Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Åberg Jan-Olov



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1954 Bollnäs A-tränare: träna, köra (A1) Sv, blå fält axlar, blå/grön rev; sv www.janoaberg.se
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 187 12 15 16 6 % 1 030 600
2016 366 17 22 24 5 % 1 426 800
2015 364 22 23 31 6 % 1 511 450
2014 389 25 35 43 6 % 1 739 850
2013 496 36 47 44 7 % 2 580 200

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Ös 170923-7 2/2140 0 28,2a 494 ANDREA SLOGUM Hjelm Bo 0
B 170920-7 10/2140 2 24,0a 112 BLÅS UNDAN Grönlund Bror 37 500
Sk 170919-6 2/2200 0 29,0g 70 TRIPPA UNDAN Grönlund Bror 0
170918-9 3/1640 3 30,4a 66 TELEFAKS Sjöberg Ingela 5 000
170918-6 9/1640 2 28,6a 34 HÖSTBO SUNE Åberg Jan-Olov 7 500
170918-4 8/2140 4 14,4a 270 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 5 100
Bs 170916-4 1/2660 0 16,0 672 TITUS ROCKET Palm Fredrik 0
Bs 170916-1 4/2160 6 18,4g 406 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 2 300
H 170910-9 1/1660 7 34,4g 168 LILLANS MAGGEN Magnusson Göran 2 000
H 170910-4 2/2660 4 16,1 314 TRIOMPHE D'INVERNE Berglund Maria 5 100
170909-5 1/1640 0 29,2ag 29 TRÖNÖ JÄNTA Bergman Tage 0
Ro 170908-8 3/3180 2 16,3 69 SUPER ZANTOS Lisell Tina 37 500
Ro 170908-5 2/2220 2 24,6 62 BLÅS UNDAN Grönlund Bror 50 000
Ös 170907-9 2/2140 4 27,2a 52 SNURTEN (NO) Torstemo Niclas 5 000
Ös 170907-7 2/2180 1 28,6g 98 BONALDO Hafstad Anders 30 000
Ös 170907-5 5/2660 3 25,1 222 TRIPPA UNDAN Grönlund Bror 7 500
Bs 170904-10 8/2640 5 32,5ag 49 HÖSTBO SUNE Åberg Jan-Olov 3 000
Bs 170904-8 2/1660 d 9g 81 SIKVELANDS STJERNA (NO) Åberg Jan-Olov 0
Bs 170904-7 6/2160 3 16,3 188 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 7 500
Bs 170904-4 4/2140 0 18,7 768 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 0
Bs 170904-2 1/2140 6 29,4ag 94 AMORIKKEN (NO) Raihle Filip 2 100
Bs 170904-1 4/2660 5 15,6 590 COM VALLE Torstemo Niclas 3 200
Bs 170904-15 k 1/2180 45,1 gdk GANGSI Sahlin Tage 0
H 170831-10 3/1640 1 15,4 68 BLOODY VALENTINE Fast Leif 5 000
H 170831-9 6/1660 6 30,6 149 LILLSVES IVAN Åberg Britt-Inger 2 000
H 170831-7 2/2160 7 33,6 871 BORK LASSE Åberg Jan-Olov 2 200
H 170831-5 10/2140 0 38,1g 1211 VÅRIN Olsson Gösta 0
H 170831-4 2/2660 3 17,7g 64 TITUS ROCKET Palm Fredrik 4 200
H 170831-2 5/2160 0 28,9 360 ADAM VIKING Swerin Bo 0
Ro 170828-4 6/2140 7 31,4ag 276 AMORIKKEN (NO) Raihle Filip 2 100
B 170825-7 r 6/3180 4 25,2 136 BLÅS UNDAN Grönlund Bror 13 500
G 170822-6 11/1640 4 13,0a 648 COM VALLE Torstemo Niclas 5 700
G 170822-1 6/1660 5 33,2 258 SIKVELANDS STJERNA (NO) Åberg Jan-Olov 2 800
Bs 170821-9 5/1660 0 27,0 479 BORK LASSE Åberg Jan-Olov 0
Bs 170821-8 14/2140 3 16,0a 235 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 10 000
Ro 170818-1 6/2160 4 35,1g 682 ENGSBRO KVICKEN Kvick Mats 5 000
D 170813-8 r 2/2200 1 25,5 184 BLÅS UNDAN Grönlund Bror 150 000
G 170812-11 6/2160 d 13g 131 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
