Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Jansson Torbjörn



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1954 Solvalla A-tränare: träna, köra (A1) Blå,röd krage, midjeband & sömmar; röd torbjorntrav.se
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 902 68 79 83 8 % 8 549 699
2016 1021 77 91 94 8 % 11 139 903
2015 1200 84 110 96 7 % 11 610 639
2014 1212 106 124 119 9 % 15 958 456
2013 1192 83 100 118 7 % 8 736 117

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
S 171115-8 6/2140 2 17,2a 152 MICHIS ACCELERATOR Melander Stefan 15 000
S 171115-7 8/2140 0 15,2a 369 FONDA BOKO Wällstedt Ulrika 0
S 171115-5 5/2140 0 24,2g 1006 WATERING CAN Jacobsson Greger 0
E 171112-9 r 11/2140 0 16,0a 454 PASTORE BOB Pettersson Stefan P 0
E 171111-11 r 2/1640 d 10ag 121 DAJMEN AM Walmann Roger 0
E 171111-5 r 11/2140 7 14,9 98 VICTOR A.U. Jansson Torbjörn 5 000
E 171111-2 9/2140 7 16,6a 701 DACIA SCOOP Andersson Linda 2 700
S 171110-9 7/2140 4 17,2a 283 BRAVO PANDINO Lorenz Katarina 5 000
S 171110-8 2/2140 4 17,6 69 JOLLY TOOMA Svensson Staffan 5 000
S 171110-7 7/1640 5 14,5a 103 SAVETHEBESTFORLAST Glamer Lisa 3 800
S 171110-5 12/2140 3 15,6a 515 HAPPY OURS Wällstedt Ulrika 9 500
S 171110-3 6/2140 4 14,5a 430 IMAKEYOUPROUD Ekman Anneli 5 700
S 171110-1 5/2660 0 15,2 423 TORONTO LOVE (FR) Jacobsson Patrik 0
S 171108-3 10/2140 d 4g 46 UAKARI Jansson Torbjörn 0
S 171105-11 8/2140 5 13,6a 898 KABANOSS Lundström Catarina 4 500
S 171105-10 7/2640 5 15,1a 55 KINNONNA GOJ Jansson Sten O 4 500
S 171105-7 11/2140 0 16,5a 964 JOLLY TOOMA Svensson Staffan 0
S 171105-3 3/2140 5 19,2 208 CHERIE LASCAUX Laakso Pirjetta 3 000
B 171104-8 r 3/2140 0 16,3 184 THEY DON'T KNOW Lång Göran 0
B 171104-7 r 9/2160 7 26,6 114 KONG HENRY (NO) Andersson Mats 5 000
B 171104-6 r 3/2640 2 15,9a 181 CRAIZY DAIZY Molin Krister 50 000
B 171104-5 r 8/2640 3 14,8 348 TIGER WILLIAMS Strömberg Hans R 27 500
B 171104-4 4/2660 6 15,9 333 BELLIS Andersson Clas Göran 5 500
Ro 171103-12 2/2160 d 11g 104 FANTOM Blomquist Maud 0
Ro 171103-11 10/2160 3 16,1 67 GALVANIZE'EM Wällstedt Ulrika 7 500
Ro 171103-9 2/2140 2 15,0a 52 SWIMMING POOL Wällstedt Ulrika 15 000
Ro 171103-7 8/2140 2 14,3a 23 CALLE CROWN Malmqvist Tomas 50 000
Ro 171103-5 5/1640 0 ug 143 SNYGGS RUBIN Grundberg Peter 0
S 171101-10 2/1640 d uag 415 KABANOSS Lundström Catarina 0
S 171101-9 1/2140 5 15,1a 242 MELLBY FANTOM Liljendahl Reijo 8 000
