Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Jepson Carl Johan



Född Hemmabana Licens Dress
1977 Färjestad A-tränare: träna, köra (A1) Blå, silver axelparti&svart ärm; silv
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 840 89 106 98 11 % 7 608 887
2016 1244 131 145 138 11 % 8 998 950
2015 934 124 95 103 13 % 8 001 651
2014 354 34 34 31 10 % 1 859 941
2013 408 30 35 45 7 % 1 852 265

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
År 170917-9 8/1640 0 15,7ag 223 IHAVECONTROL Grötting Seine 0
År 170917-8 2/2140 3 14,9a 104 KEINSTEIN VIKING Lundqvist Stellan 10 000
År 170917-7 5/2140 2 14,5 84 MIAS KOMET Pettersson Folke 10 000
År 170917-6 1/2640 2 15,6a 90 COBRA VICI Bergh Robert 10 000
Mp 170916-10 1/2160 d ug 31 EMIL SUN Gustafsson Fredrik 0
Mp 170916-9 2/1640 3 14,0a 44 EURYTHMIC SISU Salmela Petri 10 800
Mp 170916-8 12/2140 7 14,9a 79 FRISCO RUNNER Stenströmer Ulf 3 000
Mp 170916-7 1/2640 0 15,6a 611 GIDDE Funcke Arne 0
Mp 170916-6 2/1660 6 14,0 356 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 2 100
Mp 170916-5 5/1640 1 12,0a 18 KAHLEESI Stenströmer Ulf 20 000
Mp 170916-3 8/2140 5 14,4a 84 ANNA Lindhe-Karlsson Anna 3 200
År 170916-8 1/2140 1 18,2a 28 ATLANTIC BREEZE Noldal Håkan 10 000
År 170916-5 1/1640 d 2g 25 KEFAS Jepson Maria 0
År 170916-2 7/2140 3 17,0a 116 QUEEN LA MINT Hassanbegovic Nagib 3 500
Ö 170914-10 4/2160 3 15,8 47 BOUNCING BALL O.O. Opander Claes 5 800
Ö 170914-9 5/2100 0 16,2a 739 RIKI D'ASOLO (IT) Sellidj Mustapha 0
Ö 170914-8 5/2160 1 16,3 29 M.C.C.ORLANDO Stenströmer Ulf 30 000
Ö 170914-6 11/2100 2 15,5a 331 BIATA Stenströmer Ulf 10 000
Ö 170914-5 1/2680 2 15,3 194 SMOKEY HERMAN Stenströmer Ulf 8 500
Ö 170914-4 10/1609 0 17,1ag 115 TURBO GOTHIA Elfstrand Mimmi 0
Ax 170912-10 2/2140 2 16,7a 115 KAKAN GERTORP Andersson Tomas S 10 000
Ax 170912-9 4/2140 0 15,1a 359 BAHARAT Martinsson Eric 0
Ax 170912-8 1/2140 1 15,0a 49 GOSSIP'S CASH Jansson Roger J 30 000
Ax 170912-6 1/2680 0 ug 145 RITZO Karlsson Malin A 0
Ax 170912-5 10/2140 8 17,1a 184 LADY ISABELL Brodin Sara 5 500
Ax 170912-4 5/2640 3 13,6a 44 HANDSOME BRAD Stenströmer Ulf 10 800
Ax 170912-3 3/2160 4 16,1 173 AOWA L.G. Sandin Elisabeth 5 000
Ax 170912-1 9/2140 6 19,5 318 EASY COPI Stenströmer Ulf 2 100
F 170911-9 4/2140 3 13,7a 82 BEATINATHEDEVIL F. Martinsson Eric 9 500
