Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Nilsson Ingela



Född Hemmabana Licens Dress
1974 Boden Lärling hos A-tränare: köra, rida (C1M, avslutad 161231) Svart, blå/röd vinkel, ärmrev; svart
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2016 14 1 1 3 7 % 93 000
2015 26 3 2 4 12 % 96 100
2014 58 9 7 6 16 % 259 485
2013 35 1 2 6 3 % 96 102
2012 49 9 5 5 18 % 308 338

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Sk 161016-9 m 6/2160 0 18,9 134 NANO BROLINE Karlsson Krister 0
U 161014-4 m 3/2180 4 27,7 43 ÄNGSKALLA Bjurman Jerker 4 000
U 161001-9 m 11/1640 d 6g 47 MELLBY APEX Jonsson Gösta 0
B 160923-3 m 4/2140 3 26,5a 291 ÄNGSKALLA Bjurman Jerker 25 000
Sk 160625-1 m 8/2140 3 16,3 32 MELLBY APEX Jonsson Gösta 5 700
Bo 160618-5 m 3/1640 3 15,7 94 NANO BROLINE Karlsson Krister 7 000
U 160524-2 m 7/1640 1 15,1a 79 MELLBY APEX Jonsson Gösta 30 000
Bo 160519-1 m 2/2160 2 17,5 90 NANO BROLINE Karlsson Krister 10 000
Bo 160512-14 km 3/2140 21,6 gdk YMER Å. Lundberg Liselotte 0
Sk 160505-2 m 8/2160 4 17,3 46 NANO BROLINE Karlsson Krister 2 500
Sk 160430-9 m 2/2180 4 26,6 66 ÄNGSKALLA Bjurman Jerker 4 000
U 160422-10 m 1/1640 0 18,5ag 149 BALLROOMDANCER F. Wahlberg Lisa 0
Bo 160324-2 m 6/2140 6 18,0 220 DIGITAL EDITION Nilsson Roger 2 700
U 160313-6 m 3/1640 6 18,5a 75 DIGITAL EDITION Nilsson Roger 2 100
B 160130-1 m 9/2140 0 23,5a 407 AMSTERDAM Nilsson Roger 0
Bo 151106-7 m 4/1640 1 15,7 71 MELLBY APEX Jonsson Gösta 20 000
Bo 151029-10 m 3/2140 3 17,2 30 MELLBY APEX Jonsson Gösta 5 700
Bo 151012-6 m 1/2160 6 17,7g 36 MELLBY APEX Nilsson Roger 2 100
Bo 150929-1 m 8/1640 1 16,4 60 MELLBY APEX Nilsson Roger 10 000
Bo 150910-7 m 2/2140 0 21,5g 43 STROOPER Nilsson Roger 0
Sk 150906-1 m 6/2140 1 17,0 38 MELLBY APEX Nilsson Roger 10 000
Bo 150827-8 m 5/2160 4 16,7 140 MELLBY APEX Nilsson Roger 3 850
U 150724-2 m 2/1640 3 15,6a 50 MELLBY APEX Nilsson Roger 3 750
Sk 150712-1 m 8/2140 3 17,6a 28 MELLBY APEX Nilsson Roger 3 750
Bo 150622-13 km 1/2140 21,4 gdk MELLBY APEX Nilsson Roger 0
Bo 150622-6 13/2140 0 16,7a 1027 KLAXON FACE Vestlund Malin 0
Bo 150622-3 6/2140 0 20,2a 233 UTOPIA STREAMLINE Nilsson Roger 0
Bo 150622-2 m 2/2140 3 19,3 243 LIGHTNING FACE Vestlund Malin 3 750
D 150607-7 6/1640 6 15,7 214 AMSTERDAM Nilsson Roger 2 000
D 150607-2 m 6/1640 0 17,5g 31 SUPPLIER Nilsson Roger 0
Bo 150529-13 km 2/2140 22,5 gdk SUPPLIER Nilsson Roger 0
Bo 150529-3 m 5/2140 6 19,2 1170 LIGHTNING FACE Vestlund Malin 2 700
Bo 150511-13 km 2/2140 22,1 gdk STROOPER Nilsson Roger 0
U 150509-12 9/2140 0 17,9a 496 UTOPIA STREAMLINE Nilsson Roger 0
