Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Karlsson Petter



Född Hemmabana Licens Dress
1991 Örebro Elitlärling hos A-tränare: köra (G1)
(Karlsson Hans)
Vit, axelp, mblå hängsl, bröstb; mblå
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 441 20 29 44 5 % 1 661 700
2016 761 56 54 72 7 % 3 109 563
2015 606 46 48 52 8 % 2 180 775
2014 291 13 26 27 4 % 927 375
2013 300 19 19 32 6 % 1 226 650

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Å 171116-10 8/2140 3 14,2a 97 HUSH TEEMER Wännström Christer 9 500
S 171115-6 3/1640 d 7ag 883 ISABELLE BOKO Karlsson Hans 0
Mp 171113-10 7/1640 7 16,8a 230 DEVIL IN DISGUISE Åhs Jessica 2 000
Mp 171113-8 7/2140 6 14,4a 950 FUTURE LOVE Dalegård Elin 3 200
Mp 171113-6 14/2140 0 18,0a 802 INDIAN WOMAN Andersson Göran B 0
Mp 171113-5 2/2140 0 17,5a 356 GONDUL Karlsson Hans 0
Mp 171113-4 11/1640 4 14,0a 160 QUOTA Steen Billy 5 700
E 171111-4 1/2140 0 17,6a 673 DIGGER SMASHER Hansson Ann-Britt 0
Ro 171109-9 2/2160 0 ug 84 NILLANS KAVAT Persson Thomas 0
Ro 171109-7 3/2140 d 14ag 57 MIRACLE OF LOVE Johansson Mikael B 0
Ro 171109-6 2/2140 0 26,3 346 BEAR MY DREAM Sundberg Åke 0
Ro 171109-4 5/2140 d ug 398 TOTAL DARKNESS (US) Sundberg Åke 0
Ro 171109-3 12/2140 6 17,4a 71 CHIPEN BOY Karlsson Hans 2 300
Ro 171109-2 12/2140 6 17,4a 329 AMAZING DOC Hultberg Cathrine 3 000
Ax 171107-11 5/2180 3 16,0 86 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 3 500
Ax 171107-9 5/2160 0 14,7g 412 ALLABALLAKAITOZ Hurtig Malin 0
Ax 171107-4 2/2140 d 4ag 141 HERCULES BOKO Karlsson Hans 0
Ax 171107-2 2/2160 5 18,9 372 GLORIUS MAN Åhsberg Kristina 3 000
F 171106-10 4/2140 0 19,0a 310 ANNIKA RICK Fredriksson Uno 0
F 171106-9 5/2140 0 15,6a 683 KIMOS LILLY Martinsson Eric 0
F 171106-7 3/2140 0 18,2a 1038 GIGANT BLUE Sundberg Åke 0
F 171106-6 9/2140 0 16,2a 474 REAL DOC Karlsson Hans 0
F 171106-1 3/2140 2 17,1 94 PRINCESS TEEMER Wännström Christer 25 000
S 171105-5 4/2140 2 14,3a 271 HUSH TEEMER Wännström Christer 17 500
Ro 171103-10 6/2160 5 19,2 350 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 3 000
Ro 171103-2 4/2140 2 18,1 92 GONDUL Karlsson Hans 25 000
Ax 171031-11 4/2160 4 17,5 90 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 2 500
Ax 171031-8 2/1640 0 16,3a 432 ISABELLE BOKO Karlsson Hans 0
Ax 171031-6 10/2680 6 15,9 454 JULA HARDHEAD Bäck Silfors Jessica 2 700
Ax 171031-2 3/2140 6 17,0a 156 STEN ÅKE Karlsson Hans 2 100
E 171031-8 11/2160 8 18,3 87 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 2 000
