Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Östman John



Född Hemmabana Licens Dress
1969 Umåker A-tränare: träna, köra (A1) Mörkblå/blå, delad, vita sidor; mblå
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 662 50 71 45 8 % 3 634 263
2016 749 53 75 73 7 % 4 301 346
2015 762 69 68 57 9 % 3 770 421
2014 739 54 59 59 7 % 3 475 550
2013 956 73 80 86 8 % 4 908 726

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
B 171117-10 7/2180 0 25,8g 702 PHOTO MAN Sjöberg Patrik 0
B 171117-6 3/2640 0 18,9a 568 FUNNY FARM* (FI) Kytölä Aleksi 0
B 171117-5 10/2140 0 17,7a 174 SUNBIRD CHELSEA Kytölä Aleksi 0
B 171117-3 5/1640 5 16,2a 229 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 3 200
B 171117-1 9/2140 2 16,5a 111 SAHARA HOTLADY* (FI) Kytölä Aleksi 12 500
Ös 171116-6 5/1660 4 36,0 201 BONALITA Hafstad Anders 5 000
Ös 171116-4 9/2140 0 16,9a 131 KENEDISA ROLLAX Blomgren Gunnar 0
Ös 171116-3 1/2140 1 28,3 23 NORRLANDS SCOTT Ericsson Lars-Åke 25 000
Ös 171116-1 5/2140 d 3ag 249 UPPER CLASS Emilsson Håkan 0
B 171115-9 8/2160 0 16,0g 546 GUINEA BOKO Söderberg Lars-Göran 0
B 171115-8 12/1640 0 23,7ag 325 OVERTIMEOSÅFIN Söderberg Lars-Göran 0
B 171115-7 9/2140 5 15,6a 201 EVEREST SISU Lundholm Elisabeth 6 400
B 171115-6 5/3140 0 17,9 304 ARNIE'S BEST BOY Söderberg Lars-Göran 0
B 171115-5 1/2140 0 ug 87 MEYDAN Thelin Kenneth 0
B 171115-3 4/2140 4 17,0a 564 ESTHER EASTER Wästerhed Jenny 5 700
Bo 171114-9 1/2140 0 18,0a 289 BILL BAILEY (NO) Hezekielsson Carina 0
Bo 171114-8 10/2160 d 12g 214 WILD HOT SHOT (FI) Sandström Erica 0
Bo 171114-6 4/2140 4 35,3ag 191 LEJANS HULIGAN Nilsson Jesper R 5 000
Bo 171114-5 1/2140 6 20,3 201 YIPPEEKIYAY A.F. Karlsson Ulf L 2 100
Bo 171114-3 6/2160 0 17,3 173 OBELIX M.* Östman John 0
Bo 171114-2 4/1640 0 32,3ag 24 HOLENE ODIN* (NO) Tjomsland Öystein 0
Bo 171114-1 2/2160 1 16,9 122 JEAN SHEPARD* Kytölä Aleksi 30 000
U 171110-12 13/2140 0 17,3a 299 SPECIAL REVOLUTION* (FI) Haapakangas Mika 0
U 171110-11 13/2140 0 30,3a 802 VÅLER TROLL (NO) Söderlund Anders 0
U 171110-10 3/2140 6 15,9a 15 LEMMY* (FI) Kytölä Aleksi 2 700
U 171110-9 3/2200 7 25,9 229 KATLA KIRO Bjurman Jerker 3 500
U 171110-8 7/2660 d 4g 67 WASA WARRIOR* (FI) Kytölä Aleksi 0
U 171110-6 5/2140 0 29,9 820 MÖJLIGHET Tjomsland Öystein 0
U 171110-5 2/2640 1 28,8 36 NORRLANDS SCOTT Ericsson Lars-Åke 30 000
U 171110-4 8/2140 1 15,5a 69 WASA THUNDER* (FI) Kytölä Aleksi 30 000
