Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Hedström Linda S



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1980 Hagmyren A-tränare: träna, köra, rida (A1M) Sv,blå axelp,blå/ljblå hängsl; mblå lindashedstrom.se
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 102 7 9 11 7 % 492 200
2016 162 8 22 18 5 % 1 126 583
2015 189 15 20 24 8 % 963 750
2014 170 22 20 8 13 % 909 150
2013 157 28 26 18 18 % 1 436 400

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).
 


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Kusk/Ryttare Vinstsumma
H 170925-8 1/2160 5 30,8 434 MYSLOVEN Melander Micael 2 500
H 170925-4 1/2140 7 16,4 70 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 2 200
H 170925-3 3/2160 2 17,6 42 PRINCE KNIGHT Hedström Linda S 15 000
H 170925-1 7/2160 0 16,3 1495 ÅHLUNDA SURVIVOR Melander Micael 0
E 170919-5 m 8/2140 3 14,8a 187 JULIO GOLD Erixon Anna 9 500
Bs 170916-12 m 5/2160 0 16,6 1329 ÅHLUNDA SURVIVOR Boström Therese 0
Bs 170916-4 5/2660 6 15,9 590 CLINOH OLYMPIC Andersson Oskar J 5 500
Ro 170915-7 m 8/2160 4 15,0 142 JUST INDEED Strand Jörgensen Viktoria 5 000
D 170914-8 13/2140 7 15,7a 53 STELLA GOLD Hedström Linda S 3 000
D 170914-5 1/1660 7 31,4 261 MYSLOVEN Hedström Linda S 2 000
H 170910-7 10/2140 3 18,3 56 FRAMANTE Hedström Linda S 4 200
H 170910-2 1/2160 0 23,0g 87 STELLA GOLD Hedström Linda S 0
Bs 170904-4 5/2160 0 dist 207 STELLA GOLD Hedström Linda S 0
Bs 170904-3 7/2140 5 15,4a 409 PRINCE KNIGHT Hedström Linda S 3 200
D 170902-4 6/2160 1 15,8 36 JEPPE YAMOZ Hedström Linda S 10 000
D 170902-1 5/2140 7 16,3g 217 ÅHLUNDA SURVIVOR Hedström Linda S 2 000
H 170831-9 4/1640 str, hälta THULA SCOTT Hedström Linda S 0
H 170831-8 5/2140 2 19,0 48 LA DAMA FUTURA Hedström Linda S 6 000
H 170831-6 1/2160 1 15,8 233 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 22 000
B 170826-2 1/2140 5 16,2 638 FRAMANTE Hedström Linda S 3 800
B 170826-1 m 9/2640 4 16,3a 90 JUST INDEED Hedström Linda S 8 000
G 170822-4 2/2140 0 18,1ag 226 PRINCE KNIGHT Hedström Linda S 0
D 170821-7 1/2160 5 33,0g 200 THULA SCOTT Melander Micael 2 800
D 170821-4 5/2640 4 16,6 275 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 5 100
D 170821-1 6/2160 1 15,3 397 STELLA GOLD Hedström Linda S 30 000
H 170820-5 5/2140 7 16,3 299 ÅHLUNDA SURVIVOR Hedström Linda S 2 000
H 170820-3 9/2660 2 16,5 50 JEPPE YAMOZ Hedström Linda S 5 000
Ro 170819-1 m 4/1640 3 13,3a 107 JUST INDEED Hedström Linda S 11 000
B 170817-3 3/2140 6 19,1g 59 LA DAMA FUTURA Hedström Linda S 2 100