E 171031-7 1/2160 2 16,5 129 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 5 000
Mp 171030-9 2/1640 d 9ag 98 CINNAMON PRINCE Nilsson Kenneth L T 0
Mp 171030-8 14/2140 8 16,4a 707 AMAZING DOC Hultberg Cathrine 3 000
Mp 171030-7 2/2140 2 15,5a 165 HERCULES BOKO Karlsson Hans 25 000
Mp 171030-6 8/2140 0 16,9a 46 QUEEN C.D. Karlsson Hans 0
Mp 171030-5 13/2140 0 17,7ag 194 BATON WESTWOOD Forsberg Lennart 0
Mp 171030-4 15/2640 7 17,7a 875 DEVIL IN DISGUISE Åhs Jessica 2 000
Mp 171030-3 6/2140 6 16,6a 133 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 2 100
Mp 171030-2 6/2140 0 19,4 629 NOMOREMESS Axén Jörgen 0
F 171028-8 2/2160 6 16,1 439 IGGI Karlsson Benny 2 100
F 171028-7 2/2140 0 ug 53 VAIN SUMMER Axelsson Kåre 0
Ro 171027-11 1/2160 1 16,0 198 TOTAL DARKNESS (US) Sundberg Åke 5 000
Ro 171027-10 9/2140 d 10g 173 WIK VIKING (NO) Bjurman Therese 0
Ro 171027-9 6/2140 8 21,3 88 BEAR MY DREAM Sundberg Åke 5 500
Ro 171027-7 4/2140 8 20,4 617 STURE S.E. Sundberg Åke 5 500
Ro 171027-5 5/2140 7 16,0a 602 CHATMAN Hurtig Malin 2 300
Ro 171027-1 5/2140 4 18,4g 523 MIRACLE OF LOVE Johansson Mikael B 6 500
Ro 171027-14 p 3/2160 dg ejp B.B.S.CASANDRA Lindroos Maria 0
Ö 171027-8 6/3100 0 17,0a 214 HUSH TEEMER Wännström Christer 0
Ax 171026-9 1/2180 1 15,6 43 CHIPEN BOY Karlsson Hans 10 000
Ax 171026-6 6/2140 5 15,7a 101 SAINT MATHILDA Karlsson Hans 2 100
Ax 171026-3 14/2140 0 15,5a 437 KINGSTEIN L.ROMSÅS Björkqvist Jan 0
S 171025-3 2/2140 0 15,9a 875 VICI SUPREME Axelsson Kåre 0
E 171024-3 11/2140 0 16,7a 1323 GONDUL Karlsson Hans 0
171023-9 5/2140 0 21,2g 257 TOM TRANA Sundberg Åke 0
171023-7 3/2160 6 16,7g 749 TOTAL DARKNESS (US) Sundberg Åke 2 200
171023-5 1/2140 6 19,0 44 SO BEAR Karlsson Hans 2 000
171023-1 9/2140 0 18,5a 365 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 0
S 171022-6 9/1640 0 14,6ag 413 DIGGER SMASHER Hansson Ann-Britt 0
Ö 171021-4 5/2640 0 ug 1168 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 0
Ö 171021-3 7/2140 6 17,2 105 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 2 300
F 171020-9 6/2180 3 15,6 245 OCCASIONE FONT (IT) Olsson Inger 3 500
F 171020-6 1/2140 8 15,5a 644 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 3 000
F 171020-4 1/2140 0 17,4a 108 STEN ÅKE Karlsson Hans 0
F 171020-3 3/2140 0 15,7a 324 REAL DOC Karlsson Hans 0
F 171020-1 4/2140 5 14,2a 734 FUTURE LOVE Dalegård Elin 3 200
F 171020-14 p 8/2140 32,8 1p LISA K. Karlsson Hans 0
Mp 171019-9 3/2140 6 16,8a 309 DEVIL IN DISGUISE Åhs Jessica 2 000
Mp 171019-2 6/2140 0 17,1ag 266 RIVERMERE Åhs Jessica 0