U 171110-2 7/2160 8 20,8g 219 APPLE SOUTH Söderlund Anders 2 100
U 171110-1 2/2160 0 18,8 85 PHOTO MAN Sjöberg Patrik 0
B 171109-9 1/2160 d p11g 71 X.FACTOR Laestander Gabriella 0
B 171109-8 1/2140 2 17,5 88 MIKADO AMOK Söderberg Lars-Göran 15 000
B 171109-4 1/2660 0 17,2 835 FUNNY FARM* (FI) Kytölä Aleksi 0
B 171109-3 2/1640 2 14,1a 244 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 12 500
B 171109-2 5/2140 d 11g 38 MISTER DREAM* (FI) Kytölä Aleksi 0
B 171109-1 3/2160 5 38,0 133 BONALITA Hafstad Anders 3 000
Bo 171030-10 5/2140 1 15,8a 66 LEMMY* (FI) Kytölä Aleksi 20 000
Bo 171030-9 6/2140 0 15,4a 886 TITANE NORDIQUE* (FI) Aatsinki Ari 0
Bo 171030-8 3/2140 0 15,9a 178 DENVER BRODDE Aatsinki Ari 0
Bo 171030-6 3/2640 5 29,5 39 KATLA KIRO Bjurman Jerker 4 500
Bo 171030-5 14/2140 0 16,6a 411 KENNET SISU* Aatsinki Ari 0
Bo 171030-4 5/2640 0 19,5a 168 MAD MAN BLUES* (FI) Aatsinki Ari 0
Bo 171030-3 4/2140 6 19,4 452 LINA LEE Luokkanen Ari 5 500
Bo 171030-1 2/1640 4 30,3 97 HORNNES TORE* (NO) Häggman Peter 5 000
U 171029-15 k 2/2140 21,1 gdk GOLD CASE Lennartsson Per A 0
U 171029-13 p 3/2140 33,4 1p M.G.LIVIN MIRACLE Lövgren Erika 0
Ös 171026-9 9/2160 7 18,7 376 CALIBRATE Jonsson Magnus O 3 000
Ös 171026-8 1/2640 1 28,8 43 NORRLANDS SCOTT Ericsson Lars-Åke 20 000
Ös 171026-7 1/3180 7 18,4 258 MORE MUSCLES Jonsson Magnus O 2 100
Ös 171026-6 10/1660 d 12g 658 SUMO KÅRE* (NO) Halberg Jan 0
Ös 171026-5 2/1640 d 3ag 85 FANTOCCINI Östman John 0
Ös 171026-4 1/2160 d 5g 65 BONALDO Hafstad Anders 0
Ös 171026-3 3/2160 6 19,4 192 LADY ANN LANE Jonsson Magnus O 2 000
Ös 171026-2 1/2140 5 20,3g 131 HEARTBEAT Wallin Carola 3 000
Ös 171026-1 10/2140 2 36,9 97 TAMS VILLE Sundberg Jessica 10 000
B 171024-7 3/2140 0 37,7 448 ESPE VILDE (NO) Öberg Anneli 0
B 171024-4 3/2640 0 ua 88 HELIOS HÅLERYD Stenman Anders 0
B 171024-3 7/2140 0 17,3a 179 MELLIS AKEMA Tornéus Karolina 0
B 171024-2 5/2140 4 30,2a 159 NORDANVIKTOR Bäckström Mats 5 300
B 171021-8 1/2140 3 13,5a 89 PREMIER KRONOS (IT) Laestander Gabriella 9 500
B 171021-7 6/1640 0 14,4ag 293 OBELIX M.* Östman John 0
B 171021-5 7/2140 0 27,9a 129 TALLS ODIN Jonsson Sofia 0
B 171021-2 3/2160 6 17,3 259 JABSINDIANAGHOST Johansson Bertil 2 100
B 171021-15 p 1/2200 03,8 1p VILDA VIKING Wästerhed Jenny 0
U 171020-11 12/2140 2 15,4a 257 SAHARA HOTLADY* (FI) Kytölä Aleksi 10 000
U 171020-9 3/2140 0 17,0 80 DUSKTODAWN SISU Bucht Mats 0
U 171020-5 3/2140 5 16,5 666 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 3 800
