Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Karlsson Petter



Född Hemmabana Licens Dress
1991 Örebro Elitlärling hos A-tränare: köra (G1)
(Karlsson Hans)
Vit, axelp, mblå hängsl, bröstb; mblå
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 323 13 21 36 4 % 1 281 350
2016 761 56 54 72 7 % 3 109 563
2015 606 46 48 52 8 % 2 180 775
2014 291 13 26 27 4 % 927 375
2013 300 19 19 32 6 % 1 226 650

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
E 170919-8 7/1640 0 19,5ag 793 ÖNNELA SCOOP Johansson Mats 0
E 170919-4 5/1660 0 distg 203 ALLABALLAKAITOZ Hurtig Malin 0
E 170919-14 p 2/2160 29,6 1p AJUSCO Jacobsson Greger 0
170918-11 12/2140 0 16,1a 2413 PETRONELLA STAR Sundberg Åke 0
170918-8 4/2160 3 18,0g 576 INSIGNIA Sundberg Åke 7 500
170918-5 8/2140 d 10g 764 STURE S.E. Sundberg Åke 0
Mp 170916-10 2/2160 2 16,4 51 JAS RIBB Dahl Stefan 9 000
Mp 170916-8 10/2140 0 16,4ag 293 BATON WESTWOOD Forsberg Lennart 0
Mp 170916-5 12/1640 5 13,4a 283 QUOTA Steen Billy 3 000
Mp 170916-3 4/2140 6 14,7a 288 MYNTA BROLINE Hultberg Cathrine 2 300
År 170916-7 1/2640 2 16,0 126 LIVTRASIR Karlsson Hans 5 000
År 170916-6 2/2140 3 17,0a 39 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 3 500
År 170916-2 4/2140 5 17,3a 157 KATITZI T.J. Karlsson Hans 2 100
S 170915-6 11/1640 0 14,6a 191 SPRUCEFIELDS GO ON Karlsson Mats 0
Ö 170914-10 6/2140 7 17,0 544 ASKÖ EAGLE Persson Terese 2 000
Ö 170914-8 5/2140 2 17,7g 38 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 15 000
Ö 170914-6 12/2100 4 15,9a 98 DONNA'S GIRL Gustavsson Jonathan 5 000
Ö 170914-5 3/2660 5 16,7 323 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 2 900
Ö 170914-3 3/2140 d 13g 93 S:T ANNA Karlsson Mats 0
Ö 170914-2 11/2140 6 19,3g 98 PINK DIAMOND Nilsson Thomas L 2 100
Ö 170914-15 k 4/2140 19,2 gdk PRIMA ITALIA Karlsson Mats 0
S 170913-7 9/2140 0 14,1a 349 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 0
S 170913-2 6/2140 6 17,0 1245 BALBINA RICH Engdahl Torbjörn 3 500
Vi 170912-10 6/2140 8 19,1g 334 RED LION Hansson Ann-Britt 2 000
Vi 170912-9 3/2120 4 17,5 176 POPPEN Hansson Ann-Britt 3 500
Vi 170912-8 2/1620 0 19,0g 167 YANKEELAND Lukkari Esa 0
Vi 170912-6 9/1620 0 uag 67 EDWIN HENNA Hyllsjö Sigvard 0
Vi 170912-3 9/2620 0 uag 183 STAY CLASSY Axelsson Stefan 0
Vi 170912-2 3/2140 3 16,9 130 SIMB VIOL Hoffman Henrik 7 500
Vi 170912-1 1/2120 4 13,4a 342 DIABLE D'INVERNE Lukkari Esa 5 100
F 170911-9 9/2140 5 13,9a 193 CHIPEN BOY Karlsson Hans 3 800
F 170911-7 2/2140 d 13g 706 MAJA MAJA Hjelman Camilla 0
F 170911-3 4/2140 0 17,5ag 174 J.L.'S APACHE Kaipio Jouni 0
