Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Bucht Mats



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1967 Umåker A-tränare: träna, köra (A1) Svart, beige lodr.fält & ärmrevär; sv www.mbucht.nu
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 168 12 23 13 7 % 841 300
2016 269 31 18 30 12 % 1 672 891
2015 224 19 21 17 8 % 1 023 450
2014 220 30 22 26 14 % 2 436 536
2013 224 25 23 28 11 % 1 687 100

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).
 


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Kusk/Ryttare Vinstsumma
Bo 171123-2 7/2160 str, transporthinder POLAR LINUS Lindqvist Ove A 0
B 171117-5 9/2140 0 17,7a 122 LE CHAPEAU Söderholm Krister 0
B 171117-1 4/2140 d 11a 51 DUSKTODAWN SISU Lindqvist Ove A 0
Bo 171030-9 10/2140 1 14,0a 52 ELIT HÅLERYD Lindqvist Ove A 30 000
U 171029-2 m 1/2160 0 dist 85 POLAR LINUS Carre Jonathan 0
B 171024-4 12/2640 0 16,8a 293 MISSIL BRODDE Norberg Jan 0
B 171021-8 3/2140 1 13,2a 150 ELIT HÅLERYD Lindqvist Ove A 30 000
B 171021-8 9/2140 0 13,8a 552 FLIP A COIN Osterling Susanne H 0
U 171020-11 7/2140 8 16,2a 212 SELENGE Eriksson Sandra 2 100
U 171020-9 3/2140 0 17,0 80 DUSKTODAWN SISU Östman John 0
U 171020-9 1/2160 d ug 100 LE CHAPEAU Söderholm Krister 0
Bo 171016-6 6/2660 7 30,6 645 POLAR LINUS Eriksson Sandra 3 200
Bo 171016-3 2/1640 4 19,3 50 EASTER SISU Lindqvist Ove A 5 000
U 171013-8 7/2160 0 32,8 72 ATOM VITO (NO) Lindqvist Ove A 0
U 171013-6 5/2140 1 13,6a 76 LE CHAPEAU Söderholm Krister 25 000
U 171013-5 9/2140 2 15,0a 89 DUSKTODAWN SISU Östman John 12 500
U 171013-1 11/1660 0 15,7 241 SEBASTIAN SUND Linderoth Per 0
U 171013-14 p 3/2140 31,1 1p EATON Lindqvist Ove A 0
U 171013-14 p 5/2140 30,2 1p SOMEBODY'S PROMISE Östman John 0
B 171011-6 1/2140 5 12,7a 594 ELIT HÅLERYD Holm Angelica 8 500
Sk 171007-6 r 5/1640 d uag 119 DUSKTODAWN SISU Jansson Torbjörn 0
Bo 170930-5 3/2140 0 28,9g 56 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 0
Bo 170930-4 5/2160 2 16,7 74 MIA SÅNNA Eriksson Sandra 12 500
170928-1 1/2160 0 17,5g 195 ROSMARIN DAG Skoglund Rikard N 0
170928-1 3/2160 8 17,5g 50 DUSKTODAWN SISU Holm Angelica 3 000
U 170923-3 2/2160 3 16,8 43 SEBASTIAN SUND Holm Angelica 3 500
U 170923-2 4/2140 6 29,3 98 POLAR LINUS Holm Angelica 2 000
Sk 170919-9 9/2160 1 18,1 85 ROSMARIN DAG Lindqvist Ove A 30 000
Sk 170919-3 10/1640 2 13,6a 46 ELIT HÅLERYD Lindqvist Ove A 11 000
Sk 170919-1 1/2140 6 18,4 286 EASTER SISU Söderholm Krister 2 200
Bo 170915-3 2/2160 2 18,9 15 MIA SÅNNA Lindqvist Ove A 25 000