S 171101-8 5/2640 5 15,6ag 123 D.D'S PERSEVERANCE (US) Melander Stefan 5 000
S 171101-1 3/2140 d 6g 113 LISA SÅNNA Jansson Torbjörn 0
Ax 171031-9 1/1640 0 11,6ag 208 FRENCH LAUNDRY (US) Melander Stefan 0
Ax 171031-8 4/1640 d 8ag 110 CAUSE I CAN Korpi Pekka 0
S 171029-12 7/2140 0 13,4a 1210 NEW FLAME Åsebö Ola 0
S 171029-10 r 7/2140 0 14,1a 1492 ON THE LINE Svedberg Markus B 0
S 171029-9 r 5/2140 0 14,0a 856 ELECTRICAL Sundberg Hans-Owe 0
S 171029-4 12/2140 5 15,1a 1315 XANTINO BAY Granlund Stefan 8 000
Ö 171027-11 15/2100 5 18,0a 414 JOLLY TOOMA Svensson Staffan 2 900
Ö 171027-10 4/2100 5 16,5a 131 PICASSO TRIBUT Johansson Stig H 3 800
Ö 171027-9 9/2100 0 14,0a 68 ANTONIO TABAC Johansson Stig H 0
Ö 171027-6 1/2100 3 13,2a 279 PASTORE BOB Pettersson Stefan P 25 000
G 171026-9 6/2140 d uag 28 UDO Sundell Jan 0
G 171026-8 10/1640 5 13,2 237 ALLABALLAKAITOZ Hurtig Malin 4 500
G 171026-7 11/2140 3 14,2a 204 DIAMOND OF'EM Croon Jakob 9 500
G 171026-5 1/1640 5 15,2ag 197 MOGAS PIGGELIN Hellman Eva-Lena 4 500
G 171026-4 3/2180 5 24,7 230 HULTE MAGNUS Jonsson Leif 4 500
G 171026-2 12/2140 5 17,5a 168 BONNICHE LASCAUX Laakso Pirjetta 2 800
S 171025-10 6/1640 2 11,8a 116 VICTOR A.U. Jansson Torbjörn 40 000
S 171025-9 1/2140 0 14,8a 225 D.D'S PERSEVERANCE (US) Melander Stefan 0
S 171025-7 2/2140 d uag 17 JULIA AF SOLNÄS Untersteiner Peter 0
S 171025-5 6/1640 0 14,3a 326 U.BERGS SVANTE Sundberg Hans-Owe 0
S 171025-3 3/2140 0 16,6a 264 JOLIE CHANEL Sundberg Hans-Owe 0
S 171025-1 3/2140 2 18,3g 23 UAKARI Jansson Torbjörn 20 000
E 171024-11 6/1640 1 14,2a 32 DACIA SCOOP Andersson Linda 10 000
E 171024-7 5/2140 0 16,4a 133 ALDEBARAN TEAL Jansson Torbjörn 0
E 171024-5 2/2660 2 29,2 97 GULI VITUS Hampusson Mirell 10 000
E 171024-4 1/2140 d 9g 18 SWIMMING POOL Wällstedt Ulrika 0
E 171024-3 12/2140 4 16,3a 243 UNTILWEMEETAGAIN Wällstedt Ulrika 5 000
S 171022-11 11/2140 4 14,0a 435 KABANOSS Lundström Catarina 7 200
S 171022-10 2/2140 3 15,3a 25 SIGEL DOC Sundberg Hans-Owe 10 800
S 171022-8 9/2140 5 16,9 369 SAVETHEBESTFORLAST Glamer Lisa 3 800
S 171022-7 12/2140 0 31,4ag 135 EIGELANDS SPRETTEN* (NO) Larsson Kenneth 0
S 171022-6 1/1640 1 13,3a 48 ELEGANT ÅS (US) Lundquist Ida 35 000
S 171022-5 2/2640 0 16,1a 357 ANDOVER TOMMY Johansson Stig H 0
S 171022-3 7/2160 0 17,2 823 OKEECHOBEE Lundström Catarina 0
S 171022-2 8/2140 0 18,9 345 ÄVJA PALEMA Josef Douglas 0
Ö 171021-12 1/2100 7 20,5ag 51 MELLBY FANTOM Liljendahl Reijo 5 500