170909-8 1/2140 6 16,3 361 TOTAL DARKNESS (US) Sundberg Åke 2 100
170909-3 3/2140 6 17,9 114 INSIGNIA Sundberg Åke 3 000
170909-2 9/2140 5 19,1 207 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 2 800
Ro 170908-9 6/1640 5 12,0a 424 ALLABALLAKAITOZ Hurtig Malin 7 000
Ro 170908-1 4/2140 d 10g 254 STURE S.E. Sundberg Åke 0
F 170904-8 4/2640 7 16,7 1105 RIDGEHEAD JEANETT Wahlqvist Jimmy 2 100
F 170904-6 1/2160 8 16,9 96 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 3 000
F 170904-3 12/2140 0 uag 276 RIDGEHEAD KARISMA Nilsson Kenneth L T 0
F 170904-2 4/2140 4 18,7a 244 LEO SÅNNA Karlsson Mats 4 100
F 170904-1 6/2140 d 8g 409 DOM PEDRO Karlsson Hans 0
J 170902-12 10/2140 0 15,8a 353 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 0
J 170902-9 r 4/1640 4 12,7a 1215 SPRUCEFIELDS GO ON Karlsson Mats 13 500
Ö 170831-8 7/1609 0 13,2a 280 ALLABALLAKAITOZ Hurtig Malin 0
Ö 170831-3 1/1609 7 17,4a 471 ANNIKA RICK Fredriksson Uno 2 000
Ö 170831-2 3/2160 3 17,7 254 BONNICHE LASCAUX Laakso Pirjetta 5 800
Ö 170831-16 k 2/2140 23,2 gdk1 ALFAS JOYSTICK Johansson Mats 0
Vi 170829-9 5/2140 0 ug 673 NICK HENNA Hyllsjö Sigvard 0
Vi 170829-8 10/2120 7 18,3 406 MISTELNS NAPOLEON Hoffman Henrik 5 500
Vi 170829-7 10/1620 3 15,4a 26 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 5 000
Vi 170829-6 2/2140 2 15,7 449 CHILL VIP Hoffman Henrik 11 000
Vi 170829-4 12/2120 7 15,9a 378 SPARKLING CLASSIC Jonsson Thomas 3 000
Vi 170829-3 15/2620 6 16,4a 127 DIABLE D'INVERNE Lukkari Esa 2 000
Vi 170829-1 3/2120 3 14,3a 273 ARI BEN Jonsson Thomas 7 500
F 170828-4 3/2140 3 15,3a 296 LIVTRASIR Karlsson Hans 7 500
Åm 170827-5 4/2500 3 16,0 273 JULA HARDHEAD Bäck Silfors Jessica 7 500
Åm 170827-3 9/2080 4 14,5a 48 CHIPEN BOY Karlsson Hans 5 000
Åm 170827-1 4/2080 0 25,7ag 86 DOM PEDRO Karlsson Hans 0
Mp 170825-11 2/2140 3 17,4 47 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 3 000
Mp 170825-9 3/1640 3 13,9a 248 ÖNNELA SCOOP Johansson Mats 7 500
Mp 170825-8 4/1640 7 15,8a 308 JAS RIBB Dahl Stefan 2 000
Mp 170825-2 10/1640 0 19,1ag 895 SORELLA RICK Karlsson Hans 0
Ö 170824-16 p 2/2160 33,9 1p OVE Karlsson Hans 0
Ö 170824-14 p 9/2160 31,3 1p B.B.S.DIAMANT Karlsson Hans 0
E 170822-9 3/2160 0 15,2 86 TAFFY Wallin Fredrik 0
E 170822-8 4/2160 5 16,4 314 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 4 500
E 170822-5 7/2140 0 16,4a 546 NEW HOPE A.T. Andersson Anna-Maija 0
E 170822-2 1/2140 d 10g 211 WATERING CAN Jacobsson Greger 0
År 170820-5 11/2140 d 12ag 1250 BALBINA RICH Engdahl Torbjörn 0
