Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Holm Angelica



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1979 Dannero Amatör: köra (D1) Blå, grått axelparti&vita hängsl; blå www.melandertrav.com
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 90 3 5 8 3 % 244 900
2016 149 13 7 15 9 % 592 300
2015 120 13 12 9 11 % 426 900
2013 99 8 6 11 8 % 408 300
2012 73 6 6 7 8 % 272 400

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
U 170923-4 5/2160 0 17,2 426 FILLE D'OR Henriksson Niclas 0
U 170923-3 2/2160 3 16,8 43 SEBASTIAN SUND Bucht Mats 3 500
U 170923-2 4/2140 6 29,3 98 POLAR LINUS Bucht Mats 2 000
D 170902-9 4/1640 7 21,2g 394 JUSTGLIDEON Viklund Ingegerd 2 000
D 170902-3 3/2160 7 16,7 138 RAJ'S PAULA Linde Mats 2 000
D 170902-1 3/2160 0 15,7 438 LIVI DESTINY Persson Pernilla 0
U 170901-6 9/2140 0 14,9a 134 ELIT HÅLERYD Bucht Mats 0
Sk 170827-7 4/2140 5 30,3 229 ÄNGSSTRIMMA Sundström Lena 2 100
Sk 170827-4 1/2140 3 16,8 177 A.THALIANA Sundström Lena 3 500
Sk 170827-3 2/1640 1 14,9a 23 AKROPOLIS SCANDI Rehnmark Sören 10 000
Sk 170827-2 4/2680 0 23,9g 195 COLLINS Nylén Rebecca 0
170822-9 1/2140 2 16,4 278 KALCIUM Linde Mats 6 000
170822-4 1/1640 4 15,4 115 RAJ'S PAULA Linde Mats 5 100
170822-1 2/2140 0 16,2g 351 JOLLY JUMPER G.L. Norberg Hans-Erik 0
H 170820-7 6/2140 0 19,0 85 CALLING MY NAME Axelsson Monica E 0
H 170820-5 2/2160 0 16,4g 111 ARISTOCAT BOKO Rehn Ulrika 0
H 170820-3 4/2660 4 16,9 173 ÄNGENS INDRA Axelsson Monica E 2 500
U 170819-4 3/2160 3 14,9 416 AKROPOLIS SCANDI Rehnmark Sören 3 500
U 170819-3 7/2140 6 16,8a 353 BENROMACH Holmberg Maria 2 000
U 170819-2 10/1640 3 15,8a 118 GLOBAL SEASHORE Bergqvist Carl 3 500
B 170817-9 2/1640 2 11,8a 193 ELIT HÅLERYD Bucht Mats 17 500
Ös 170815-8 14/2140 7 17,5a 160 KALCIUM Linde Mats 2 000
U 170811-11 9/1640 0 17,0a 101 VINCENT CAPRESE From Ann-Charlotte 0
B 170731-4 4/1640 7 14,1a 512 RAJ'S PAULA Linde Mats 2 300
B 170731-3 7/2140 7 15,3a 293 KALCIUM Linde Mats 3 000
170724-9 2/2180 0 16,7 291 LIVI DESTINY Persson Pernilla 0
170724-8 1/2660 2 16,4 36 CARLOS MADONNA Melander Micael 5 000
170724-5 5/1660 d 13g 213 THE UNFORGIVEN Persson Pernilla 0
D 170721-1 2/2640 0 19,1 291 KANISHKA SÅNNA Nilsson Christer 0
B 170720-7 1/2140 d 10ag 176 BETEL AM Bergh Robert 0
Ös 170716-9 8/2140 5 31,0a 663 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 3 000
Ös 170716-5 4/2160 0 25,5g 776 GOBO'S UPPERCUT Berglund Mattias 0