Ö 171021-11 r 6/2609 0 14,2a 51 SUPER NICE Jansson Sten O 0
S 171018-10 3/2140 0 14,3a 291 VIOLET HILL Johansson Stig H 0
S 171018-9 5/2140 0 14,6a 372 MILTON SIGEL Sundberg Hans-Owe 0
S 171018-8 3/2140 5 15,2a 296 ENTERTAINMENT ÅS Walmann Roger 8 500
S 171018-7 12/1640 6 12,2a 598 SAPAJOU Johansson Stig H 4 500
S 171018-6 4/2140 d uag 65 KARL SJÖHAMMAR Malmqvist Tomas 0
S 171018-3 5/2140 5 14,0a 105 LARGO Sundberg Hans-Owe 5 000
S 171018-2 11/2140 0 uag 112 UAKARI Jansson Torbjörn 0
S 171018-1 7/2140 5 18,1 42 WORD FOR WORD Korpi Pekka 5 000
S 171018-13 p 2/2140 30,3 1p DELILAS MAGI Sandberg Mathias 0
Ax 171017-9 2/2140 4 15,0a 164 FREE TO PARTY Nurmos Timo 11 000
Ax 171017-6 5/2140 d 7ag 685 THEY DON'T KNOW Lång Göran 0
Ax 171017-4 4/2140 3 14,8a 366 SHEILAH LADAY Norman Peter G 20 000
Ax 171017-3 1/1640 2 13,8a 91 RETURN TO SWEDEN Neman Helena 10 000
S 171015-9 8/2140 6 16,1ag 44 HONEY BUNNY Olsson Bengt-Erik 3 200
S 171015-3 2/1660 5 14,7 152 DACIA SCOOP Andersson Linda 3 000
S 171015-1 7/2140 0 17,8 325 FRANK Olsson Bengt-Erik 0
S 171011-10 3/2140 3 13,8a 344 VALLEY BRODDE Walmann Roger 25 000
S 171011-9 11/2140 2 12,6a 41 VICTOR A.U. Jansson Torbjörn 30 000
S 171011-5 5/2140 2 14,3a 147 MELLBY FANTOM Liljendahl Reijo 20 000
S 171011-2 10/2140 3 15,5a 170 ROLEX TILLY Jansson Torbjörn 11 000
S 171011-1 3/2140 0 16,1ag 97 BEAR BAHAREH Liljendahl Reijo 0
S 171011-14 k 8/2140 22,9 gdk KAHNAWAKE Larsson Göran 0
S 171011-13 p 1/2140 28,8 1p RALLY GUNNAR Lillieborg Magnus 0
Sk 171007-11 r 2/1640 d uag 37 MALKIN Bergh Robert 0
Sk 171007-8 r 6/3140 3 16,9 107 STRAIT IRON* (FI) Sundholm Kaj 37 500
Sk 171007-6 r 5/1640 d uag 119 DUSKTODAWN SISU Bucht Mats 0
Sk 171007-5 r 5/2160 0 15,4 152 GREECE BOKO Bergh Robert 0
Sk 171007-4 1/2640 7 17,1 160 ALBIORIX Westerlund Martin 3 500
Sk 171007-3 7/2140 2 15,1a 124 ORKIDE C.D. Bergström Cathrin 12 500
S 171006-10 11/2140 d ug 348 OKEECHOBEE Lundström Catarina 0
S 171006-8 2/2140 0 16,7 251 JOLLY TOOMA Svensson Staffan 0
S 171006-7 10/2140 0 20,4 236 ROCK THE KNIGHT Johansson Stig H 0
S 171006-6 3/1640 0 14,1a 378 DIGGER SMASHER Hansson Ann-Britt 0
S 171006-4 3/2160 2 15,1 31 FONDA BOKO Wällstedt Ulrika 15 000
S 171006-3 3/2160 1 14,5 68 SIGEL DOC Sundberg Hans-Owe 30 000
S 171006-1 5/2640 0 19,2ag 243 MOGAS MONEY Hellman Eva-Lena 0
Bs 171005-10 12/2140 1 18,0 17 BON EGO Jansson Torbjörn 50 000
Bs 171005-8 2/2160 1 15,1 66 UNEXPECTED Andersen Troels 100 000