År 170820-4 2/2140 d uag 78 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 0
År 170820-1 3/1640 1 17,6 20 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 15 000
E 170817-11 9/2160 5 17,2 369 INSIGNIA Sundberg Åke 2 100
E 170817-8 8/2660 d ug 286 JOKERN Karlsson Hans 0
E 170817-6 2/2140 6 16,1a 200 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 2 000
E 170817-5 1/2160 5 17,1 475 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 2 100
E 170817-4 12/1640 0 13,1a 955 CHATMAN Hurtig Malin 0
E 170817-2 9/2140 0 uag 48 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 0
E 170817-1 4/2140 6 15,8a 654 UMA LAVEC Werner Christer 3 000
F 170814-9 1/2140 3 16,3 84 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 10 000
F 170814-8 8/2140 5 17,4a 326 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 2 100
F 170814-7 3/2140 d 10ag 564 DOM PEDRO Karlsson Hans 0
F 170814-1 12/1640 6 15,5 447 LIVTRASIR Karlsson Hans 2 100
Å 170812-6 r 4/2140 4 14,3a 209 HUSH TEEMER Wännström Christer 26 500
Å 170811-5 1/2140 6 14,0a 521 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 2 700
S 170809-8 8/2140 0 13,8 747 SAINT GERDA Karlsson Hans 0
Åm 170807-9 11/2080 1 17,8a 128 J.L.'S APACHE Kaipio Jouni 10 000
Åm 170807-8 9/2100 3 17,2 229 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 10 000
Åm 170807-7 4/2100 0 29,1 427 GULDSKIMRA Sundberg Åke 0
F 170805-7 6/2140 4 14,2a 48 CHIPEN BOY Karlsson Hans 5 300
F 170805-4 4/2140 0 distg 439 SAINT MATHILDA Karlsson Hans 0
Vi 170804-9 13/2120 0 18,7a 129 CHILL VIP Hoffman Henrik 0
Vi 170804-8 2/2140 3 15,9 51 DIABLE D'INVERNE Lukkari Esa 7 500
Vi 170804-7 5/2140 0 19,9 579 LA DONNA ZAZ Björkegren Bengt 0
Vi 170804-6 7/1640 1 16,2 100 DIALOG STAR Hedrén Göran 5 000
Vi 170804-5 2/2140 0 ug 58 JUST AN ILLUSION Axelsson Stefan 0
Vi 170804-4 5/2140 7 18,5 252 INTROUBLEAGAIN Hoas Jan-Åke 2 000
Vi 170804-2 11/1620 3 18,6a 80 SAGA R.C. Cedergren Mikael 5 000
L 170803-9 4/2140 d 11g 66 STEN ÅKE Karlsson Hans 0
L 170803-4 8/2140 7 16,8 331 BALBINA RICH Engdahl Torbjörn 3 000
L 170803-2 5/1640 0 22,2g 350 TIN TIN C.C. Fridman Carina 0
S 170802-10 r 3/2140 2 13,9a 381 HUSH TEEMER Wännström Christer 50 000
S 170802-6 2/2640 0 14,8a 1321 IMMER FRI Lehrberg Jonny 0
Ro 170801-2 2/2140 7 17,3 38 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 3 000
Ro 170801-1 7/2140 3 15,0a 120 SPRUCEFIELDS GO ON Karlsson Mats 7 500
Mp 170731-12 3/2140 0 17,2 693 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 0
Mp 170731-6 7/2640 7 17,2a 420 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 2 000
