Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Melander Micael



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1971 Dannero B-tränare: träna, köra (B1) Blå, röda axelklaffar; mblå www.melandertrav.com
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 508 48 55 43 9 % 3 500 800
2016 603 40 47 65 7 % 3 072 650
2015 487 33 34 47 7 % 2 598 150
2014 386 17 32 33 4 % 1 514 800
2013 593 28 50 50 5 % 2 478 500

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
B 171117-9 2/2140 d ug 495 HALLSTA AMELIA Odsberg Viktoria 0
B 171117-8 8/1640 4 18,5 52 GILL POWER (DE) Eklund Ricky 5 000
B 171117-5 1/2140 3 16,4a 589 PASTOR DEE Hagman Jan 9 500
B 171117-2 1/2140 3 34,5 96 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 10 000
Ös 171116-9 1/2140 1 19,0a 61 AVENA INDEPENDENT Byström Ulrika 5 000
Ös 171116-8 6/2180 1 31,1 167 CAN SVEA Holmberg Lennart 20 000
Ös 171116-6 1/1660 1 34,1g 65 HOPPETS MELODI Linde Mats 20 000
Ös 171116-4 14/2140 4 15,7a 149 TWEENER Wikberg Daniel 5 300
Ös 171116-3 7/2180 0 27,9 419 KARLÄNGS LILL Nilsson Anders 0
Ös 171116-1 10/2140 7 17,6a 329 MASTEROFTHEWIND ÅS Eriksson Henrik 3 000
B 171115-3 12/2140 0 17,1a 543 SO GÅ JINX Hägglund Greger 0
B 171115-2 2/2140 1 13,2a 47 GUISEPPE BOKO Wikberg Daniel 40 000
Bo 171114-8 1/2160 8 19,1g 230 MOONCAKE Marklund Lars 2 100
Bo 171114-7 2/1640 6 22,6g 43 FINDUS SISU Salmela Petri 2 700
Bo 171114-5 8/2140 4 19,6g 33 CONWAY CITY ÅS Gidlund Patrik 5 000
Bo 171114-4 3/1640 1 13,5a 21 HAGENTOY Thelin Kenneth 25 000
Bo 171114-3 5/2140 d ug 412 EDWARD SISU Salmela Petri 0
Bo 171114-2 1/1640 2 26,6a 182 SJEIKENS GULL (NO) Utter Emma 12 500
Bo 171114-1 9/2160 3 17,3 28 HUNKYDORY DEGATO Gidlund Patrik 10 000
U 171110-12 15/2140 d 10ag 64 FROM THE MINE Norqvist Catarina 0
U 171110-11 12/2140 0 30,2a 915 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 0
U 171110-10 10/2140 0 16,1a 372 SYSTER SOL Norqvist Catarina 0
U 171110-9 4/2160 1 26,2 60 LISA MOLLYN Häggström Kennet 100 000
U 171110-8 4/2640 6 16,5 763 BONE MACHINE Landström Christina 2 700
U 171110-7 6/2140 0 26,1 2122 ROTE JON Olofsson Josefin 0
U 171110-5 3/2660 4 28,3 155 SID DOX Gällerstedt Mats 5 700
U 171110-4 2/2140 0 16,5a 398 GLOBAL OBAMA Sandström Roger 0
U 171110-2 6/2160 7 20,6 417 GIDDEFIX Johansson Ulf Arne 2 100
U 171110-1 7/2160 0 19,2 338 FILLE D'OR Henriksson Niclas 0
U 171110-13 k 1/2140 26,9g ejg SNOBBEN ÅS Eriksson Hampus 0
B 171109-8 4/2160 0 18,1 840 MASTEROFTHEWIND ÅS Eriksson Henrik 0