S 170816-1 m 5/2140 0 14,3a 300 JULIO GOLD Hedström Linda S 0
H 170806-1 m 3/1640 2 14,8a 51 JULIO GOLD Hedström Linda S 12 500
H 170806-1 m 5/1640 5 15,9a 273 ÅHLUNDA SURVIVOR Fritz Lena 3 200
170801-4 4/2140 str, sårskada PRINCE KNIGHT Skoglund Rikard N 0
B 170731-6 6/2140 4 17,1 51 LA DAMA FUTURA Hedström Linda S 5 000
B 170731-3 10/2140 4 15,0a 872 STELLA GOLD Hedström Linda S 6 500
H 170729-6 r 3/2640 4 16,1 2082 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 13 500
H 170729-3 3/2660 0 15,7 323 JEPPE YAMOZ Osterling Susanne H 0
H 170729-1 m 4/2640 1 16,7a 53 JULIO GOLD Hedström Linda S 25 000
170724-8 6/2140 6 15,6 473 ÅHLUNDA SURVIVOR Skoglund Rikard N 3 200
D 170721-6 8/2140 4 15,5 535 JEPPE YAMOZ Hedström Linda S 5 300
B 170720-4 5/2640 0 15,7a 428 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 0
H 170716-9 3/2140 4 19,7 75 FRAMANTE Hedström Linda S 5 000
H 170716-3 5/2140 2 18,4 48 PRINCE KNIGHT Hedström Linda S 6 000
G 170711-8 1/2140 0 15,3a 1268 ÅHLUNDA SURVIVOR Hammarström Niclas 0
170710-4 2/3180 5 16,7 111 JEPPE YAMOZ Kihlström Örjan 3 000
H 170708-2 4/2140 5 18,2a 167 LA DAMA FUTURA Hedström Linda S 2 500
H 170708-14 p 1/2160 32,2 1p BRIONIA Hedström Linda S 0
H 170708-14 p 2/2160 32,2 1p TIMOTEJS HALLÅA Berglin Ove 0
Bs 170704-11 11/2140 str, hovböld STELLA GOLD Hedström Linda S 0
Ov 170702-8 3/2120 2 17,6 73 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 5 000
Ov 170702-5 4/2100 5 18,8g 102 ÅHLUNDA SURVIVOR Melander Micael 2 100
Bs 170626-6 7/1640 0 19,8a 554 STELLA GOLD Hedström Linda S 0
Bs 170626-13 k 4/2140 19,9 gdk LA DAMA FUTURA Hedström Linda S 0
H 170623-3 6/2140 0 15,6a 335 CLINOH OLYMPIC Svedlund Billy 0
H 170623-1 m 1/2140 5 15,7ag 223 JUST INDEED Fritz Lena 3 800
D 170622-4 4/3180 4 17,1 331 JEPPE YAMOZ Osterling Susanne H 8 000
H 170613-3 7/1640 7 itg 529 ÅHLUNDA SURVIVOR Olsen Jan Ove 2 200
G 170611-7 m 2/2180 4 17,5 28 JEPPE YAMOZ Hedström Linda S 3 500
H 170606-1 4/2140 3 16,0 255 ÅHLUNDA SURVIVOR Hammarström Niclas 3 500
L 170606-4 m 5/2680 7 17,5 96 JUST INDEED Hedström Linda S 2 000
Bs 170603-8 3/2140 4 16,4 450 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 5 300
Bs 170603-5 8/2160 4 17,0 561 STELLA GOLD Hedström Linda S 6 500
Ro 170530-7 2/2140 0 16,2ag 165 ÅHLUNDA SURVIVOR Hammarström Niclas 0
D 170522-2 8/1640 3 14,9 114 JEPPE YAMOZ Eriksson Ulf 7 500
B 170518-9 8/2160 3 17,1 163 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 3 500
B 170518-5 11/2640 0 17,2a 183 STELLA GOLD Hedström Linda S 0