Mp 171019-13 p 6/2160 36,2 ejp QUANTAS BELLA Lundh Sofia 0
Ax 171017-7 10/2140 5 16,2a 85 HUSH TEEMER Wännström Christer 3 800
Ax 171017-5 1/2140 0 16,6a 1384 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 0
F 171013-10 2/1640 2 15,9a 67 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 5 000
F 171013-9 3/1640 4 16,0 569 NICK NAME Danell Britt-Marie 5 300
F 171013-8 6/2140 5 17,9a 213 LEO SÅNNA Karlsson Mats 2 100
F 171013-6 12/2140 0 15,2a 1115 LACOEUR Kjällman Lena 0
F 171013-5 3/1640 2 12,3a 159 QUOTA Steen Billy 12 500
F 171013-2 6/2140 3 15,4a 243 VICI SUPREME Axelsson Kåre 4 950
F 171013-1 1/2140 0 15,0a 695 WILIAM W. Andersson Maria 0
Ö 171012-7 7/2100 5 15,0a 227 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 3 000
Ö 171012-5 3/2640 1 18,1 580 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 17 000
Ö 171012-2 7/2140 0 19,1 127 PINK DIAMOND Nilsson Thomas L 0
E 171010-8 6/1640 0 15,2g 595 RIVERMERE Åhs Jessica 0
E 171010-7 2/2160 0 15,9 822 FUTURE LOVE Dalegård Elin 0
E 171010-14 p 2/2160 33,2 1p PEGASUS ALL OVER Fahllund Bengt 0
F 171009-10 1/2180 1 16,1 73 REAL DOC Karlsson Hans 10 000
F 171009-9 5/1640 0 13,2a 72 SAINT MATHILDA Karlsson Hans 0
F 171009-6 1/2160 0 16,3 56 WELLINGTON LEE Åkerberg Stefan 0
F 171009-3 9/2140 0 15,8a 162 BERTIL K. Eriksson Kristina 0
F 171009-2 4/2140 6 17,8 701 GONDUL Karlsson Hans 5 500
S 171006-10 2/2140 7 17,5 780 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 2 100
S 171006-6 9/1640 6 13,8a 367 DIABLE D'INVERNE Lukkari Esa 2 700
År 171005-10 1/2140 d ug 75 KATITZI T.J. Karlsson Hans 0
År 171005-7 3/2140 d 7g 876 DOM PEDRO Karlsson Hans 0
År 171005-5 7/2140 6 17,3a 797 SORELLA RICK Karlsson Hans 2 100
År 171005-4 1/1640 4 13,3a 116 CHIPEN BOY Karlsson Hans 5 100
Vi 171002-10 1/2160 2 18,8 97 HAPPY FIGHTER Hassborg Pär 2 500
Vi 171002-9 2/2120 1 16,5 17 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 16 500
Vi 171002-8 12/2120 1 17,6a 23 STEN ÅKE Karlsson Hans 15 000
Vi 171002-7 11/2120 3 18,3 65 SO BEAR Karlsson Hans 5 000
Vi 171002-6 11/2120 0 18,6a 405 NICK HENNA Hyllsjö Sigvard 0
Vi 171002-5 1/1620 3 21,0 42 CADDIE NO MORE Hoffman Henrik 5 000
Vi 171002-4 2/2120 d uag 383 POPPEN Hansson Ann-Britt 0
Vi 171002-3 15/2120 3 16,0a 122 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 7 500
Vi 171002-2 5/2620 0 18,9 494 SERGEANT PEPPER Berg Brita 0
Vi 171002-1 9/1620 7 15,1a 274 CIA MAGNI Karlsson Hans 2 000
Ax 170929-2 5/2140 0 22,2 405 STEPPING FOREVER Andersson Tomas S 0