Ös 170716-3 5/2160 8 19,6 453 KALCIUM Linde Mats 3 000
170715-10 8/1640 7 16,7g 804 FILLE D'OR Henriksson Niclas 2 000
170715-6 9/2140 8 16,5a 473 ORTOPEDICA Berglund Mattias 3 000
170715-5 9/1640 0 15,5ag 174 CARLOS MADONNA Melander Micael 0
Ly 170704-9 4/2160 6 16,0 718 HAPPYGANGSTER G.L. Norberg Hans-Erik 2 300
Ly 170704-8 6/2660 7 19,3 322 JOLLY JUMPER G.L. Norberg Hans-Erik 2 000
Ly 170704-5 8/1640 4 15,1 199 HAPPYGANGSTER G.L. Norberg Hans-Erik 2 500
Ly 170704-4 11/1640 0 17,9g 693 FILLE D'OR Henriksson Niclas 0
Ly 170630-9 4/2140 4 16,1 263 DANTE BAND Sjöberg Patrik 2 500
Ly 170630-7 7/1660 3 15,4 203 KALCIUM Linde Mats 3 500
Ly 170630-5 6/1640 6 15,9 224 RAJ'S PAULA Linde Mats 2 000
Sk 170624-3 7/1640 5 14,4a 193 VICI K.A.* (FI) Alamäki Jaakko 3 000
170620-9 9/1640 8 16,8 164 RAJ'S PAULA Linde Mats 2 000
170620-8 2/2140 4 17,6 163 KALCIUM Linde Mats 2 500
170620-7 1/2140 0 17,9 415 BIONICLE MAN Molinder Kurt 0
170620-2 1/1660 d 12g 363 FURSTEN ARON Molinder Kurt 0
B 170616-4 4/2140 0 16,1a 97 READ BETWEEN LINES Rehn Ulrika 0
Ös 170609-9 8/1640 4 12,4a 227 ANNABELLE DIMANCHE Bergh Robert 16 000
U 170608-4 15/2140 8 16,9a 540 GLOBAL SEASHORE Bergqvist Carl 2 100
U 170608-15 k 2/2140 20,2 gdk VINCENT CAPRESE From Ann-Charlotte 0
170602-3 3/2140 0 17,2a 61 KALCIUM Linde Mats 0
D 170522-8 4/2660 5 17,6 175 KALCIUM Linde Mats 2 800
170520-9 1/2140 7 38,3 59 VIGRID Forsgren Peter 2 000
170520-5 4/2140 3 17,4 56 VIRA VIRCON W.F. Rehn Ulrika 3 500
170520-3 4/2140 4 17,1 159 RASMUS SISU Jonsson Knut 2 500
D 170506-9 7/2140 6 17,8 666 FILLE D'OR Henriksson Niclas 2 000
D 170506-6 2/2140 4 35,6 255 VIGRID Forsgren Peter 2 500
D 170506-3 2/2640 5 17,3g 44 VIRA VIRCON W.F. Rehn Ulrika 2 100
U 170422-3 2/2140 d vänd 98 LENNOX LADAY Bertgren Nils 0
U 170421-10 9/2140 4 15,7a 50 EXCEPTIONAL DREAM Bergh Robert 5 000
U 170421-5 10/2140 0 15,7a 1492 RASMUS SISU Jonsson Knut 0
B 170418-8 9/2640 7 18,0 49 CLASSIC GENTLEMAN Sikström Sten 2 000
B 170418-5 4/1640 0 18,5g 309 MATILDE DE SOCCOA Berggren Håkan 0
D 170408-9 10/2140 d 1g 187 RASMUS SISU Jonsson Knut 0
D 170408-7 4/1640 5 16,7g 150 LEAP DAY CREDIT (NO) Eklund Ricky 2 100
D 170408-6 3/2180 2 27,4 25 TALLS ODIN Melander Gunnar 5 000
Sk 170402-9 8/2160 7 20,5 61 NORTHERN SPY Bucht Mats 2 000
Sk 170402-7 12/2640 7 22,2a 74 WINERICH Bucht Mats 2 000
Sk 170402-5 10/2140 3 22,7a 97 RASMUS SISU Jonsson Knut 3 500
D 170326-9 9/2160 0 21,5 377 RED SUNSHINE Jonsson Roland 0