G 170812-10 4/2140 0 17,3ag 313 BLUE LABEL Jernkvist Bo 0
G 170812-8 9/3140 2 16,2a 298 TITUS ROCKET Palm Fredrik 12 500
G 170812-7 2/2180 4 30,1 406 AMORIKKEN (NO) Raihle Filip 6 500
U 170811-9 2/2200 0 distg 301 TRIPPA UNDAN Grönlund Bror 0
Bs 170810-12 3/2140 3 18,1 230 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 2 300
Bs 170810-10 1/2180 4 26,1 406 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 12 500
Bs 170810-8 12/2140 0 15,8a 1121 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 0
Bs 170810-5 2/2140 d 12g 365 BORK LASSE Åberg Jan-Olov 0
Bs 170810-2 2/1640 0 37,7g 164 BOL JENTA (NO) Kollman Lina 0
Bs 170810-16 p 4/2160 55,4 1p GANGSI Sahlin Tage 0
H 170806-2 1/1640 7 17,4a 122 MAGALDI Öhlin Nils-Georg 2 000
G 170804-6 2/2180 5 26,0 340 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 3 800
Bs 170803-15 k 3/2140 36,5 gdk SIKVELANDS STJERNA (NO) Åberg Jan-Olov 0
Ro 170801-7 5/2140 2 30,5 33 STENEGÅRDS LOTTA Landgren Bo 12 500
Ro 170801-2 4/2160 8 16,7 254 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 3 000
D 170730-2 3/2160 5 30,6 91 ALTFAKS Hellström Torsten 2 800
Ro 170728-11 9/2140 7 29,0a 443 MOE PÄRLA Landgren Bo 2 100
G 170727-6 7/1640 6 30,6a 402 AMORIKKEN (NO) Raihle Filip 2 100
G 170727-2 12/2140 4 16,4a 149 BLOODY VALENTINE Fast Leif 2 200
Ös 170726-4 8/2140 0 29,0ag 474 FÄBODJÄNTAN Hedström Elin 0
Bs 170718-9 4/2140 0 21,5g 1111 VALNES GRACE Hyllsjö Therese 0
Bs 170718-7 11/2140 7 16,7a 1207 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 2 000
Bs 170718-5 2/2160 7 37,1g 48 SPÄNNING Landgren Bo 2 100
Bs 170718-1 4/1640 4 25,4 290 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 5 300
Ös 170716-8 3/2140 6 32,3a 169 FÄBODJÄNTAN Hedström Elin 2 700
Ös 170716-6 4/2140 6 30,9a 55 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 2 700
170715-7 4/2140 0 33,6 61 STENEGÅRDS LOTTA Landgren Bo 0
G 170711-3 3/2660 0 17,3 640 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 0
H 170708-10 3/1640 5 16,0a 363 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 2 100
H 170708-4 4/2640 1 27,2 36 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 20 000
H 170708-3 12/1640 7 14,3a 792 BLOODY VALENTINE Fast Leif 2 100
H 170708-1 4/2160 5 34,7 481 BONALITA Hafstad Anders 3 000
Bs 170704-8 5/2160 0 27,3 1095 Å.WIDDOCK Eriksson Jan 0
Bs 170703-9 12/2140 0 26,8a 850 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 0
Bs 170626-8 9/2160 4 16,3 535 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 6 500
Bs 170626-5 1/1640 7 38,3g 554 VÅRIN Olsson Gösta 2 000
Bs 170626-16 k 7/2140 d7g ejg TITAN JOE Åberg Jan-Olov 0
Bs 170626-13 k 3/2140 20,6 gdk JEWEL PRINCESS Widén-Ehrenberg Jeanette 0
170624-3 8/2160 6 18,1g 428 YOUNG POWER Friberg Torgny 2 000
H 170623-10 5/2160 1 28,0 135 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 50 000
H 170623-4 8/1640 5 27,0 265 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 3 000