F 170911-8 1/2140 5 16,0 42 FIXIE Bäckström Mona 3 800
F 170911-7 4/2180 6 14,9 77 DREAM ON PLUSH* (NO) Hammersborg Steinar 3 200
F 170911-6 7/2140 0 15,0a 140 TENNIS Nordensson Jenny 0
F 170911-5 8/2140 3 16,3 448 COOLBOY LADAY Elfstrand Mimmi 8 000
F 170911-4 10/2640 3 16,1a 90 MIAS KOMET Pettersson Folke 9 500
F 170911-3 7/2140 5 16,9a 405 TYES DENNIS Olsson Sara 3 000
F 170911-1 1/2140 d ug 193 ROCKY BEAR Van Der Wal Eelco 0
F 170911-14 p 4/2160 31,9 1p O.M.FAVONE Olsson Sara 0
Vg 170910-8 2/2140 2 15,9 180 PEGASUS PHOTO Svensson Åsa 10 000
Vg 170910-4 7/2640 3 16,5a 268 WINDFALL Martinsson Eric 5 000
Vg 170910-1 6/2140 1 15,6a 30 CATCH AND RELEASE Martinsson Eric 10 000
170909-9 11/2140 d 4ag 28 ROSSI ONE Hansen Christian 0
170909-8 1/2160 d 8g 45 MR VOX Jakobsson Krister 0
170909-7 7/2140 5 16,7a 91 INIESTA BOB Djurberg Marianne 3 000
170909-5 2/1640 3 26,8a 30 ARTIG R.B. Tjomsland Öystein 7 500
170909-3 7/2160 d 10g 25 FRÖKEN STING Wallberg Håkan 0
170909-2 6/2140 1 17,3 19 FRIDA ZONETT Bergh Robert 15 000
170909-1 5/2160 4 32,4 48 ERLAND Erlandsson Christina 3 500
170909-15 p 1/2180 57,5 ejp1 HVALSTAD GYDA (NO) Frick Kajsa 0
F 170904-10 4/2140 d ug 407 FRISCO RUNNER Stenströmer Ulf 0
F 170904-9 9/2140 3 14,1ag 39 KAHLEESI Stenströmer Ulf 7 500
F 170904-8 1/2640 3 15,9 23 M.C.C.ORLANDO Stenströmer Ulf 7 500
F 170904-6 3/2160 2 16,0 28 KRISTINA SÅNNA Ahlneby Anders 15 000
F 170904-4 4/2140 4 13,5a 139 TIPTOE Jacobsen Sophia 5 000
F 170904-3 2/2140 6 14,2a 162 FRISCO RUNNER Stenströmer Ulf 2 100
F 170904-2 3/2140 1 18,4a 25 DOMINGO FREI Elfstrand Olle 17 000
F 170904-1 2/2140 2 17,3 50 BAMBINOS HOPE Lindberg Kristian 10 000
Ax 170829-10 6/2160 0 20,2g 88 OLYMPUS T. Mårtensson Andreas 0
Ax 170829-8 6/2180 7 15,4 29 ANOTHER DREAM* (DK) Jensen John Ö 2 100
Ax 170829-7 1/2160 4 16,0 181 AOWA L.G. Sandin Elisabeth 6 500
Ax 170829-5 5/2140 7 17,5a 453 EGO MEARAS Göransson Carl-Otto 5 500
Ax 170829-3 8/2140 6 15,9a 119 ALWAYS ON MY MIND Eriksson Pernilla 2 100
F 170828-10 2/2140 2 16,3a 137 MÅLARESVEN Bratell Lars 5 000
F 170828-9 2/2140 4 15,6a 112 BAMBI ROZZ Martinsson Eric 5 300
F 170828-8 10/2140 2 15,0a 308 ANTES VICTORY Söderqvist Thomas 10 000
F 170828-5 6/2140 1 16,5 82 LUCKY ME PELLINI Martinsson Eric 25 000
F 170828-4 1/2140 d uag 56 RAMON DEKKERS Törnqvist Maria 0
F 170828-3 9/2140 2 14,5a 164 MIAS KOMET Pettersson Folke 12 500
