulf Arne 12 500
B 170720-12 1/1640 5 13,4a 130 EPICUS Eklund Ricky 3 000
B 170720-10 5/2140 0 17,6a 209 DREAM U.N.G. Wikberg Daniel 0
B 170720-5 1/1640 5 24,8a 676 TALLS ODIN Jonsson Sofia 3 800
B 170720-4 5/2640 0 15,7a 428 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 0
B 170720-2 2/2140 4 17,1 432 GIDDEFIX Johansson Ulf Arne 5 000
Bs 170718-8 3/2640 7 16,3ag 498 SIMPLYAMONSTER ÅS Eriksson Henrik 2 100
Bs 170718-3 12/2140 5 14,3ag 45 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 3 000
H 170716-8 1/1640 6 33,4g 273 LAX ERIK Nylander David 2 000
H 170716-6 1/2160 0 17,9 244 LATASHA FLANAGAN Larsson Ann-Louise 0
H 170716-5 5/2160 d 7g 476 STÖTEN Mood Jennie 0
H 170716-2 1/2160 4 32,0 44 BERGLUND ODA (NO) Karlsson Björn 12 500
170715-8 3/2640 0 17,7a 298 TOP DEGLI ULIVI (IT) Landström Christina 0
170715-7 1/2140 d ug 117 BERGLUND SVARTA (NO) Karlsson Björn 0
170715-3 7/2140 0 15,4a 398 FLIP A COIN Bucht Mats 0
170715-14 k 2/2140 20,7 gdk SUPERLANE Karlsson Björn 0
Hg 170714-10 1/1680 2 18,2 69 BORN THIS WAY Strömberg Assar 6 500
Hg 170714-9 3/2040 4 37,2 92 ULVSÅS ZICOLIN Gabrielsson Gunnar 3 200
Hg 170714-8 5/2500 3 26,1 65 MEL ODIN Edin Stefan 8 000
Hg 170714-6 8/1680 2 26,7 85 NATTENS FYRSTE* (NO) Bakkely Jan Ingar 12 500
Hg 170714-5 6/2040 3 16,9 61 TWEENER Wikberg Daniel 8 000
Hg 170714-4 6/2060 5 18,2g 270 SAHBRA ÅS Brunzell Malin 4 500
Hg 170714-3 1/2480 2 18,4 16 ASSAULT Wikberg Daniel 12 500
Hg 170714-2 3/1660 7 34,3g 20 HULTE IDUN Karlsson Björn 2 000
Hg 170714-1 2/1680 3 15,8 47 BONE MACHINE Landström Christina 8 000
Ly 170704-9 7/2160 0 17,0 373 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 0
Ly 170704-8 1/2680 4 18,4 21 COAL TRADER Norqvist Catarina 3 000
Ly 170704-5 9/1640 7 15,6 71 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 2 000
Ly 170704-3 3/2140 0 34,1g 66 BERGLUND SVARTA (NO) Karlsson Björn 0
Ly 170704-1 1/2200 8 36,4 233 TOMBO JÄRVA Karlsson Victor 2 000
Bs 170703-9 6/2140 2 26,4a 482 IDUN Forsgren Peter 125 000
Bs 170703-7 1/2140 5 29,5 323 ZICOLINA Gabrielsson Gunnar 8 500
Ov 170702-9 2/2120 1 29,8 81 MINELLI Hafstad Anders 40 000
Ov 170702-8 3/2120 2 17,6 73 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 5 000
Ov 170702-7 4/2100 1 17,8 25 TWEENER Wikberg Daniel 10 000
Ov 170702-6 4/2120 0 ug 28 HOPE AND DREAMS Häggström Kennet 0
Ov 170702-5 4/2100 5 18,8g 102 ÅHLUNDA SURVIVOR Hedström Linda S 2 100
Ov 170702-4 6/2100 1 28,9 104 MINELLI Hafstad Anders 15 000
Ly 170630-8 3/2160 d 4g 204 LYCKELDS ELRIGO Johansson Bo-Lennart 0
Ly 170630-7 6/1640 0 17,8g 44 DEAR FARMER HENRY Olofsson Hanna 0
Ly 170630-6 6/2140 0 ug 70 TROPICANA ÅS (US) Eriksson Henrik 0
Ly 170630-2 11/2140 7 22,2 199 INVISIBLE GOOFY Olofsson Hanna 2 000
Ly 170630-13 k 3/2140 22,1 gdk MEGABYTE BROLINE Utter Emma 0
Bs 170626-8 5/2160 7 16,8 159 ASSAULT Wikberg Daniel 3 000
Bs 170626-6 1/1640 3 14,5a 224 SENECA T.P. (DE) Wikberg Daniel 5 000