U 150509-1 m 7/1640 0 17,0a 269 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 0
Sk 150423-5 12/1640 0 36,3a 683 HJOGGSTJÄRNA Lundgren Veronica 0
Sk 150423-4 3/2140 2 15,9a 107 EDIT BROWN Jonsson Gösta 15 000
Bo 150409-9 m 3/2160 d 13g 730 GÖSTAVILLE HÅLERYD Gustafsson Enar 0
Bo 150409-6 8/2160 d ug 616 EDIT BROWN Jonsson Gösta 0
Bo 150323-3 4/2160 0 19,0g 78 EDIT BROWN Jonsson Gösta 0
U 150312-13 km 2/2140 d4g ejg1 STROOPER Nilsson Roger 0
U 150312-7 m 1/2180 d ug 18 RAZ MACKENZIE Nilsson Roger 0
Bo 150305-6 m 1/1640 d 6g 257 GLOBAL JARGONG Lindkvist Annalena 0
Bo 150116-7 3/2640 2 18,3a 121 NANO BROLINE Nilsson Roger 13 500
Bo 150116-6 7/1640 d ug 419 BRUCE DREAMCATCHER Nilsson Roger 0
Bo 141220-9 1/2180 0 20,1 116 DAYTONA ÅS Axelsson Christine 0
Bo 141220-7 10/2640 0 22,5a 598 YLVA SOUTH Berglund Mattias 0
Bo 141220-3 10/2140 1 18,6a 21 EDIT BROWN Jonsson Gösta 20 000
U 141127-7 12/2140 0 19,7ag 1307 ALVENA SERENA Åkerlund Martin 0
U 141127-6 m 3/2180 2 29,5 29 BRENNE BRAGD (NO) Norrby Roger 10 600
Bo 141124-7 2/2140 4 17,2a 139 MELLBY APEX Nilsson Roger 3 650
Bo 141124-4 10/2140 2 17,9a 36 HIGHLAND Q.SISTER Axelsson Christine 5 300
Bo 141124-1 2/2140 4 35,7g 60 INDRA REJ Viljegård Åsa 3 000
Bo 141023-9 5/2140 0 24,3g 336 UTOPIA STREAMLINE Nilsson Roger 0
Bo 141023-8 4/2140 1 17,2a 54 NANO BROLINE Nilsson Roger 12 000
Sk 140923-5 m 2/2140 d ug 127 LIGHTNING FACE Vestlund Malin 0
U 140916-10 5/2140 8 18,2a 255 INVITERA Hansson Ola 3 000
Bo 140914-9 m 2/2140 d 7g 345 BODBÄCKSOLA Lindqvist Tove 0
Bo 140914-5 2/1660 4 28,0 279 LOME TABAC Nilsson Roger 3 650
Bo 140914-4 11/2640 0 18,9a 291 LIGHTNING FACE Vestlund Malin 0
Bo 140914-1 7/2160 0 ug 224 FAKS VILJA Viljegård Åsa 0
Sk 140906-17 km 1/2180 37,7g gdk BODBÄCKSOLA Lindqvist Tove 0
Sk 140906-13 km 1/2140 dg ejg CROSS SECTION Nilsson Roger 0
Sk 140906-10 4/2180 8 29,7 362 LOME TABAC Nilsson Roger 2 200
Sk 140906-9 m 3/2160 5 17,9 34 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 2 750
B 140830-1 m 4/2140 0 17,4a 828 ZAGREB (NL) Wikstén Madelene 0
Bo 140828-12 10/2140 1 17,6 172 EDIT BROWN Jonsson Gösta 20 000
Sk 140825-15 km 3/2140 36,6 gdk GRÄFT BERRA Åhman Tomas 0
Sk 140825-7 2/2180 2 31,1 55 LOME TABAC Bertgren Nils 6 300
Sk 140816-1 3/2160 d 2g 106 LOME TABAC Nilsson Roger 0
Bo 140815-15 km 1/2200 36,4g gdk BODBÄCKSOLA Lindqvist Tove 0
Bo 140815-9 m 6/2140 4 18,5a 43 COMMISSION Nilsson Roger 3 650
U 140808-9 9/1640 0 20,5ag 952 DONEBRAKE Vestlund Malin 0
U 140808-2 m 6/2140 1 17,2a 15 COMMISSION Nilsson Roger 20 000