B 171109-7 4/2640 2 18,0a 63 PEAT CHIMNEY Holmberg Maria 12 500
B 171109-6 11/1640 4 17,0a 86 TROPICANA ÅS (US) Eriksson Henrik 5 000
B 171109-5 2/2140 1 30,7a 202 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 25 000
B 171109-4 4/2640 7 17,4 288 PASTOR DEE Hagman Jan 2 300
B 171109-1 3/2140 2 38,2 97 BREDVIKS ELLINOR Eriksson Moa 10 000
Bs 171107-7 12/2160 3 17,5 209 LOLEE ROCKZA Hedström Linda S 5 000
Bs 171107-4 12/2140 3 15,5a 129 JEPPE YAMOZ Hedström Linda S 8 000
B 171104-5 r 10/2640 d p6 463 COAL TRADER Norqvist Catarina 0
H 171102-8 9/2160 4 33,0 1016 HALLSTA AMELIA Odsberg Viktoria 3 000
H 171102-6 6/1640 4 38,7g 64 HOPPETS MELODI Linde Mats 3 000
H 171102-3 2/2140 1 16,8 243 SO GÅ IMPONERA Hägglund Greger 22 000
Ös 171102-11 2/2160 d 8g 28 GLIDER SLIDER (US) Wikberg Daniel 0
Ös 171102-10 8/1640 0 32,3ag 338 ULVSÅS RUNE Gabrielsson Gunnar 0
Ös 171102-9 4/1640 6 14,8a 744 PRINCE DEMI Byström Monica 2 100
Ös 171102-8 7/2160 0 26,7 839 ROTE JON Olofsson Josefin 0
Ös 171102-5 8/2160 1 28,7 69 LISA MOLLYN Häggström Kennet 30 000
Bo 171030-11 1/1640 3 17,1 67 SCARAMOUCHE Simonsson Frida 2 300
Bo 171030-10 8/2140 0 17,6a 462 MOONCAKE Marklund Lars 0
Bo 171030-9 4/2140 4 14,5a 408 RHAPSODY ÅS (US) Salmela Petri 5 700
Bo 171030-6 2/2660 d ug 477 TANGEN DIDRIK (NO) Laestander Gabriella 0
Bo 171030-3 4/2160 0 19,6 18 SO GÅ KLEOPATRA Hägglund Greger 0
G 171026-9 7/2140 0 14,2a 461 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 0
G 171026-2 9/2140 3 17,3a 347 LOLEE ROCKZA Hedström Linda S 5 000
B 171024-9 10/1640 d 9ag 404 BENROMACH Holmberg Maria 0
B 171024-7 7/2140 d 11g 116 INKAH Berggren Lars-Åke 0
B 171024-6 9/2160 6 16,3 175 SANGRITA ÅS (US) Eriksson Henrik 2 100
B 171024-5 7/2140 4 17,6ag 82 PEAT CHIMNEY Holmberg Maria 5 000
B 171024-3 10/2140 8 17,1a 377 MASTEROFTHEWIND ÅS Eriksson Henrik 3 000
B 171024-2 2/2140 0 31,4a 235 KUNSTU FLICKA Berggren Lars-Åke 0
B 171024-1 2/2140 5 15,8ag 68 PASTOR DEE Hagman Jan 3 200
H 171022-1 9/2140 5 34,1 182 HOPPETS MELODI Linde Mats 2 500
U 171020-11 1/2140 0 16,6a 621 PALEMTONIAN Larsson Thure 0
U 171020-9 4/2160 5 15,4 958 SPECIAL TOPWHEELS* (FI) Haapakangas Mika 8 500
U 171020-8 2/2640 d 10ag 29 FROM THE MINE Norqvist Catarina 0
U 171020-5 6/2140 0 16,8 115 CARLOS MADONNA Melander Micael 0
U 171020-4 10/1640 2 14,1a 98 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 15 000
U 171020-14 p 1/2160 32,4 1p LOVE OF MINE Norqvist Catarina 0
171017-9 1/2160 5 18,1 119 SO GÅ JINX Hägglund Greger 2 100