Bs 170626-2 3/2140 6 25,7 497 MODD BRUN Boberg Nancy 2 300
Sk 170624-11 4/3160 2 14,7 259 ONLY EYES BROLINE Salmela Petri 37 500
Sk 170624-10 5/2140 5 17,2a 1244 SIMON ROCKY Salmela Petri 8 000
Sk 170624-9 6/2160 0 16,5g 42 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 0
Sk 170624-7 3/2140 3 16,1 326 GRIMALDI Olofsson Hanna 7 500
Sk 170624-2 9/1640 3 13,8a 144 SUNTORY ROYAL Marklund Lars 9 500
H 170623-11 4/1640 1 13,8a 17 WEEKEND FUN Wikberg Daniel 15 000
H 170623-8 10/2140 4 14,6a 58 COAL TRADER Norqvist Catarina 5 000
D 170622-13 2/2660 6 29,8 466 AILO (NO) Landström Christina 2 700
D 170622-10 9/2140 7 17,4a 534 MATILDE DE SOCCOA Berggren Håkan 2 000
D 170622-5 8/2160 3 26,1 210 IDUN Forsgren Peter 12 500
D 170622-4 6/3180 7 17,3 327 VIKTOR BARSK (NO) Nordlander Lars-Åke 4 000
Bo 170617-14 3/2140 0 33,6 558 GULLPÅL Eitzenberger Eva 0
Bo 170617-8 r 3/2160 0 15,4 133 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 0
Bo 170617-2 6/2140 0 15,7ag 445 LAWLESS LADAY Salmela Petri 0
B 170616-9 7/1640 8 14,8 54 TOP DEGLI ULIVI (IT) Landström Christina 2 100
B 170616-7 8/2160 6 15,5 189 HOPE AND DREAMS Häggström Kennet 5 500
B 170616-2 2/2640 5 18,1g 134 SUNNY GLIDER Boberg Nancy 2 100
Ös 170609-11 3/2160 d ug 65 SANGRITA ÅS (US) Eriksson Henrik 0
Ös 170609-7 5/2160 7 32,9g 362 BERGLUND SVARTA (NO) Karlsson Björn 5 500
Ös 170609-6 5/1660 1 13,7 76 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 20 000
Ös 170609-1 2/1640 3 28,5 194 BERGLUND ODA (NO) Karlsson Björn 17 500
U 170608-8 2/2160 4 16,7 52 CRIME OF PASSION Oskarsson Marita 2 200
U 170608-6 9/2140 0 31,4ag 241 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 0
U 170608-4 8/2140 1 16,1a 104 EPICUS Eklund Ricky 20 000
U 170608-15 k 8/2140 20,2 gdk BELL TOWER Jonsson Leif 0
Sk 170606-10 5/2160 4 17,8 290 RIVERSIDE ON LINE (NO) Utter Emma 2 200
Sk 170606-8 13/2140 6 29,6a 112 NORDGLIMRA Hedberg Sören 2 100
Sk 170606-6 7/2640 7 30,1a 240 SVEGÅRDENS LOMA Svegårdh David 2 100
D 170605-9 3/2660 2 15,7 77 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 10 000
D 170605-8 3/1660 3 15,1 78 CARLOS MADONNA Melander Micael 7 500
D 170605-7 4/2140 0 18,7 163 ZADAR SWING Eriksson Kjell-Ove 0
D 170605-5 1/2160 d 7g 90 TROPICANA ÅS (US) Eriksson Henrik 0
D 170605-3 2/2160 d 7g 60 SOMBODYSHEARTBREAK (US) Eriksson Henrik 0
D 170605-1 1/1640 d 13g 66 VIGRID Forsgren Peter 0
D 170605-15 k 3/2140 21,6 gdk IDA CHIP G.L. Näslund Per Anders 0
Bs 170603-10 6/2160 1 15,9 74 FARMENS KARISMA Wassberg-Englund Åsa 5 000
Bs 170603-8 3/2140 4 16,4 450 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 5 300
170602-9 14/2140 2 17,2a 86 HOPE AND DREAMS Häggström Kennet 7 500
170602-8 11/2640 d 9ag 28 DIGITAL ENGINE Frölander Lennart 0
170602-6 4/1640 0 u 39 LOME FIX Holmgren Holger 0
170602-5 1/1640 2 14,9a 19 LEO ON LINE Wikberg Daniel 10 000