Sk 140725-9 m 10/2140 5 19,1 60 NOAH V.V. Nilsson Roger 3 400
Sk 140725-4 3/2160 0 31,8g 1704 LOME TABAC Nilsson Roger 0
Ax 140718-4 m 6/2140 0 17,2a 106 COMMISSION Nilsson Roger 0
B 140707-3 m 9/2140 1 16,5a 28 COMMISSION Nilsson Roger 15 000
Ly 140703-2 4/1640 d 10g 107 EDIT BROWN Jonsson Gösta 0
Ly 140627-2 m 3/2180 2 18,3 43 M.T.HELLO DOLLY Nilsson Roger 5 300
Sk 140621-13 5/2140 5 17,5a 100 AMSTERDAM Nilsson Roger 2 500
Sk 140621-6 m 5/2140 1 16,5a 16 COMMISSION Nilsson Roger 20 000
Bo 140614-6 m 10/1640 3 15,1a 44 COMMISSION Nilsson Roger 7 000
Bo 140614-1 2/2140 d uag 70 STROOPER Nilsson Roger 0
Bo 140613-11 4/2140 5 17,6a 82 M.T.HELLO DOLLY Nilsson Roger 2 100
Sk 140603-2 2/2180 0 distg 119 UXINA TABAC Bertgren Nils 0
U 140602-5 m 1/2640 1 18,0 58 COMMISSION Nilsson Roger 20 000
Ul 140526-2 m 2100 1 16,8a 94 COMMISSION Nilsson Roger 7 221
To 140525-3 m 1600 0 18,3a 17 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 0
Sk 140513-10 8/2160 4 17,6 308 COMMISSION Nilsson Roger 3 650
U 140510-4 7/2140 0 17,5a 165 SUPPLIER Nilsson Roger 0
U 140509-2 m 5/2140 3 16,8a 211 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 5 700
Bo 140508-9 m 3/2140 5 19,5 334 OTTO MISTY (IT) Marklund Lars 3 400
Bo 140508-5 1/2140 2 35,1 577 UXINA TABAC Bertgren Nils 8 000
Bo 140508-3 3/2140 3 17,2 124 KLAXON FACE Vestlund Malin 2 400
Sk 140501-8 7/2140 4 15,3a 185 SUPPLIER Nilsson Roger 3 650
U 140428-9 2/2660 1 17,1 35 RAZ MACKENZIE Nilsson Roger 10 000
Bo 140424-14 km 2/2140 21,0 gdk OTTO MISTY (IT) Marklund Lars 0
Bo 140424-5 m 1/2220 0 dist 250 MOE NJORD (NO) Holmgren Jan-Erik 0
U 140418-10 m 5/2140 8 20,5g 52 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 2 000
U 140418-7 11/2140 0 21,5g 973 IVORY LOVELY Bobrink Olle 0
Bo 140414-14 km 1/2140 19,3 gdk AIRBORN TOOMA Lundberg Liselotte 0
U 140404-9 m 9/2140 3 18,4a 61 NOAH V.V. Nilsson Roger 4 450
Bo 140403-10 m 4/2140 3 16,8a 56 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 5 700
To 140330-3 m 2140 2 20,2 122 NOAH V.V. Nilsson Roger 2 257
Bo 140327-4 8/1640 4 17,8a 69 RAZ MACKENZIE Nilsson Roger 3 000
Bo 140318-9 m 2/2160 3 18,0 24 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 4 400
Sk 140227-9 1/2140 d 8 79 DONEBRAKE Vestlund Malin 0
To 140223-3 m 2100 2 20,5 104 ESCAPE MANEUVER Nilsson Roger 2 257
Bo 131104-9 m 4/2140 d 12g 257 ESCAPE MANEUVER Nilsson Roger 0
U 131027-8 m 2/2140 2 17,8a 110 PIMI LABEL* (FI) Näslund Anna 2 500
Bo 131024-2 m 4/2140 d 9ag 419 AMIRAL AUBIOSE Vestlund Malin 0
U 131019-1 bm 2/2140 d ug B-lp ESCAPE MANEUVER Nilsson Roger 0