171017-7 1/1640 0 itg 37 PRINCE HILLS Svedin Nils-Erik 0
171017-6 7/1640 5 19,2g 32 BORN THIS WAY Strömberg Assar 2 500
171017-4 4/3200 5 17,6 123 SO GÅ IMPONERA Hägglund Greger 3 100
171017-3 3/2160 0 18,9 576 RED SUNSHINE Jonsson Roland 0
171017-2 2/2640 4 31,4 84 LOME FIX Holmgren Holger 5 100
171017-1 1/2160 4 15,9 84 COAL TRADER Norqvist Catarina 5 100
171017-13 k 3/2140 25,0g ejg1 GOOFY BOKO Näslund Agneta K 0
Bo 171016-11 3/2160 5 18,5 291 SCARAMOUCHE Simonsson Frida 2 100
Bo 171016-9 5/3140 4 18,1a 109 ONBOARD BROLINE Kellokumpu Vesa-Pekka 5 700
Bo 171016-6 2/2640 0 31,9 802 LOME PRINS Gällerstedt Mats 0
Bo 171016-5 10/2140 4 17,8a 461 MOONCAKE Marklund Lars 5 000
Bo 171016-4 8/2140 1 17,2 18 HUNKYDORY DEGATO Gidlund Patrik 50 000
Å 171014-7 r 3/2140 1 12,1a 75 SUPER ARIEL Häggström Kennet 500 000
U 171013-9 2/2160 6 17,4 82 SYSTER SOL Norqvist Catarina 3 000
U 171013-8 3/2160 7 30,5g 271 SPIK Larsson Rune L 2 100
U 171013-5 12/2140 0 15,5a 215 YOUNG PRINCE Eklund Ricky 0
U 171013-3 1/2140 2 32,4 59 MYRSJÖS STALO Nilsson Daniel 25 000
U 171013-1 9/1660 0 16,1 158 SONATA ÅS Hägglund Greger 0
U 171013-14 p 1/2140 30,4 1p AKJAS FUNNYTIMER Berglund Mattias 0
Ös 171012-7 3/2180 0 34,5g 140 SÖRDAL ODIN (NO) Melander Micael 0
Ös 171012-6 4/2660 6 27,9 337 TANGEN DIDRIK (NO) Laestander Gabriella 2 300
Ös 171012-5 3/2140 0 uag 157 BIONICLE MAN Molinder Kurt 0
Ös 171012-3 1/2140 3 15,8 71 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 8 000
Ös 171012-2 3/2160 4 18,7 81 BORN THIS WAY Strömberg Assar 5 000
Ös 171012-1 2/2140 4 38,2 159 BREDVIKS ELLINOR Eriksson Moa 5 000
B 171011-9 10/2140 0 17,5ag 183 CARLOS MADONNA Melander Micael 0
B 171011-8 11/1640 1 25,4a 206 LISA MOLLYN Häggström Kennet 60 000
B 171011-2 4/2660 2 15,7 133 GUISEPPE BOKO Wikberg Daniel 25 000
B 171011-15 p 4/2160 06,1g 1p KAJENN C. Åkerdahl Carina 0
Bo 171009-11 5/2180 6 17,7g 150 SCARAMOUCHE Simonsson Frida 2 000
Bo 171009-9 1/2180 6 34,5g 40 ÅLI TÖSEN Lindblom Tage 2 100
Bo 171009-3 11/2160 7 17,9 651 BORUPS NICE* Filppa Satu 3 000
Bo 171009-2 3/2160 5 30,9 48 NORDGLIMRA Hedberg Sören 3 200
Sk 171007-3 5/2140 1 15,1a 98 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 25 000
Bs 171005-11 1/2140 2 26,0 297 IDUN Forsgren Peter 17 500
Bs 171005-9 2/2140 2 14,5a 233 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 15 000
Bo 170930-10 13/2140 4 16,1a 359 MICKES SISU Olofsson Hanna 5 000
Bo 170930-8 3/2140 1 14,8a 32 FROM THE MINE Norqvist Catarina 20 000
Bo 170930-7 7/2160 0 distg 209 GLOBAL TAIL Salmela Petri 0