D 170326-8 4/1640 d 7g 390 VIGRID Forsgren Peter 0
D 170326-7 1/2140 2 19,6 92 LEAP DAY CREDIT (NO) Eklund Ricky 5 000
D 170326-6 2/2160 7 33,9 395 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 2 000
D 170326-3 15/2640 5 18,0a 707 RASMUS SISU Jonsson Knut 2 100
D 170326-15 k 2/2180 39,5g gdk HOPPETS MELODI Linde Mats 0
B 170314-9 5/2140 0 17,1a 238 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 0
Ös 170305-4 7/2140 4 16,9g 40 CARLOS MADONNA Melander Gunnar 5 700
U 170303-10 6/2140 1 18,1a 31 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 5 000
B 170219-6 6/2160 0 21,9 623 MR OZZY Kallunki Jarmo 0
B 170219-2 4/2640 0 19,6a 1810 FIRST ENJOYMENT Jonsson Roland 0
G 170214-4 4/2140 0 ua 796 QUICKFIRE Jonsson Roland 0
Ös 170213-3 10/2160 4 18,5 65 CHIP CHIP R.S. Melander Micael 6 500
U 170212-9 6/1660 3 17,3 52 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 2 300
U 170212-8 3/2140 0 31,4 1133 IDUN Forsgren Peter 0
S 170211-6 r 2/2140 6 15,0 1704 JUDGE REO Larsson Michael 10 000
B 170208-3 1/2640 d 12g 943 FRIEDA F.BOKO (NL) Moreau Thomas 0
Ös 170127-6 2/2660 7 18,5 198 CANKUS QUID Hansson Jennifer 2 700
B 170111-7 4/2640 0 32,6a 1163 HÖGDA KVIKK (NO) Järnankar Björn 0
B 170111-5 12/2140 1 17,5a 58 JOCONELLI Söderberg Ingemar 30 000
B 170111-2 2/2140 4 17,2a 153 CLASSIC GENTLEMAN Sikström Sten 5 700
Ös 161126-6 12/2140 3 19,5a 154 CARLOS MADONNA Melander Micael 5 700
Ös 161108-9 9/2140 2 16,6a 72 CLICQUOTS MADONNA* Melander Micael 5 000
Å 161015-6 r 1/2140 1 13,4a 85 TUDOR KRONOS (IT) Bergh Robert 100 000
Sk 161008-7 r 9/1640 0 24,0ag 54 MEL ODIN Melander Micael 0
B 160928-8 4/2140 6 15,0a 431 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 4 500
160924-9 6/2168 5 15,6 176 PINE ROLLS* (NO) Näsman Åsa 2 100
160924-8 3/2188 5 27,8 119 TALLS ODIN Melander Micael 2 100
160924-7 4/1646 0 27,2g 103 KALCIUM Linde Mats 0
160924-2 3/2168 8 19,7 105 HOPE AND DREAMS Häggström Kennet 2 000
U 160922-5 3/2140 6 16,3 163 VIKING STREAMLINE Näsman Åsa 2 100
D 160911-9 8/2160 8 16,5 51 YPSILON HORNLINE Rehnmark Sören 2 000
D 160911-8 2/2180 6 28,8 36 TALLS ODIN Melander Micael 2 000
D 160911-5 2/2140 1 15,4 47 AKROPOLIS SCANDI Rehnmark Sören 10 000
D 160911-4 11/1660 0 16,6 116 KALCIUM Linde Mats 0
B 160909-9 6/2140 6 14,6ag 81 FOAJE Jonsson Thule 2 100
U 160902-7 13/2140 3 15,8a 414 VIKING STREAMLINE Näsman Åsa 8 500
B 160827-4 12/2140 2 15,9a 106 LIRAC DE ZEUN Bergh Robert 20 000
D 160821-7 2/2640 d ug 438 STARLIGHT HILLS Svedin Nils-Erik 0