Bo 131003-8 m 1/2140 5 18,1a 213 LIGHTNING FACE Vestlund Malin 2 800
Bo 130919-3 m 6/2140 3 18,1 105 LIGHTNING FACE Vestlund Malin 7 500
Bo 130912-2 m 10/2640 0 dista 102 M.T.HELLO DOLLY Nilsson Roger 0
Sk 130906-2 m 2/2140 3 19,3 43 LIGHTNING FACE Vestlund Malin 5 000
Bo 130830-11 m 2/2160 7 17,3 25 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 2 000
U 130829-15 km 1/2140 22,4 gdk M.T.HELLO DOLLY Nilsson Roger 0
Sk 130827-13 km 1/2140 21,6 gdk LIGHTNING FACE Vestlund Malin 0
Sk 130817-9 5/2160 0 19,4 269 APPROVED* Axelsson Christine 0
Bo 130815-9 m 10/2140 0 19,1a 508 BIG BOY LADAY Marklund Lars 0
Sk 130730-9 5/2660 0 17,4 436 APPROVED* Axelsson Christine 0
Bo 130724-4 m 2/2160 2 17,1g 25 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 10 000
Ul 130722-1 m 1600 6 18,6ag 103 RAZ MACKENZIE Nilsson Roger 702
Sk 130715-9 m 8/2140 d 13g 358 FIRST ALF Svalenström Ingemar 0
Sk 130715-2 2/2140 0 16,4a 753 VALUABLE DIAMOND (DE) Frölander Lennart 0
Bo 130713-14 km 4/2140 21,6 gdk BIG BOY LADAY Marklund Lars 0
Bo 130713-5 7/2140 0 16,6a 382 APPROVED* Axelsson Christine 0
Bo 130706-17 km 1/2140 20,7 gdk LIVI DELICIOUS Vonkavaara Marielle 0
Bo 130706-2 m 1/2140 0 19,8 148 WEDGETAIL Nilsson Roger 0
Ly 130628-13 km 1/2140 23,6 ejg LIVI DELICIOUS Vonkavaara Marielle 0
Ly 130628-2 m 2/2180 3 20,7 28 GOLD DIGGER Lindström Jan 4 200
Sk 130622-6 m 4/2140 3 18,2a 201 FIRST ALF Svalenström Ingemar 7 500
B 130617-2 m 2/2640 0 21,1a 118 WEDGETAIL Nilsson Roger 0
Bo 130615-6 m 10/1640 1 14,6a 29 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 30 000
Bo 130603-17 km 2/2140 22,1 gdk BOWLER'S LANE Nilsson Roger 0
Bo 130527-15 km 1/2140 22,0 gdk WEDGETAIL Nilsson Roger 0
Sk 130524-1 m 4/2180 0 30,6 265 KLING JENS (NO) Svensson Olle 0
Bo 130516-8 m 3/1640 0 distag 170 DIGITAL INSIGHT Nilsson Roger 0
Bo 130502-8 m 3/2180 4 18,7 106 MONEYSPINNER Nilsson Roger 5 000
U 130427-1 m 10/2140 0 16,8a 178 NOSE BY NOSE Laestander Gabriella 0
U 130426-2 m 2/1640 0 17,9a 311 THOMAS RAIN (FI) Johansson Bjarne 0
Sk 130420-14 km 1/2140 19,7 gdk MONEYSPINNER Nilsson Roger 0
Sk 130420-4 bm 1/2140 3 20,6 B-lp DIGITAL INSIGHT Nilsson Roger 1 250
Bo 130411-13 km 4/2140 24,3g ejg MISS OPAL Nilsson Roger 0
Bo 130411-11 5/2160 4 17,6 357 THOMAS RAIN (FI) Johansson Bjarne 1 400
U 130329-5 m 5/2160 d ug 542 GINA E. Eriksson Charlotta 0
Bo 130326-9 m 3/2140 4 19,0 35 NOSE BY NOSE Laestander Gabriella 5 000
Bo 130307-9 4/2140 0 22,8ag 310 BOBO RIGAS Johansson Bjarne 0
Bo 130307-5 1/2160 0 18,8 100 GINA E. Eriksson Charlotta 0