170602-3 9/2140 5 16,4a 201 FILLE D'OR Henriksson Niclas 2 100
170602-2 1/2160 1 35,0 88 BERGLUND ODA (NO) Karlsson Björn 20 000
B 170601-3 2/1640 0 29,2ag 230 KAKE Björklund Mikael 0
B 170601-1 1/2160 8 18,3g 1003 NYBY DIRTY MONEY Öberg Jan 2 100
Bo 170531-11 5/2160 7 15,7 167 LAWLESS LADAY Salmela Petri 2 300
Bo 170531-7 6/1660 1 25,0 497 IDUN Forsgren Peter 100 000
Bo 170531-6 8/2140 6 16,2a 357 EASTWOOD SISU Salmela Petri 4 000
Bo 170531-13 k 3/2140 21,3 gdk MR VANHEDEN Eitzenberger Eva 0
Ös 170529-9 6/1660 0 17,5 397 ZANQUIN Johansson Ulf Arne 0
Ös 170529-7 2/2140 2 17,5 249 DREAM U.N.G. Wikberg Daniel 15 000
Ös 170529-6 2/1640 d uag 370 CAN SVEA Holmberg Lennart 0
Ös 170529-4 5/2140 1 14,5a 75 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 25 000
Ös 170529-3 7/2640 6 17,3a 343 SIMPLYAMONSTER ÅS Eriksson Henrik 2 300
Ös 170529-2 1/1640 2 14,3a 136 SANGRITA ÅS (US) Eriksson Henrik 10 000
B 170525-6 9/2140 8 19,6 390 VALNES ICILLA Hansson Emma 5 500
B 170525-5 1/2180 2 33,6 25 ZITOR Gabrielsson Gunnar 10 000
Sk 170523-9 7/2640 7 15,2a 783 TARU SISU Salmela Petri 2 100
Sk 170523-7 6/2160 0 17,4g 365 APHEX A.F. Marklund Lars 0
Sk 170523-5 3/2140 5 16,1a 522 CARPE DIEM SISU Salmela Petri 4 500
Sk 170523-4 1/1640 2 28,4a 117 LILLFAX Gällerstedt Mats 10 000
Sk 170523-1 2/1660 d 7g 1141 HJOGGBRITA Säll Malin 0
D 170522-8 5/2660 0 18,9g 248 STARLIGHT HILLS Svedin Nils-Erik 0
D 170522-7 3/2680 2 27,6 45 TALLS ODIN Edin Stefan 11 000
D 170522-6 3/1640 0 19,1g 88 NYBY DIRTY MONEY Öberg Jan 0
D 170522-4 10/1640 4 15,1 35 BONE MACHINE Landström Christina 5 100
D 170522-3 4/2160 4 29,0 14 LOME FIX Holmgren Holger 6 500
D 170522-2 9/1640 5 15,4 121 CARLOS MADONNA Melander Micael 3 000
D 170522-13 k 1/2140 24,8g ejg MR VANHEDEN Andersen Troels 0
U 170519-11 9/2140 1 16,5a 66 CRIME OF PASSION Oskarsson Marita 5 000
U 170519-10 5/2160 4 15,7 187 SPARTACUS LAVEC Karlsson Andreas 5 000
U 170519-1 5/2140 8 40,0 330 SOTÅGUBBEN* (NO) Högberg Anders 5 500
B 170518-9 8/2160 3 17,1 163 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 3 500
B 170518-5 5/2640 6 17,0a 235 EPICUS Eklund Ricky 2 100
B 170518-2 7/2160 0 18,1 1131 LATASHA FLANAGAN Larsson Ann-Louise 0
Bo 170516-10 6/2160 1 14,9 87 LAWLESS LADAY Salmela Petri 5 000
Bo 170516-9 4/2140 0 19,6ag 68 EASTWOOD SISU Salmela Petri 0
Bo 170516-8 12/1640 5 26,7a 327 IDUN Forsgren Peter 3 000
Bo 170516-7 9/2140 0 17,9a 98 LIONIZE* Luttunen Janita 0
Bo 170516-3 8/2140 1 17,9 183 DWIGHT SISU Salmela Petri 20 000
Bo 170516-2 3/2160 4 20,8g 29 SIMON ROCKY Salmela Petri 5 000
Ös 170513-10 2/2140 5 18,4 391 SAHBRA ÅS Brunzell Malin 2 100
Ös 170513-7 3/2140 5 16,3a 85 SPARTACUS LAVEC Karlsson Andreas 3 000
Ös 170513-3 1/1640 2 11,9a 40 LEO ON LINE Wikberg Daniel 10 000
Ös 170513-2 2/1640 1 31,4 40 ZITOR Gabrielsson Gunnar 20 000
Ös 170513-16 k 6/2140 19,8 gdk HIGHSURPRISE LADAY V. Krusenstierna Charlotte 0