Bo 170930-5 5/2140 6 28,4g 680 LOME PRINS Gällerstedt Mats 2 300
Bo 170930-4 3/2160 5 17,6 516 EASTWOOD SISU Salmela Petri 3 200
Bo 170930-3 2/2640 6 15,8 61 COAL TRADER Norqvist Catarina 2 100
Bo 170930-2 3/2160 d ug 281 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 0
B 170929-11 1/2160 0 27,5 309 TALLS ODIN Jonsson Sofia 0
B 170929-9 1/2180 5 25,5 285 IDUN Forsgren Peter 5 700
B 170929-5 4/2160 0 30,1g 731 MYRSJÖS STALO Nilsson Daniel 0
B 170929-3 4/1640 d 9ag 269 KLOCKSVE SPRINTEN Persson Leif 0
B 170929-1 2/2180 8 31,9g 772 SÖRDAL ODIN (NO) Melander Micael 2 100
B 170929-14 p 2/2180 10,6 ejp POLKA VIKING Forsgren Peter 0
170928-8 9/2140 7 17,7g 833 PALEMTONIAN Larsson Thure 2 000
170928-6 4/2140 1 20,0 26 LIVI MISTRESS Olsen Jan Ove 12 000
170928-4 3/1640 5 26,8 293 LYKKJE SNERT (NO) Berglund Mattias 3 100
170928-3 9/2140 d 10g 82 FARMENS KALIBER Wassberg-Englund Åsa 0
170928-2 5/1640 0 15,0 136 DIGITAL ENGINE Frölander Lennart 0
170928-1 2/2160 3 15,6 37 STEPPING BEAUTY Åberg Monica 10 000
170928-15 k 3/2140 20,9 gdk ENGE ASTRONAUT Näslund Agneta K 0
H 170925-8 1/2160 5 30,8 434 MYSLOVEN Hedström Linda S 2 500
H 170925-4 1/2140 7 16,4 70 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 2 200
H 170925-3 1/2140 0 20,6g 128 CLIPPER CHIP Smidt Rickard 0
H 170925-2 8/2640 3 30,7 576 NYGÅRDS DRIVEX Norring Johnny 7 500
H 170925-1 7/2160 0 16,3 1495 ÅHLUNDA SURVIVOR Hedström Linda S 0
D 170924-4 4/2140 2 15,4 118 CARLOS MADONNA Melander Micael 11 000
D 170924-3 1/2660 0 u 86 ROYAL FACE Eklund Ricky 0
D 170924-15 k 4/2160 51,5g gdk TÅGA RYKER Lindström Gunilla 0
Ös 170923-10 2/2160 6 31,0 204 SÖRDAL ODIN (NO) Melander Micael 2 100
Ös 170923-9 10/1660 5 16,0 192 VALENTINO DEMI Byström Monica 3 000
Ös 170923-8 7/2140 7 16,4a 268 KALCIUM Linde Mats 3 000
Ös 170923-7 7/2140 4 25,9ag 264 TALLS ODIN Jonsson Sofia 5 300
Ös 170923-5 1/2140 3 14,1a 157 LEO ON LINE Wikberg Daniel 8 000
Ös 170923-3 6/1640 3 12,6a 72 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 7 500
Ös 170923-2 6/1640 4 itg 57 HOPPETS MELODI Linde Mats 5 000
B 170920-3 1/2180 5 27,0 72 MINELLI Hafstad Anders 3 800
Sk 170919-9 2/2160 d ug 72 GLOBAL TAIL Salmela Petri 0
Sk 170919-6 1/2160 4 27,9 76 IDUN Forsgren Peter 5 100
Sk 170919-5 2/2160 6 20,6 221 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 2 100
Sk 170919-4 3/2140 7 16,5g 25 FROM THE MINE Norqvist Catarina 2 100
Sk 170919-3 7/1640 0 14,8a 544 GIMEHEAVEN SISU* Salmela Petri 0
Sk 170919-2 1/2640 d vänd 80 NORDGLIMRA Hedberg Sören 0