Bs 171005-7 6/2160 0 28,3g 47 ODINS ELD* (NO) Larsson Kenneth 0
S 171004-10 5/2640 1 14,7a 27 CALLE CROWN Malmqvist Tomas 100 000
S 171004-9 1/2140 d 11ag 166 PICASSO TILLY Jansson Torbjörn 0
S 171004-8 3/2140 0 15,0a 661 MIDNIGHT VICTORY Johansson Stig H 0
S 171004-7 11/1640 2 11,7a 78 VICTOR A.U. Jansson Torbjörn 30 000
S 171004-5 4/2140 d 11ag 93 ROLEX TILLY Jansson Torbjörn 0
S 171004-3 5/1640 3 14,6a 372 TOURZO Engblom Raoul 12 500
S 171004-1 2/2140 d 10g 212 O.M.EBONY Forsberg Andreas 0
S 171001-12 5/2140 5 16,8 144 MESHAN Westman Torbjörn 5 000
S 171001-9 r 9/2140 0 14,9a 409 THEY DON'T KNOW Lång Göran 0
S 171001-7 r 5/2140 d uag 299 SEEDORF O.M.F.* (IT) Johansson Stig H 0
S 171001-5 r 8/2140 5 13,8 60 DENCO'S MOON KILAB Zukanovic Admir 17 000
S 170930-12 5/2140 2 14,4a 96 MELLBY FANTOM Liljendahl Reijo 20 000
S 170930-9 r 3/2140 4 12,8a 103 PASTORE BOB Pettersson Stefan P 26 500
S 170930-5 r 3/3160 6 14,4 841 TORONTO LOVE (FR) Jacobsson Patrik 5 500
S 170930-4 4/2640 0 15,6a 67 U.BERGS SVANTE Sundberg Hans-Owe 0
S 170929-9 7/2160 d 7g 238 ONE TWO BEAT Sundberg Hans-Owe 0
S 170929-8 9/2140 0 17,2a 516 CSON MARJE Carlsson Lars G 0
S 170929-7 11/2140 5 16,6a 531 SIMB MURDOCH Luks Josefin 3 800
S 170929-6 6/2140 6 14,5a 405 ANDOVER TOMMY Johansson Stig H 2 700
S 170929-1 5/2140 4 16,3a 433 ALDEBARAN TEAL Jansson Torbjörn 5 700
S 170927-9 9/1640 0 12,6a 76 ZAHARA GOJ Goop Björn 0
S 170927-8 2/2140 2 13,2a 96 ROSSO POMODORO (IT) Burman Helena 30 000
S 170927-7 2/2140 0 15,0a 469 STAR LADY THIGER Westman Torbjörn 0
S 170927-6 3/2140 6 14,5a 222 SIGEL DOC Sundberg Hans-Owe 3 500
S 170927-3 7/1640 5 16,2a 138 IN THE AIR TONIGHT Burman Helena 17 600
S 170927-1 4/2140 d uag 29 JULIA AF SOLNÄS Untersteiner Peter 0
E 170926-9 10/2140 4 15,8a 344 DACIA SCOOP Andersson Linda 7 200
E 170926-3 8/2160 8 16,4 428 TEMPEST Hållén Erik 2 100
E 170926-2 1/2140 4 17,3 169 JOLLY TOOMA Svensson Staffan 5 000
Ro 170926-8 13/2140 7 14,8a 334 BAKERS ORDER Granath Torbjörn 3 000
Ro 170926-7 2/2140 0 33,3ag 39 BURÄNGENS PETTER Jansson Jonny 0
Ro 170926-6 1/2140 d uag 335 HULDRA Palmqvist Gunnel 0
Ro 170926-4 2/2140 1 14,1a 13 VICTOR A.U. Jansson Torbjörn 25 000
Ro 170926-3 4/2640 6 14,6a 96 DIAMOND OF'EM Croon Jakob 2 300
F 170923-7 r 7/2140 4 12,0a 133 MIND YOUR FACE Friberg Lars 19 000
F 170923-5 r 10/2140 4 11,6a 30 SUPER NICE Jansson Sten O 16 000
S 170922-10 6/2140 1 17,5 40 JOLIE CHANEL Sundberg Hans-Owe 25 000