Ax 170929-13 k 4/2140 18,2 gdk LOQUITA Dalborg Thomas 0
E 170926-10 8/2140 7 15,9 633 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 2 100
E 170926-7 1/1640 4 12,1a 540 QUOTA Steen Billy 5 700
E 170926-4 4/2660 0 17,7 1057 REAL DOC Karlsson Hans 0
Ro 170926-10 12/2140 0 16,2a 358 ZAZO ROD Tybeck Lars 0
Ro 170926-8 5/2140 0 15,8a 222 MAD WEATHER Hisved Eva 0
Ro 170926-2 4/2140 0 15,7a 148 SPRUCEFIELDS GO ON Karlsson Mats 0
Mp 170925-2 2/2160 0 17,9 201 BEATA KNOX Östgren Bertil 0
F 170923-12 6/2160 3 14,4 69 SAINT GERDA Karlsson Hans 9 500
Vi 170921-10 4/2140 0 19,0 350 LA DONNA ZAZ Björkegren Bengt 0
Vi 170921-8 3/2140 1 16,0 263 C.D.C'S TOTTE Axelsson Stefan 15 000
Vi 170921-5 8/2120 6 21,1g 107 ZAPZON JONS Jonsson Thomas 2 000
Vi 170921-4 3/2120 0 19,2ag 786 CECILIA C. Axelsson Stefan 0
Vi 170921-3 6/2120 0 17,5 21 MISTELNS NAPOLEON Hoffman Henrik 0
Vi 170921-1 1/2140 4 14,1 146 DIABLE D'INVERNE Lukkari Esa 5 100
E 170919-8 7/1640 0 19,5ag 793 ÖNNELA SCOOP Johansson Mats 0
E 170919-4 5/1660 0 distg 203 ALLABALLAKAITOZ Hurtig Malin 0
E 170919-14 p 2/2160 29,6 1p AJUSCO Jacobsson Greger 0
170918-11 12/2140 0 16,1a 2413 PETRONELLA STAR Sundberg Åke 0
170918-8 4/2160 3 18,0g 576 INSIGNIA Sundberg Åke 7 500
170918-5 8/2140 d 10g 764 STURE S.E. Sundberg Åke 0
Mp 170916-10 2/2160 2 16,4 51 JAS RIBB Dahl Stefan 9 000
Mp 170916-8 10/2140 0 16,4ag 293 BATON WESTWOOD Forsberg Lennart 0
Mp 170916-5 12/1640 5 13,4a 283 QUOTA Steen Billy 3 000
Mp 170916-3 4/2140 6 14,7a 288 MYNTA BROLINE Hultberg Cathrine 2 300
År 170916-7 1/2640 2 16,0 126 LIVTRASIR Karlsson Hans 5 000
År 170916-6 2/2140 3 17,0a 39 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 3 500
År 170916-2 4/2140 5 17,3a 157 KATITZI T.J. Karlsson Hans 2 100
S 170915-6 11/1640 0 14,6a 191 SPRUCEFIELDS GO ON Karlsson Mats 0
Ö 170914-10 6/2140 7 17,0 544 ASKÖ EAGLE Persson Terese 2 000
Ö 170914-8 5/2140 2 17,7g 38 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 15 000
Ö 170914-6 12/2100 4 15,9a 98 DONNA'S GIRL Gustavsson Jonathan 5 000
Ö 170914-5 3/2660 5 16,7 323 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 2 900
Ö 170914-3 3/2140 d 13g 93 S:T ANNA Karlsson Mats 0
Ö 170914-2 11/2140 6 19,3g 98 PINK DIAMOND Nilsson Thomas L 2 100
Ö 170914-15 k 4/2140 19,2 gdk PRIMA ITALIA Karlsson Mats 0
S 170913-7 9/2140 0 14,1a 349 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 0
S 170913-2 6/2140 6 17,0 1245 BALBINA RICH Engdahl Torbjörn 3 500
Vi 170912-10 6/2140 8 19,1g 334 RED LION Hansson Ann-Britt 2 000