Sk 170919-1 2/2160 0 21,5g 137 EASTWOOD SISU Salmela Petri 0
Bo 170902-8 11/2640 8 16,7a 393 BONNIE LIGHT Hezekielsson Carina 2 300
Bo 170902-7 3/2160 1 29,1 26 NORDGLIMRA Hedberg Sören 25 000
Bo 170902-6 2/2140 0 18,0 213 BILL BAILEY (NO) Hezekielsson Carina 0
Bo 170902-5 10/2140 d 15ag 216 EASTWOOD SISU Salmela Petri 0
Bo 170902-4 3/1640 7 18,3a 329 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 2 100
Bo 170902-3 8/2160 0 16,8 881 CARPE DIEM SISU Salmela Petri 0
Bo 170902-1 5/1640 4 21,9g 59 FRODE SISU (NO) Salmela Petri 5 300
U 170901-10 9/1640 0 27,4g 1093 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 0
U 170901-7 4/2140 0 15,7a 86 JON SÅNNA Strand William 0
U 170901-1 8/2140 d 10ag 134 NES TROLL (NO) Berglund Jörgen 0
H 170831-10 6/1640 0 18,3 305 FIRST ENJOYMENT Jonsson Roland 0
H 170831-9 1/1640 d 10g 74 SÖRDAL ODIN (NO) Edin Stefan 0
H 170831-7 1/2160 3 27,1g 61 MINELLI Hafstad Anders 7 500
H 170831-6 1/2160 1 15,8 233 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 22 000
Ös 170829-1 8/2140 2 18,8 45 PARADIS D'INVERNE Ledström Birger 10 000
B 170826-4 1/1660 7 13,9 457 BIONICLE MAN Molinder Kurt 2 700
B 170825-10 r 3/3640 5 15,7 132 COAL TRADER Norqvist Catarina 17 000
B 170825-7 r 2/3160 0 26,1 1345 PRINS ELDEN Ledström Birger 0
Bo 170824-10 1/1660 0 16,5 90 FOOLISH BEAT Nordström Anette 0
Bo 170824-8 8/2140 0 19,4ag 60 SYSTER SOL Norqvist Catarina 0
Bo 170824-7 8/2160 6 20,6 356 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 2 100
Bo 170824-4 1/2140 1 15,0a 31 FROM THE MINE Norqvist Catarina 20 000
Bo 170824-3 2/2640 0 19,2ag 692 BILL BAILEY (NO) Hezekielsson Carina 0
G 170822-7 3/2140 0 29,9ag 146 NATTENS FYRSTE* (NO) Bakkely Jan Ingar 0
170822-9 3/2140 5 16,6 77 EPICUS Eklund Ricky 2 500
170822-7 1/2180 d 12g 331 ELDTORING Edman Jenny 0
170822-4 5/1640 d vändg 64 SANGRITA ÅS (US) Eriksson Henrik 0
170822-3 2/2140 0 32,4 465 FURSTEN ARON Molinder Kurt 0
170822-1 1/2160 4 15,2 250 HAPPYGANGSTER G.L. Norberg Hans-Erik 5 100
170822-13 k 1/2180 31,7 gdk DANS EMIL Kristoffersson Gunnar 0
D 170821-10 1/2160 3 17,4 220 A.THALIANA Sundström Lena 2 300
D 170821-9 2/1640 6 16,8g 65 BORN THIS WAY Strömberg Assar 2 000
D 170821-8 7/2140 5 30,1g 176 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 2 800
D 170821-7 1/2160 5 33,0g 200 THULA SCOTT Hedström Linda S 2 800
D 170821-5 2/2140 6 22,2g 149 CHI CHA CHAPPY Hedström Samita 2 000
D 170821-4 5/2640 4 16,6 275 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 5 100