170515-6 m 3/2160 4 16,0 39 JUST INDEED Fritz Lena 5 000
H 170511-4 9/1640 3 15,1 202 JEPPE YAMOZ Osterling Susanne H 5 000
H 170511-1 3/2640 0 18,5g 565 ALFA STAR S. Osterling Susanne H 0
G 170502-7 1/2160 4 14,9 427 ÅHLUNDA SURVIVOR Hammarström Niclas 2 500
G 170502-6 3/2140 4 15,1a 86 STELLA GOLD Hedström Linda S 2 500
G 170427-9 7/3140 0 16,4a 791 CLINOH OLYMPIC Linderoth Per 0
G 170427-9 12/3140 0 16,2a 86 JEPPE YAMOZ Kihlström Örjan 0
G 170427-1 3/2140 str, feber FRAMANTE Hedström Linda S 0
170424-9 7/2140 6 18,5a 334 ALFA STAR S. Wallinder Anna 2 000
170424-9 9/2140 0 19,2a 370 ÅHLUNDA SURVIVOR Hedström Linda S 0
B 170418-6 11/2140 2 17,2a 88 STELLA GOLD Hedström Linda S 5 000
B 170418-4 m 4/2200 0 ug 22 JUST INDEED Fritz Lena 0
H 170417-3 3/3160 0 18,1 339 CLINOH OLYMPIC Lindqvist Ove A 0
H 170417-3 5/3160 2 17,5 281 JEPPE YAMOZ Osterling Susanne H 11 000
G 170415-3 7/2140 5 16,0 722 PRINCE KNIGHT Hedström Linda S 8 000
G 170415-2 2/1640 4 31,5 413 THULA SCOTT Hedström Linda S 7 200
170411-3 1/1640 6 14,8a 219 ÅHLUNDA SURVIVOR Eriksson Ulf 2 200
D 170408-1 m 2/2700 1 17,1 26 JUST INDEED Fritz Lena 10 000
G 170408-4 5/2140 6 34,4g 244 THULA SCOTT Skoglund Rikard N 3 000
Bs 170407-9 2/2140 3 16,7 132 CLINOH OLYMPIC Kylin-Blom Oskar 3 500
B 170405-6 2/3140 0 18,2a 386 ALFA STAR S. Andersson Oskar J 0
B 170331-1 1/2180 2 17,0 246 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 2 500
Bs 170330-2 6/2140 0 16,4a 263 FRAMANTE Hedström Linda S 0
B 170322-7 12/2140 0 18,6a 1361 CLINOH OLYMPIC Kylin-Blom Wiktor 0
B 170322-4 7/2160 0 16,4 360 JEPPE YAMOZ Osterling Susanne H 0
H 170321-3 10/1660 str, ej tävl.mässig ÅHLUNDA SURVIVOR Persson Jan-Olov 0
G 170317-3 6/2140 5 18,9 162 FRAMANTE Hedström Linda S 8 000
G 170317-2 1/2160 4 34,4 354 THULA SCOTT Hedström Linda S 7 200
B 170314-8 4/3140 0 18,8a 357 ALFA STAR S. Osterling Susanne H 0
G 170308-2 2/2680 8 18,0 165 JEPPE YAMOZ Ohlsson Ulf 2 300
G 170308-2 3/2680 6 17,8 682 CLINOH OLYMPIC Skoglund Rikard N 2 300
B 170301-1 6/2140 1 20,7 59 PRINCE KNIGHT Hedström Linda S 35 000
Ro 170224-4 7/2640 0 19,6ag 392 STELLA GOLD Hedström Linda S 0
Ro 170224-1 7/2140 3 19,9 196 FRAMANTE Hedström Linda S 10 000
Ös 170220-3 1/2680 1 18,2 93 JEPPE YAMOZ Osterling Susanne H 25 000
Ös 170220-3 7/2680 7 18,7 117 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 2 300
B 170219-8 5/1640 str, feber THULA SCOTT Hedström Linda S 0
G 170214-2 7/2140 5 19,1 395 PRINCE KNIGHT Hedström Linda S 8 000
Bs 170210-8 6/2160 5 16,5 436 JEPPE YAMOZ Åberg Jan-Olov 3 800