S 170922-8 4/2140 6 16,9 448 AMAZING PEARL Westman Torbjörn 2 300
S 170922-7 7/2140 2 16,9 27 UAKARI Jansson Torbjörn 12 500
S 170922-6 2/1640 d 10ag 29 FONDA BOKO Wällstedt Ulrika 0
S 170922-5 8/2140 4 14,4a 133 PICASSO TILLY Jansson Torbjörn 4 750
S 170922-4 9/2140 5 14,9a 67 ÅSKAR Erlandsson Alf 4 500
S 170922-3 12/2140 0 16,7 265 VIERA Johansson Stig H 0
S 170922-1 6/2160 1 13,9 54 MILTON SIGEL Sundberg Hans-Owe 30 000
Ö 170921-3 3/2140 2 18,6 281 O.M.EBONY Forsberg Andreas 25 000
Ö 170921-2 2/2140 2 15,9 610 BON EGO Jansson Torbjörn 25 000
S 170920-8 6/2640 0 13,6a 1694 TORONTO LOVE (FR) Jacobsson Patrik 0
S 170920-5 6/2140 4 14,7a 696 ANDOVER TOMMY Johansson Stig H 7 500
S 170920-4 6/2140 3 15,4a 232 ENTERTAINMENT ÅS Walmann Roger 18 500
S 170920-14 p 6/2160 31,8 1p FABRICE LASCAUX Laakso Pirjetta 0
S 170917-8 10/2640 0 18,1a 642 ZEBULON PIKE Remneby Mats 0
S 170917-5 2/2140 6 14,3a 136 ELECTRICAL Sundberg Hans-Owe 5 000
Bs 170916-13 2/2160 6 15,8 280 NIKITITA Palm Fredrik 2 300
Bs 170916-11 r 10/2640 2 14,3a 79 PASTORE BOB Pettersson Stefan P 50 000
Bs 170916-9 r 6/1640 d uag 296 BEAU MEC Wikström Lars 0
Bs 170916-8 r 6/2160 0 26,7 337 NOVA MOLLYN Jakobsson Magnus 0
Bs 170916-7 r 8/2140 1 14,7 477 THEY DON'T KNOW Lång Göran 100 000
Bs 170916-2 2/2140 3 29,2a 74 GULI VITUS Hampusson Mirell 8 000
Bs 170916-1 6/2160 4 16,4 76 WALKIE TALKIE Linderoth Per 5 300
S 170915-7 5/2140 d ug 61 GO GO RIVER Oscarsson Jim 0
S 170915-6 3/1640 4 13,7a 62 SIGEL DOC Sundberg Hans-Owe 5 700
S 170915-5 3/2140 5 15,3a 239 ONE TWO BEAT Sundberg Hans-Owe 3 800
S 170915-4 4/1640 1 13,9a 22 VIDA LOCA BI (IT) Walmann Roger 30 000
S 170915-3 3/2140 0 16,3a 618 HOT PUMA Jansson Torbjörn 0
S 170915-2 4/2140 0 uag 126 R.H.GARANTI Remneby Mats 0
S 170915-1 1/2160 5 13,7 527 MILTON SIGEL Sundberg Hans-Owe 3 800
S 170913-10 9/2140 1 14,7a 48 DENCO'S MOON KILAB Zukanovic Admir 100 000
S 170913-4 9/2640 5 15,9a 63 FERRELL Stjernström Jonny 5 000
170909-11 r 4/1640 4 11,8a 124 VICTOR A.U. Jansson Torbjörn 16 000
170909-10 r 11/2640 6 15,1 220 HAGENTOY Thelin Kenneth 6 000
170909-9 r 13/2140 6 14,3a 366 ORKIDE C.D. Bergström Cathrin 5 500
170909-8 r 4/2160 0 28,0g 93 ODINS ELD* (NO) Larsson Kenneth 0
170909-7 r 9/2140 7 13,8a 938 ELIT HÅLERYD Bucht Mats 5 000
170909-6 r 12/2640 7 15,8a 108 FROM THE MINE Norqvist Catarina 3 500
170909-5 r 2/2140 0 15,3a 87 ON THE LINE Svedberg Markus B 0
170909-4 1/2660 4 15,7 39 PHOTOTOY Rehn Samuel 13 500