Bo 130207-2 m 3/2140 3 21,4 22 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 6 250
B 130201-2 m 6/1640 4 16,0a 106 GINA E. Eriksson Charlotta 5 000
Bo 121213-13 km 1/2140 22,8 gdk1 OPTIPUS POPPELGÅRD (DK) Eriksson Ola 0
Bo 121213-2 m 3/2640 2 20,4 30 GINA E. Eriksson Charlotta 10 000
Bo 121130-5 m 8/1640 1 15,8a 91 GINA E. Eriksson Charlotta 20 000
Bo 121123-7 m 7/2140 2 17,9 25 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 10 000
U 121115-2 m 3/2160 6 22,6g 58 CORDIAL COURT Nilsson Roger 2 000
Bo 121104-8 m 7/1640 1 16,2a 63 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 20 000
Å 121013-1 m 3/2140 4 14,2a 285 NOUVELLE PELLE Falsig Bo 35 000
Vs 121006-4 bm 1/2180 3 21,1 B-lp VILLE ALFA Nilsson Roger 1 250
U 121004-2 m 7/2160 3 18,9 281 GINA E. Eriksson Charlotta 7 500
Bo 120928-14 km 7/2140 24,6 gdk BROWNSKY Nilsson Jan 0
U 120924-7 m 2/2140 6 19,1g 104 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 2 000
U 120924-3 8/1640 4 17,3 66 EVERT BROWN Jonsson Gösta 5 000
Bo 120918-3 m 4/2140 4 18,5a 125 CORDIAL COURT Nilsson Roger 5 000
Sk 120916-2 m 3/2140 2 18,8 183 GINA E. Eriksson Charlotta 2 500
Bo 120904-13 km 2/2140 21,6 gdk THOMAS RAIN (FI) Johansson Bjarne 0
Bo 120904-10 m 1/2160 2 17,3 31 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 10 000
Bo 120904-6 5/2140 3 17,4 179 EVERT BROWN Jonsson Gösta 7 500
U 120821-7 m 2/2160 3 18,1 45 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 7 500
Bo 120817-2 m 2/2140 1 31,0a 12 TELE BEST (NO) Svensson Olle 20 000
Bo 120807-51 km 1/2180 22,8 gdk GINA E. Eriksson Charlotta 0
Vs 120804-2 bm 3/2180 5 22,0 B-lp VILLE ALFA Nilsson Roger 700
Vs 120804-1 b 5/2140 4 17,9a B-lp MONEYSPINNER Nilsson Roger 900
To 120728-3 m 2100 5 18,9 290 LIVI GLOBAL Westerberg Nils 452
Bo 120726-9 m 2/2140 4 18,5g 12 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 5 000
Sk 120723-10 4/1640 0 17,4a 300 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 0
Bo 120717-15 km 1/2140 23,6 gdk APERING PENG Åberg Lena 0
Bo 120717-2 m 9/2140 1 17,3 19 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 20 000
Ly 120710-3 11/1640 0 17,3 384 GINA E. Eriksson Charlotta 0
Sk 120702-9 m 10/2140 1 16,2a 20 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 15 000
Bo 120629-2 m 4/2180 5 30,1g 326 MOE NJORD (NO) Holmgren Jan-Erik 3 000
Sk 120623-1 m 3/1640 1 15,2a 27 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 20 000
Bo 120616-15 9/2160 0 19,4g 602 BROWNSKY Nilsson Jan 0
Bo 120616-5 m 9/1640 0 17,7ag 291 VILLE ALFA Nilsson Roger 0