170909-7 r 2/2140 0 15,4a 2290 FLIP A COIN Niklasson Markus 0
170909-7 r 9/2140 7 13,8a 938 ELIT HÅLERYD Jansson Torbjörn 5 000
170909-3 7/1640 5 13,9a 560 SEBASTIAN SUND Widell Kaj 3 200
Sk 170908-10 11/2140 2 19,2a 31 SELENGE Lindqvist Ove A 2 500
Sk 170908-5 2/2160 d 5g 41 LE CHAPEAU Söderholm Krister 0
Sk 170908-1 3/2140 1 18,2a 42 DUSKTODAWN SISU Eriksson Sandra 25 000
Sk 170908-1 9/2140 4 18,9a 29 U.BOAT Östman John 5 300
Ös 170907-9 11/2140 6 27,2a 104 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 2 100
Bo 170902-3 3/2140 0 17,8g 13 MIA SÅNNA Lindqvist Ove A 0
U 170901-6 8/2140 0 15,2a 654 FLIP A COIN Eriksson Sandra 0
U 170901-6 9/2140 0 14,9a 134 ELIT HÅLERYD Holm Angelica 0
U 170901-3 11/1640 2 12,7a 68 LE CHAPEAU Söderholm Krister 10 000
U 170901-2 9/2140 1 15,6a 185 DUSKTODAWN SISU Eriksson Sandra 20 000
U 170901-14 k 2/2160 23,4 gdk AFFAIR AMOK Lindqvist Ove A 0
B 170825-1 3/2140 5 25,7a 117 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 4 500
170822-6 1/2160 5 19,2 164 EASTER SISU Söderholm Krister 2 800
170822-2 1/1640 2 15,3 32 U.BOAT Östman John 11 000
170822-2 4/1640 4 16,2 338 DUSKTODAWN SISU Lindqvist Ove A 5 100
D 170821-10 7/2160 5 17,6 29 SELENGE Lindqvist Ove A 2 100
D 170821-3 9/2140 6 15,9 215 MISSIL BRODDE Lindqvist Ove A 2 200
U 170819-14 p 1/2180 28,5 1p ALICEINWONDERLAND Bucht Mats 0
B 170817-9 2/1640 2 11,8a 193 ELIT HÅLERYD Holm Angelica 17 500
B 170817-9 7/1640 0 12,6a 766 FLIP A COIN Skoglund Rikard N 0
B 170817-7 4/1660 0 26,6 219 POLAR LINUS Östman John 0
U 170811-11 12/1640 str, feber CARBON COMET (FI) Norberg Jan 0
U 170811-10 2/2140 4 17,1 117 ROSMARIN DAG Lindqvist Ove A 12 500
U 170811-6 8/2140 0 21,2g 699 EASTER SISU Söderholm Krister 0
U 170811-6 10/2140 d 9g 56 ONLY IN TIME O.C. Viklund Malin 0
U 170811-1 1/2180 2 15,5 19 LE CHAPEAU Söderholm Krister 2 500
Sk 170810-9 6/1640 str, banförhållande WINERICH Östman John 0
Sk 170810-5 2/2140 6 19,3 26 MARQUIS D'INVERNE Lindqvist Ove A 2 200
170808-7 7/2140 3 18,7g 23 CARBON COMET (FI) Lindqvist Ove A 4 200
170808-3 8/1640 7 15,0 189 MISSIL BRODDE Norberg Jan 2 200
170808-2 2/2160 0 29,3 51 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 0
170801-9 3/2140 5 18,9 119 ROSMARIN DAG Lindqvist Ove A 8 000
D 170730-10 2/1640 1 16,6 38 CARBON COMET (FI) Lindqvist Ove A 5 000
D 170730-4 7/2140 6 15,7a 74 LE CHAPEAU Söderholm Krister 2 200
D 170730-1 5/2140 3 17,9 366 EASTER SISU Söderholm Krister 5 000