Vi 170912-9 3/2120 4 17,5 176 POPPEN Hansson Ann-Britt 3 500
Vi 170912-8 2/1620 0 19,0g 167 YANKEELAND Lukkari Esa 0
Vi 170912-6 9/1620 0 uag 67 EDWIN HENNA Hyllsjö Sigvard 0
Vi 170912-3 9/2620 0 uag 183 STAY CLASSY Axelsson Stefan 0
Vi 170912-2 3/2140 3 16,9 130 SIMB VIOL Hoffman Henrik 7 500
Vi 170912-1 1/2120 4 13,4a 342 DIABLE D'INVERNE Lukkari Esa 5 100
F 170911-9 9/2140 5 13,9a 193 CHIPEN BOY Karlsson Hans 3 800
F 170911-7 2/2140 d 13g 706 MAJA MAJA Hjelman Camilla 0
F 170911-3 4/2140 0 17,5ag 174 J.L.'S APACHE Kaipio Jouni 0
170909-8 1/2140 6 16,3 361 TOTAL DARKNESS (US) Sundberg Åke 2 100
170909-3 3/2140 6 17,9 114 INSIGNIA Sundberg Åke 3 000
170909-2 9/2140 5 19,1 207 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 2 800
Ro 170908-9 6/1640 5 12,0a 424 ALLABALLAKAITOZ Hurtig Malin 7 000
Ro 170908-1 4/2140 d 10g 254 STURE S.E. Sundberg Åke 0
F 170904-8 4/2640 7 16,7 1105 RIDGEHEAD JEANETT Wahlqvist Jimmy 2 100
F 170904-6 1/2160 8 16,9 96 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 3 000
F 170904-3 12/2140 0 uag 276 RIDGEHEAD KARISMA Nilsson Kenneth L T 0
F 170904-2 4/2140 4 18,7a 244 LEO SÅNNA Karlsson Mats 4 100
F 170904-1 6/2140 d 8g 409 DOM PEDRO Karlsson Hans 0
J 170902-12 10/2140 0 15,8a 353 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 0
J 170902-9 r 4/1640 4 12,7a 1215 SPRUCEFIELDS GO ON Karlsson Mats 13 500
Ö 170831-8 7/1609 0 13,2a 280 ALLABALLAKAITOZ Hurtig Malin 0
Ö 170831-3 1/1609 7 17,4a 471 ANNIKA RICK Fredriksson Uno 2 000
Ö 170831-2 3/2160 3 17,7 254 BONNICHE LASCAUX Laakso Pirjetta 5 800
Ö 170831-16 k 2/2140 23,2 gdk1 ALFAS JOYSTICK Johansson Mats 0
Vi 170829-9 5/2140 0 ug 673 NICK HENNA Hyllsjö Sigvard 0
Vi 170829-8 10/2120 7 18,3 406 MISTELNS NAPOLEON Hoffman Henrik 5 500
Vi 170829-7 10/1620 3 15,4a 26 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 5 000
Vi 170829-6 2/2140 2 15,7 449 CHILL VIP Hoffman Henrik 11 000
Vi 170829-4 12/2120 7 15,9a 378 SPARKLING CLASSIC Jonsson Thomas 3 000
Vi 170829-3 15/2620 6 16,4a 127 DIABLE D'INVERNE Lukkari Esa 2 000
Vi 170829-1 3/2120 3 14,3a 273 ARI BEN Jonsson Thomas 7 500
F 170828-4 3/2140 3 15,3a 296 LIVTRASIR Karlsson Hans 7 500
Åm 170827-5 4/2500 3 16,0 273 JULA HARDHEAD Bäck Silfors Jessica 7 500
Åm 170827-3 9/2080 4 14,5a 48 CHIPEN BOY Karlsson Hans 5 000
Åm 170827-1 4/2080 0 25,7ag 86 DOM PEDRO Karlsson Hans 0
Mp 170825-11 2/2140 3 17,4 47 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 3 000
Mp 170825-9 3/1640 3 13,9a 248 ÖNNELA SCOOP Johansson Mats 7 500
Mp 170825-8 4/1640 7 15,8a 308 JAS RIBB Dahl Stefan 2 000