Bo 120615-7 m 1/2140 1 17,2a 21 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 20 000
Sk 120603-1 m 7/2140 1 18,0a 43 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 15 000
U 120601-3 1/1640 d uag 82 GASBONE Nilsson Roger 0
U 120521-1 10/2140 7 16,7a 290 MONEYSPINNER Nilsson Roger 2 000
Bo 120430-10 3/2160 6 18,2 341 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 1 000
Bo 120430-2 m 7/2140 3 18,0 86 DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 7 500
U 120427-9 2/2140 0 21,1ag 169 CATCH SUTOLA Johansson Håkan 0
U 120427-2 m 6/1640 6 16,2ag 90 VILLE ALFA Nilsson Roger 2 000
U 120406-2 m 1/2160 d 12g 198 MONTES L.B. (IT) Nilsson Roger 0
Bo 120329-6 11/1640 0 17,0a 182 GASBONE Nilsson Roger 0
Bo 120315-7 4/2140 0 18,0a 361 PAPER MOON Nilsson Roger 0
Bo 120308-10 4/2160 d ug 842 JUST A FEELING Öhrling Marina 0
Bo 120308-7 1/2140 5 18,5 507 GINA E. Eriksson Charlotta 3 200
Bo 120308-2 m 5/1640 1 16,0a 19 PAPER MOON Nilsson Roger 20 000
Sk 120304-4 3/2140 0 19,9 385 CORDIAL COURT Nilsson Roger 0
Bo 120223-14 km 1/2140 23,4g gdk1 NEWTON NESS Worrsjö-Johansson Irene 0
Bo 120223-9 3/2140 0 21,4 638 JUST A FEELING Öhrling Marina 0
Ul 120220-2 m 2120 7 20,5 108 FORMENTERA Axelsson Christine 723
U 120216-6 5/2140 0 23,0g 94 CORDIAL COURT Nilsson Roger 0
Bo 120202-2 m 2/1640 5 18,3a 180 FORMENTERA Axelsson Christine 3 000
U 120127-7 12/1640 0 17,2ag 273 LEONAS YETI Nilsson Roger 0
Ul 120101-3 m 2100 2 17,4a 44 PAPER MOON Nilsson Roger 3 613
Bo 111201-13 km 1/2140 23,1 gdk1 TIGER OF SWEDEN Marklund Lars 0
U 111124-9 m 3/2180 0 20,1g 34 VILLE ALFA Nilsson Roger 0
Bo 111107-10 m 4/1660 6 16,6 100 GLOBAL JUGGLER* Salmela Petri 2 000
Bo 111023-14 km 2/2140 23,7g gdk MONTES L.B. (IT) Nilsson Roger 0
Bo 111023-6 3/2660 0 19,7 615 MASTER CHIEF Lindmark Anna 0
Bo 111023-2 m 10/2140 4 18,6ag 140 GLOBAL JARGONG Lindkvist Annalena 5 000
Bo 111013-14 km 1/2140 21,3 gdk GLOBAL JARGONG Lindkvist Annalena 0
U 110919-7 m 2/2180 0 19,8 432 ONKEL SID Viljegård Åsa 0
Sk 110916-9 m 2/2140 0 distg 87 ALL TREASURE Nilsson Roger 0
Bo 110912-9 7/2140 0 16,3a 104 INTER TILLY Wikstén Madelene 0
110830-8 m 1/2180 0 19,4 516 SADDLEDOME Nilsson Roger 0
S 110828-3 m 4/2140 4 16,7ag 393 VILLE ALFA Nilsson Roger 5 500
Bo 110825-14 km 1/2140 21,1 gdk DIGITAL ELEMENT Nilsson Roger 0
Bo 110825-4 3/2140 5 16,8a 434 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 3 000
U 110822-15 km 2/2140 23,9g gdk CORDIAL COURT Nilsson Roger 0
Bo 110815-14 km 3/2140 21,6 gdk ROB RIDGE Öhrling Marina 0
Sk 110813-13 9/2140 7 17,7a 100 LOBYS HEIDI Månsson Christian 2 000