U 171020-4 12/1640 0 15,7a 520 OHKOTOK GOJ* Östman John 0
171017-9 8/2160 4 17,4 73 QUANTUM JOKER Lennartsson Per A 2 200
171017-8 3/1640 4 31,1 486 LÖVABOS TORI Viklund Thomas 3 000
171017-7 4/1640 0 it 454 TWIN CAM Norgren Margaretha 0
171017-6 3/1640 2 18,5 54 MEYDAN Thelin Kenneth 6 000
171017-5 10/1640 0 17,0 78 ZAKAROV Östman Magnus 0
171017-3 7/2160 0 ug 95 HOPE AND DREAMS Häggström Kennet 0
171017-2 7/2640 1 30,9 153 FINNSKOG ODIN (NO) Nordh Jan 22 000
171017-13 k 1/2180 46,5g gdk1 EMMET Osterling Susanne H 0
Bo 171016-11 4/2180 6 17,8 170 YODA T.DREAM Olofsson Hanna 2 000
Bo 171016-10 1/2660 4 33,2g 49 EXIL Genlund Marie 5 000
Bo 171016-8 3/2140 1 17,2 280 DENVER BRODDE Aatsinki Ari 30 000
Bo 171016-7 1/1640 6 15,7a 136 TIGERFEET DYNAMITE Lundqvist Anders 2 100
Bo 171016-6 2/2660 0 31,2 643 SJEIKENS GULL (NO) Utter Emma 0
Bo 171016-5 12/2140 d 13ag 86 MAD MAN BLUES* (FI) Aatsinki Ari 0
Bo 171016-4 2/2140 8 19,1 450 BALLERINA SOX Aatsinki Ari 5 500
Bo 171016-3 1/1640 0 25,2g 94 SUPERMAN K.R. Hassgren Jenny 0
Bo 171016-1 2/2140 6 21,2g 81 RUMOUR HAS IT Olofsson Hanna 5 500
U 171013-8 4/2140 d 12g 338 VÅLER TROLL (NO) Söderlund Anders 0
U 171013-7 6/2140 0 15,9ag 365 POKER KRONOS Salmela Petri 0
U 171013-5 9/2140 2 15,0a 89 DUSKTODAWN SISU Bucht Mats 12 500
U 171013-4 6/1640 3 30,4a 40 HORNNES TORE* (NO) Häggman Peter 7 500
U 171013-2 4/2140 4 19,7 556 FIRST BRICKLAYER Olsson Gert 5 000
U 171013-1 3/1640 2 15,7 44 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 2 500
U 171013-14 p 5/2140 30,2 1p SOMEBODY'S PROMISE Bucht Mats 0
U 171013-13 k 4/2140 20,0g gdk CARTMAN Westin Gunnar 0
Ös 171012-9 7/2160 4 17,5 25 X.FACTOR Laestander Gabriella 2 200
Ös 171012-7 4/2160 d 10g 382 TAND ROSS Genlund Marie 0
Ös 171012-6 2/2640 5 28,6 102 FYLKING Backman Kin 3 200
Ös 171012-5 15/2140 0 17,1a 662 ATHOS AMOK Edström Thomas 0
Ös 171012-2 1/2160 0 20,3g 349 BALOO E.M. Östman Magnus 0
Ös 171012-1 4/2160 5 37,7 87 BONALITA Hafstad Anders 3 000
B 171011-9 5/2140 0 15,6a 386 NUISANCE FACE Wikstén Madelene 0
B 171011-8 4/1640 0 26,0a 101 IVARSJOKER Lundberg Anders 0
B 171011-7 4/3160 d ug 1455 DRAGON POWERFLY Hamrin Claes Rickard 0
B 171011-5 7/2140 d 8ag 278 GRESILLE BOKO Hedin Jeanette 0
B 171011-2 6/2660 6 16,9 388 QUALITY TILLY Lindenbaum Victor 4 000
Bo 171009-9 3/2140 7 36,8g 504 ÅLI SIRI Huber Peder 2 100
Bo 171009-4 12/2640 3 17,0a 49 HELIOS HÅLERYD Stenman Anders 7 500