Mp 170825-2 10/1640 0 19,1ag 895 SORELLA RICK Karlsson Hans 0
Ö 170824-16 p 2/2160 33,9 1p OVE Karlsson Hans 0
Ö 170824-14 p 9/2160 31,3 1p B.B.S.DIAMANT Karlsson Hans 0
E 170822-9 3/2160 0 15,2 86 TAFFY Wallin Fredrik 0
E 170822-8 4/2160 5 16,4 314 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 4 500
E 170822-5 7/2140 0 16,4a 546 NEW HOPE A.T. Andersson Anna-Maija 0
E 170822-2 1/2140 d 10g 211 WATERING CAN Jacobsson Greger 0
År 170820-5 11/2140 d 12ag 1250 BALBINA RICH Engdahl Torbjörn 0
År 170820-4 2/2140 0 uag 78 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 0
År 170820-1 3/1640 1 17,6 20 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 15 000
E 170817-11 9/2160 5 17,2 369 INSIGNIA Sundberg Åke 2 100
E 170817-8 8/2660 d ug 286 JOKERN Karlsson Hans 0
E 170817-6 2/2140 6 16,1a 200 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 2 000
E 170817-5 1/2160 5 17,1 475 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 2 100
E 170817-4 12/1640 0 13,1a 955 CHATMAN Hurtig Malin 0
E 170817-2 9/2140 0 uag 48 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 0
E 170817-1 4/2140 6 15,8a 654 UMA LAVEC Werner Christer 3 000
F 170814-9 1/2140 3 16,3 84 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 10 000
F 170814-8 8/2140 5 17,4a 326 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 2 100
F 170814-7 3/2140 d 10ag 564 DOM PEDRO Karlsson Hans 0
F 170814-1 12/1640 6 15,5 447 LIVTRASIR Karlsson Hans 2 100
Å 170812-6 r 4/2140 4 14,3a 209 HUSH TEEMER Wännström Christer 26 500
Å 170811-5 1/2140 6 14,0a 521 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 2 700
S 170809-8 8/2140 0 13,8 747 SAINT GERDA Karlsson Hans 0
Åm 170807-9 11/2080 1 17,8a 128 J.L.'S APACHE Kaipio Jouni 10 000
Åm 170807-8 9/2100 3 17,2 229 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 10 000
Åm 170807-7 4/2100 0 29,1 427 GULDSKIMRA Sundberg Åke 0
F 170805-7 6/2140 4 14,2a 48 CHIPEN BOY Karlsson Hans 5 300
F 170805-4 4/2140 0 distg 439 SAINT MATHILDA Karlsson Hans 0
Vi 170804-9 13/2120 0 18,7a 129 CHILL VIP Hoffman Henrik 0
Vi 170804-8 2/2140 3 15,9 51 DIABLE D'INVERNE Lukkari Esa 7 500
Vi 170804-7 5/2140 0 19,9 579 LA DONNA ZAZ Björkegren Bengt 0
Vi 170804-6 7/1640 1 16,2 100 DIALOG STAR Hedrén Göran 5 000
Vi 170804-5 2/2140 0 ug 58 JUST AN ILLUSION Axelsson Stefan 0
Vi 170804-4 5/2140 7 18,5 252 INTROUBLEAGAIN Hoas Jan-Åke 2 000
Vi 170804-2 11/1620 3 18,6a 80 SAGA R.C. Cedergren Mikael 5 000
L 170803-9 4/2140 d 11g 66 STEN ÅKE Karlsson Hans 0