U 160819-5 1/2140 8 28,5 637 HÖGDA KVIKK (NO) Järnankar Björn 2 000
U 160819-3 10/2140 8 18,2ag 76 RELAY RUNNER Henriksson Niclas 2 000
B 160818-9 6/2640 0 17,3a 663 FILLE D'OR Henriksson Niclas 0
160816-11 5/2148 1 17,2a 109 MR ROLLERCOASTER Näsman Åsa 5 000
160816-10 11/1646 d 11ag 235 BORN TO BE ALIVE Näsman Åsa 0
160816-1 1/2148 0 22,1 853 JUSTGLIDEON Viklund Ingegerd 0
B 160811-7 6/2640 5 17,0a 208 SUPERINGA Karlsson Björn 2 500
160806-9 9/1646 5 16,7 58 BAD BEAT ONLINE Rosendahl Bert-Olov 2 100
160806-8 1/2188 0 30,4g 597 HÖGDA KVIKK (NO) Järnankar Björn 0
160806-6 1/1646 d ug 70 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 0
160806-5 4/2670 6 17,8 55 PINE ROLLS* (NO) Näsman Åsa 2 000
160806-4 12/1666 4 17,9 363 MR ROLLERCOASTER Näsman Åsa 2 500
160806-3 7/2670 3 19,0 50 GLORIUS TOOMA Granados-Wiborgh Helena 3 500
160806-2 2/2168 6 19,5 237 JUSTFORFUN Viklund Ingegerd 2 000
160806-1 1/1646 d 3g 82 OLSBO KAJSA Johansson Kim 0
B 160804-5 11/1640 4 13,8a 147 QUEEN OF HILLS Svedin Nils-Erik 4 000
160731-10 4/2148 0 18,6 229 ZAIZE BOKO Persson Stefan S 0
160731-7 7/1646 6 15,9 58 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 2 100
160731-3 2/2168 5 16,0 575 PINE ROLLS* (NO) Näsman Åsa 3 800
U 160729-9 2/2140 7 19,0a 158 JUSTFORFUN Viklund Ingegerd 2 000
U 160729-7 8/2140 0 18,6a 68 VICTORY VA BENE Eriksson Hampus 0
U 160729-6 3/2160 8 31,3g 249 HÖGDA KVIKK (NO) Järnankar Björn 2 000
U 160729-3 6/1640 1 16,0a 36 FILLE D'OR Henriksson Niclas 10 000
U 160729-2 9/2140 4 19,0a 73 KASPER SÅNNA Eriksson Hampus 2 500
D 160725-7 1/2160 5 17,6 101 STELLA GOLD Hedström Linda S 2 100
D 160725-2 2/1640 7 14,6a 178 BAD BEAT ONLINE Rosendahl Bert-Olov 2 000
B 160721-11 1/2140 3 16,2 69 DOITLIKEAMAN Tegström Robert 5 700
B 160721-7 1/2160 0 16,1 692 FILLE D'OR Henriksson Niclas 0
B 160721-5 11/1609 3 13,0a 324 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 12 500
B 160721-3 7/2140 3 14,3a 44 LA FILLE Olofsson Hanna 8 500
Hg 160715-6 3/2040 5 16,4 124 OUTRUNNER (DK) Sjölander Leif 3 100
Hg 160712-9 10/2040 5 16,2 70 OUTRUNNER (DK) Sjölander Leif 2 100
Hg 160712-5 2/2060 1 28,9 22 NATTENS FYRSTE* (NO) Bakkely Jan Ingar 15 000
Hg 160712-4 11/2040 7 17,9 330 FILLE D'OR Henriksson Niclas 2 000
Hg 160712-1 1/2060 7 18,9 217 ELLES W.PINE Granberg Susanne 2 000
Hg 160709-8 4/2060 1 30,0 23 NATTENS FYRSTE* (NO) Bakkely Jan Ingar 13 000
Hg 160709-6 3/2040 d 12g 164 TROLL JÄRVEN N.O.* (NO) Bakkely Jan Ingar 0