G 170206-5 3/2140 3 33,8 160 THULA SCOTT Hedström Linda S 4 400
G 170206-2 9/2660 0 18,0 358 CLINOH OLYMPIC Hedström Linda S 0
B 170201-2 13/2140 str, tränarbyte FELICIA BOKO* Hedström Linda S 0
Bs 170122-8 2/2140 0 16,2a 352 FELICIA BOKO* Hedström Linda S 0
Bs 170122-2 2/2160 8 35,1g 180 THULA SCOTT Hedström Linda S 2 000
B 170103-3 10/2140 3 17,5a 415 STELLA GOLD Hedström Linda S 7 000
B 170103-2 9/2160 0 17,2 655 FELICIA BOKO* Skoglund Rikard N 0
B 161228-9 1/2140 d 12g 287 THULA SCOTT Skoglund Rikard N 0
B 161228-4 4/2140 0 16,4a 406 JEPPE YAMOZ Skoglund Rikard N 0
Bs 161223-6 4/2160 0 17,6 343 FELICIA BOKO* Hedström Linda S 0
Bs 161223-5 10/2140 6 16,4a 692 STELLA GOLD Hedström Linda S 2 300
Bs 161213-9 3/3160 4 18,0 363 FELICIA BOKO* Hedström Linda S 6 800
Bs 161213-5 4/2160 0 16,6 278 JEPPE YAMOZ Skoglund Rikard N 0
Bs 161213-3 2/2140 str, sårskada FRAMANTE Hedström Linda S 0
Bs 161213-1 1/2180 3 34,3 110 THULA SCOTT Skoglund Rikard N 5 700
B 161211-10 8/2140 0 17,3ag 397 STELLA GOLD Hedström Linda S 0
B 161205-3 10/2640 5 17,0a 181 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 2 500
S 161126-2 3/2140 0 16,6a 953 CLINOH OLYMPIC Kylin-Blom Oskar 0
S 161126-1 m 9/2140 0 17,9a 301 FELICIA BOKO* Bergström Nathalie 0
B 161120-5 9/2140 4 16,0a 304 STELLA GOLD Osterling Susanne H 12 500
B 161120-2 m 11/1660 0 18,2 935 ON TRACK MOSQUITO Boström Kim 0
B 161120-1 3/2140 d ug 351 THULA SCOTT Kylin-Blom Oskar 0
Bs 161117-2 m 1/2180 3 17,8 71 FELICIA BOKO* Fritz Lena 5 700
Bs 161117-15 k 3/2140 21,7 gdk PRINCE KNIGHT Pettersson Tomas 0
B 161112-1 m 1/2640 0 17,8 92 ALFA STAR S. Fritz Lena 0
G 161110-10 5/3140 3 16,5a 394 CLINOH OLYMPIC Linderoth Per 10 000
G 161110-8 12/2140 0 15,7a 321 STELLA GOLD Leo Emilia 0
Bs 161103-6 9/1640 2 14,3a 69 CLINOH OLYMPIC Kylin-Blom Oskar 5 000
H 161030-14 km 2/2140 20,3 gdk FELICIA BOKO* Fritz Lena 0
H 161030-4 2/2140 2 16,4a 166 STELLA GOLD Skoglund Rikard N 15 000
H 161030-12 k 1/2140 21,6 gdk FRAMANTE Pettersson Tomas 0
H 161030-12 k 6/2140 str, feber PRINCE KNIGHT Skoglund Rikard N 0
B 161023-1 1/2140 6 15,0a 304 CLINOH OLYMPIC Jonsson Fredrik N 2 000
B 161011-9 11/2140 5 17,6a 66 STELLA GOLD Osterling Susanne H 2 500
H 161010-3 8/2640 6 17,9 148 JEPPE YAMOZ Osterling Susanne H 2 200
H 161010-3 10/2640 0 ug 373 CLINOH OLYMPIC Pettersson Tomas 0
S 160930-5 5/2140 0 14,6a 235 REORDER Kylin-Blom Oskar 0
S 160930-2 m 6/2140 str, dål.blodvärden CHIP STORM Björk Jenny A 0
S 160928-5 10/2640 0 17,1a 1023 CLINOH OLYMPIC Kylin-Blom Oskar 0