Bo 110808-2 m 2/2180 3 31,9 58 MELVIN R.B. Alamäki Mika 7 500
110801-7 m 4/2160 d ug 264 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 0
D 110728-3 m 3/2140 4 18,7 177 SADDLEDOME Nilsson Roger 5 000
B 110721-9 m 2/2160 6 29,1 446 MELVIN R.B. Alamäki Mika 5 000
Bo 110714-7 m 6/2160 6 19,1g 210 SADDLEDOME Nilsson Roger 2 000
Sk 110710-5 3/1640 d uag 724 GINA E. Eriksson Charlotta 0
Ly 110708-2 m 2/2160 d 7g 46 BARCELONA F.* Nilsson Roger 0
To 110705-3 m 2120 4 18,1 133 SADDLEDOME Nilsson Roger 908
Sk 110701-1 m 1/2180 1 30,6 17 MELVIN R.B. Alamäki Mika 15 000
Sk 110625-2 m 7/1640 0 17,7a 284 SADDLEDOME Nilsson Roger 0
Bo 110617-18 km 1/2140 22,5 gdk BARCELONA F.* Nilsson Roger 0
Bo 110526-17 km 4/2160 35,8 gdk MOE NJORD (NO) Holmgren Jan-Erik 0
Bo 110522-7 b 1/2140 0 18,5g B-lp RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 0
U 110516-7 12/2140 d 11ag 331 GINA E. Eriksson Charlotta 0
U 110516-5 m 7/2140 2 20,9a 105 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 10 000
To 110514-3 m 2100 4 20,9 157 STARLITE SEVEN Öhrling Marina 908
Sk 110509-8 m 1/2160 d 7g 63 ALL TREASURE Nilsson Roger 0
Sk 110509-4 6/2140 d 12g 322 MAARDAM Vestlund Malin 0
Bo 110505-16 km 4/2140 23,7 gdk QUANTUM FRODO Nilsson Roger 0
U 110430-13 11/2140 4 16,0a 247 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 5 300
U 110430-4 6/3140 0 16,5 905 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 0
U 110429-9 4/1640 5 17,1a 79 GINA E. Eriksson Charlotta 3 000
U 110422-2 m 3/2180 1 17,8 104 ALL TREASURE Nilsson Roger 20 000
Sk 110421-8 4/3140 0 17,7a 1050 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 0
Bo 110415-3 7/2140 6 18,1a 254 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 2 000
To 110306-3 m 2120 0 21,7g 43 SADDLEDOME Nilsson Roger 0
Bo 110121-3 3/2160 0 18,8 262 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 0
Bo 110113-11 3/2180 0 19,4 798 PETPÅTJEN Nilsson Roger 0
U 110110-4 8/2160 2 18,0 389 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 12 500
U 101226-8 8/1640 6 17,1 539 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 2 000
U 101226-5 7/2140 3 19,5 148 SIGGE P.H. Hedlund Helmer 7 500
Bo 101213-8 8/3160 0 19,2 1196 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 0
U 101212-4 3/1640 0 18,0 345 PETPÅTJEN Nilsson Roger 0
U 101212-2 m 1/2140 0 21,6 217 ONKEL SID Viljegård Åsa 0
U 101126-9 9/2140 5 18,4l 161 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 3 000
Bo 101121-2 m 1/2160 0 19,4 26 SADDLEDOME Nilsson Roger 0
B 101119-3 m 5/2140 4 18,7a 85 ONKEL SID Viljegård Åsa 5 000