170909-3 10/1640 0 14,5a 485 DANTE BAND Sjöberg Patrik 0
170909-2 3/1640 7 16,8 635 STARO KAMALA Stenlund Anders 2 300
G 170907-11 4/2140 4 19,1 89 CATCH A DAYDREAM Tybeck Lars 3 500
G 170907-9 5/1640 0 14,0a 120 NATALIE DE VIE (US) Johansson Stig H 0
G 170907-5 4/2140 2 15,9a 51 ELECTRICAL Sundberg Hans-Owe 17 500
G 170907-3 2/2140 3 17,0 178 SIMB MURDOCH Luks Josefin 17 500
S 170906-9 9/2140 5 16,4a 927 EUROPA SISU Axelsson Stefan 8 500
S 170906-8 2/2640 0 16,1 565 COKTAIL CHIP Johansson Stig H 0
S 170906-7 5/2140 5 14,6a 276 SIGEL DOC Sundberg Hans-Owe 5 000
S 170906-1 10/2140 0 19,3 141 ROCK THE KNIGHT Johansson Stig H 0
S 170906-14 p 1/2160 32,2 1p PRIMUS ALL OVER Lillieborg Magnus 0
E 170905-10 4/2140 5 17,7 140 YETSYE Welén Anders 8 000
E 170905-8 3/1640 3 13,4 138 DIGGER SMASHER Hansson Ann-Britt 9 500
E 170905-4 8/2640 2 15,0a 98 OBELIX SKIFT Ericsson Svante 15 000
E 170905-3 2/2160 d 6g 43 VARANO BI (IT) Walmann Roger 0
E 170905-2 10/2140 5 17,5ag 112 DIXON Ericsson Svante 3 000
S 170830-10 6/1640 5 11,2a 58 VICTOR A.U. Jansson Torbjörn 5 700
S 170830-9 2/2140 6 15,4a 115 SHEILAH LADAY Norman Peter G 5 500
S 170830-8 4/2140 2 14,0a 24 INGEMAR PALEMA* Solberg Fredrik 20 000
S 170830-5 10/2640 0 15,9a 77 TWINBERRY Wällstedt Ulrika 0
S 170830-2 4/2140 0 15,0a 1147 MARA BOUDREAM* Solberg Fredrik 0
S 170830-15 k 9/2140 20,7g gdk UAKARI Jansson Torbjörn 0
S 170830-14 p 1/2160 30,8 1p FLAVIENNE LASCAUX Laakso Pirjetta 0
Ro 170828-8 1/2140 1 14,4 31 DENNIS DE CASTELLA Wällstedt Ulrika 20 000
Ro 170828-6 8/2140 1 15,1a 30 ÅSKAR Erlandsson Alf 30 000
Ro 170828-5 8/2640 5 28,8a 42 PYRIOD Lissel Sandra 3 000
Ro 170828-4 4/2140 6 31,4a 214 TYRI ELDEN (NO) Linder Björn 2 100
Ro 170828-3 9/2140 6 19,4 139 MEX HÖRSTA Di Lorenzo Mario 2 300
Ro 170828-2 7/1640 d 12g 136 KUNG JO Eriksson Tommy 0
Ro 170828-1 10/2140 d 6g 33 ZOLO SENSATION Croon Jakob 0
B 170826-10 r 5/2140 0 11,6a 581 BEAU MEC Wikström Lars 0
B 170826-9 r 5/1640 0 12,7a 47 ELITA MEMPHIS Lönn Thomas 0
B 170826-6 r 5/1640 0 11,5a 694 NOSE GEAR Melander Stefan 0
B 170826-5 r 11/2640 3 14,9 193 EARN N'BURN Walmann Roger 25 000
B 170826-4 7/1660 0 17,3 987 IMAGE SÅNNA Brunzell Malin 0
J 170823-6 r 7/2640 0 14,4a 81 SUPER NICE Jansson Sten O 0
J 170823-3 4/2140 0 14,3a 107 VIOLET HILL Johansson Stig H 0
G 170822-11 2/2160 d ug 129 I AM ASH Eliasson Tony 0
G 170822-9 1/2140 0 15,0a 501 BOHUS PALEMA Korpi Pekka 0
G 170822-7 11/2140 0 27,9a 293 FELIX TABAC Kullberg Urban 0