Bs 160927-4 1/2640 8 16,1g 73 ALFA STAR S. Eriksson Ulf 2 300
Ro 160925-3 10/2140 2 16,6a 83 STELLA GOLD Leo Emilia 5 000
Bs 160918-2 7/1640 0 uag 29 FELICIA BOKO* Berglin Ove 0
D 160911-3 m 5/1640 6 19,4g 131 ON TRACK MOSQUITO Leo Emilia 2 000
D 160911-3 m 9/1640 8 25,4g 132 LINDA'S GIRL Fransson Michaela B 2 000
H 160910-11 r 6/2140 0 14,3a 105 REORDER Andersson Oskar J 0
H 160910-2 3/2140 4 15,0a 326 CLINOH OLYMPIC Pettersson Tomas 4 700
H 160910-2 11/2140 0 16,3a 122 JEPPE YAMOZ Eriksson Ulf 0
H 160910-1 m 5/2140 3 15,8a 40 ALFA STAR S. Fritz Lena 7 000
Bs 160906-8 m 2/2160 7 17,3 514 CHIP STORM Björk Jenny A 2 100
Bs 160906-8 m 4/2160 2 14,9 42 JUST INDEED Fritz Lena 10 000
160905-9 1/2140 d uag 52 LINDA'S GIRL Skoglund Rikard N 0
160905-7 2/2140 5 33,6 132 THULA SCOTT Skoglund Rikard N 2 100
160905-6 1/2140 3 16,8a 46 STELLA GOLD Skoglund Rikard N 4 400
160905-4 9/2140 5 16,1a 400 FELICIA BOKO* Skoglund Rikard N 2 100
H 160829-9 5/2140 0 24,7g 89 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 0
H 160829-9 10/2140 6 16,7 244 ON TRACK MOSQUITO Kylin-Blom Wiktor 2 000
H 160829-3 2/2140 0 26,3g 267 STELLA GOLD Melander Micael 0
H 160829-3 2/2160 d vändg 130 FELICIA BOKO* Skoglund Rikard N 0
B 160827-1 m 1/2140 5 16,5a 467 CHIP STORM Åsberg Jenni H 5 000
B 160827-1 m 8/2140 3 14,0a 69 JUST INDEED Fritz Lena 11 000
B 160826-10 3/2140 5 15,1ag 234 ALFA STAR S. Eriksson Ulf 3 100
D 160821-7 7/2660 2 16,5 52 JEPPE YAMOZ Eriksson Ulf 11 000
D 160821-4 10/1640 0 15,2 68 FELICIA BOKO* Eriksson Ulf 0
H 160819-8 4/2140 4 34,4 191 THULA SCOTT Persson Jan-Olov 12 500
H 160819-2 9/1640 4 16,0a 153 STELLA GOLD Tillman Jennifer 3 000
B 160818-11 7/2160 4 16,8 935 ON TRACK MOSQUITO Kylin-Blom Wiktor 2 200
B 160818-9 10/2640 6 16,6a 167 CLINOH OLYMPIC Eriksson Ulf 3 200
B 160818-2 1/2140 d 8g 50 LA DAMA FUTURA Eriksson Ulf 0
H 160813-6 3/2180 8 15,6 328 CHIP STORM Kylin-Blom Oskar 2 000
H 160813-3 m 2/2160 0 27,2g 20 LINDA'S GIRL Swartling Linnea 0
Bs 160812-6 2/2140 0 ua 44 HANKYPANKY PAGAN Kihlström Örjan 0
B 160811-7 5/2640 2 16,5a 97 CLINOH OLYMPIC Kylin-Blom Oskar 10 000
B 160811-2 2/2160 5 32,4 611 THULA SCOTT Melander Micael 2 300
D 160807-12 r 2/3160 3 16,3 321 ALFA STAR S. Eriksson Ulf 25 000
H 160802-8 1/2140 4 35,0 156 THULA SCOTT Eriksson Ulf 3 000
H 160802-3 3/2140 5 16,3g 64 JEPPE YAMOZ Eriksson Ulf 2 700
H 160802-3 6/2140 4 16,1 257 LINDA'S GIRL Skoglund Rikard N 4 200
Bs 160730-1 m 5/2140 1 14,9a 49 JUST INDEED Fritz Lena 30 000