F 170828-2 9/2140 0 16,2a 495 COTE D'AZUR Larsson Fredrik 0
Åm 170827-9 5/2080 4 31,3 34 JULIE* (NO) Larsen Lars Arne 3 500
Åm 170827-7 9/2100 6 17,0 357 GAIA MAGIC Lindberg Jukka 3 000
Åm 170827-6 2/2080 2 16,1 34 LOGO LIGHT Bergh Robert 10 000
Åm 170827-3 6/2080 5 14,6a 76 RITZO Karlsson Malin A 3 000
Åm 170827-1 6/2080 4 17,7a 46 DOMINGO FREI Elfstrand Olle 3 500
Mp 170825-8 2/1640 0 ua 101 COGNAC SISU Hall Karin 0
Mp 170825-7 2/2160 0 ug 262 LOVE FOR LIFE Seiholm Sandra 0
Mp 170825-6 5/2640 1 15,9a 64 KACHING (US) Persson David 25 000
Mp 170825-5 4/2140 3 13,2a 163 BEATINATHEDEVIL F. Martinsson Eric 8 000
Mp 170825-4 2/2140 8 17,1a 39 TRUE VISION Martinsson Eric 3 000
Mp 170825-2 4/1640 4 15,6a 214 ELSA AMERICA Stenströmer Ulf 12 500
Å 170824-7 r 6/2160 4 13,7 61 SUPER WAR HORSE Riordan Jerry 13 500
Å 170824-3 3/2160 4 15,0 375 LUCAS LADAY Vuorio Jari 5 700
J 170823-10 r 2/2640 3 13,3a 117 NOW OR NEVER FLAIR Aho Mikko 50 000
J 170823-7 r 7/2640 4 13,8a 253 HANDSOME BRAD Stenströmer Ulf 24 000
J 170823-3 6/2140 0 17,0ag 1006 SYMPHONIE TEEMER Engblom Raoul 0
E 170822-9 5/2140 0 17,0 207 IGGI Karlsson Benny 0
E 170822-8 3/2140 0 19,1g 105 VALENCIA STRIX Wallin Fredrik 0
E 170822-6 4/2160 0 16,2 441 J.S.MOLLIS ARNIE Sandberg Jan 0
E 170822-5 12/2140 7 16,2ag 397 TERRI HÖRSTA Mathisen Marcus 2 100
E 170822-1 6/1640 2 17,1 31 AD HOC Engblom Raoul 10 000
F 170821-11 1/2160 4 15,1 76 FRISCO RUNNER Stenströmer Ulf 5 000
F 170821-9 7/2160 4 14,4 269 KAHLEESI Stenströmer Ulf 5 700
F 170821-5 4/2140 2 14,0 191 M.C.C.ORLANDO Stenströmer Ulf 12 500
År 170820-10 2/2660 3 14,8 72 THORN BIRD Martinsson Eric 9 500
År 170820-5 7/2140 0 20,9a 329 KEMAS BEAUTY Jensen John Ö 0
År 170820-4 5/2140 3 16,7a 60 ANTES VICTORY Söderqvist Thomas 2 500
År 170820-3 6/2140 1 16,3 59 QUITE A CHARM Sundqwist Nicklas 50 000
Ro 170819-11 r 6/2640 0 15,0ag 109 BARKEVIOUS MINGO Norelius Nils L 0
Å 170817-9 6/2640 6 15,0a 551 OLDWILDWEST (IT) Holm Bengt 2 300
Å 170817-6 5/2140 d 5ag 352 COTE D'AZUR Larsson Fredrik 0
Å 170817-4 1/2140 5 15,8a 201 AOWA L.G. Sandin Elisabeth 3 200
Vg 170815-7 4/2660 6 19,2 319 JULA MASSIVE Stenströmer Ulf 5 500
Vg 170815-6 2/2140 1 19,6 53 ATLANTIC BREEZE Noldal Håkan 12 000
Vg 170815-2 4/2160 3 16,1 61 BIATA Stenströmer Ulf 10 000
Vg 170815-1 12/2140 2 15,3a 212 KAPTEN HADDOCK Stenströmer Ulf 11 000