G 170822-6 5/1640 6 13,3a 447 PARADISERUNNER Mattsson Yvonn 2 700
G 170822-5 7/2640 0 18,3ag 60 R.H.GARANTI Jansson Torbjörn 0
G 170822-4 8/2140 7 16,8a 201 AL'S MINTOO Ericsson Svante 5 500
G 170822-3 2/2140 3 31,8 235 MYRSJÖS STALO Nilsson Daniel 17 500
G 170822-2 5/2140 3 16,9 90 CORONA BRICK Holm Erik 10 800
Ro 170819-8 r 6/2140 d uag 304 THEY DON'T KNOW Lång Göran 0
Ro 170819-2 9/2140 0 33,4a 86 PRINS ÅLJ Eriksson Tommy 0
Ro 170818-9 5/3140 3 16,1 427 MR SOUTHWIND Croon Jakob 19 000
Ro 170818-8 9/1640 4 14,0a 241 FRITJOF Robertsson Niklas 9 600
Ro 170818-7 4/2140 3 13,9a 54 PICASSO TILLY Jansson Torbjörn 9 500
Ro 170818-4 8/1640 3 12,9a 281 SHEILAH LADAY Norman Peter G 20 000
S 170818-8 3/2140 1 14,4a 86 FERRELL Stjernström Jonny 25 000
S 170818-7 9/2140 3 17,1 28 SCOTCH BRODDE Pettersson Stefan P 8 000
S 170818-6 6/2640 1 16,1 39 CANADIAN ROLLS* (NO) Eggen Arild 30 000
S 170818-5 1/1640 7 13,5a 130 PRINCESS TIME Eriksson Karin 2 300
S 170818-4 3/2140 4 13,9a 18 TWINBERRY Wällstedt Ulrika 6 500
S 170818-3 4/2140 d 11g 320 BOFFERDING Walmann Roger 0
S 170816-11 r 6/2140 0 ua 229 OAKIE (US) Liljendahl Reijo 0
S 170816-9 r 3/1640 6 14,1 610 ZEBULON PIKE Jansson Torbjörn 10 000
S 170816-7 r 6/1640 0 13,1a 934 CASH LADY* (FI) Witasp Leif 0
S 170816-6 r 9/2140 1 13,5 95 BROKAD BRODDA Johansson Stig H 200 000
S 170816-4 5/2640 5 14,2a 86 THAI GOODWILL* (NO) Gundersen Geir Vegard 8 500
S 170816-2 8/2640 0 16,0ag 458 WORLD WIDE WIBB Johansson Stig H 0
D 170813-11 r 6/2640 4 15,2 107 DENNIS DE CASTELLA Wällstedt Ulrika 13 500
D 170813-9 r 6/2140 2 13,0a 94 BEAU MEC Wikström Lars 50 000
D 170813-8 r 1/2220 5 25,2 83 ODINS ELD* (NO) Larsson Kenneth 12 000
D 170813-4 4/1640 0 30,7ag 49 TANDSMÄRTA Eriksson Angela 0
D 170813-2 11/2140 d 10g 84 ECCO HORNLINE Lennartson Sören 0
G 170812-11 1/2160 7 16,7 173 ON TRACK TIC TAC Mårtensson Monica 2 000
G 170812-10 9/2140 4 16,3a 17 RED ROOSTER Johansson Niklas 5 000
G 170812-8 14/3140 7 16,7a 103 KICKING VIKING Nordin Göran P 2 300
G 170812-7 1/2180 6 31,0g 74 NYGÅRDS HENRIK Lekander Katarina 3 000
G 170812-6 3/2160 0 15,5 21 I AM UNIQUE Norman Peter G 0
G 170812-4 10/2140 0 18,6a 183 AMAZING PEARL Westman Torbjörn 0
G 170812-3 2/3140 3 30,9 45 SUNDBO SAMBA Nilsson Daniel 8 000
S 170809-10 5/2140 0 14,2 370 NOSE GEAR Melander Stefan 0
S 170809-9 7/2640 4 13,8a 196 ON THE LINE Svedberg Markus B 8 500
S 170809-7 3/2140 0 15,6a 386 DIGITAL FURCOLA Melander Stefan 0