H 170729-2 12/1640 5 26,0a 56 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 3 200
170724-4 6/2140 6 18,5g 147 CARBON COMET (FI) Forsner Caroline 2 000
B 170722-6 5/2160 0 32,6g 511 TROLLSKÄRS BORK Lindqvist Ove A 0
Sk 170718-8 5/2140 3 15,3a 204 ELIT HÅLERYD Lindqvist Ove A 9 500
Sk 170718-7 14/2140 0 21,9a 557 ATTENTION NOW Östman John 0
Sk 170718-4 2/2140 2 19,3 246 ROSMARIN DAG Lindqvist Ove A 25 000
170715-3 7/2140 0 15,4a 398 FLIP A COIN Melander Micael 0
Bo 170713-8 11/1640 7 15,7a 61 MARQUIS D'INVERNE Lindqvist Ove A 2 100
Hg 170711-6 5/2040 str, loppet inställt WINERICH Norberg Jan 0
Ly 170707-5 7/1640 6 12,6a 686 FLIP A COIN Söderholm Krister 2 300
Ly 170707-5 9/1640 3 12,1a 395 ELIT HÅLERYD Dunder Robert 8 000
Bo 170706-6 3/2160 2 28,0 19 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 12 500
Bo 170706-4 2/2140 8 19,7g 34 ROSMARIN DAG Lindqvist Ove A 3 000
B 170630-2 11/1640 2 24,4a 116 POLAR LINUS Jansson Torbjörn 15 000
Ly 170630-6 11/2140 0 21,3 82 ATTENTION NOW Östman John 0
Ly 170630-5 1/1640 7 16,0 108 WINERICH Lindqvist Ove A 2 000
Ly 170630-2 6/2140 0 distg 53 JELLO ARVELLS Norberg Jan 0
Sk 170624-8 2/1640 2 25,4ag 56 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 17 500
Bo 170617-7 r 4/2140 0 14,2a 525 FLIP A COIN Adielsson Erik 0
Bo 170617-4 5/2640 0 18,1 398 U.BOAT Östman John 0
Ös 170609-3 12/1660 str, halsinfektion TROLLSKÄRS BORK Lindqvist Ove A 0
U 170608-4 6/2140 d 11ag 76 DUSKTODAWN SISU Ohlsson Ulf 0
U 170608-4 9/2140 2 16,6a 46 U.BOAT Östman John 10 000
U 170608-2 2/2140 d ug 262 FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 0
U 170608-15 k 4/2140 20,5 gdk ATTENTION NOW Östman John 0
U 170608-15 k 5/2140 str, halsinfektion AFFAIR AMOK Lindqvist Ove A 0
Sk 170606-4 6/2140 0 23,7g 32 JELLO ARVELLS Lindqvist Ove A 0
D 170605-5 1/2140 0 24,6g 290 EASTER SISU Lindqvist Ove A 0
Sk 170523-8 2/1640 4 15,0a 28 MARQUIS D'INVERNE Ohlsson Ulf 5 000
Sk 170523-8 8/1640 0 19,8ag 226 DUSKTODAWN SISU Östman John 0
G 170520-8 r 4/2160 6 25,2 1075 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 8 000
U 170519-9 5/1640 0 14,1a 432 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 0
U 170519-5 2/2140 0 ug 350 EASTER SISU Östman John 0
U 170519-13 k 5/2140 22,9g gdk FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 0
B 170518-7 1/1640 0 18,7g 65 CARBON COMET (FI) Lindqvist Ove A 0
U 170512-6 10/2140 0 18,4a 294 MEMPHIS NEXT KING Bucht Mats 0
H 170511-8 6/2160 2 17,1 19 MARQUIS D'INVERNE Lindqvist Ove A 7 500