170622-6 7/2160 d 13g 407 VALNES FELICIA Torstemo Niclas 0
B 170616-5 12/2160 7 16,5 842 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 3 000
Bs 170615-10 2/2140 8 18,5a 142 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 2 000
Bs 170615-8 7/2140 0 31,2g 96 FÄBODJÄNTAN Hedström Elin 0
Bs 170615-18 k 2/2180 44,0 gdk VINCENT JO Sandström Kjell 0
Bs 170615-15 p 8/2180 01,8 1p NORVALD Olsson Gösta 0
H 170613-9 6/2160 1 16,9 155 VALNES FELICIA Torstemo Niclas 5 000
H 170613-4 2/2140 0 28,5 384 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 0
H 170613-1 6/2660 0 19,1g 389 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
H 170613-14 k 1/2160 48,1 gdk MÅNTINDRA Mood Jennie 0
G 170611-10 10/2140 7 31,5ag 77 LILLSVES IVAN Åberg Britt-Inger 2 000
Ös 170610-2 2/2160 3 27,3 416 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 9 500
Ro 170609-9 4/2140 0 27,7a 461 BORK LASSE Åberg Jan-Olov 0
Ro 170609-3 1/1640 4 30,4ag 106 TELEFAKS Sjöberg Ingela 5 000
Ro 170609-1 2/2160 8 38,0g 471 OPAL Sjöberg Ingela 2 100
Bs 170603-10 4/2160 7 17,4 176 GILL JUBB Svensson Mariette 2 000
Bs 170603-7 1/2680 1 26,0 38 TORWALL Åberg Jan-Olov 25 000
Bs 170603-5 5/2160 0 20,3 169 DIVAS DREAMGIRL Wallberg Håkan 0
Bs 170603-4 6/2660 d tr2g 429 SIGGE S.R. Siltala Tauno 0
Bs 170603-3 3/2140 2 17,5 183 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 7 500
Bs 170603-15 k 3/2140 52,4g ejg TITAN JOE Ess Madelen 0
Ro 170602-7 3/2160 0 27,5 1102 Å.WIDDOCK Eriksson Jan 0
B 170601-9 7/1640 d 12ag 591 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
H 170526-6 3/2160 1 30,0 73 FÄBODJÄNTAN Hedström Elin 50 000
H 170526-5 9/2140 4 28,1a 518 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 5 000
170523-4 10/1640 0 17,8ag 301 VALNES FELICIA Torstemo Niclas 0
170523-3 5/2140 5 15,8a 287 KUNG SMARAGD Ström Annika 4 500
170523-1 6/2140 0 uag 32 HÖSTBO CLARA Larsson Thomas L 0
G 170520-3 8/2140 0 27,6ag 142 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 0
B 170518-7 5/1640 7 17,7 77 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 2 100
B 170518-4 13/2140 8 16,3a 395 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 2 300
Ös 170513-8 9/1640 5 28,8 263 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 3 000
Ös 170513-6 4/2140 d ug 55 LIA LISA Paavola Karina 0
Ös 170513-5 3/2660 5 17,8g 209 MAJET AF DJUPMYRA Paavola Karina 3 000
G 170506-5 9/2140 3 27,0a 212 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 7 500
170505-6 4/2660 d 13g 212 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
B 170501-8 r 5/2660 3 26,4 999 TORWALL Åberg Jan-Olov 25 000
B 170501-7 r 3/2140 0 uag 750 VALNES FELICIA Torstemo Niclas 0
H 170430-8 4/1640 d 6g 29 HÖSTBO CLARA Larsson Thomas L 0
H 170430-5 2/2140 0 27,4 606 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 0
Ro 170429-2 3/2140 0 distg 368 LILL GLORIA Kramme Conny 0
G 170427-9 4/3140 0 distag 908 LAJOS ARN Westberg Göran 0
G 170427-7 4/2140 0 18,7g 956 AUSONE Jernkvist Bo 0