Bo 171009-3 3/2140 4 18,5 127 STRONG LADY EDLA Olofsson Hanna 6 500
Bo 171009-1 1/2140 d 14ag 307 ROXANNE JOURNEY* (FI) Lindholm Nelli 0
H 171008-5 4/1640 2 13,1 104 FANTOCCINI Östman John 10 000
H 171008-1 7/2140 8 34,4g 94 TANGENS LILJA Melin Lina 2 000
Sk 171007-12 3/2140 8 17,5a 91 CHAMBALDI DU MIREL* (FR) Sandström Erica 2 300
Sk 171007-11 r 9/1640 0 13,6a 302 BONJOVI B.R.* (NO) Hansen Trine 0
Sk 171007-10 r 2/2140 d uag 43 SELMER I.H. Hultqvist Ingemar 0
Sk 171007-9 r 5/2140 6 14,6a 334 MAGNIFIK BRODDE Hultqvist Ingemar 7 000
Sk 171007-8 r 7/3140 1 16,8 510 EL MURO B.R.* (NO) Hansen Trine 150 000
Sk 171007-7 r 8/1640 0 27,7ag 1257 ART NATTFARI* (NO) Grahn Susanna 0
Sk 171007-5 r 1/2160 7 14,6 18 EVA I.H. Hultqvist Ingemar 3 500
Sk 171007-4 1/2660 0 17,0 886 CEMONROC DE COEUR (FR) Sandström Erica 0
Sk 171007-3 3/2140 0 15,3a 39 COMEWITHAFLASH Hultqvist Ingemar 0
Bo 170930-11 6/2140 1 16,4a 21 MAD MAN BLUES* (FI) Aatsinki Ari 5 000
Bo 170930-10 14/2140 5 16,2a 211 BELLA THE BOMBER* Ojala Jutta 3 000
Bo 170930-8 13/2140 0 15,5a 182 SAILFISH Hassgren Jenny 0
Bo 170930-7 9/2160 5 17,7 831 DATS BOY Hassgren Jenny 4 500
Bo 170930-5 3/2160 0 27,7 200 SJEIKENS GULL (NO) Utter Emma 0
Bo 170930-4 2/2140 d 9g 526 JEPPAS ROULETT Salmela Petri 0
Bo 170930-3 9/2660 4 15,2 538 TITANE NORDIQUE* (FI) Aatsinki Ari 5 000
Bo 170930-2 4/2160 0 21,4g 208 SUPERMAN K.R. Hassgren Jenny 0
Bo 170930-13 k 1/2180 50,7 gdk ÖÅKERNS WALLE Rönnberg Camilla 0
B 170929-10 3/2180 6 26,9 126 IVARSJOKER Lundberg Anders 4 500
B 170929-9 3/2180 0 26,0 289 MINELLI Hafstad Anders 0
B 170929-5 1/2140 d vändg 1362 KLACK NOVA Reiser Joakim 0
B 170929-4 9/1640 2 25,3a 96 IVARSJOKER Lundberg Anders 10 000
B 170929-1 4/2180 d ug 483 KAVATA Löjdahl Karl-Gunnar 0
170928-10 1/2640 0 17,8 54 CEMONROC DE COEUR (FR) Sandström Erica 0
170928-9 1/2140 0 33,2 290 HALLSTA KAJSA Jonsson Magnus O 0
170928-8 8/2140 5 16,6 247 SCARLET SONGLINE Tjärnström Arne 2 500
170928-6 2/2140 2 20,3 42 DEAR ALICE Jonsson Magnus O 6 000
170928-4 2/1640 0 27,0 665 HALLSTA MANNE Jonsson Magnus O 0
170928-3 2/2140 4 15,2 139 QUICK ONE Sedin Carina M 5 100
170928-2 10/1640 2 14,3 251 CLAUDIUS F. Laestander Gabriella 11 000
170928-1 4/2160 5 15,9 174 FRÖKEN STING Wallberg Håkan 4 500
170928-13 p 2/2140 31,6 1p MAGIC FORMULA U.M. Frölander Lennart 0
H 170925-10 3/1640 2 16,8 30 DEAR ALICE Jonsson Magnus O 2 500
H 170925-7 8/1640 5 15,5 335 EPICUS Eklund Ricky 2 500