Hg 160709-5 6/1660 1 15,1 222 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 15 000
Hg 160709-3 3/2040 0 21,2g 216 RED SUNSHINE Jonsson Roland 0
Hg 160709-1 5/2060 0 20,7 76 KANISHKA SÅNNA Eklund Ricky 0
Ly 160705-2 6/2140 4 19,5 257 JUSTFORFUN Viklund Ingegerd 2 500
Ly 160705-1 9/2140 0 25,1 236 JUSTGLIDEON Viklund Ingegerd 0
Ov 160702-7 7/2100 0 21,3 58 OPPOPPOPP Alkerud Märta 0
160627-9 3/2148 4 18,2a 144 FILLE D'OR Henriksson Niclas 2 200
160627-4 8/2148 0 18,9ag 143 KALCIUM Linde Mats 0
160627-2 5/2650 6 18,3a 286 MADE AT HOME Stenman Anders 2 200
160627-13 k 2/2148 24,5g gdk2 ELLES W.PINE Granberg Susanne 0
Bs 160622-8 6/2140 5 14,3a 52 OUTRUNNER (DK) Sjölander Leif 2 100
H 160615-10 7/1640 1 15,7 18 JEPPE YAMOZ Hedström Linda S 10 000
H 160615-5 10/2140 8 16,8 544 LUCKY LIGHT Danielsson Håkan 2 000
H 160615-3 2/2140 7 28,6 560 ÅSTAS VIKING Karlsson Tina 2 000
160614-10 10/2148 3 18,0 89 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 2 300
160614-8 10/1646 4 16,5 311 KALCIUM Linde Mats 4 000
160614-5 2/2148 5 18,1 867 JUSTFORFUN Viklund Ingegerd 4 500
160614-16 k 8/2148 55,0 ejg NORRSKENS BRUDEN Järnankar Björn 0
U 160612-8 4/2140 6 18,6a 57 RASS TANIC Andersson Roger 2 000
U 160612-7 2/2200 4 28,9 234 HÖGDA KVIKK (NO) Järnankar Björn 2 500
U 160612-6 7/2140 5 16,1a 232 FILLE D'OR Henriksson Niclas 2 100
U 160612-3 2/2140 7 20,0a 22 CARLOS CLOSER Åkerlund Martin 2 000
H 160606-7 7/2160 0 16,0 500 CLICQUOTS MADONNA* Melander Micael 0
H 160606-2 1/1640 5 32,7 401 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 2 100
H 160606-1 10/2140 d 11g 151 DUNDER EBBA Andersson Sven-Åke 0
D 160604-8 6/2180 5 31,2 78 SPIK Larsson Rune L 2 100
D 160604-7 5/2140 0 18,8a 486 BISLET Sedin Pär 0
D 160604-5 13/2140 0 18,7a 746 JOYRIDE P.H. Näslund Agneta K 0
D 160604-4 1/2140 4 30,3 124 ÅLSBRUN (NO) Melander Micael 2 500
D 160604-2 8/2140 0 19,9a 492 VALLAS RAKEL Holmsten Arne 0
D 160604-50 k 2/2140 25,0 gdk RYJET Lindström Gunilla 0
B 160602-10 11/2140 4 15,6a 412 KALCIUM Linde Mats 4 000
B 160602-7 2/2680 0 28,0 1279 HÖGDA KVIKK (NO) Järnankar Björn 0
160525-9 3/2168 4 33,8 180 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 2 500
160525-5 4/2148 4 18,4 76 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 2 500
160525-4 3/1646 0 34,5 82 TURBO GOGGEN (NO) Häggström Kennet 0
160525-3 6/2148 6 18,0 104 MAGIC SIMBA Häggström Kennet 2 000
160525-1 2/2168 0 21,8 133 KANISHKA SÅNNA Eklund Ricky 0