G 170427-5 1/2140 0 28,9g 106 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 0
Bs 170420-7 3/2140 d 9g 52 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 0
Bs 170420-4 4/2640 3 16,2 423 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 9 500
Bs 170420-3 1/2160 3 17,1 99 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 5 000
Bs 170420-13 p 1/2140 02,1g 1p VIKTOR Y. Johansson Maria 0
H 170417-9 2/2160 0 19,5g 39 AUSONE Jernkvist Bo 0
H 170417-3 2/3140 4 18,3 195 VALNES FELICIA Torstemo Niclas 5 100
H 170417-1 9/3160 0 31,2g 521 STÖTEN Mood Jennie 0
Ro 170416-12 1/2140 2 17,7 386 BLUE LABEL Jernkvist Bo 12 500
G 170415-11 5/2660 6 26,6 549 TORWALL Åberg Jan-Olov 3 200
G 170415-2 4/1660 0 36,6g 438 PYVI Torstemo Niclas 0
B 170413-1 1/1640 4 15,1 327 RAMONA HALBAK Åberg Jan-Olov 5 300
G 170408-7 5/2160 d 13g 445 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
G 170408-4 1/2160 0 itg 361 BRUNNSÄTRABO Engdahl Torbjörn 0
Ös 170401-8 3/1640 0 ug 38 VALNES FELICIA Torstemo Niclas 0
Ös 170401-7 3/2160 0 30,4 490 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 0
Bs 170330-11 3/2160 7 35,6 206 OLSBO TINDRA Korpela Ari 2 000
Bs 170330-6 2/1640 0 27,0g 129 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 0
Bs 170330-4 6/2140 0 16,2 275 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
G 170327-3 9/2140 6 16,5a 230 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 3 000
S 170324-2 6/2660 0 u 242 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 0
H 170321-2 2/2140 d ug 521 PYVI Torstemo Niclas 0
H 170321-1 6/2140 4 17,6g 76 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 5 100
G 170317-4 3/1640 1 15,6a 42 VALNES FELICIA Torstemo Niclas 20 000
G 170317-2 3/2140 d ug 373 BJÖRKBACKA JENTA Torstemo Niclas 0
G 170317-1 5/2140 d 11ag 268 LÖNSHULTS EWA Larsson Thomas L 0
B 170314-6 8/1660 3 17,0 461 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 7 500
B 170314-5 2/1640 0 26,1a 214 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 0
G 170308-4 3/1660 6 15,7g 174 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 2 300
Ös 170305-10 3/2640 0 30,5a 197 LINDA KAVAT Åberg Jan-Olov 0
Ös 170305-8 3/2140 2 27,3a 198 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 17 500
Ös 170305-2 3/2160 3 17,0 136 DEX DYNAMITE Sandström Kjell 3 500
B 170301-4 3/2140 0 34,3 351 PYVI Torstemo Niclas 0
Bs 170228-5 11/2140 4 20,7a 118 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 3 000
Bs 170228-4 4/2140 2 19,3a 62 VALNES FELICIA Torstemo Niclas 12 500
Bs 170228-3 9/1640 0 21,4ag 62 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
Bs 170228-2 8/2640 7 18,9a 325 LINDA'S GIRL Norin Lena 2 300
Bs 170228-1 5/2140 0 35,9g 424 BJÖRKBACKA JENTA Torstemo Niclas 0
Ro 170224-4 15/2640 0 18,6ag 198 AUSONE Jernkvist Bo 0
Ro 170224-2 10/2140 0 37,2g 127 PUSKAS B.R. Sjöberg Maria 0
Bs 170221-2 1/2140 7 30,2 143 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 2 300