H 170925-6 4/1640 2 33,4 42 SLOTTS LEVI Eriksson Stefan 6 000
H 170925-4 2/2140 5 16,4 690 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 3 100
H 170925-2 5/2640 2 30,7g 287 FINNSKOG ODIN (NO) Nordh Jan 11 000
D 170924-8 6/3140 3 17,1 270 SAHARA HOTLADY* (FI) Kytölä Aleksi 7 500
D 170924-3 9/2660 0 18,2 104 TOUTRE (IT) Frölander Lennart 0
Ös 170923-11 4/2160 0 18,0 401 ÅSKBOLLEN LISS Östman Magnus 0
Ös 170923-9 2/1640 4 16,8 158 BORN THIS WAY Strömberg Assar 5 000
Ös 170923-7 10/2140 5 26,3ag 42 HOLENE ODIN* (NO) Tjomsland Öystein 3 200
Ös 170923-4 6/2140 4 27,9ag 30 BONALDO Hafstad Anders 5 000
Ös 170923-1 6/1640 4 36,2g 48 KÄLLSJÖGUTTEN Kiviluoma Josefine 5 000
B 170920-9 6/3160 7 17,0 309 ABOVE ALL ÅS Wikström Lars 5 000
B 170920-7 5/2140 4 24,2a 116 STORSJARMÖREN (NO) Eriksson Fredrik 10 000
B 170920-6 15/2140 0 15,7a 973 SPARTACUS LAVEC Karlsson Andreas 0
B 170920-4 6/2140 d 12g 181 DOYOUWANNAPARTY Lönn Thomas 0
B 170920-3 6/2160 2 27,5 239 IVARSJOKER Lundberg Anders 15 000
Sk 170919-10 1/2160 0 20,3g 123 COLLINS Nylén Rebecca 0
Sk 170919-8 3/2160 2 37,1g 36 TANGENS LILJA Melin Lina 10 000
Sk 170919-7 11/2140 0 18,9a 437 TONIC Viljegård Åsa 0
Sk 170919-6 1/2180 5 27,7 243 NORDMÄRTA Melin Lina 3 100
Sk 170919-5 3/2140 2 20,9 285 SUPERMAN K.R. Hassgren Jenny 10 000
Sk 170919-4 3/2160 6 15,6 214 AKROPOLIS SCANDI Rehnmark Sören 2 100
Sk 170919-3 4/1640 0 15,2a 659 TAKE OFF SOUND* (FI) Kellokumpu Vesa-Pekka 0
Sk 170919-2 2/2660 4 27,6 139 STÅLVILLE Gällerstedt Mats 5 000
Sk 170919-1 1/2160 d 8g 46 GAETANO WEB Morén Fredrik 0
Sk 170919-13 k 3/2140 26,4g gdk1 KATSHING ZON Berglund Lage 0
Bd 170917-7 2100 2 15,8a 18 FANTOCCINI Östman John 10 855
Bd 170917-6 2100 1 17,4a 46 OBELIX M.* Östman John 21 710
Bd 170917-4 2100 2 16,3a 35 CEMONROC DE COEUR (FR) Sandström Erica 10 855
Bd 170917-3 2120 5 27,5g 141 TANGEN DIDRIK (NO) Laestander Gabriella 3 799
Bd 170917-1 2100 1 19,6a 16 CHAMBALDI DU MIREL* (FR) Sandström Erica 17 368
Bo 170915-10 3/1660 5 14,0 125 GILMOUR Östman John 8 500
Bo 170915-9 2/2140 0 18,9a 478 OWEN BROLINE* Korteniemi Kati 0
Bo 170915-8 2/2160 0 17,6 189 GIZAH BOKO Vaaraniemi Kari 0
Bo 170915-7 7/2640 0 20,2a 228 PURPLE'S PIPPI* (FI) Hiltula Henry 0
Bo 170915-6 1/1640 7 28,2 87 VERTIGO KONGEN* (NO) Rydningen Yvonne 3 200
Bo 170915-5 9/1640 2 14,3a 119 GILMOUR Östman John 10 000
Bo 170915-4 10/1640 5 14,5a 790 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 3 000