L 170803-4 8/2140 7 16,8 331 BALBINA RICH Engdahl Torbjörn 3 000
L 170803-2 5/1640 0 22,2g 350 TIN TIN C.C. Fridman Carina 0
S 170802-10 r 3/2140 2 13,9a 381 HUSH TEEMER Wännström Christer 50 000
S 170802-6 2/2640 0 14,8a 1321 IMMER FRI Lehrberg Jonny 0
Ro 170801-2 2/2140 7 17,3 38 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 3 000
Ro 170801-1 7/2140 3 15,0a 120 SPRUCEFIELDS GO ON Karlsson Mats 7 500
Mp 170731-12 3/2140 0 17,2 693 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 0
Mp 170731-6 7/2640 7 17,2a 420 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 2 000
Mp 170731-1 4/1640 d 10ag 798 LADYBIRD ROCKBANK Göhle Ann 0
Vi 170728-10 2/2120 0 24,3 487 ORAISON (IT) Björkegren Bengt 0
Vi 170728-8 3/1640 2 12,4 119 ARI BEN Jonsson Thomas 7 500
Vi 170728-7 11/2620 8 17,7a 600 PROMISE Gränefjord Fredrik 2 000
Vi 170728-6 6/2120 d ug 133 EGO MEARAS Göransson Carl-Otto 0
Vi 170728-2 12/2120 0 23,5 374 ALGIZ ZAFIR Hoffman Henrik 0
Vi 170728-1 2/2120 1 16,7 104 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 15 000
Mp 170724-10 8/2140 7 16,4a 524 DOUGLAS V.CSON Carlsson Lars G 2 000
Mp 170724-9 5/2160 7 15,7 696 JAS RIBB Dahl Stefan 3 000
Mp 170724-4 8/2640 3 14,7a 199 HUSH TEEMER Wännström Christer 7 500
Mp 170724-3 1/2140 7 15,5a 219 FLOE TEEMER Wännström Christer 2 300
Mp 170724-1 7/1640 6 13,6a 486 SUPREME COURT Andersson Göran B 2 300
Ax 170722-9 r 5/2140 d uag 672 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 0
Ax 170721-9 1/2140 4 14,2a 146 CHIPEN BOY Karlsson Hans 8 000
Ax 170721-4 8/2140 0 13,6a 264 CHIPEN BOY Karlsson Hans 0
Ö 170720-6 2/2100 0 uag 905 AVRIL LASCAUX Laakso Pirjetta 0
Ö 170720-5 7/2100 d 11ag 38 CINNAMON PRINCE Nilsson Kenneth L T 0
Ö 170720-4 3/2140 3 17,0 68 CAMPELL J.P. Karlsson Hans 5 800
Ö 170720-14 p 4/2160 32,1 1p LA MAURESQUE Toivanen Hannu 0
L 170717-10 2/2140 8 16,6a 502 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 2 000
L 170717-9 6/2140 0 18,4a 306 ACTION DOC Karlsson Hans 0
L 170717-5 5/2140 d 10g 339 NOVOMAGGIO Karlsson Mats 0
L 170717-3 10/2140 0 16,0ag 299 RUFOLI LUNG* (IT) Karlsson Hans 0
År 170714-3 8/2140 8 18,1 1423 FILIPPA GERTORP Andersson Tomas S 5 500
År 170714-1 6/2140 4 18,7a 155 LEO SÅNNA Karlsson Mats 3 500
Ö 170713-7 12/2100 d 2ag 660 CINNAMON PRINCE Nilsson Kenneth L T 0
Ö 170713-4 1/2100 0 14,0a 415 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 0
Ö 170713-13 k 5/2140 20,6 gdk SO BEAR Karlsson Hans 0
Vi 170712-9 7/2120 5 13,9a 199 SAINT GERDA Karlsson Hans 8 500
Vi 170712-6 2/3140 0 16,5 1427 INTERNATIONAL Lehrberg Jonny 0