H 170511-2 3/2140 1 17,2 26 U.BOAT Östman John 30 000
B 170510-7 8/2140 0 28,2a 445 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 0
Sk 170509-9 6/2140 2 16,8a 93 DUSKTODAWN SISU Östman John 2 500
Sk 170509-4 3/2140 4 15,0 192 FLIP A COIN Eriksson Sandra 5 100
170508-8 5/2140 d 11ag 831 WINERICH Bucht Mats 0
170508-5 8/2640 str, hosta NORTHERN SPY Östman John 0
170508-3 3/1640 d 12ag 24 LE CHAPEAU Söderholm Krister 0
170508-2 11/2140 0 17,6a 303 SELENGE Eriksson Leif 0
Sk 170429-8 9/2140 1 18,5a 52 ROSMARIN DAG Bucht Mats 10 000
Sk 170429-3 7/2680 5 16,9 172 NORTHERN SPY Bucht Mats 2 100
Sk 170429-1 2/2160 8 18,1 390 WINERICH Bucht Mats 2 000
Bo 170428-9 6/2140 2 15,9a 44 U.BOAT Östman John 10 000
Bo 170428-8 10/2140 1 17,1a 120 MARQUIS D'INVERNE Lindqvist Ove A 20 000
Bo 170428-3 4/1660 0 17,8 138 FLIP A COIN Östman John 0
Bo 170428-1 1/2640 7 17,6a 263 SELENGE Eriksson Leif 2 300
U 170422-12 4/2140 d 7ag 712 DUSKTODAWN SISU Östman John 0
U 170422-3 1/2140 d ug 274 FIORE RAPIDA Niklasson Markus 0
U 170421-11 1/2140 6 17,3ag 113 SO GÅ JINX Östman John 2 100
U 170421-11 10/2140 0 17,8ag 40 SELENGE Lindqvist Ove A 0
U 170421-9 8/2140 0 16,6 612 SO GÅ IMPONERA Eriksson Leif 0
U 170421-7 6/2160 3 27,5 269 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 10 800
U 170421-5 7/2140 d 10ag 52 LE CHAPEAU Söderholm Krister 0
H 170417-6 2/2160 3 18,0 220 ROSMARIN DAG Lindqvist Ove A 5 000
U 170414-9 8/2140 6 33,8g 199 TROLLSKÄRS BORK Lindqvist Ove A 2 100
U 170414-8 4/3160 d 11g 558 NORTHERN SPY Lindqvist Ove A 0
U 170414-5 8/1640 7 16,6ag 127 SELENGE Heinonen Antero 2 100
U 170414-3 5/2160 d 11g 268 DUSKTODAWN SISU Norberg Jan 0
U 170414-13 k 3/2140 27,9g ejg VICOMTE D'INVERNE Lindqvist Ove A 0
D 170408-4 1/2160 5 17,1 27 FLIP A COIN Östman Mikael 2 100
Bo 170407-5 11/2160 4 16,9 285 SO GÅ IMPONERA Eriksson Leif 5 700
Bo 170407-4 1/2140 6 17,4g 437 SO GÅ JINX Östman John 3 200
Bo 170407-3 6/2140 4 18,6 282 ROSMARIN DAG Lindqvist Ove A 5 000
Bo 170407-2 1/2140 4 19,9 26 EASTER SISU Lindqvist Ove A 12 500
B 170405-8 11/2140 0 14,2a 328 LE CHAPEAU Söderholm Krister 0
B 170405-7 5/2140 0 27,9a 315 POLAR LINUS Eriksson Ulf 0
Sk 170402-9 8/2160 7 20,5 61 NORTHERN SPY Holm Angelica 2 000
Sk 170402-7 12/2640 7 22,2a 74 WINERICH Holm Angelica 2 000
Ös 170401-9 7/2640 2 19,6a 43 SO GÅ IMPONERA Östman John 12 500
Ös 170401-6 6/2140 3 21,1 17 U.BOAT Östman John 7 500
Bs 170330-1 6/2140 6 18,8 313 EASTER SISU Lindqvist Ove A 5 500
Bo 170325-6 1/2160 5 18,2 118 SO GÅ JINX Eriksson Leif 4 500