F 170814-9 8/2140 2 16,0 53 TODAYS DOMINATOR Martinsson Eric 15 000
F 170814-8 3/2140 2 16,6a 84 COOLBOY LADAY Elfstrand Mimmi 5 000
F 170814-7 6/2140 4 17,6a 124 TYES DENNIS Olsson Sara 5 000
F 170814-6 6/2140 8 18,6ag 273 LUCKY ME PELLINI Martinsson Eric 5 500
F 170814-5 2/2140 1 15,1a 102 ELEKTRA DREAM Jonsson Anders I 20 000
F 170814-4 4/3180 5 15,2 312 LASKEN PALEMA Svanstedt Anders 3 200
F 170814-3 3/2640 0 16,9a 333 ISLAND THREE Norsell Peter 0
F 170814-2 8/2140 0 15,2a 437 SPYGLASS HILL Jöhncke Caroline 0
F 170814-1 7/1640 1 15,0 32 RAMON DEKKERS Törnqvist Maria 20 000
F 170814-14 k 3/2140 20,6g gdk OLYMPUS T. Mårtensson Andreas 0
Å 170812-3 5/2140 4 12,7a 300 NOW OR NEVER FLAIR Aho Mikko 26 500
Å 170811-9 10/2140 3 14,8a 577 ADAMO DIOR Liljestrand-Rooth Ingela 9 500
Å 170811-6 10/2140 0 14,6a 180 FANCY FLAIR Aho Mikko 0
S 170809-9 9/2640 0 14,3a 220 GOING TO PRESS Dahlén Magnus 0
S 170809-7 2/2140 0 uag 112 FLIGHT LANE Riordan Jerry 0
Åm 170807-9 2/2080 6 20,2a 84 ANNIKA RICK Fredriksson Uno 2 000
Åm 170807-8 1/2100 1 16,7 18 FIXIE Bäckström Mona 30 000
Åm 170807-6 4/2080 5 19,3 100 QUEEN LA MINT Hassanbegovic Nagib 3 000
Åm 170807-5 10/2480 1 17,5a 64 DALFORNO Elfstrand Olle 20 000
Åm 170807-4 10/2480 d 10ag 51 LUCAS LADAY Vuorio Jari 0
Åm 170807-3 7/2480 4 16,1a 28 RITZO Karlsson Malin A 5 100
Åm 170807-2 12/1680 3 16,8 106 SIR M.M. Larsen Öystein 7 500
Åm 170807-1 2/2080 1 15,0a 36 MIAS KOMET Pettersson Folke 22 000
Ö 170807-9 3/1609 d uag 988 ECONIC Martinsson Eric 0
Ö 170807-4 8/1609 0 16,4ag 125 SUPER WAR HORSE Riordan Jerry 0
Ö 170807-3 3/1609 0 13,5a 416 BETTING SUPERSTAR Riordan Jerry 0
Ö 170807-2 7/2140 0 19,0g 78 WATERING CAN Jöhncke Caroline 0
År 170806-7 9/2140 0 ug 122 LECOMPTE Björkegren Marie 0
År 170806-5 2/2140 1 14,7 19 ANOTHER DREAM* (DK) Jensen John Ö 20 000
År 170806-2 8/2140 0 21,8 192 EPPERONI Martinsson Eric 0
F 170805-7 2/2140 7 14,7a 34 DIGITAL CIRCLE Sandin Elisabeth 2 300
F 170805-6 9/1640 0 16,0a 83 DALLAS S.I.R. Rejnö Sven 0
F 170805-4 11/2140 0 ug 317 JULA MENUETT Stenströmer Ulf 0
F 170805-3 2/2140 0 uag 138 KAHLEESI Stenströmer Ulf 0
F 170805-1 4/2140 d ug 240 AXPORT Ivarsson Morgan 0
L 170803-4 1/2160 0 16,4 56 BIATA Stenströmer Ulf 0
L 170803-3 2/2160 2 15,2 85 BEAR DANCER Stenströmer Ulf 11 000
L 170803-2 1/1640 2 16,5 45 JUST EAST Lundqvist Stellan 11 000