S 170809-4 3/2140 4 15,0a 223 VALLEY KRONOS Liljendahl Reijo 12 500
S 170809-2 1/2140 d 9g 304 APPROACH REFERENCE Melander Stefan 0
Ro 170808-8 9/2160 4 18,0 107 LUNA NERA DOC Svensson Håkan B 6 500
Ro 170808-5 6/2140 4 28,0a 60 EIGELANDS SPRETTEN* (NO) Larsson Kenneth 5 000
Ro 170808-2 6/1660 5 31,0g 18 GREGUS C.K.* (NO) Ödegaard Knut Arne 3 000
Ro 170808-1 2/2140 2 18,2 24 ZOLO SENSATION Croon Jakob 10 000
Ö 170807-10 10/1609 0 14,3a 75 DRIZZLE C.C. Nyström Lise-Lotte 0
Ö 170807-5 1/1609 6 13,1a 303 SHEILAH LADAY Norman Peter G 4 000
Ö 170807-4 2/1609 0 15,8ag 411 ZEBULON PIKE Jansson Torbjörn 0
170805-12 2/2160 d 6g 478 BONJOUR LASCAUX Laakso Pirjetta 0
170805-11 r 5/2640 0 ug 490 VOLOCITY DE VIE (US) Melander Stefan 0
170805-7 r 9/2140 5 13,0a 67 BROKAD BRODDA Johansson Stig H 8 500
170805-3 3/2140 5 27,5 93 HÖVDING JAROS* (NO) Kvärne Gunnar 8 500
170805-2 5/2640 7 16,6 94 FALLING SKY Larsson Kjell 3 500
G 170804-10 9/1640 0 13,8a 52 UN DERNIER RIRE Johansson Stig H 0
G 170804-9 5/3140 2 17,3 177 PYROLATOR Jansson Dick S 20 000
G 170804-8 1/1140 d itag 95 HOWTHEHALOAREYOU* (US) Hoppestad Ole Björn 0
G 170804-5 8/1640 3 14,2a 77 UN DERNIER RIRE Johansson Stig H 9 500
G 170804-3 1/1640 d ug 49 NYGÅRDS HENRIK Lekander Katarina 0
G 170804-2 7/2140 2 17,6 329 YETSYE Welén Anders 25 000
G 170804-1 2/2140 3 17,0a 48 ROYAL MARKE Hansen Jenny 5 000
S 170804-8 10/2140 7 18,6 117 PICASSO TRIBUT Johansson Stig H 2 300
S 170804-7 2/2140 4 16,3a 109 VIERA Johansson Stig H 5 300
S 170804-6 5/2140 7 16,1 506 MAHRY SILVIO Johansson Stig H 2 700
S 170804-5 7/2140 0 15,7a 1074 AVRIL LASCAUX Laakso Pirjetta 0
S 170804-4 3/2140 0 17,7 738 FLARE Melander Stefan 0
S 170804-3 4/2160 3 15,3 161 PEPPER BROLINE Björling Rikard 10 000
S 170804-1 6/1640 2 12,9a 44 VIOLET HILL Johansson Stig H 15 000
S 170802-8 6/2140 0 23,3ag 258 WORLD WIDE WIBB Johansson Stig H 0
S 170802-6 6/2640 0 14,8a 450 TAYSON BI* (IT) Oscarsson Jim 0
S 170802-4 7/2140 0 20,4ag 868 RAG SOCK Holmquist Thord 0
S 170802-3 9/2140 0 13,8a 103 ERICA Hanné Li 0
Mp 170731-10 2/2140 0 13,1a 524 QUIRIRE Schön Daniel 0
Mp 170731-7 10/2140 0 14,6a 661 SHEILAH LADAY Norman Peter G 0
Mp 170731-6 10/2640 0 17,7a 39 MADURAI Svensson Claes 0
Mp 170731-4 3/2140 0 14,5a 905 GOLDEN INDRA Christiansen Henrik B 0
Mp 170731-2 1/2140 1 17,0 36 SCOTCH BRODDE Pettersson Stefan P 15 000
Mp 170731-1 1/1640 3 15,6a 202 UMA LAVEC Werner Christer 7 500