Bo 170325-5 3/1660 3 26,6 273 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 8 000
Ös 170320-1 3/2680 7 17,8 112 NORTHERN SPY Lindqvist Ove A 2 300
U 170317-7 8/2160 2 15,9 101 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 10 000
U 170317-6 7/2640 3 29,9 147 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 7 500
U 170317-4 4/2140 1 18,3 31 U.BOAT Östman John 20 000
U 170317-2 3/1640 3 16,8 567 WINERICH Melander Micael 2 300
U 170317-2 6/1640 d 7g 56 MEMPHIS NEXT KING Lindqvist Ove A 0
U 170317-13 k 4/2140 22,0 gdk EASTER SISU Lindqvist Ove A 0
B 170314-8 11/3140 5 18,3a 501 NORTHERN SPY Lindqvist Ove A 4 500
Sk 170312-9 1/2160 4 17,7 53 SO GÅ JINX Eriksson Leif 5 000
Sk 170312-7 4/2140 d vändg 38 FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 0
Sk 170312-1 2/1640 3 27,6 48 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 7 500
Bs 170311-6 r 11/2140 0 16,0a 633 SO GÅ IMPONERA Eriksson Leif 0
U 170303-10 10/2140 0 19,9a 200 WINERICH Östman John 0
U 170303-4 8/1640 d 3ag 52 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 0
U 170303-3 2/2160 2 18,4 216 SO GÅ JINX Eriksson Leif 10 000
B 170301-6 5/2140 d 11ag 778 NORTHERN SPY Melander Micael 0
Bo 170223-8 5/2160 2 17,2 244 SO GÅ IMPONERA Eriksson Leif 17 500
Bo 170223-6 7/2140 3 15,9a 289 FLIP A COIN Östman John 8 500
Bo 170223-6 9/2140 str, hosta ELIT HÅLERYD Sjöström Claes 0
G 170214-8 4/1640 0 13,8a 167 ELIT HÅLERYD Lindqvist Ove A 0
U 170212-8 3/2160 1 29,6 235 POLAR LINUS Lindqvist Ove A 20 000
U 170212-4 1/2660 6 16,4 148 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 2 300
U 170212-2 8/2140 0 16,6 208 SO GÅ IMPONERA Hägglund Felicia 0
Bo 170205-1 6/2140 4 15,7a 222 NORTHERN SPY Sjöström Claes 4 700
B 170201-1 1/2160 5 28,2 688 POLAR LINUS Melander Micael 3 100
B 170128-7 r 9/2140 0 14,2a 697 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 0
B 170128-4 2/1640 0 16,7a 83 CARBON COMET (FI) Lindqvist Ove A 0
Bo 170125-4 6/2140 7 31,7a 418 POLAR LINUS Eriksson Sandra 2 300
Bo 170125-1 2/2140 7 17,7ag 41 SELENGE Lindqvist Ove A 3 000
U 170122-5 6/2640 str, hälta MISSIL BRODDE Norberg Jan 0
U 170115-10 11/2140 2 16,2a 92 MISSIL BRODDE Norberg Jan 15 000
U 170115-9 7/2160 5 17,0 115 SO GÅ IMPONERA Hägglund Felicia 3 800
U 170115-5 2/2140 6 16,4a 32 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 2 700
Bo 170108-9 11/1640 0 17,1ag 173 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 0
Ös 170106-5 12/2140 0 31,6a 372 POLAR LINUS Östman John 0