Å 170803-9 2/1640 0 15,2a 18 MACK DRAGAN Wilhelmsson Morgan 0
Å 170803-7 5/2640 4 17,1 167 SYMPHONIE TEEMER Engblom Raoul 5 300
Å 170803-6 8/2140 0 14,4a 632 NERONE BIGI (IT) Holm Bengt 0
Å 170803-5 6/2160 3 16,3 115 M.C.C.ORLANDO Stenströmer Ulf 10 000
Å 170803-3 1/2140 d uag 29 VIRTUAL LEG* (IT) Riordan Jerry 0
Å 170803-1 5/2140 2 15,1a 38 OLDWILDWEST (IT) Holm Bengt 6 000
Mp 170731-11 5/2140 3 13,8a 59 LOVELY BOY Hedqvist Jesper 7 500
Mp 170731-9 5/2140 6 13,4a 106 HANDSOME BRAD Stenströmer Ulf 5 000
Mp 170731-4 2/2140 6 13,4a 211 RAISE BROLINE Holm Ingemar 5 000
Åm 170730-11 1/2080 3 13,9ag 29 BARKEVIOUS MINGO Norelius Nils L 19 000
Åm 170730-10 8/2480 1 15,6a 117 CANTAB G.T.* (NO) Eggen Arild 50 000
Åm 170730-9 12/2080 2 15,8a 93 LUCAS LADAY Vuorio Jari 15 000
Åm 170730-8 1/1680 d 6ag 42 IDA MOLLYN Andersson Conny 0
Åm 170730-6 3/2080 1 18,7a 247 ILEACH C.C. Hell Kerstin 25 000
Åm 170730-5 3/2480 4 15,8a 19 OTHELLO TILLY Eggen Arild 5 700
Åm 170730-3 12/2080 6 16,6a 199 CAN'T STAND STILL Sillén Stig 2 000
Åm 170730-1 11/2480 6 18,8a 164 TRITONS FIRST LADY Korman Gerry 2 100
L 170727-7 4/2140 4 19,4 205 O.M.CWICKSTEPP Gustavsson Tomas 2 500
L 170727-1 5/2660 6 16,4 76 DIGGERS ELIAS Persson David 2 200
Vg 170726-8 6/1640 5 15,7a 115 ECONIC Martinsson Eric 2 800
Vg 170726-6 1/2640 3 15,6a 180 JULA MENUETT Stenströmer Ulf 7 500
Vg 170726-3 9/2140 0 17,4a 129 ANNE ROYAL Stenströmer Ulf 0
Vg 170726-2 3/2680 3 15,9 63 RITZO Karlsson Malin A 4 200
Ar 170724-7 11/2100 0 16,9a 164 ENYA BOKO Strömberg Peter 0
Ar 170724-3 7/2100 4 17,0a 34 KEINSTEIN VIKING Lundqvist Stellan 2 500
Ar 170724-1 7/2100 3 19,8g 43 SOUVENIR D'INVERNE Svart Janne 3 500
Mp 170724-10 13/2140 2 15,4a 88 SPYGLASS HILL Jöhncke Caroline 4 000
Mp 170724-9 2/2160 5 15,6 442 SUNDBO KORALL Bertilsson Ulf 4 500
Mp 170724-6 10/2140 5 13,9a 334 ETERNITY OF JOY Svanstedt Anders 3 200
Mp 170724-4 10/2640 d 5ag 131 HOPE OF JOY Göstasson Anders 0
Mp 170724-3 4/2140 0 19,2a 40 SAHARA REDRAMA* (FI) Heiskanen Veijo 0
Mp 170724-1 8/1640 0 15,4a 751 STEPPING PONTIAC Hurny Katrin 0
Ax 170723-12 4/2160 4 15,9 476 LUCAS LADAY Vuorio Jari 8 000
Ax 170723-11 r 2/2140 5 14,0a 63 SUPER WAR HORSE Riordan Jerry 8 500
Ax 170723-7 r 4/2140 6 13,8a 896 BEATINATHEDEVIL F. Martinsson Eric 5 500
Ax 170723-6 r 3/2160 2 14,1 81 MACK DRAGAN Wilhelmsson Morgan 37 500