Ös 160727-1 m 2/2140 4 16,2 34 HANKYPANKY PAGAN Leo Emilia 4 000
D 160725-7 1/2160 5 17,6 101 STELLA GOLD Holm Angelica 2 100
D 160725-5 9/3140 4 18,0a 47 ALFA STAR S. Osterling Susanne H 4 200
H 160723-4 m 3/2160 2 15,6 14 JUST INDEED Fritz Lena 10 000
H 160723-3 1/2160 d 8g 113 CLINOH OLYMPIC Pettersson Tomas 0
H 160723-1 8/1640 d 4g 339 THULA SCOTT Pettersson Tomas 0
160722-7 m 2/1646 0 it 81 LINDA'S GIRL Fritz Lena 0
160722-5 5/1666 4 15,6 100 JEPPE YAMOZ Osterling Susanne H 4 700
År 160716-10 r 1/2640 0 14,3a 110 REORDER Andersson Oskar J 0
År 160716-8 r 5/2160 6 14,1 138 HANKYPANKY PAGAN Eriksson Ulf 5 000
H 160715-6 6/2140 2 16,1 96 CLINOH OLYMPIC Eriksson Ulf 10 000
H 160715-4 m 4/2160 5 17,4 121 LINDA'S GIRL Höijer Linda 2 500
B 160714-2 15/2640 3 15,9a 140 ALFA STAR S. Osterling Susanne H 7 000
Bs 160709-9 5/2140 7 37,9g 156 THULA SCOTT Persson Jan-Olov 5 500
Bs 160709-3 4/1640 0 14,5a 297 LINDA'S GIRL Pettersson Tomas 0
H 160704-7 10/1640 4 13,8a 211 JEPPE YAMOZ Eriksson Ulf 4 000
H 160704-5 9/2140 0 16,0a 553 STELLA GOLD Pettersson Tomas 0
160627-2 3/2650 0 18,5ag 42 ALFA STAR S. Melander Micael 0
160627-2 11/2650 3 18,0a 33 HANKYPANKY PAGAN Eriksson Ulf 6 300
H 160624-11 9/2140 4 16,3a 324 STELLA GOLD Boström Kim 3 000
H 160624-4 m 4/2140 2 14,0a 92 JUST INDEED Fritz Lena 15 000
D 160623-8 r 9/2640 2 15,1a 18 REORDER Andersson Oskar J 50 000
160623-1 m 1/2140 4 18,0 77 LINDA'S GIRL Arnesson Ann-Charlotte 3 000
H 160615-10 7/1640 1 15,7 18 JEPPE YAMOZ Holm Angelica 10 000
B 160613-4 9/2640 3 16,1a 63 ALFA STAR S. Melander Micael 7 000
Ös 160611-11 r 5/1609 5 11,6a 43 REORDER Andersson Oskar J 8 000
Ös 160611-1 m 2/2140 2 16,3a 143 LINDA'S GIRL Arnesson Ann-Charlotte 15 000
Bs 160609-3 2/2140 0 15,0a 69 CLINOH OLYMPIC Ohlsson Ulf 0
H 160606-9 1/2640 4 19,5 83 STELLA GOLD Leo Emilia 2 200
H 160606-7 10/2160 5 15,4 315 JEPPE YAMOZ Djuse Martin P 4 500
H 160606-4 m 3/2140 1 16,4 68 JUST INDEED Fritz Lena 20 000
H 160606-14 p 1/2160 30,0 1p FRAMANTE Pettersson Tomas 0
H 160606-14 p 2/2160 30,1 1p PRINCE KNIGHT Djuse Martin P 0
B 160530-7 m 5/2180 2 17,5 91 LINDA'S GIRL Höijer Linda 7 500
B 160530-2 1/2640 2 16,7 76 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 11 000
B 160530-2 10/2640 0 17,0 290 JEPPE YAMOZ Pettersson Tomas 0
B 160530-14 p 3/2200 str, transporthinder FRAMANTE Pettersson Tomas 0
S 160529-12 r 8/2140 3 13,5a 251 REORDER Andersson Oskar J 25 000
Bs 160527-6 m 2/2140 3 15,6a 165 JUST INDEED Höijer Linda 8 500
Bs 160527-4 10/2640 3 16,1a 48 ALFA STAR S. Melander Micael 7 000