U 170104-4 8/1640 2 16,9 131 MISSIL BRODDE Norberg Jan 12 500
B 170103-2 3/2140 d 14g 34 FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 0
Ul 161229-8 2100 6 15,7a 121 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 4 876
Ul 161229-4 1600 0 18,0a 237 CARBON COMET (FI) Lindqvist Ove A 0
U 161225-11 r 2/2680 3 16,4 120 ELIT HÅLERYD Sjöström Claes 25 000
U 161225-9 r 2/2140 1 17,5 53 SO GÅ IMPONERA Eriksson Leif 100 000
U 161225-7 r 10/2640 6 18,6a 67 SELENGE Sjöström Claes 5 500
U 161225-4 6/2140 4 19,0a 29 FIORE RAPIDA Ohlsson Ulf 5 700
Bo 161216-11 7/1640 4 17,4a 56 CARBON COMET (FI) Eriksson Sandra 4 000
Bo 161216-9 3/2180 4 14,8 247 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 6 800
Bo 161216-7 4/2140 6 18,2g 30 FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 2 100
Bo 161216-1 9/2140 d 6g 44 DIRTYDANCING SISU Eriksson Sandra 0
U 161212-7 5/2140 1 19,3a 26 FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 20 000
U 161212-3 5/2140 0 17,1a 86 MISSIL BRODDE Lindqvist Ove A 0
U 161212-3 9/2140 0 19,6a 1335 WIRE Eriksson Leif 0
U 161212-2 8/2160 1 16,6 138 SO GÅ IMPONERA Eriksson Leif 30 000
B 161211-10 9/2140 6 17,2a 47 SELENGE Lindqvist Ove A 2 700
Bo 161206-4 8/2140 8 31,3 346 POLAR LINUS Eriksson Sandra 2 100
U 161202-9 2/2160 0 ug 529 WIRE Osterling Susanne H 0
U 161202-9 11/2160 2 17,2 161 MISSIL BRODDE Norberg Jan 10 000
U 161202-6 6/2160 6 17,8 181 WINERICH Sjöström Claes 2 100
U 161202-5 6/1640 2 15,7 130 FLIP A COIN Niklasson Markus 12 500
U 161202-5 10/1640 0 16,7 283 NORTHERN SPY Melander Micael 0
U 161202-3 5/1640 0 20,4 217 DUSKTODAWN SISU Viklund Malin 0
U 161202-3 11/1640 0 19,3 34 CARBON COMET (FI) Niklasson Markus 0
U 161202-2 1/2160 3 17,6 344 FIORE RAPIDA Niklasson Markus 5 700
S 161130-10 3/2140 0 14,1a 156 ELIT HÅLERYD Adielsson Erik 0
U 161122-9 6/2180 2 17,5 155 MISSIL BRODDE Norberg Jan 2 500
U 161122-7 10/1640 0 16,5 1669 WINERICH Söderholm Krister 0
U 161122-3 5/2140 0 19,3 249 FIORE RAPIDA Eriksson Ulf 0
B 161120-5 6/2140 8 16,5a 206 SO GÅ IMPONERA Norberg Jan 5 500
U 161114-10 15/2140 0 20,0ag 66 MEMPHIS NEXT KING Lindqvist Ove A 0
U 161114-9 4/2140 2 17,5a 22 SO GÅ IMPONERA Lindqvist Ove A 10 000
U 161114-8 6/2140 6 17,5a 308 WINERICH Norberg Jan 2 100
U 161114-6 1/2140 0 18,7a 71 DUSKTODAWN SISU Östman John 0
U 161114-2 7/2140 0 18,6a 655 WIRE Söderholm Krister 0
U 161114-50 k 1/2140 22,8 gdk JUILLET AMORE Bucht Mats 0
B 161112-10 r 7/2140 0 15,2a 479 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 0