D 170914-9 5/1640 5 14,3a 50 TOUTRE (IT) Frölander Lennart 2 800
D 170914-8 10/2140 3 15,2a 125 HOPE AND DREAMS Häggström Kennet 10 000
D 170914-7 2/2640 0 21,2g 133 HEARTBEAT Wallin Carola 0
D 170914-6 3/2140 7 29,6ag 120 NORDANVIKTOR Bäckström Mats 2 200
D 170914-3 9/2640 0 18,8ag 851 MADEMOISELLE BELLE Isaksson Bo 0
D 170914-1 9/1640 0 17,5a 279 LENA SISU Isaksson Bo 0
B 170911-10 6/2140 2 17,0a 46 EPICUS Eklund Ricky 5 000
B 170911-8 2/2640 3 15,8a 172 QUALITY TILLY Lindenbaum Victor 7 500
B 170911-7 7/2160 2 15,7 229 ROYAL FACE Eklund Ricky 15 000
B 170911-6 5/2140 d 9g 64 TANGENS LILJA Melin Lina 0
B 170911-4 6/1640 3 13,2a 261 CLAUDIUS F. Laestander Gabriella 8 000
B 170911-3 1/2140 0 16,1a 348 UNCLE BRODDE Eklund Ricky 0
B 170911-1 8/1640 5 14,4a 539 PANDORA DIAMANT (DE) Eklund Ricky 3 200
170909-11 r 7/1640 0 12,6a 698 FANTOCCINI Östman John 0
170909-9 r 8/2140 0 14,5a 89 COMEWITHAFLASH Hultqvist Ingemar 0
170909-8 r 3/2160 0 25,8 620 IDUN Forsgren Peter 0
170909-6 r 3/2640 0 16,3a 1052 GRESILLE BOKO Hedin Jeanette 0
170909-5 r 1/2140 0 15,5a 573 SAILFISH Hassgren Jenny 0
170909-4 5/2640 d 11g 139 FRANK BOKO Larsson Lars-Åke 0
170909-2 8/1660 4 15,2 1121 KUNG GUSTAV Karlsson Rune S 5 300
Sk 170908-10 6/2140 4 19,8a 127 UNBEATEN LIGHT (FI) Vestermark Birgitta 2 200
Sk 170908-6 9/1640 4 15,1a 79 GILMOUR Östman John 5 300
Sk 170908-5 1/2140 1 16,1 23 SPECIAL DIRECTOR* (FI) Haapakangas Mika 25 000
Sk 170908-4 1/1640 1 25,8 61 ART NATTFARI* (NO) Grahn Susanna 25 000
Sk 170908-3 1/1660 5 16,6 21 SO GÅ IKAROS Hägglund Greger 3 200
Sk 170908-2 8/2160 0 36,5 243 SÄTER KOSEN (NO) Utter Emma 0
Sk 170908-1 9/2140 4 18,9a 29 U.BOAT Bucht Mats 5 300
Bo 170902-10 1/1640 2 15,9a 157 TONIC Viljegård Åsa 10 000
Bo 170902-8 14/2640 0 16,7a 153 ONBOARD BROLINE Kellokumpu Vesa-Pekka 0
Bo 170902-6 1/2160 0 16,8 237 RAMONA WIN* Jauhojärvi Sari 0
Bo 170902-5 8/2140 0 17,7a 106 FLOURLAKE'S ADAM* (FI) Jauhojärvi Sari 0
Bo 170902-2 6/2140 0 20,2 174 OLIVINIA Lundqvist Anders 0
U 170901-11 1/2660 5 17,8 220 RALLY ESSET Lundmark Stefan 3 000
U 170901-10 2/1640 0 29,8g 74 SKÖNHET Kjellberg Gabriella 0
U 170901-7 14/2140 0 16,3a 661 GLOBAL NUMEROUS Lindström Valde 0
U 170901-5 3/2140 0 14,6a 775 GRESILLE BOKO Hedin Jeanette 0
U 170901-3 2/1640 7 13,0a 56 CLAUDIUS F. Laestander Gabriella 2 100
U 170901-2 10/2140 0 16,4a 37 GOBO'S MYSTERY Oscarsson Gunilla 0
U 170901-1 1/2140 0 31,4a 492 SÄTER KOSEN (NO) Utter Emma 0