Bs 170221-1 1/2140 d 12g 344 REAL STRUGGLE Torstemo Niclas 0
B 170219-8 7/1640 6 37,3g 67 BJÖRKBACKA JENTA Torstemo Niclas 2 100
B 170219-1 6/2140 6 17,2 246 ROXY L.N. Torstemo Niclas 2 300
Ro 170212-7 7/2160 2 15,9 353 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 17 500
Bs 170210-8 6/2160 5 16,5 436 JEPPE YAMOZ Hedström Linda S 3 800
Bs 170210-7 2/1640 4 25,5 230 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 6 800
Bs 170210-6 5/1640 0 26,2ag 99 AUSONE Jernkvist Bo 0
Bs 170210-3 7/2140 7 32,3 887 LILLSVES IVAN Åberg Britt-Inger 2 000
Bs 170210-1 1/2140 3 37,1 257 PUSKAS B.R. Sjöberg Maria 4 400
B 170208-7 4/2660 3 27,4 45 BLÅS UNDAN Grönlund Bror 15 000
G 170206-4 2/2140 0 18,3 336 BLUE LABEL Jernkvist Bo 0
G 170206-3 9/2160 6 16,2 241 TURBO SWEDEN Berglund Maria 2 300
Ro 170203-1 3/1660 0 38,8g 59 OLSBO TINDRA Korpela Ari 0
Bs 170131-5 9/2140 1 19,3a 39 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 5 000
Bs 170131-3 7/1640 d 2g 41 AUSONE Jernkvist Bo 0
Bs 170131-1 15/2140 2 16,4a 108 KUNG SMARAGD Ström Annika 15 000
Bs 170126-10 6/2160 2 17,2 131 LILLSVES DAVRIK Åberg Britt-Inger 2 500
Bs 170126-9 1/3180 5 17,1 469 TURBO SWEDEN Berglund Maria 4 300
Bs 170126-1 5/2140 3 35,9g 189 OLSBO TINDRA Korpela Ari 4 400
Bs 170122-10 6/2640 d 11ag 249 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
Bs 170122-9 4/2140 6 26,1ag 381 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 3 200
Bs 170122-5 9/2140 5 16,5a 589 KUNG SMARAGD Ström Annika 3 800
Bs 170122-3 11/1640 2 18,1 107 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 7 500
Bs 170122-14 k 1/2160 35,4 gdk TARELD Grahn Lisa 0
Ro 170120-10 3/2140 6 17,1a 113 JOHANNES SISU Andersson Anna 2 000
Ro 170120-7 11/1660 0 27,7g 931 LINDA KAVAT Åberg Jan-Olov 0
Ro 170120-3 1/1640 1 30,9 11 HÖSTBO CLARA Larsson Thomas L 20 000
Ro 170120-1 4/1640 7 39,8g 158 OLSBO TINDRA Korpela Ari 2 100
G 170118-3 1/2660 4 18,2 130 AUSONE Jernkvist Bo 4 700
G 170110-4 10/2160 8 17,9 709 BAKERS ORDER Granath Torbjörn 3 000
G 170110-3 5/2160 4 27,4g 77 TORWALL Åberg Jan-Olov 4 700
G 170110-2 5/2160 d 15g 509 LINDA'S GIRL Norin Lena 0
Bs 170105-10 5/2180 1 17,0 108 AUSONE Jernkvist Bo 5 000
Bs 170105-9 7/2140 2 17,4 217 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 17 500
Bs 170105-4 6/1640 0 17,7a 822 RÅSA NIGHT Byström Birger 0
Ro 161230-10 11/2140 0 18,3a 736 TURBO SWEDEN Berglund Maria 0
Ro 161230-6 7/2180 0 31,9 97 LIHEIM SVARTEN (NO) Nordlund Per 0
Ro 161230-3 7/2140 0 29,2g 432 TERRO BOY Norin Lena 0
Ro 161230-2 2/2140 5 42,7g 93 OLSBO TINDRA Korpela Ari 2 500
B 161228-7 5/2140 6 16,6a 116 DEX DYNAMITE Sandström Kjell 2 100
B 161228-1 5/1640 1 13,9a 615 COM VALLE Torstemo Niclas 25 000
G 161227-11 6/2160 4 16,7 46 AUSONE Jernkvist Bo 2 200
G 161227-9 1/2160 7 31,3g 32 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 2 300
G 161227-6 8/2140 0 19,2a 236 HOLMS HERODES Nordh Alf 0
G 161227-3 4/1640 5 15,0a 432 B.B.S.DREAMRINO Jonsson Kjell O 2 100