B 161112-9 r 10/1640 0 12,5a 300 ELIT HÅLERYD Linderoth Per 0
Bo 161105-8 11/1640 3 13,7a 41 ELIT HÅLERYD Sjöström Claes 5 700
U 161104-12 1/2140 0 16,3ag 473 SO GÅ IMPONERA Hägglund Felicia 0
U 161104-5 6/2140 0 17,8a 738 WIRE Osterling Susanne H 0
U 161104-2 8/2160 7 it 217 FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 2 100
U 161104-1 10/2160 6 it 882 WINERICH Sjöström Claes 2 000
Bo 161024-11 5/2140 0 19,5ag 190 JOHANNES SISU Lindqvist Ove A 0
Bo 161024-8 5/3140 0 17,7a 676 WIRE Söderholm Krister 0
Bo 161024-4 3/1640 0 15,8a 371 MISSIL BRODDE Norberg Jan 0
U 161021-10 3/2140 0 17,2a 275 V.C.CHOCOHOLIC (US) Norberg Jan 0
U 161021-9 1/2180 5 13,8 54 ELIT HÅLERYD Linderoth Per 8 000
U 161021-5 6/2140 0 18,2a 59 ALVA SISU Wäjersten Daniel 0
Sk 161016-3 15/2140 0 uag 616 WIRE Söderholm Krister 0
U 161014-7 4/2140 1 14,2a 23 ELIT HÅLERYD Linderoth Per 25 000
U 161014-6 12/2140 d 12ag 83 LE CHAPEAU Söderholm Krister 0
U 161014-5 1/2140 0 16,9a 176 SO GÅ IMPONERA Hägglund Felicia 0
U 161014-1 1/2140 str, halsinfektion U.BOAT Östman John 0
U 161014-1 1/2160 5 19,2g 72 FIORE RAPIDA Linderoth Per 2 500
U 161014-15 p 5/2140 33,7 1p SOMEBODY'S MIRACLE Bucht Mats 0
H 161010-4 1/2140 str, halsinfektion POLAR LINUS Lindqvist Ove A 0
Sk 161008-9 r 6/2640 str, halsinfektion SELENGE Lindqvist Ove A 0
Sk 161008-5 r 10/2140 0 13,8a 1087 FLIP A COIN Niklasson Markus 0
Sk 161008-4 1/1640 3 12,5a 189 ELIT HÅLERYD Linderoth Per 37 500
Sk 161008-2 2/2140 str, halsinfektion CARBON COMET (FI) Niklasson Markus 0
U 161001-10 2/2140 0 18,7 31 JOHANNES SISU Östman John 0
U 161001-9 m 8/1640 2 16,1 263 WIRE Osterling Susanne H 10 000
U 161001-8 8/2140 4 16,6 21 LE CHAPEAU Söderholm Krister 4 000
U 161001-5 7/2160 0 18,9 39 ALVA SISU Lindqvist Ove A 0
U 161001-2 4/2140 d ug 362 ROSMARIN DAG Eriksson Sandra 0
160924-5 3/2650 1 18,5 68 SO GÅ IMPONERA Hägglund Felicia 10 000
U 160922-9 3/2640 0 17,9ag 154 WINERICH Lindqvist Ove A 0
U 160922-9 7/2640 0 17,5a 522 WIRE Wäjersten Daniel 0
U 160922-7 3/2140 0 17,0a 53 DUSKTODAWN SISU Östman John 0
U 160922-6 4/1640 0 28,8a 666 POLAR LINUS Norberg Jan 0
U 160922-5 1/2160 1 14,4 43 ELIT HÅLERYD Lindqvist Ove A 20 000
Sk 160920-9 3/2140 1 16,3 17 SELENGE Lindqvist Ove A 22 000
Sk 160920-2 11/1640 0 14,5a 356 MEMPHIS NEXT KING Lindqvist Ove A 0
H 160919-11 9/2140 0 22,1g 96 FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 0
H 160919-3 3/2180 8 31,7 706 MERKURIUS REX Widell Kaj 3 000
160917-12 r 7/1646 6 13,0a 426 FLIP A COIN Niklasson Markus 7 000