D 170821-3 4/2140 2 15,7 59 TWEENER Wikberg Daniel 11 000
D 170821-2 3/1660 1 26,0 22 MINELLI Hafstad Anders 22 000
D 170821-1 1/2140 6 17,1 397 RED SUNSHINE Jonsson Roland 3 000
Sk 170817-8 4/1640 3 30,5 124 SÖRDAL ODIN (NO) Edin Stefan 7 500
Sk 170817-7 6/2160 4 16,4 61 MICKES SISU Olofsson Hanna 6 500
Sk 170817-4 1/2640 5 28,8g 31 VINDBLÄSEN Tuuliainen Rainer 3 000
Sk 170817-3 9/2140 5 13,3a 83 VICTORY STREAMLINE Olofsson Hanna 3 000
D 170813-7 r 2/2140 0 16,0a 313 STEPPING BEAUTY Åberg Monica 0
D 170813-2 8/2140 0 19,3 612 GIDDEFIX Johansson Ulf Arne 0
U 170811-11 11/1640 0 18,0ag 82 SYSTER SOL Norqvist Catarina 0
U 170811-9 5/2160 5 26,2 179 IDUN Forsgren Peter 8 500
U 170811-8 7/2640 1 15,2a 56 COAL TRADER Norqvist Catarina 30 000
U 170811-7 7/2140 2 15,3a 61 FROM THE MINE Norqvist Catarina 15 000
U 170811-5 10/2140 0 31,3a 1002 ÄNGSFRIGG Fjällström Anita 0
U 170811-4 11/2140 2 14,4a 75 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 15 000
U 170811-3 10/2140 2 18,6 160 PARADIS D'INVERNE Ledström Birger 10 000
U 170811-1 1/2160 0 17,8g 173 SIMPLYAMONSTER ÅS Eriksson Henrik 0
Sk 170810-4 2/2140 2 32,2a 26 NORDGLIMRA Hedberg Sören 10 000
Sk 170810-2 1/2160 3 28,5 62 TALLS ODIN Jonsson Sofia 7 500
Sk 170810-1 5/2160 4 19,2 207 EPICUS Eklund Ricky 6 500
170808-9 5/2180 0 19,4 231 THE UNFORGIVEN Persson Pernilla 0
170808-8 3/2140 7 37,4g 507 VIGRID Forsgren Peter 2 000
170808-7 12/2140 0 ug 177 SOMBODYSHEARTBREAK (US) Eriksson Henrik 0
170808-6 5/2140 1 17,5 54 PASSWORD BROLINE Näslund Per Anders 12 000
170808-5 6/2140 0 35,0g 382 TOMBO JÄRVA Karlsson Victor 0
170808-2 3/2160 3 27,1 50 MINELLI Hafstad Anders 7 500
170808-14 k 1/2160 dg ejg LYCKELDS MOLLE Johansson Bo-Lennart 0
170801-8 1/2680 0 28,2 57 TALLS ODIN Jonsson Sofia 0
170801-2 4/2160 8 36,2g 525 TOMBO JÄRVA Karlsson Victor 2 000
170801-14 p 1/2160 40,6g ejp JUSTAUPPERCUT Viklund Ingegerd 0
B 170731-9 2/2140 1 16,8 230 BIONICLE MAN Molinder Kurt 10 000
B 170731-8 9/2660 5 17,5 1089 PEAT CHIMNEY Holmberg Maria 3 000
B 170731-7 2/2140 0 39,3 336 VIGRID Forsgren Peter 0
B 170731-2 3/1640 3 27,2 248 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 8 000
D 170730-9 5/2660 2 17,3 82 CRIME OF PASSION Oskarsson Marita 7 500
D 170730-8 2/2140 6 17,1a 600 RED SUNSHINE Jonsson Roland 3 000
D 170730-4 1/2140 2 15,0a 44 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 11 000
D 170730-3 4/2140 5 32,4a 198 BERGLUND ODA (NO) Karlsson Björn 3 800
D 170730-2 7/2140 7 32,3 531 ÅHS MARA Jonsson Susanne 2 000