L 160522-5 1/2660 4 15,7 22 HANKYPANKY PAGAN Eriksson Ulf 7 500
H 160517-9 7/2140 1 17,4 31 JEPPE YAMOZ Pettersson Tomas 5 000
H 160517-7 8/1660 6 15,1 398 LINDA'S GIRL Pettersson Tomas 2 000
H 160517-4 6/2160 3 16,4 117 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 10 000
B 160511-9 3/2140 6 14,1a 55 HANKYPANKY PAGAN Andersson Jimmy H 5 000
B 160511-6 1/2180 1 13,8 29 REORDER Andersson Oskar J 30 000
S 160511-6 2/3160 5 15,3 93 ALFA STAR S. Kihlström Örjan 5 700
Ö 160507-1 m 8/2100 4 14,2a 179 JUST INDEED Höijer Linda 5 700
B 160505-8 m 1/1680 0 16,5g 336 CHIP STORM Bergström Nathalie 0
Ro 160502-6 7/2660 0 16,2 63 ALFA STAR S. Andersson Oskar J 0
H 160430-6 2/2160 0 20,8g 39 JEPPE YAMOZ Berglin Ove 0
H 160430-17 k 4/2180 20,8 gdk LA DAMA FUTURA Berglin Ove 0
G 160428-7 m 5/2140 3 14,4a 479 JUST INDEED Höijer Linda 8 500
G 160428-7 m 6/2140 d 9ag 594 CHIP STORM Persson Jennifer 0
U 160423-11 r 3/2140 4 15,4a 33 REORDER Adielsson Erik 13 500
S 160422-8 m 1/2160 str, halsinfektion LINDA'S GIRL Adolfsson Sofia 0
Ös 160419-8 6/2140 0 15,5a 871 CHIP STORM Östman John 0
Ös 160419-8 12/2140 2 14,9a 447 HANKYPANKY PAGAN Eriksson Ulf 17 500
H 160417-4 7/2160 d ug 195 JEPPE YAMOZ Pettersson Tomas 0
S 160408-3 m 1/2140 d 8ag 272 CHIP STORM Åsberg Jenni H 0
S 160408-3 m 2/2140 d uag 95 HANKYPANKY PAGAN Aho Iina 0
B 160407-5 10/2160 6 17,4 268 JEPPE YAMOZ Linderoth Per 3 000
B 160407-4 m 3/2140 2 17,9 63 LINDA'S GIRL Höijer Linda 10 000
S 160402-9 r 4/2140 3 13,1a 268 REORDER Andersson Oskar J 50 000
Ro 160327-1 m 5/2160 2 16,3 58 HANKYPANKY PAGAN Leo Emilia 12 500
D 160326-7 m 1/2160 2 18,2 102 LINDA'S GIRL Osterling Susanne H 7 500
G 160326-8 3/3140 0 18,2 1197 ON TRACK MOSQUITO Pettersson Tomas 0
G 160326-5 2/1640 3 14,3 194 JEPPE YAMOZ Kontio Jorma 8 500
S 160323-6 2/2640 0 15,6a 86 REORDER Andersson Oskar J 0
B 160319-4 10/1640 0 16,2a 315 LINDA'S GIRL Jonsson Jimmy 0
Mo 160319-1 3180 2 16,4 15 ALFA STAR S. Goop Björn 36 683
B 160316-6 1/2640 0 18,1 280 JEPPE YAMOZ Linderoth Per 0
B 160316-6 3/2640 4 17,5 201 CLINOH OLYMPIC Pettersson Tomas 8 500
Bs 160311-9 11/3140 5 ita 1006 ON TRACK MOSQUITO Eriksson Sören 3 800
B 160305-9 r 2/2140 2 15,7a 85 REORDER Adielsson Erik 50 000
B 160305-1 m 3/2180 0 17,2 153 HANKYPANKY PAGAN Hedström Linda S 0
Bs 160302-14 km 1/2140 20,8 gdk LINDA'S GIRL Hedström Linda S 0
Bs 160302-3 11/2160 8 17,2 492 ON TRACK MOSQUITO Eriksson Sören 2 200
S 160226-4 4/2640 0 17,7a 335 JEPPE YAMOZ Pettersson Tomas 0