U 101118-6 2/2160 6 17,8 148 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 3 000
Ul 101114-3 m 2100 0 20,7ag 327 ALL TREASURE Nilsson Roger 0
Ha 101107-7 1600 0 21,0ag 93 DAYTONA ÅS Nilsson Roger 0
Ha 101107-3 2040 1 22,4g 72 QUANTUM FRODO Nilsson Roger 17 325
Ha 101107-1 1600 4 17,2 328 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 3 713
U 101105-14 km 2/2160 19,5 gdk1 ONKEL SID Viljegård Åsa 0
U 101029-9 m 2/2140 1 19,8 74 SADDLEDOME Nilsson Roger 20 000
U 101029-2 6/1640 4 itag 597 ALL TREASURE Nilsson Roger 5 300
U 101017-10 9/2160 4 17,4 178 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 1 400
Sk 101010-7 m 3/2140 2 18,9 49 SADDLEDOME Nilsson Roger 5 000
101004-9 m 3/2180 4 17,6 120 ALL TREASURE Nilsson Roger 3 500
Bo 100930-15 km 2/2140 21,8 gdk STARLITE SEVEN Öhrling Marina 0
D 100929-7 m 3/2140 4 18,6 38 SADDLEDOME Nilsson Roger 3 800
Ul 100926-4 2600 3 17,7 442 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 5 329
Ul 100926-2 m 2100 0 20,2a 250 PETPÅTJEN Nilsson Roger 0
Bo 100924-8 m 4/2140 6 18,3 50 ALL TREASURE Nilsson Roger 2 000
Sk 100908-7 m 3/2180 2 17,2 45 ALL TREASURE Nilsson Roger 5 000
Sk 100908-2 4/2140 3 17,0a 156 PUNCH EM* Månsson Christian 7 000
B 100907-3 m 1/2160 2 17,3 120 SADDLEDOME Nilsson Roger 10 000
Bo 100906-15 km 1/2140 21,4 gdk OH LUCKY DREAM Nyström Nils 0
Bo 100906-9 11/2640 0 19,1a 175 XANTHAS GREY LADY Nilsson Roger 0
Sk 100814-2 6/3160 0 18,2 455 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 0
Bo 100811-6 4/1640 1 15,5a 52 MONEYSPINNER Nilsson Roger 20 000
100809-9 m 5/2160 3 19,1 22 ALL TREASURE Nilsson Roger 5 000
Sk 100806-1 10/1640 6 17,2a 158 OH LUCKY DREAM Nyström Nils 2 000
Bo 100801-4 7/2140 0 19,4ag 296 STARLITE SEVEN Öhrling Marina 0
Sk 100721-3 m 2/1640 d 8ag 75 XANTHAS GREY LADY Nilsson Roger 0
Ly 100712-9 10/2140 7 16,7a 101 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 2 000
Bo 100708-2 m 4/2140 3 15,9a 16 SANDVÅNGENS LIGIST Berglund Lage 7 500
Bo 100701-14 km 2/2140 dg ejg MONEYSPINNER Nilsson Roger 0
Sk 100626-2 m 9/1640 4 16,0a 40 XANTHAS GREY LADY Nilsson Roger 4 700
Bo 100619-5 m 9/2140 3 17,2a 21 INTER TILLY Wikstén Madelene 9 000
Bo 100618-6 m 4/1640 6 17,1a 122 SADDLEDOME Nilsson Roger 2 000
Sk 100614-4 m 1/2140 2 17,9 36 XANTHAS GREY LADY Nilsson Roger 7 500
U 100609-15 km 1/2140 21,1 gdk CHILI ÅS Wikstén Madelene 0
U 100609-8 m 6/2140 2 17,3a 32 INTER TILLY Wikstén Madelene 7 500
Bo 100527-10 1/2180 0 20,5g 49 ALL TREASURE Nilsson Roger 0
Bo 100527-6 3/2140 d 10ag 1112 RAMBO HORNLINE Nilsson Roger 0