Ro 170512-7 2/2140 0 26,6ag 56 TALLS ODIN Edin Stefan 0
H 170511-4 11/1640 6 15,4 911 MACBETH BROLINE Näslund Per Anders 2 000
H 170511-2 8/2160 d ug 502 IDA CHIP G.L. Näslund Per Anders 0
B 170510-3 2/2140 2 32,8 49 ZICOLINA Gabrielsson Gunnar 25 000
B 170510-1 5/2140 8 21,0g 454 VALNES ICILLA Hansson Emma 3 200
Sk 170509-9 3/2140 4 16,9a 71 APHEX A.F. Marklund Lars 2 200
Sk 170509-8 2/2160 0 30,6 255 GULLPÅL Eitzenberger Eva 0
Sk 170509-4 4/2140 6 15,3 225 GIMEHEAVEN SISU Salmela Petri 2 200
Sk 170509-3 8/2140 2 15,3 227 SELF FUTURE Salmela Petri 11 000
170508-8 15/2140 0 17,3a 62 STARPOINT LEGACY Svegårdh David 0
170508-7 8/2160 0 20,2 701 YLVA SWING Eriksson Kjell-Ove 0
170508-4 3/1640 5 26,6a 359 IDUN Forsgren Peter 3 100
170508-3 12/1640 3 13,8a 439 BONE MACHINE Landström Christina 7 500
170508-2 4/2140 7 17,1a 1188 LATASHA FLANAGAN Larsson Ann-Louise 3 000
170508-1 1/2140 1 28,9a 27 LOME FIX Holmgren Holger 15 000
B 170501-9 r 10/2140 4 12,6a 968 LEO ON LINE Wikberg Daniel 13 500
H 170430-8 2/1640 8 33,2g 558 NORDGLORIA Melin Lina 2 100
Bo 170428-6 12/2140 0 15,2a 270 LAWLESS LADAY Salmela Petri 0
Bo 170428-3 2/1640 2 15,0 115 BONE MACHINE Landström Christina 12 500
Bo 170428-2 2/2160 7 28,8 124 STÅLVILLE Gällerstedt Mats 2 300
D 170423-8 6/2160 0 36,1g 1090 NORDGLORIA Melin Lina 0
D 170423-7 5/2140 2 15,7 68 LEO ON LINE Wikberg Daniel 10 000
D 170423-5 7/2160 2 16,8 538 EPICUS Eklund Ricky 15 000
D 170423-13 k 3/2160 48,1 gdk S.S.ISA Kärrman Torgny 0
U 170422-12 6/2140 5 16,3a 186 GUISEPPE BOKO Wikberg Daniel 3 200
U 170422-8 r 4/2140 0 15,3a 879 CARLOS MADONNA Melander Micael 0
U 170422-5 r 12/2640 0 16,6 706 BONE MACHINE Landström Christina 0
U 170422-4 4/2640 0 ug 702 CHIP CHIP R.S. Melander Gunnar 0
U 170422-2 5/1660 8 29,9g 858 GULLPÅL Eitzenberger Eva 2 300
U 170421-9 1/2140 0 17,1 76 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 0
U 170421-7 5/2140 7 29,0 596 IDUN Forsgren Peter 3 200
D 170415-7 1/1640 3 17,1 55 M.T.IVANKA Landström Christina 5 000
D 170415-4 5/2160 3 16,5 360 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 7 500
D 170415-2 3/2640 2 17,5 161 BONE MACHINE Landström Christina 11 000
D 170415-1 8/2160 0 21,2g 626 O.M.ANNIE MARJE Holm Lars 0
U 170414-10 1/2140 0 22,9g 47 VALLEY WINE Sjöberg Patrik 0
U 170414-7 4/2140 d 12ag 21 FROM THE MINE Norqvist Catarina 0
U 170414-6 6/2140 3 28,5a 271 IDUN Forsgren Peter 8 000
U 170414-14 p 1/2180 56,4 1p S.S.ISA Kärrman Torgny 0
B 170413-9 8/2160 8 17,7 208 MACKIE GIRL Björklund Mikael 2 000
B 170413-7 3/2140 4 33,0 650 NORDGLORIA Melin Lina 5 000
B 170413-3 9/2640 7 17,4a 1503 FIRST ENJOYMENT Jonsson Roland 2 100
B 170413-2 3/2160 3 15,0 132 LEO ON LINE Wikberg Daniel 8 000
B 170413-13 k 3/2140 44,5 gdk BREDVIKS ELLINOR Eriksson Moa 0
D 170408-13 k 2/2160 38,6 gdk VIGRID Forsgren Peter 0
Bo 170407-5 2/2160 1 16,3 37 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 30 000