U 160524-11 4/2140 d uag 103 EVIL DAME From Ann-Charlotte 0
U 160524-4 10/2140 5 14,5a 642 CANTAB SISU Eklund Ricky 2 500
D 160522-9 1/1640 4 17,4 308 JUSTFORFUN Viklund Ingegerd 2 200
G 160521-4 2/1609 3 14,0a 127 CLICQUOTS MADONNA* Melander Micael 7 000
B 160519-8 5/1640 d 14g 310 NORDGLORIA Melin Lina 0
B 160519-2 3/2160 0 22,1g 621 KALCIUM Linde Mats 0
B 160519-1 7/2140 d 9ag 255 NORDMÄRTA Melin Lina 0
160510-9 11/1646 4 15,6a 320 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 3 000
160510-2 9/2148 0 17,5a 127 KALCIUM Linde Mats 0
D 160507-8 6/2140 7 17,0 98 MAGIC SIMBA Häggström Kennet 2 000
D 160507-7 1/2640 3 31,1 25 ARJA BALDERINA (NO) Strinnlund Malin 3 500
D 160507-6 2/2160 d 4g 27 B.B.S.MANDARINO Frölander Lennart 0
D 160507-5 3/2660 7 18,3 111 BISLET Sedin Pär 2 000
D 160507-4 7/1640 3 16,5 64 COOL CURVES Andersson Jeanette 3 500
D 160507-2 2/2140 1 18,7 109 KANISHKA SÅNNA Eklund Ricky 10 000
U 160502-9 1/2160 4 16,5 174 CHUCK LIDDELL Åström Lena 4 000
H 160430-9 3/1640 5 15,5 54 HUBBY STAR Fager Andreas 2 100
H 160430-5 7/2140 0 17,8 231 MCENTEE Norring Johnny 0
U 160423-4 9/2140 1 17,0a 250 CARLOS MADONNA Melander Micael 30 000
U 160422-3 6/2140 2 17,5a 88 CLICQUOTS MADONNA* Melander Micael 10 000
U 160422-2 4/2140 0 21,4 634 KING PRIDE Bodin Maria 0
Sk 160414-9 4/2140 0 35,9g 109 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 0
Sk 160414-1 14/2140 0 17,4a 566 EVIL DAME From Ann-Charlotte 0
B 160413-2 10/2640 6 22,3g 156 EMINENCE BOKO Norrby Kenth 2 700
U 160408-11 3/2140 2 18,0a 42 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 2 500
B 160407-8 4/1660 0 34,0g 270 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 0
Sk 160403-9 1/2140 3 19,6a 307 KING PRIDE Bodin Maria 3 500
Sk 160403-3 5/2140 4 17,6a 30 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 2 500
Sk 160403-1 1/2140 6 39,8g 33 KALLMA Eklund Ricky 2 000
B 160330-3 1/2160 d ug 100 RUN FOR LIBERTY Thunegård Urban 0
D 160326-9 1/2160 3 17,5 241 MALEKEH Edfeldt Olle 2 300
D 160326-2 6/2160 6 19,5 531 PRINCE HILLS Svedin Nils-Erik 3 000
D 160326-1 4/2680 5 31,2 437 NORDMÄRTA Melin Lina 3 100
Bs 160321-5 9/1640 5 17,7 308 LUCKY LIGHT Danielsson Håkan 2 100
Bs 160321-3 1/1640 1 17,7 24 CARLOS MADONNA Melander Micael 10 000
Bs 160321-1 1/2180 7 36,7g 33 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 2 000
B 160319-4 7/1640 4 15,8a 82 CLICQUOTS MADONNA* Melander Micael 4 000