Vi 170712-5 7/2120 0 16,6a 656 YANKEELAND Lukkari Esa 0
Vi 170712-4 1/1620 5 11,9a 1066 IMMER FRI Lehrberg Jonny 5 700
Vi 170712-2 8/2120 0 17,1 459 ROCKY RAUK Franzén Johan 0
Vi 170712-1 1/2120 0 19,5 177 BIG BOY BLUE Karlsson Hans 0
E 170711-5 6/2160 6 18,9 119 INCORA ZON Danell Britt-Marie 2 000
E 170711-4 3/2640 7 15,9a 854 AVRIL LASCAUX Laakso Pirjetta 2 300
E 170711-3 10/2140 0 16,8a 215 NICK NAME Danell Britt-Marie 0
E 170711-1 2/1640 1 14,9a 354 DONNA'S GIRL Gustavsson Jonathan 10 000
Hd 170708-5 r 9/2140 3 13,3 824 CHIPEN BOY Karlsson Hans 25 000
Vg 170430-5 5/2640 1 16,1 95 ABOVE ALL Björkqvist Jan 35 000
Vg 170430-3 1/1640 d 8ag 69 ENJOY THE LIFE Johansson Anton 0
Ö 170427-11 10/2140 5 18,9 675 DEJVID AM Sandström Michael 2 800
Ö 170427-10 1/2160 2 15,0 125 FIRST DIAMOND Nilsson Thomas L 12 500
Ö 170427-7 2/2140 d ug 423 HONEY CHIPOTLE Andersson Jeanette 0
Ö 170427-3 1/2140 d ug 627 VICI SUPREME Axelsson Kåre 0
Ö 170427-2 10/2100 6 15,1a 467 CINNAMON PRINCE Nilsson Kenneth L T 2 300
Ö 170427-13 k 8/2140 21,4 gdk VICADI Andersson Tord 0
S 170426-7 7/2140 0 15,7a 300 BABSANS LOTUS Westberg Niclas 0
E 170425-4 10/2140 0 16,6a 49 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 0
F 170424-11 4/2180 1 16,0 219 CHATMAN Hurtig Malin 10 000
F 170424-8 14/2140 1 15,0a 129 HUSH TEEMER Wännström Christer 30 000
F 170424-7 3/2140 4 16,4a 160 ELECTRICAL Oscarsson Jim 12 500
S 170423-3 2/2140 6 17,5 160 DEVIL IN DISGUISE Åhs Jessica 2 300
Ax 170422-8 5/1640 2 13,3a 424 CHIPEN BOY Karlsson Hans 12 500
Ax 170422-6 10/2140 4 16,1 155 RIVERMERE Åhs Jessica 5 000
Ax 170422-3 10/2140 1 15,3a 46 PRIMA ITALIA Karlsson Mats 20 000
Ro 170421-7 6/2140 5 19,7g 145 V.S.LIKE HUNTER Sundberg Åke 3 000
Ro 170421-5 11/2140 0 20,8ag 604 GOLDWIN Bergqvist Jonny 0
Ö 170420-10 5/2609 4 17,7a 181 ROBIN RAZZ TROT Dalegård Elin 3 500
Ö 170420-9 11/2100 4 16,2a 204 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 2 500
Ö 170420-7 10/2140 5 18,6 483 VAIN SUMMER Axelsson Kåre 2 800
Ö 170420-3 7/2140 0 23,4g 483 HONEY CHIPOTLE Andersson Jeanette 0
Ö 170420-13 k 1/2140 21,6g gdk BIG BOY BLUE Karlsson Hans 0
Ax 170418-6 3/2140 4 15,7a 48 LIVTRASIR Karlsson Hans 2 500
Ax 170418-5 2/2140 2 17,9a 16 ENJOY THE LIFE Johansson Anton 5 000
Ax 170418-3 5/2160 0 16,0 271 GERTORPS VILJALEVA Andersson Tomas S 0
Ax 170418-2 2/2160 6 17,0 439 VALBORG GERTORP Andersson Tomas S 2 300
Ax 170418-1 5/2140 d 8g 301 FUTURE LOVE Dalegård Elin 0
Hd 170417-10 3/2640 0 15,9a 262 HUSH TEEMER Wännström Christer 0