U 170901-14 k 3/2160 19,8 gdk QUANTUM JOKER Lennartsson Per A 0
H 170831-7 2/2140 2 27,8 89 SNURTEN (NO) Torstemo Niclas 11 000
H 170831-5 5/2140 d 14g 529 OLSIMS ERIK Jonsson Magnus O 0
H 170831-4 7/2640 6 18,6 88 NIMITZ Jonsson Magnus O 2 000
H 170831-2 1/2180 0 27,9g 60 BONALDO Hafstad Anders 0
H 170831-1 10/1660 0 23,9g 816 GILL JUBB Svensson Mariette 0
Ös 170829-10 4/2640 d 10g 701 NORDANVIKTOR Bäckström Mats 0
Ös 170829-9 12/2140 0 19,3a 1247 RAMBLING JACK (NO) Strömberg Assar 0
Ös 170829-8 6/2680 0 27,9 129 LYKKJE SVARTEN* (NO) Solbakken Hilde 0
Ös 170829-5 1/2140 2 33,0 296 KLACK NOVA Reiser Joakim 25 000
B 170826-6 r 1/1640 0 11,5a 73 MAGNIFIK BRODDE Hultqvist Ingemar 0
B 170825-7 r 4/3140 6 26,5 473 NORDMÄRTA Melin Lina 5 500
Bo 170824-10 3/1660 3 15,9 92 BONNIE LIGHT Hezekielsson Carina 2 300
Bo 170824-5 1/2160 5 40,0 56 NESVIK ODA (NO) Månsson Christian 3 000
Bo 170824-4 10/2140 0 17,0a 85 RALLY ESSET Lundmark Stefan 0
Bo 170824-2 4/2140 0 29,9 775 TYSVÄR PÅL (NO) Lindberg Morgan 0
Bo 170824-1 9/2140 0 17,3a 379 LUCKY CHUCKY STAR* Niva Maj-Brit 0
170822-10 4/2140 2 18,3 102 VEMYRAS VILMA Djupenström Ola 2 500
170822-7 2/2160 d ug 509 NORDGLORIA Melin Lina 0
170822-5 3/1640 3 34,0 103 PILSNER BEST Åström Mikael 4 200
170822-4 3/1640 1 14,6 130 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 22 000
170822-2 1/1640 2 15,3 32 U.BOAT Bucht Mats 11 000
D 170821-9 6/1660 2 15,2 58 GOBO'S MYSTERY Oscarsson Gunilla 7 500
D 170821-8 1/2160 6 29,5g 619 NORDANVIKTOR Bäckström Mats 2 000
D 170821-7 1/2200 1 27,1 126 BONALDO Hafstad Anders 15 000
D 170821-6 2/1640 2 15,5 57 HOPE AND DREAMS Häggström Kennet 7 500
D 170821-4 2/2640 5 16,6 162 KICKING VIKING Nordin Göran P 3 100
D 170821-3 1/2140 5 15,8 309 YPSILON HORNLINE Rehnmark Sören 3 100
Rv 170819-12 2100 5 13,9a 401 POKER KRONOS Salmela Petri 3 908
Rv 170819-10 1600 3 12,9a 240 FANTOCCINI Östman John 20 514
B 170817-9 5/1640 0 14,1ag 23 HÖWINGS STAR Hultqvist Ingemar 0
B 170817-8 4/1640 3 12,3a 108 GILMOUR Östman John 9 500
B 170817-7 4/1660 0 26,6 219 POLAR LINUS Bucht Mats 0
B 170817-6 11/1640 1 12,2a 51 COMEWITHAFLASH Hultqvist Ingemar 30 000
Bd 170812-5 1620 0 27,0 254 TANGEN DIDRIK (NO) Laestander Gabriella 0
Bd 170812-4 1600 1 14,3g 17 FANTOCCINI Östman John 26 052
U 170811-11 2/1640 3 15,8a 28 BISHOP Oscarsson Gunilla 9 500
U 170811-9 1/2140 d 11g 74 PAVE JERKILA* (NO) Mogset John 0
U 170811-8 9/2640 0 16,3a 467 OBELIX M.* Östman John 0