U 160313-8 1/2140 3 22,6 195 DUSKTODAWN SISU Bucht Mats 6 300
U 160313-3 2/2140 2 20,7a 58 ALVA SISU Bucht Mats 10 000
B 160310-10 1/1640 4 31,3 78 TURBO GOGGEN (NO) Häggström Kennet 2 500
B 160310-9 4/2140 0 17,2a 180 OVIRAPTOR REX Molinder Kurt 0
B 160310-8 7/2140 7 16,9a 88 SO GÅ HERO Häggström Kennet 2 000
B 160310-5 3/2160 1 16,6 62 CLICQUOTS MADONNA* Melander Micael 10 000
B 160310-4 2/2160 d 4g 130 ZENATO RIPASSA Persson Stefan S 0
Ös 160308-6 3/1640 1 16,9 92 KALCIUM Linde Mats 30 000
Ös 160308-4 8/2140 0 17,9a 549 EVIL DAME From Ann-Charlotte 0
B 160305-4 5/2140 0 18,7 431 STARLIGHT HILLS Svedin Nils-Erik 0
U 160229-4 1/2160 4 17,6 287 KALCIUM Linde Mats 6 500
B 160210-5 4/2140 5 18,7a 39 JANEO (DE) Tjomsland Öystein 3 800
B 160210-3 10/2140 0 19,4ag 58 PERSIUS A'LIR Linderoth Per 0
U 160208-5 10/2160 2 18,0 640 EVIL DAME From Ann-Charlotte 15 000
U 160208-1 6/2160 3 36,1 91 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 5 700
B 160204-1 5/2160 0 17,9 689 VEMYRAS VILMA Djupenström Ola 0
B 160130-8 r 4/2640 5 16,6a 1192 DANTE BAND Sjöberg Patrik 8 000
U 160124-10 8/2140 0 18,9a 538 EVIL DAME From Ann-Charlotte 0
U 160124-8 11/1640 0 16,2a 498 PINE ROLLS* (NO) Näsman Åsa 0
B 160121-10 7/2160 0 18,3 700 VEMYRAS MOLLE Djupenström Ola 0
Ös 160115-10 7/2160 3 18,7 80 KUNG TRITON Häggström Kennet 2 300
Ös 160115-1 1/2140 2 37,7 321 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 7 500
U 151226-8 4/2640 0 20,0 225 WALLNER Oscarsson Gunilla 0
U 151226-5 4/1640 7 17,9a 52 MADDE GO I.H. Melander Micael 2 100
U 151226-4 13/2140 0 19,6ag 461 EVIL DAME From Ann-Charlotte 0
U 151226-1 3/1640 6 40,1 682 TALLMONS WILSEN Calissendorff Robert 2 100
Bs 151217-9 10/2640 4 17,8a 105 KRAMER ÅS* (NO) Åsebö Ola 5 700
Bs 151217-5 10/2140 6 17,8a 568 ALLAN DREW Boberg Nancy 2 100
Bs 151217-3 5/1640 7 16,8a 36 SHE'S RACY Pettersson Tomas 2 100
B 151209-3 3/2140 0 18,7a 469 FILLE D'OR Henriksson Niclas 0
B 151125-5 3/2140 4 17,6 146 KALCIUM Linde Mats 5 700
B 151121-10 2/2160 8 18,3 262 JULIA HILLS Svedin Nils-Erik 2 000
B 151121-3 7/2140 0 17,6a 803 LIVI DESTINY Persson Pernilla 0
B 151121-1 3/1640 7 19,9 74 RED SUNSHINE Jonsson Roland 2 000
B 151119-4 4/1640 0 16,2a 78 AKROPOLIS SCANDI Rehnmark Sören 0
U 151113-2 1/2160 1 20,7 165 KALCIUM Linde Mats 20 000
B 151105-3 12/2140 4 15,7a 573 EVIL DAME From Ann-Charlotte 3 850
U 151103-9 2/2160 0 17,5 985 VEMYRAS MOLLE Djupenström Ola 0
U 151103-7 7/1640 5 17,7 52 DOITLIKEAMAN Tegström Robert 2 500