Mp 170731-1 4/1640 d 10ag 798 LADYBIRD ROCKBANK Göhle Ann 0
Vi 170728-10 2/2120 0 24,3 487 ORAISON (IT) Björkegren Bengt 0
Vi 170728-8 3/1640 2 12,4 119 ARI BEN Jonsson Thomas 7 500
Vi 170728-7 11/2620 8 17,7a 600 PROMISE Gränefjord Fredrik 2 000
Vi 170728-6 6/2120 d ug 133 EGO MEARAS Göransson Carl-Otto 0
Vi 170728-2 12/2120 0 23,5 374 ALGIZ ZAFIR Hoffman Henrik 0
Vi 170728-1 2/2120 1 16,7 104 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 15 000
Mp 170724-10 8/2140 7 16,4a 524 DOUGLAS V.CSON Carlsson Lars G 2 000
Mp 170724-9 5/2160 7 15,7 696 JAS RIBB Dahl Stefan 3 000
Mp 170724-4 8/2640 3 14,7a 199 HUSH TEEMER Wännström Christer 7 500
Mp 170724-3 1/2140 7 15,5a 219 FLOE TEEMER Wännström Christer 2 300
Mp 170724-1 7/1640 6 13,6a 486 SUPREME COURT Andersson Göran B 2 300
Ax 170722-9 r 5/2140 d uag 672 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 0
Ax 170721-9 1/2140 4 14,2a 146 CHIPEN BOY Karlsson Hans 8 000
Ax 170721-4 8/2140 0 13,6a 264 CHIPEN BOY Karlsson Hans 0
Ö 170720-6 2/2100 0 uag 905 AVRIL LASCAUX Laakso Pirjetta 0
Ö 170720-5 7/2100 d 11ag 38 CINNAMON PRINCE Nilsson Kenneth L T 0
Ö 170720-4 3/2140 3 17,0 68 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 5 800
Ö 170720-14 p 4/2160 32,1 1p LA MAURESQUE Toivanen Hannu 0
L 170717-10 2/2140 8 16,6a 502 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 2 000
L 170717-9 6/2140 0 18,4a 306 ACTION DOC Karlsson Hans 0
L 170717-5 5/2140 d 10g 339 NOVOMAGGIO Karlsson Mats 0
L 170717-3 10/2140 0 16,0ag 299 RUFOLI LUNG* (IT) Karlsson Hans 0
År 170714-3 8/2140 8 18,1 1423 FILIPPA GERTORP Andersson Tomas S 5 500
År 170714-1 6/2140 4 18,7a 155 LEO SÅNNA Karlsson Mats 3 500
Ö 170713-7 12/2100 d 2ag 660 CINNAMON PRINCE Nilsson Kenneth L T 0
Ö 170713-4 1/2100 0 14,0a 415 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 0
Ö 170713-13 k 5/2140 20,6 gdk SO BEAR Karlsson Hans 0
Vi 170712-9 7/2120 5 13,9a 199 SAINT GERDA Karlsson Hans 8 500
Vi 170712-6 2/3140 0 16,5 1427 INTERNATIONAL Lehrberg Jonny 0
Vi 170712-5 7/2120 0 16,6a 656 YANKEELAND Lukkari Esa 0
Vi 170712-4 1/1620 5 11,9a 1066 IMMER FRI Lehrberg Jonny 5 700
Vi 170712-2 8/2120 0 17,1 459 ROCKY RAUK Franzén Johan 0
Vi 170712-1 1/2120 0 19,5 177 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 0
E 170711-5 6/2160 6 18,9 119 INCORA ZON Danell Britt-Marie 2 000
E 170711-4 3/2640 7 15,9a 854 AVRIL LASCAUX Laakso Pirjetta 2 300
E 170711-3 10/2140 0 16,8a 215 NICK NAME Danell Britt-Marie 0
E 170711-1 2/1640 1 14,9a 354 DONNA'S GIRL Gustavsson Jonathan 10 000
Hd 170708-5 r 9/2140 3 13,3 824 CHIPEN BOY Karlsson Hans 25 000