Ax 170722-14 4/2160 d ug 370 BRIE DE MEAUX* (DK) Holm Kaj 0
Ax 170722-10 r 2/2140 4 12,8 24 BARKEVIOUS MINGO Norelius Nils L 16 000
Ax 170722-9 r 7/2140 0 15,0a 327 VIKING'S TOPLINE Svanstedt Anders 0
Ax 170722-3 12/2140 6 13,9 175 FANCY FLAIR Aho Mikko 5 500
Ax 170722-2 7/2140 3 13,9a 116 COMPLETE* (DK) Holm Kaj 12 500
Ax 170721-12 4/2140 2 12,7a 57 HANDSOME BRAD Stenströmer Ulf 50 000
Ax 170721-10 3/4180 7 15,8 130 WEST WING Strömberg Peter 5 000
Ax 170721-2 4/1640 5 17,4 153 MAZE RUNNER Steffensen Fredrik 5 500
Ö 170720-9 12/2100 7 14,0a 712 IGGI Karlsson Benny 2 100
Ö 170720-8 11/2160 3 16,1 116 JUSTWALKONBY Johansson Svante 10 000
Ö 170720-6 3/2100 0 16,0a 167 SYMPHONIE TEEMER Engblom Raoul 0
Ö 170720-5 3/2100 3 13,3a 47 ZIVERTSON Björlin Boris 8 000
Ö 170720-3 8/2140 0 19,8 783 ANIGHTATTHEROXBURY Pettersson Patrik 0
Ö 170720-1 9/2140 7 18,7 158 WATERING CAN Jöhncke Caroline 2 000
År 170715-4 9/1640 5 14,0a 236 CHACHA SISU Pettersson Nicklas 3 200
År 170715-3 3/2660 2 14,7 88 ANOTHER DREAM* (DK) Jensen John Ö 50 000
År 170715-2 3/1640 1 12,2a 206 FIXIE Bäckström Mona 25 000
Ax 170714-6 4/2640 0 uag 1515 IRISH CREAM ZON Goop Björn 0
Ax 170714-3 10/2140 0 16,7a 191 ANNE ROYAL Stenströmer Ulf 0
Ax 170714-2 1/2160 3 16,3 409 LUCAS LADAY Vuorio Jari 7 500
Ax 170714-16 k 1/2160 18,9 gdk ATLANTIC BREEZE Noldal Håkan 0
Ö 170713-10 1/2680 3 15,3 703 RITZO Karlsson Malin A 10 800
Ö 170713-9 11/2100 6 14,9a 629 STEPPING PONTIAC Hurny Katrin 2 700
Ö 170713-8 6/1609 2 11,8a 28 BARKEVIOUS MINGO Norelius Nils L 25 000
Ö 170713-7 9/2100 4 13,6a 220 ZIVERTSON Björlin Boris 7 200
Ö 170713-2 8/2100 3 16,7a 287 AMINA CRYSTAL Pettersson Stefan P 7 500
Vg 170712-5 8/2160 4 16,9 453 M.C.C.ORLANDO Stenströmer Ulf 6 500
Vg 170712-4 10/2640 0 19,4a 144 CHANTILLY Lundqvist Stellan 0
Vg 170712-3 8/2140 6 15,8a 312 SMOKEY HERMAN Stenströmer Ulf 2 200
Mp 170710-9 1/2140 0 16,9a 276 PRINCE OLIMEDE Holm Per-Åke 0
Mp 170710-8 3/2640 0 15,4a 115 QUANTUM OUTLOOK Martinsson Eric 0
Mp 170710-7 5/2140 3 16,0a 50 ECONIC Martinsson Eric 6 200
Mp 170710-6 1/1680 2 13,1 12 ALKALIZER AM Lindgren Marcus 12 500
Mp 170710-5 6/2140 3 16,9 17 VIA LATTEA (IT) Johansson Stig H 5 000
Mp 170710-4 6/2140 d 13ag 79 RADIANCE BROLINE Johansson Stig H 0
Mp 170710-3 2/1640 0 13,6a 228 MEYLA DREAM Westberg Helge 0
Mp 170710-2 4/2140 1 15,5a 43 CAPTAIN KNAS Johansson Stig H 50 000