U 151103-2 8/2160 6 16,9g 500 AKROPOLIS SCANDI Rehnmark Sören 2 300
Ös 151029-9 3/2140 d ug 175 MASSE PALEMA Wallin Kristina 0
Ös 151029-7 2/2140 4 18,2 60 KUNG TRITON Häggström Kennet 3 000
Ös 151029-4 6/2140 2 19,2 24 KALCIUM Linde Mats 5 300
Ös 151029-13 p 3/2180 18,2 ejp HOPPETS MELODI Linde Mats 0
Sk 151024-8 6/2140 6 21,3a 345 GALIZIA Johansson Ulf Arne 2 000
Sk 151024-7 1/2140 3 17,7a 140 AKROPOLIS SCANDI Rehnmark Sören 3 750
Sk 151024-4 2/1640 2 18,0a 138 VÄSTERBO CHERIO Lindström Leif 5 300
U 151022-9 3/2180 6 16,0 66 ELIT HÅLERYD Bucht Mats 5 000
B 151021-7 10/2140 0 15,4a 339 MADDE GO I.H. Melander Micael 0
H 151018-3 2/2140 4 31,2a 933 BRUNEXA Nenzelius Birgitta 4 200
B 151017-7 12/1640 5 15,4a 157 KUNG TRITON Häggström Kennet 3 100
B 151017-3 8/2140 0 15,3a 1165 MASSE PALEMA Wallin Kristina 0
U 151015-8 4/2140 1 15,1a 106 ELIT HÅLERYD Bucht Mats 25 000
U 151015-6 3/2140 0 21,6 1196 JUSTFORFUN Viklund Ingegerd 0
U 151015-5 6/2140 0 16,5a 1018 EVIL DAME From Ann-Charlotte 0
B 151010-7 11/2140 3 17,1a 137 KUNG TRITON Häggström Kennet 3 750
B 151010-6 14/2140 d 6ag 57 T.REX LADAY Johansson Stefan 0
B 151010-5 5/2140 4 15,7a 150 OVIRAPTOR REX Molinder Kurt 3 000
B 151010-4 9/2140 0 17,1a 405 PRINCE CONSORT Thrana Linn 0
B 151010-15 p 3/2200 05,2 1p PILAS DUNDER Lindgren Hans E 0
Ös 151009-9 6/2140 3 15,5a 78 MADDE GO I.H. Melander Micael 25 000
Bs 151008-9 3/2140 1 19,8 98 ZENATO RIPASSA Persson Stefan S 10 000
Bs 151008-6 8/2140 6 16,8 115 HUBBY STAR Fager Andreas 2 000
Bs 151008-5 5/1640 1 14,9a 43 POSEIDON DREAM Fager Andreas 10 000
B 151007-3 1/1640 5 14,9a 78 RADIOSA RAL (IT) Berggren Håkan 3 650
Sk 151002-3 3/2140 2 16,2a 199 EVIL DAME From Ann-Charlotte 7 250
D 150929-8 4/2140 1 15,0 59 MADDE GO I.H. Melander Micael 15 000
H 150924-7 5/2140 3 17,7 89 OJSÅFIN Odelros Anders 3 400
H 150924-4 2/2140 4 16,5 951 STARLIGHT HILLS Svedin Nils-Erik 6 500
D 150921-10 2/1640 6 18,8 538 JUSTFORFUN Viklund Ingegerd 2 000
D 150921-9 12/2140 0 17,1a 289 KALCIUM Linde Mats 0
Sk 150917-10 2/2140 1 17,1 573 EVIL DAME From Ann-Charlotte 15 000
Sk 150917-4 7/2140 0 16,7 333 WIRE Bucht Mats 0
D 150913-9 3/1660 1 17,2 51 KALCIUM Linde Mats 10 000
D 150913-6 7/2660 0 20,0 445 WILLE Johansson Ulf Arne 0
D 150913-5 2/2160 4 16,9 39 AKROPOLIS SCANDI Rehnmark Sören 3 000
D 150913-3 7/2160 0 16,2 288 ROBBIE WILLIAMS Jonsson Roland 0
H 150907-9 8/2140 3 18,4 63 PRINCE HILLS Svedin Nils-Erik 3 400