Vg 170430-5 5/2640 1 16,1 95 ABOVE ALL Björkqvist Jan 35 000
Vg 170430-3 1/1640 d 8ag 69 ENJOY THE LIFE Johansson Anton 0
Ö 170427-11 10/2140 5 18,9 675 DEJVID AM Sandström Michael 2 800
Ö 170427-10 1/2160 2 15,0 125 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 12 500
Ö 170427-7 2/2140 d ug 423 HONEY CHIPOTLE Andersson Jeanette 0
Ö 170427-3 1/2140 d ug 627 VICI SUPREME Axelsson Kåre 0
Ö 170427-2 10/2100 6 15,1a 467 CINNAMON PRINCE Nilsson Kenneth L T 2 300
Ö 170427-13 k 8/2140 21,4 gdk VICADI Andersson Tord 0
S 170426-7 7/2140 0 15,7a 300 BABSANS LOTUS Westberg Niclas 0
E 170425-4 10/2140 0 16,6a 49 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 0
F 170424-11 4/2180 1 16,0 219 CHATMAN Hurtig Malin 10 000
F 170424-8 14/2140 1 15,0a 129 HUSH TEEMER Wännström Christer 30 000
F 170424-7 3/2140 4 16,4a 160 ELECTRICAL Oscarsson Jim 12 500
S 170423-3 2/2140 6 17,5 160 DEVIL IN DISGUISE Åhs Jessica 2 300
Ax 170422-8 5/1640 2 13,3a 424 CHIPEN BOY Karlsson Hans 12 500
Ax 170422-6 10/2140 4 16,1 155 RIVERMERE Åhs Jessica 5 000
Ax 170422-3 10/2140 1 15,3a 46 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 20 000
Ro 170421-7 6/2140 5 19,7g 145 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 3 000
Ro 170421-5 11/2140 0 20,8ag 604 GOLDWIN Bergqvist Jonny 0
Ö 170420-10 5/2609 4 17,7a 181 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 3 500
Ö 170420-9 11/2100 4 16,2a 204 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 2 500
Ö 170420-7 10/2140 5 18,6 483 VAIN SUMMER Axelsson Kåre 2 800
Ö 170420-3 7/2140 0 23,4g 483 HONEY CHIPOTLE Andersson Jeanette 0
Ö 170420-13 k 1/2140 21,6g gdk BIG BOY BLUE Karlsson Hans 0
Ax 170418-6 3/2140 4 15,7a 48 LIVTRASIR Karlsson Hans 2 500
Ax 170418-5 2/2140 2 17,9a 16 ENJOY THE LIFE Johansson Anton 5 000
Ax 170418-3 5/2160 0 16,0 271 GERTORPS VILJALEVA Andersson Tomas S 0
Ax 170418-2 2/2160 6 17,0 439 VALBORG GERTORP Andersson Tomas S 2 300
Ax 170418-1 5/2140 d 8g 301 FUTURE LOVE Dalegård Elin 0
Hd 170417-10 3/2640 0 15,9a 262 HUSH TEEMER Wännström Christer 0
Ro 170416-6 r 4/2140 0 14,3a 1075 BABSANS LOTUS Westberg Niclas 0
Ro 170416-4 12/2140 4 15,7a 92 B.T.'S VICLANDO Andersson Tord 5 300
F 170414-8 r 4/2160 7 15,0 324 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 3 500
Ax 170411-8 1/2140 4 15,2ag 127 ROLY POLY Martinsson Eric 5 700
År 170410-7 5/2140 0 19,0ag 126 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 0
År 170410-3 5/2160 3 15,5 97 SAINT GERDA Karlsson Hans 10 000
År 170410-2 4/2160 3 15,3 176 CHIPEN BOY Karlsson Hans 7 500