D 170730-13 k 2/2140 18,7 gdk PASSWORD BROLINE Näslund Per Anders 0
H 170729-8 r 12/2140 d 12g 1562 PRINS ELDEN Ledström Birger 0
H 170729-6 r 3/2640 4 16,1 2082 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 13 500
H 170729-4 1/2160 7 16,8 533 LATASHA FLANAGAN Larsson Ann-Louise 2 300
U 170728-9 7/1640 2 28,8a 174 NORDGLIMRA Hedberg Sören 10 000
U 170728-5 3/1660 7 15,1 349 GIMEHEAVEN SISU* Salmela Petri 2 300
U 170728-4 1/2140 0 ug 668 SUNDBO SAMBA Nilsson Daniel 0
U 170728-3 1/2140 0 18,2a 938 KUNG METO Näslin Arne 0
U 170728-1 5/2660 2 16,6 21 COAL TRADER Norqvist Catarina 12 500
U 170728-13 k 2/2140 21,5 gdk PARADIS D'INVERNE Ledström Birger 0
Sk 170727-6 14/2140 0 15,0a 235 MAX DE LUX Westerlund Martin 0
Sk 170727-1 8/2140 4 18,9 223 LIMUS AGATZI Eitzenberger Eva 5 000
Ös 170726-8 8/2140 0 15,3a 407 PRINCE DEMI Byström Monica 0
Ös 170726-1 2/1660 5 24,5 105 IDUN Forsgren Peter 5 500
Ov 170725-9 2/2100 d 0g 160 ELDTORING Edman Jenny 0
Ov 170725-5 3/2120 2 30,0 68 HÖIBY SICO* (NO) Kulseth Morten 6 000
Ov 170725-4 8/2120 1 18,3 42 ASSAULT Wikberg Daniel 30 000
Ov 170725-1 1/2100 5 16,6 18 LEO ON LINE Wikberg Daniel 3 100
B 170722-4 4/2140 2 26,3 24 MINELLI Hafstad Anders 12 500
B 170722-2 6/1660 4 13,9 22 WEEKEND FUN Wikberg Daniel 5 000
D 170721-8 6/2140 d 10g 752 PASSWORD BROLINE Näslund Per Anders 0
D 170721-6 3/2160 0 18,7g 441 BONE MACHINE Landström Christina 0
D 170721-5 5/1640 d 12g 145 AILO (NO) Landström Christina 0
D 170721-3 2/2180 0 29,9 879 ÄNGSFRIGG Fjällström Anita 0
D 170721-1 3/2660 2 16,9 332 MAGIA DOC Johansson Ulf Arne 12 500
B 170720-12 1/1640 5 13,4a 130 EPICUS Eklund Ricky 3 000
B 170720-10 5/2140 0 17,6a 209 DREAM U.N.G. Wikberg Daniel 0
B 170720-5 1/1640 5 24,8a 676 TALLS ODIN Jonsson Sofia 3 800
B 170720-4 5/2640 0 15,7a 428 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 0
B 170720-2 2/2140 4 17,1 432 GIDDEFIX Johansson Ulf Arne 5 000
Bs 170718-8 3/2640 7 16,3ag 498 SIMPLYAMONSTER ÅS Eriksson Henrik 2 100
Bs 170718-3 12/2140 5 14,3ag 45 EVIDENT ÅS (US) Eriksson Henrik 3 000
H 170716-8 1/1640 6 33,4g 273 LAX ERIK Nylander David 2 000
H 170716-6 1/2160 0 17,9 244 LATASHA FLANAGAN Larsson Ann-Louise 0
H 170716-5 5/2160 d 7g 476 STÖTEN Mood Jennie 0
H 170716-2 1/2160 4 32,0 44 BERGLUND ODA (NO) Karlsson Björn 12 500
170715-8 3/2640 0 17,7a 298 TOP DEGLI ULIVI (IT) Landström Christina 0
170715-7 1/2140 d ug 117 BERGLUND SVARTA (NO) Karlsson Björn 0
170715-3 7/2140 0 15,4a 398 FLIP A COIN Bucht Mats 0