Mp 170710-1 5/2140 6 16,4a 750 MORGAN ATLAS (FI) Ljunggren Leif 2 100
Hd 170706-14 1/2140 0 15,2a 380 BRIE DE MEAUX* (DK) Holm Kaj 0
Hd 170706-10 r 5/2140 d 12ag 301 RIDGEHEAD KARISMA Nilsson Kenneth L T 0
Hd 170706-7 r 2/1609 d 7ag 190 REKORD RUNE Steffensen Fredrik 0
L 170705-5 1/1640 5 13,8a 139 RIDGEHEAD ICE Nilsson Kenneth L T 5 000
L 170705-4 9/2140 3 12,8a 63 HANDSOME BRAD Stenströmer Ulf 17 500
Ax 170704-9 2/2160 6 18,5 137 TURBO WALKER Walker Hans 2 000
Ax 170704-8 2/3160 5 18,4 108 HOT VANQUISH Stenströmer Ulf 2 100
Ax 170704-7 8/2140 d 10ag 189 ELAINE L.G. Sandin Elisabeth 0
Ax 170704-6 3/2160 7 18,7 156 JULA MASSIVE Stenströmer Ulf 5 500
Ax 170704-5 3/2160 7 17,8g 41 DONNAFUGATA Jansson Roger J 2 000
Ax 170704-4 1/2140 3 17,1 240 SUNES SOMMAR Sandin Elisabeth 10 000
Ax 170704-3 11/2140 6 14,8a 103 BRILLIANCE Stenströmer Ulf 2 300
Ax 170704-2 10/2140 4 15,6a 44 KACHING (US) Persson David 5 300
År 170703-9 4/2140 3 16,8a 34 KEINSTEIN VIKING Lundqvist Stellan 3 500
År 170703-4 4/2140 d 13g 201 COOLBOY LADAY Elfstrand Mimmi 0
År 170703-3 1/2640 3 15,8a 24 ANOTHER DREAM* (DK) Jensen John Ö 7 500
År 170703-2 7/2160 4 15,6 342 NEXT LOVE Axelsson Carl-Erik 5 100
År 170703-1 2/1640 3 14,3a 185 PEASGOOD Andersson Linda 7 500
B 170630-9 2/2140 7 15,6 58 ZOCCER CITY Engblom Raoul 6 000
Å 170629-8 11/2140 0 14,8a 316 THORN BIRD Martinsson Eric 0
Å 170629-5 10/2140 0 16,3a 76 ANNE ROYAL Stenströmer Ulf 0
Å 170629-2 4/2140 0 u 505 EASY COPI Stenströmer Ulf 0
Ö 170629-9 7/2180 d ug 77 REAL DOC Karlsson Hans 0
Ö 170629-6 10/2100 2 14,8a 64 MEYLA DREAM Westberg Helge 5 000
Ö 170629-2 2/2140 2 16,5 57 UNBALANCED Johansson Rolf 15 000
Ö 170629-1 4/2100 6 18,0a 242 MR ETALON Stenströmer Ulf 2 300
Åm 170628-10 r 7/2480 2 14,3a 38 R.K.KING Heiskanen Veijo 50 000
Åm 170628-9 2/2500 1 14,0 24 BARKEVIOUS MINGO Norelius Nils L 70 000
Åm 170628-8 1/2080 4 15,6a 83 RAISE BROLINE Holm Ingemar 13 500
Åm 170628-7 8/2080 8 21,6g 232 EPIC VICTORY Otterström Christer 5 500
Åm 170628-5 2/2080 2 15,0a 97 CATCH AND RELEASE Martinsson Eric 25 000
Åm 170628-4 4/2520 0 26,9 270 BACCHUS Ö.K.* (NO) Killingmo Erik 0
Åm 170628-3 8/2080 2 15,0a 45 MACK DRAGAN Wilhelmsson Morgan 35 000
Å 170627-10 2/2180 4 15,0 234 OLDWILDWEST (IT) Holm Bengt 3 000
Å 170627-9 3/2140 0 16,2a 88 MADE BY SOUTHWIND Marais Maxime 0