F 170406-8 2/2640 4 16,9 262 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 5 300
F 170406-4 3/2140 7 19,1g 551 NICK HENNA Hyllsjö Sigvard 3 000
F 170406-1 6/1640 5 14,0a 273 TRITON SISA (DK) Johansson Anton 3 200
Ö 170406-7 3/2160 6 16,2 67 RIDGEHEAD KARISMA Nilsson Kenneth L T 3 000
Ö 170406-5 4/2100 5 22,1ag 152 ETERNITY OF JOY Svanstedt Anders 3 000
Ö 170406-2 11/2140 0 20,7g 775 S:T ANNA Karlsson Mats 0
Ö 170406-14 k 5/2140 21,3 gdk SORELLA RICK Karlsson Hans 0
Ax 170404-9 5/2180 2 17,0 64 RIVERMERE Åhs Jessica 5 000
Ax 170404-8 8/2140 d 9ag 675 GIDDE Funcke Arne 0
Ax 170404-4 3/2140 3 16,9 247 DEVIL IN DISGUISE Åhs Jessica 8 000
E 170404-6 11/1640 4 13,2a 85 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 5 000
F 170402-11 6/2140 5 15,7a 662 GERTORPS VILJALEVA Andersson Tomas S 3 800
F 170402-10 10/2640 3 16,0a 151 HUSH TEEMER Wännström Christer 9 500
F 170402-9 11/2140 5 15,6a 542 FLOE TEEMER Wännström Christer 3 200
S 170331-7 5/2140 5 17,4a 502 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 3 000
Ö 170330-4 9/2160 0 17,8 614 GLORIA B.J. Andersson Jeanette 0
Ö 170330-3 2/2100 3 15,7a 170 KIMOS LILLY Martinsson Eric 8 000
Ö 170330-1 5/2140 5 15,3 157 BABSANS LOTUS Westberg Niclas 3 200
S 170329-8 9/1640 5 14,5a 222 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 5 000
Ax 170328-3 2/2140 8 14,4a 601 TRITON SISA (DK) Johansson Anton 2 300
Ax 170328-2 1/2140 8 ita 1059 SIR DOC Oscarsson Pär-Rune 3 000
Ax 170328-1 3/2140 8 16,3a 999 ENGE TURBO Sköld Stig 2 300
F 170327-11 3/2160 4 16,7 132 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 2 500
F 170327-8 9/2140 d 4ag 146 SUPER PHOTO BOOD Bood Josefine 0
F 170327-7 12/2140 4 15,0a 776 RIVERMERE Åhs Jessica 5 700
F 170327-4 7/2140 0 14,1a 984 FUTURE LOVE Dalegård Elin 0
F 170327-3 10/1640 3 14,9 507 DEVIL IN DISGUISE Åhs Jessica 5 800
Mp 170325-12 6/2140 4 16,6 230 JAS RIBB Dahl Stefan 5 300
Mp 170325-5 r 7/2140 d 5g 258 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 0
Mp 170325-4 8/1640 0 13,4a 596 QUOTA Steen Billy 0
Ro 170324-6 6/2140 0 14,8a 1635 HELIOS U.S. (US) Sundberg Åke 0
Ro 170324-3 5/2140 7 22,4g 598 INSIGNIA Sundberg Åke 5 500
Ro 170324-2 1/2140 2 17,8 999 TOM TRANA Sundberg Åke 10 000
S 170324-8 8/2140 0 18,5 982 NICK HENNA Hyllsjö Sigvard 0
S 170324-5 12/1640 0 13,8a 1176 REAL DOC Karlsson Hans 0
S 170324-4 10/2140 2 14,6a 141 POWERFUL TEEMER Wännström Christer 15 000
S 170322-10 11/2140 6 14,3a 902 BABSANS LOTUS Westberg Niclas 4 500
Ö 170319-11 10/2100 3 15,3a 310 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 17 500