Bs 161223-9 5/2140 0 34,2 297 LILLSVES IVAN Åberg Britt-Inger 0
Bs 161223-8 8/1640 6 19,2 561 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 2 000
Bs 161223-7 6/2140 5 37,6 147 OLSBO TINDRA Korpela Ari 2 100
Bs 161223-6 7/2160 3 17,1 668 GOSSENS GIRL Norin Lena 10 000
Bs 161223-2 2/1660 d 8g 233 STÖTEN Mood Jennie 0
Ro 161222-6 2/2140 0 37,7ag 76 BJÖRKBACKA JENTA Torstemo Niclas 0
G 161217-9 3/1640 1 30,2g 14 HÖSTBO CLARA Larsson Thomas L 15 000
G 161217-7 4/2160 8 16,2 752 TURBO SWEDEN Berglund Maria 2 100
S 161216-3 1/2160 6 30,7 371 BORK LASSE Åberg Jan-Olov 2 700
Bs 161213-10 8/2640 0 20,7ag 34 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
Bs 161213-7 1/2160 6 30,9g 147 STÖTEN Mood Jennie 3 200
Bs 161213-5 2/2160 0 20,4g 624 ICARIAN Wallin Errol 0
B 161211-6 1/2180 3 29,5 15 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 17 500
Ro 161210-10 5/2160 6 19,0 367 COBOL COMMANDER Lindeström Åsa 2 000
Ro 161210-9 1/2160 5 34,5 62 LILLSVES IVAN Åberg Britt-Inger 2 500
Ro 161210-8 7/2140 5 15,7a 1142 LONG PLAYING Johansson Bengt 2 500
Ro 161210-6 1/2160 0 25,4g 160 CHRIS TOMLIN AM Svedberg Markus B 0
Ro 161210-5 6/2140 6 29,7a 171 LIHEIM BIRKEN (NO) Ryhed Bengt 2 100
B 161130-6 4/2140 0 15,8a 929 COM VALLE Torstemo Niclas 0
Ös 161126-4 3/2660 5 34,6 16 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 2 500
Ro 161124-7 5/1660 4 31,1 43 HIBO PRINSEN Schönnings Micael 4 000
Ro 161124-6 11/2140 7 17,9a 487 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 2 100
Ro 161124-5 3/2140 1 31,3 48 HÖSTBO CLARA Larsson Thomas L 20 000
Ro 161124-2 1/2140 0 15,9a 688 AUSONE Jernkvist Bo 0
Ro 161118-8 10/2140 0 16,6a 743 TURBO SWEDEN Berglund Maria 0
Ro 161118-5 8/2160 0 17,5 752 GILL JUBB Svensson Mariette 0
Ro 161118-3 3/2140 2 32,7a 292 LILLSVES IVAN Åberg Britt-Inger 10 000
Bs 161117-10 6/2160 6 16,3g 99 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 2 000
Bs 161117-9 13/2640 0 16,9a 228 POWER M.M. Broberg Micael 0
Bs 161117-5 2/2140 0 16,2a 496 THITHI ERICA Torstemo Niclas 0
Bs 161117-1 1/2140 4 35,0 57 BJÖRKBACKA JENTA Torstemo Niclas 3 000
B 161112-12 7/1640 0 30,1a 314 MARI SLOGUM Hjelm Bo 0
B 161112-8 r 1/2640 0 27,5 151 TORWALL Åberg Jan-Olov 0
G 161110-9 8/2140 5 15,1 568 TURBO SWEDEN Berglund Maria 4 300
G 161110-7 7/1640 0 15,7ag 617 GOSSENS GIRL Norin Lena 0
Bs 161107-6 1/2160 8 19,1 111 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 2 000
Bs 161107-5 3/2140 0 34,1 201 LILLSVES IVAN Åberg Britt-Inger 0
Bs 161107-2 1/2140 d 15ag 679 PILAGÅRDENS NICKE Hanell Ralf 0
Bs 161107-13 k 3/2140 57,3g ejg VIK INGA Johansson Maria 0
U 161104-11 5/1640 7 29,9a 112 STÖTEN Mood Jennie 2 100
U 161104-3 2/2160 2 30,5 53 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 50 000
Bs 161103-13 k 3/2140 48,6 gdk GANGAN Sahlin Tage 0
H 161030-8 5/2140 d 13g 176 BJÖRKBACKA JENTA Torstemo Niclas 0
H 161030-3 7/2140 0 32,5ag 724 Å.WIDDOCK Eriksson Jan 0