U 170811-7 6/2140 6 16,0a 881 ZACUS TURBO* (FI) Hansen Nina 2 700
U 170811-3 4/2140 0 21,3 415 FIRST BRICKLAYER Olsson Gert 0
U 170811-2 7/1640 3 35,9 42 NESVIK ODA (NO) Månsson Christian 7 500
U 170811-1 2/2180 6 16,1 396 YPSILON HORNLINE Rehnmark Sören 2 000
Sk 170810-5 1/2160 1 17,1 41 RALLY ESSET Lundmark Stefan 22 000
Sk 170810-3 3/1640 2 15,5a 196 GLOBAL NUMEROUS Lindström Valde 11 000
Sk 170810-2 3/2140 0 33,9g 343 DÄMRO GUTTEN* (NO) Jensen Sonja 0
Sk 170810-1 9/2160 0 22,3 536 LUCKY CHUCKY STAR* Niva Maj-Brit 0
170808-8 4/2140 d 10g 109 K.A.ROLINA Löjdahl Karl-Gunnar 0
170808-7 8/2140 0 21,8 539 SIDI MANZOUR Näslund Tage 0
170808-6 6/2160 0 22,1g 575 CASE STUDY Sandström Erica 0
170808-3 4/1640 4 14,8 87 SPARTACUS LAVEC Karlsson Andreas 5 100
170808-2 2/2140 5 28,8g 269 IVARSJOKER Lundberg Anders 3 100
170808-1 3/2640 d 9g 245 LHOTSE Edberg Ulla 0
170808-13 p 4/2140 dg ejp PALABRA Sjöberg Gunnar 0
170801-11 3/2160 4 17,4 160 EXODUS Kjellsson Ulf 2 200
170801-9 4/2160 4 17,9g 46 GRESILLE BOKO Hedin Jeanette 12 500
170801-8 3/2660 0 28,8g 169 NORDMÄRTA Melin Lina 0
170801-7 11/1640 5 15,5ag 73 BISHOP Oscarsson Gunilla 2 800
170801-5 4/2200 6 30,7g 337 BONALDO Hafstad Anders 2 000
170801-4 4/2140 2 15,2a 23 EVEREST SISU Lundholm Elisabeth 25 000
170801-3 5/2640 4 16,9a 53 PREMIER KRONOS (IT) Laestander Gabriella 5 700
170801-2 7/2140 4 35,2 800 TANGENS LILJA Melin Lina 3 000
170801-1 4/2140 d 9g 107 APPLE SOUTH Söderlund Anders 0
B 170731-5 7/1640 0 16,8 337 RED HOT DIABLO* (NO) Rydningen Yvonne 0
B 170731-4 5/1640 4 13,8a 50 CANDY R.S. Svensson Ann-Chatrine 5 300
B 170731-3 2/2140 0 15,6a 405 MUCH MORE Ulander Per-Erik 0
B 170731-2 1/1660 0 28,0g 101 IVARSJOKER Lundberg Anders 0
To 170730-7 1600 2 12,9a 38 GILMOUR Östman John 4 884
To 170730-4 2100 6 16,9a 43 CROWN ECUS (FR) Kalander Eva 782
H 170729-6 r 5/2660 0 15,9g 328 COMEWITHAFLASH Hultqvist Ingemar 0
U 170728-9 6/1640 3 29,0a 464 HORNNES TORE* (NO) Häggman Peter 7 500
U 170728-5 4/1640 2 15,1 626 GLOBAL NUMEROUS Lindström Valde 12 500
U 170728-4 3/2160 8 27,5g 473 LYKKE SARA* (NO) Carlsen Morten 2 300
U 170728-3 2/2140 5 15,7a 866 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 3 200
U 170728-14 p 1/2160 32,1g 1p HAYDEN WEB Östman John 0
Sk 170727-9 1/2140 5 26,2 227 BRÖDSJÖ ODIN (NO) Månsson Christian 3 000
Sk 170727-8 5/2160 8 17,3 72 STARO JAHRE Månsson Christian 3 000
Sk 170727-7 2/1640 5 13,7a 43 SAILFISH Hassgren Jenny 3 000