Ö 170319-10 5/2100 0 14,8a 682 FUTURE LOVE Dalegård Elin 0
Ö 170319-8 5/2100 0 15,5a 252 CHIPEN BOY Karlsson Hans 0
Ö 170319-5 9/2609 d 7ag 151 SUPER PHOTO BOOD Bood Josefine 0
Ö 170319-3 10/2180 d ug 150 REAL DOC Karlsson Hans 0
E 170318-9 12/1640 5 17,1 397 DEVIL IN DISGUISE Åhs Jessica 2 800
E 170318-8 12/2140 0 16,6a 926 FLASHLIGHT OVER Björkman Petra 0
E 170318-6 8/2140 d uag 607 MEYLA DREAM Söderberg Fredrik 0
E 170318-5 8/2140 0 15,3a 636 NELLE PRIDE Björkman Petra 0
Ax 170314-5 3/2160 8 19,0 246 ACTION DOC Karlsson Hans 2 000
Ax 170314-2 4/2640 5 17,8g 551 PRINCE F.P.ROMSÅS Björkqvist Jan 3 200
F 170313-5 11/2140 3 17,8a 162 D.D.DAJM Magnusson Kjell 7 500
F 170313-4 2/2140 6 16,3a 124 KARIZMA TROT Boström Lena 2 300
F 170313-2 1/2140 6 17,2a 673 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 3 000
Mp 170313-4 2/1640 6 15,5a 57 PRELUDIO AS (IT) Hedberg Pär 2 700
S 170310-6 9/1640 3 14,5a 60 LIVTRASIR Karlsson Hans 9 500
S 170310-4 5/2140 0 20,1a 1046 JOLI'S LOVE Lehrberg Jonny 0
E 170309-8 6/1640 1 14,9 55 BABSANS LOTUS Westberg Niclas 30 000
Ax 170307-4 5/2140 4 19,3 1068 STORA HÖKHULT Johansson Lars-Göran 6 500
Ax 170307-3 5/2140 3 17,5a 73 KIMOS LILLY Martinsson Eric 8 000
Ax 170307-2 13/2140 5 16,0a 177 ABOVE ALL Björkqvist Jan 3 200
Ax 170307-1 15/2140 2 16,5a 206 HUSH TEEMER Wännström Christer 12 500
E 170306-3 5/1640 6 14,7a 169 IMAKETHEHEADLINE Hansson Linn 2 300
E 170306-2 4/2160 7 18,0 36 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 3 000
F 170306-4 5/2140 0 14,3a 481 FUTURE LOVE Dalegård Elin 0
F 170306-2 5/2140 3 19,0 809 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 7 500
S 170303-6 6/2160 d 13g 38 BATON WESTWOOD Nilsson Lars-Erik 0
S 170303-4 3/2140 2 15,3 539 POWERFUL TEEMER Wännström Christer 15 000
S 170301-8 11/2140 3 15,8a 1171 VÄSTERBO HOME RUN Rundqvist Anna-Karin 11 000
F 170227-10 5/2640 2 19,2 298 REAL DOC Karlsson Hans 15 000
F 170227-7 1/2160 0 19,2 951 ABSOLUT TOPLESS Gran Emma 0
F 170227-4 1/2140 d 8g 282 SAINT MATHILDA Karlsson Hans 0
F 170227-1 1/2140 0 24,3 172 S:T ANNA Karlsson Mats 0
Å 170227-4 10/2160 2 17,9 167 BIG LEG EMMA Jansson Stefan 15 000
Å 170227-3 2/2140 0 17,3a 733 DATS MADAME Sörensen Ulrika 0
Å 170227-2 6/2640 5 18,8 364 TOIVO H.V. Sörensen Ulrika 3 100
Å 170227-1 10/2140 7 18,2a 420 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 2 300
G 170226-5 r 7/1640 0 13,9a 1389 HELIOS U.S. (US) Sundberg Åke 0
E 170225-6 r 13/2140 0 15,9a 741 BABSANS LOTUS Westberg Niclas 0
E 170225-2 4/1640 0 14,3a 284 CHIPEN BOY Karlsson Hans 0