170715-14 k 2/2140 20,7 gdk SUPERLANE Karlsson Björn 0
Hg 170714-10 1/1680 2 18,2 69 BORN THIS WAY Strömberg Assar 6 500
Hg 170714-9 3/2040 4 37,2 92 ULVSÅS ZICOLIN Gabrielsson Gunnar 3 200
Hg 170714-8 5/2500 3 26,1 65 MEL ODIN Edin Stefan 8 000
Hg 170714-6 8/1680 2 26,7 85 NATTENS FYRSTE* (NO) Bakkely Jan Ingar 12 500
Hg 170714-5 6/2040 3 16,9 61 TWEENER Wikberg Daniel 8 000
Hg 170714-4 6/2060 5 18,2g 270 SAHBRA ÅS Brunzell Malin 4 500
Hg 170714-3 1/2480 2 18,4 16 ASSAULT Wikberg Daniel 12 500
Hg 170714-2 3/1660 7 34,3g 20 HULTE IDUN Karlsson Björn 2 000
Hg 170714-1 2/1680 3 15,8 47 BONE MACHINE Landström Christina 8 000
Ly 170704-9 7/2160 0 17,0 373 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 0
Ly 170704-8 1/2680 4 18,4 21 COAL TRADER Norqvist Catarina 3 000
Ly 170704-5 9/1640 7 15,6 71 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 2 000
Ly 170704-3 3/2140 0 34,1g 66 BERGLUND SVARTA (NO) Karlsson Björn 0
Ly 170704-1 1/2200 8 36,4 233 TOMBO JÄRVA Karlsson Victor 2 000
Bs 170703-9 6/2140 2 26,4a 482 IDUN Forsgren Peter 125 000
Bs 170703-7 1/2140 5 29,5 323 ZICOLINA Gabrielsson Gunnar 8 500
Ov 170702-9 2/2120 1 29,8 81 MINELLI Hafstad Anders 40 000
Ov 170702-8 3/2120 2 17,6 73 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 5 000
Ov 170702-7 4/2100 1 17,8 25 TWEENER Wikberg Daniel 10 000
Ov 170702-6 4/2120 0 ug 28 HOPE AND DREAMS Häggström Kennet 0
Ov 170702-5 4/2100 5 18,8g 102 ÅHLUNDA SURVIVOR Hedström Linda S 2 100
Ov 170702-4 6/2100 1 28,9 104 MINELLI Hafstad Anders 15 000
Ly 170630-8 3/2160 d 4g 204 LYCKELDS ELRIGO Johansson Bo-Lennart 0
Ly 170630-7 6/1640 0 17,8g 44 DEAR FARMER HENRY Olofsson Hanna 0
Ly 170630-6 6/2140 0 ug 70 TROPICANA ÅS (US) Eriksson Henrik 0
Ly 170630-2 11/2140 7 22,2 199 INVISIBLE GOOFY Olofsson Hanna 2 000
Ly 170630-13 k 3/2140 22,1 gdk MEGABYTE BROLINE Utter Emma 0
Bs 170626-8 5/2160 7 16,8 159 ASSAULT Wikberg Daniel 3 000
Bs 170626-6 1/1640 3 14,5a 224 SENECA T.P. (DE) Wikberg Daniel 5 000
Bs 170626-2 3/2140 6 25,7 497 MODD BRUN Boberg Nancy 2 300
Sk 170624-11 4/3160 2 14,7 259 ONLY EYES BROLINE Salmela Petri 37 500
Sk 170624-10 5/2140 5 17,2a 1244 SIMON ROCKY Salmela Petri 8 000
Sk 170624-9 6/2160 0 16,5g 42 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 0
Sk 170624-7 3/2140 3 16,1 326 GRIMALDI Olofsson Hanna 7 500
Sk 170624-2 9/1640 3 13,8a 144 SUNTORY ROYAL Marklund Lars 9 500
H 170623-11 4/1640 1 13,8a 17 WEEKEND FUN Wikberg Daniel 15 000
H 170623-8 10/2140 4 14,6a 58 COAL TRADER Norqvist Catarina 5 000