S 160226-1 10/2140 2 15,3a 64 ALFA STAR S. Pettersson Tomas 15 000
G 160222-13 km 1/2140 27,9g ejg4 LINDA'S GIRL Åsberg Jenni H 0
G 160222-13 km 3/2140 21,3 gdk4 HANKYPANKY PAGAN Hedström Linda S 0
Bs 160220-8 r 1/2640 3 16,8 960 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 25 000
Bs 160220-5 r 7/2640 6 17,2 239 REORDER Hedström Linda S 5 000
Ös 160215-5 3/2160 1 16,9 41 JEPPE YAMOZ Hedström Linda S 5 000
Ös 160215-2 5/2140 6 17,1a 259 ON TRACK MOSQUITO Hedström Linda S 2 200
B 160210-8 7/2640 1 17,6a 34 ALFA STAR S. Andersson Oskar J 60 000
Bs 160201-3 13/2140 0 17,1a 345 ON TRACK MOSQUITO Melander Micael 0
Bs 160201-1 7/2160 5 17,9 42 CLINOH OLYMPIC Melander Micael 4 500
S 160131-9 r 2/2640 2 17,4a 740 REORDER Hedström Linda S 50 000
S 160131-1 m 5/2140 str, hälta JUST INDEED Hedström Linda S 0
S 160131-1 m 9/2140 0 17,0a 280 CHIP STORM Bergström Nathalie 0
B 160130-3 3/2660 1 17,0 178 ALFA STAR S. Andersson Oskar J 100 000
G 160129-7 m 6/2160 5 20,4 126 SWEETCHILDOFMINE Hedström Linda S 2 100
G 160129-5 12/2140 7 20,2a 516 JEPPE YAMOZ Kylin-Blom Oskar 3 000
B 160121-9 6/2140 d m4ag 488 ON TRACK MOSQUITO Melander Micael 0
B 160121-5 4/2140 2 16,7a 68 CLINOH OLYMPIC Andersson Oskar J 15 000
B 160121-4 5/2660 4 17,0 733 STARBEC'S MR TEE Hedström Linda S 6 800
G 160116-3 4/2140 d uag 44 REORDER Lennartsson Per 0
G 160116-1 m 7/2140 6 15,9a 37 CHIP STORM Hedström Linda S 2 300
B 160111-2 5/1640 8 15,2 260 JEPPE YAMOZ Pettersson Tomas 2 300
G 160107-8 4/3160 4 17,9 56 ALFA STAR S. Pettersson Tomas 6 800
G 160107-7 2/1640 d uag 186 STENEGÅRDS LOVE Kylin-Blom Wiktor 0
Bs 160103-8 8/2640 5 18,8 102 CLINOH OLYMPIC Pettersson Tomas 3 800
Ro 160102-1 m 7/2160 6 16,6 294 STARBEC'S MR TEE Boström Therese 2 300
Ro 160102-1 m 2/2180 7 16,0 231 JUST INDEED Hedström Linda S 2 300
B 151230-2 10/2160 0 17,2 318 JEPPE YAMOZ Pettersson Tomas 0
S 151230-3 m 5/2140 0 18,3a 412 SWEETCHILDOFMINE Hedström Linda S 0
S 151230-1 m 2/2140 6 16,6a 133 ON TRACK MOSQUITO Hedström Linda S 3 500
S 151226-1 m 3/2140 0 17,0a 222 JUST INDEED Hedström Linda S 0
B 151223-6 r 5/3140 3 16,8 501 ALFA STAR S. Pettersson Tomas 27 500
B 151223-6 r 4/3180 0 16,8 1380 CHIP STORM Westerholm Nicklas 0
Ös 151219-6 3/2160 2 19,1 32 REORDER Hedström Linda S 25 000
Ös 151219-3 2/2660 2 18,4 314 STARBEC'S MR TEE Hedström Linda S 12 000
Bs 151217-6 1/2140 1 17,2 184 CLINOH OLYMPIC Kylin-Blom Oskar 30 000
Bs 151217-3 9/1640 5 16,6a 180 STELLA GOLD Leo Emilia 2 500
B 151216-5 m 4/1660 5 15,7 260 SWEETCHILDOFMINE Hedström Linda S 2 100