S 170224-6 2/2140 5 17,1a 287 VICI SUPREME Axelsson Kåre 4 500
S 170224-4 9/2140 2 15,6a 492 SAINT GERDA Karlsson Hans 15 000
Mp 170220-10 1/2160 2 16,8 32 BATON WESTWOOD Nilsson Lars-Erik 10 000
Mp 170220-7 4/1660 3 14,6 114 LORD CAPAR (IT) Karlsson Mats 10 000
Mp 170220-5 8/2140 5 16,6a 416 FLASH TEEMER Wännström Christer 4 300
Mp 170220-3 4/2140 3 17,7 824 JAS RIBB Dahl Stefan 4 400
Ö 170219-10 3/2160 3 18,2 54 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 10 000
Ö 170219-9 10/2100 3 18,3a 740 FUTURE LOVE Dalegård Elin 10 000
Ö 170219-3 10/2180 d 2g 276 REAL DOC Karlsson Hans 0
Ö 170219-2 6/2140 0 23,4g 116 NOVOMAGGIO Karlsson Mats 0
Ax 170215-5 6/2160 3 17,4 44 QUITE A TURBO Björkqvist Jan 3 500
Ax 170215-4 5/2180 0 ug 419 TOIVO H.V. Sörensen Ulrika 0
Ax 170215-3 7/2640 1 16,7a 119 ABOVE ALL Björkqvist Jan 18 750
Ax 170215-2 4/2160 4 17,7 126 KIMOS LILLY Martinsson Eric 6 500
E 170214-5 4/2140 6 20,1 179 S:T ANNA Karlsson Mats 2 000
E 170214-4 2/2660 0 16,9 359 CROWN'S RANSOM (US) Larsson Henrik 0
E 170214-3 1/1640 0 15,9a 743 IGGI Karlsson Benny 0
E 170214-1 4/1640 5 15,5a 259 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 3 100
Ro 170212-1 4/2160 0 18,6 112 BEATA KNOX Östgren Bertil 0
S 170208-1 2/2140 0 18,6 280 VAIN SUMMER Axelsson Kåre 0
Ax 170207-8 1/2640 2 19,6 402 KIMOS LILLY Martinsson Eric 15 000
Ax 170207-7 11/2140 0 17,6a 676 LARAMIE FLOW Gustafsson Mikael 0
Ö 170207-5 1/2160 5 19,2 70 ACTION DOC Karlsson Hans 2 100
Ö 170207-4 14/2100 8 17,0a 575 ÅHEJ HORNLINE Andersson Jeanette 2 300
Ö 170207-3 3/2100 6 16,4a 38 B.T.'S VICLANDO Andersson Tord 2 300
Ö 170207-2 8/2160 1 16,7 150 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 30 000
Mp 170206-7 2/1640 5 14,9a 49 RIVERMERE Åhs Jessica 3 800
Mp 170206-5 10/2140 0 15,7a 850 MYNTA BROLINE Hultberg Cathrine 0
Mp 170206-1 3/2160 7 19,2 298 JAS RIBB Dahl Stefan 2 000
Ro 170203-9 6/2140 0 18,1 551 AGENT LASCAUX Laakso Pirjetta 0
Ro 170203-8 2/2140 5 16,8a 47 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 3 800
Ro 170203-6 1/1660 5 14,8 435 CHATMAN Hurtig Malin 4 300
Å 170125-7 6/3640 0 ua 469 SUPER PHOTO BOOD Bood Josefine 0
E 170124-4 4/2140 5 16,7ag 523 SAINT GERDA Karlsson Hans 4 500
E 170124-2 8/2140 1 18,6a 47 B.T.'S VICLANDO Andersson Tord 25 000
F 170121-5 r 1/1640 4 12,7a 52 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 13 500
F 170121-2 6/1640 6 14,9a 126 SUPERMAN TOUR Nilsson Kenneth L T 2 300
S 170120-9 6/2640 2 18,1 54 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 10 000
S 170120-4 2/2140 0 16,4a 600 SERGEANT PEPPER Berg Brita 0