160917-3 7/2148 5 15,3a 457 SO GÅ IMPONERA Sjöström Claes 8 000
160917-2 5/2148 2 16,5a 145 ALVA SISU Niklasson Markus 15 000
Bo 160915-6 11/1640 5 15,4a 112 JOHANNES SISU Östman John 2 500
D 160911-9 2/2140 3 17,1 787 WINERICH Östman Mikael 3 500
D 160911-6 3/2160 8 33,0g 339 MERKURIUS REX Östman Mikael 2 000
D 160911-5 3/2180 7 14,6 67 ELIT HÅLERYD Östman Mikael 2 000
Bo 160908-2 7/2140 d 12g 274 ROSMARIN DAG Lindqvist Ove A 0
B 160903-7 12/2640 0 18,7a 343 WINERICH Lindqvist Ove A 0
U 160902-11 15/2140 d 14ag 611 SO GÅ IMPONERA Sjöström Claes 0
U 160902-7 11/2140 6 16,0a 406 APALACHICOLA Lindqvist Ove A 2 700
U 160902-5 6/1640 0 15,0a 279 FLIP A COIN Andersson Oskar J 0
U 160902-5 7/1640 0 uag 2158 V.C.CHOCOHOLIC (US) Söderholm Krister 0
U 160902-5 8/1640 5 12,4a 456 ELIT HÅLERYD Linderoth Per 3 800
U 160902-3 4/2640 0 u 352 POLAR LINUS Kihlström Örjan 0
U 160902-2 8/2160 0 18,3 182 FIORE RAPIDA Lindqvist Ove A 0
D 160901-3 7/2140 1 16,2 28 SELENGE Lindqvist Ove A 30 000
Bo 160830-6 1/2160 8 29,6 223 POLAR LINUS Bucht Mats 2 000
B 160826-10 12/2140 str, påg.vet.behandl. LE CHAPEAU Söderholm Krister 0
B 160826-2 12/2140 0 17,0a 412 APALACHICOLA Kårvall Magnus 0
Sk 160825-8 3/2140 4 14,5a 33 FLIP A COIN Ohlsson Ulf 5 700
Sk 160825-8 9/2140 6 14,5a 145 ELIT HÅLERYD Söderholm Krister 2 700
Sk 160825-4 7/2160 7 16,8 267 SO GÅ IMPONERA Östman John 5 500
U 160819-5 4/2140 0 30,3g 678 POLAR LINUS Bucht Mats 0
U 160819-15 k 1/2140 22,7 gdk DIRTYDANCING SISU Bucht Mats 0
Sk 160818-3 10/2640 0 17,0a 431 MISSIL BRODDE Norberg Jan 0
Sk 160818-2 3/2160 0 16,6 361 SO GÅ IMPONERA Hägglund Felicia 0
160816-5 3/2148 0 19,0ag 118 DUSKTODAWN SISU Söderholm Krister 0
B 160811-5 7/2140 2 16,8 29 SELENGE Lindqvist Ove A 15 000
Sk 160811-6 5/2140 1 16,1 13 LE CHAPEAU Söderholm Krister 22 000
Sk 160811-1 4/2140 str, förkylning MEMPHIS NEXT KING Lindqvist Ove A 0
Ös 160809-8 4/1640 1 13,0a 42 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 35 000
160806-8 2/2168 0 34,7g 466 POLAR LINUS Wikström Peter 0
U 160805-11 2/2160 6 31,7 202 MERKURIUS REX Linderoth Per 2 100
U 160805-10 3/2160 str, infektion JOHANNES SISU Ohlsson Ulf 0
U 160805-5 3/1640 3 15,9a 101 DUSKTODAWN SISU Linderoth Per 5 700
B 160804-9 1/2680 str, hälta NORTHERN SPY Melander Micael 0
Bo 160802-6 3/1640 6 13,2a 108 ELIT HÅLERYD Söderholm Krister 2 100
Bo 160802-6 10/1640 1 12,3a 681 FLIP A COIN Lindqvist Ove A 20 000
Bo 160802-5 8/2160 4 15,5 321 APALACHICOLA Lindqvist Ove A 4 000