H 161030-2 12/2640 5 15,8a 850 ANDREAS BOY Norin Lena 2 700
H 161030-1 1/2640 3 30,5a 522 ADAM VIKING Swerin Bo 6 300
H 161030-13 p 5/2180 37,2g ejp BRILLIANT MEMPHIS Åberg Jan-Olov 0
G 161027-12 5/1640 0 24,2ag 169 THITHI ERICA Torstemo Niclas 0
161025-6 2/2160 0 26,5g 284 MALÖR Berglund Maria 0
161025-1 4/2140 3 30,4ag 127 WILDA FILLE Persson Jan-Olov 6 300
Bs 161024-11 2/2140 2 20,9 187 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 7 500
Bs 161024-9 6/2140 4 30,4l 488 Å.WIDDOCK Eriksson Jan 4 700
Bs 161024-7 12/1640 5 18,0 562 CHEVAL DE REVE Åberg Jan-Olov 2 100
Bs 161024-6 10/2140 0 ulg 67 HÖSTBO SUNE Åberg Jan-Olov 0
Bs 161024-4 1/1640 2 15,1a 422 POWER M.M. Broberg Micael 12 500
Bs 161024-2 6/2160 2 17,2 18 CATCH THE CASH Larsson Thomas L 12 500
Bs 161024-14 p 2/2140 37,7 ejp2 BRILLIANT MEMPHIS Åberg Jan-Olov 0
Bs 161024-13 k 3/2140 22,2g gdk2 LITTLE MAGIC Burchardt Annika 0
Ro 161022-2 4/2200 3 26,2 142 TORWALL Åberg Jan-Olov 25 000
G 161020-4 1/2160 0 33,0g 374 VALLE TEXA (NO) Backhouse Ulf 0
Ro 161014-7 1/2160 0 15,9 498 TURBO SWEDEN Berglund Maria 0
Bs 161013-11 2/2660 6 18,2g 499 KUNG SMARAGD Ström Annika 2 100
Bs 161013-7 10/2140 5 32,8 72 HÖSTBO SUNE Åberg Jan-Olov 8 000
Bs 161013-3 3/2180 0 26,1 576 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 0
Bs 161013-14 p 2/2160 04,5 1p PÅLS GOLDY Olsson Monica 0
G 161011-11 11/2140 3 18,5 512 MALÖR Berglund Maria 4 400
G 161011-9 3/2140 d 8g 688 STYR STINA Mogren Thomas N 0
G 161011-8 4/2160 0 17,6g 411 AARON COYOTE Wallberg Håkan 0
G 161011-7 6/2660 7 32,6 201 KLACK TURBO Lekander Katarina 2 000
G 161011-5 2/2140 d 11g 241 LITTLE MAGIC Burchardt Annika 0
H 161010-4 6/2160 3 28,3 455 Å.WIDDOCK Eriksson Jan 6 300
H 161010-1 2/2180 d 12g 234 ADAM VIKING Swerin Bo 0
H 161010-15 p 4/2160 00,2 1p MÅNTINDRA Mood Jennie 0
Bs 161008-10 1/2160 4 17,1 247 THITHI ERICA Torstemo Niclas 2 200
Bs 161008-9 3/2700 1 27,2g 18 PYDIN Torstemo Niclas 35 000
Bs 161008-7 5/2140 3 27,8g 22 HÖSTBOLILLEMOR Åberg Jan-Olov 7 000
Bs 161008-5 4/2640 2 26,4 101 TORWALL Åberg Jan-Olov 17 500
Bs 161008-4 11/2140 6 16,0a 448 ICARIAN Wallin Errol 2 100
Bs 161008-13 p 6/2140 33,0 1p BEANIE'S MIRACLE Sandström Kjell 0
B 161006-8 3/2640 0 ug 575 ANNA SLOGUM Hjelm Bo 0
B 161006-4 3/1640 4 27,0 423 MARI SLOGUM Hjelm Bo 4 700
Ro 161004-4 2/1660 0 40,9g 451 SKAFFER ADRIAN (NO) Eriksson Emma-Lina 0
G 160929-8 9/2140 4 14,0l 590 TURBO SWEDEN Berglund Maria 4 000
G 160929-1 4/2140 0 44,3g 84 GANGSTRA Sahlin Tage 0
Bs 160927-5 3/2140 7 20,6 192 LA BELLE NUIT Åberg Jan-Olov 2 000
Bs 160927-4 7/2640 0 17,8g 1509 WALENZIO Åberg Jan-Olov 0
Bs 160927-3 15/2140 0 15,0a 362 SUNDBO TIBAST Åberg Jan-Olov 0
160926-1 1/2160 4 30,8 510 TELEFAKS Sjöberg Ingela 6 500
B 160923-11 3/1660 2 30,2 178 LILLY S.R. Kramme Conny 10 000
B 160923-10 2/2180 0 26,2 430 MITT HJÄRTAS LILJA Hyllsjö Therese 0
B 160923-5 7/2160 5 28,3 442 TÅGA KONGEN Torstemo Niclas 8 000
B 160923-1 6/2140 d 14g 634 J.K.STJÄRNGLANS Källgren Roland 0