Å 170627-7 11/2140 0 23,7g 428 LINNSAN T.J. Smith Nina 0
Å 170627-6 10/2140 4 15,2a 76 URSUS BRODDE Kristiansson Göran 6 500
Å 170627-5 2/2140 0 20,3g 331 YIPEEIOKIYEEY Engblom Raoul 0
Å 170627-4 7/1640 0 14,1a 739 MELWIN L.A. Svensson Sten-Åke 0
Å 170627-1 6/2640 7 14,8a 188 RITZO Karlsson Malin A 2 300
Ar 170626-9 1/2100 2 16,5 30 MIAS KOMET Pettersson Folke 15 000
Ar 170626-8 9/2500 4 17,0a 109 SUKPOINT C.C. Eriksson Christer 4 500
Ar 170626-7 6/2120 0 28,7 191 LIEN JIM Eriksson Christer 0
Ar 170626-6 3/2120 7 17,2 110 BACK ON LINE Virdhage Josefine 3 000
Ar 170626-4 7/2100 3 15,0a 74 ENYA BOKO Strömberg Peter 6 200
Ar 170626-3 3/2100 2 15,1a 94 MIAS KOMET Pettersson Folke 9 000
Ar 170626-1 6/2100 2 18,4 24 QUITE A CHARM Sundqwist Nicklas 7 500
L 170624-9 4/2140 7 15,3g 163 CHIPEN BOY Karlsson Hans 4 500
L 170624-7 3/2140 0 20,7g 73 KATITZI T.J. Karlsson Hans 0
L 170624-6 6/1640 0 uag 36 HEATHER BOUND (US) Andersson Tomas S 0
L 170624-4 8/2140 2 17,4 139 SHUTTER ISLAND Dahl Stefan 25 000
L 170624-3 5/1640 6 14,0ag 38 CHIPEN BOY Karlsson Hans 2 200
L 170624-2 10/1640 0 12,4a 794 MICCIANO LUNG (IT) Hofvander Kent 0
År 170623-9 9/2160 0 37,8g 392 SKOGSVINTER Samuelsson Bo 0
År 170623-8 6/2160 0 18,7g 50 NIKITA SCARLET Karlsson Hans 0
År 170623-7 7/2140 d 8g 63 NEXT LIMIT Martinsson Eric 0
År 170623-6 5/2140 1 14,1a 27 CADDIE JO Zukanovic Admir 25 000
År 170623-4 2/2160 3 15,2 95 JOIE AU COEUR H.C. Zukanovic Admir 10 000
År 170623-10 k 3/2140 21,3 gdk1 LIVI MORE MONEY Karlsson Mats 0
Vg 170622-9 7/2640 5 17,3a 200 SUNES SOMMAR Sandin Elisabeth 2 500
Vg 170622-8 6/2140 5 18,6 222 ELLIPSIS AM Stenströmer Ulf 2 500
Vg 170622-5 5/2140 6 15,7a 38 BRILLIANCE Stenströmer Ulf 2 200
Vg 170622-3 10/2160 2 15,8 126 MO FARAH Zukanovic Admir 15 000
Vg 170622-2 5/2140 0 16,7a 223 M.C.C.ORLANDO Stenströmer Ulf 0
Vg 170622-1 6/1660 6 14,0 170 PIRAYA HÄSTAK Fajersson Greger 2 200
F 170618-9 9/2140 4 13,6a 79 FLIGHT LANE Riordan Jerry 9 600
F 170618-4 11/2140 6 15,0a 1801 ECONIC Martinsson Eric 4 000
F 170618-3 8/2140 0 15,7ag 427 VAGABOND VIK (IT) Riordan Jerry 0
F 170618-1 1/1640 3 13,7a 225 NYKTERIST Lundqvist Stellan 9 500
År 170616-7 7/2140 3 18,6 141 CHARMING EVY SISU (NO) Kyllönen Kimmo 4 200
År 170616-6 8/2140 3 15,1a 128 MEYLA DREAM Westberg Helge 8 000
År 170616-3 1/1640 0 18,3ag 55 BULLET HOSS (FI) Heiskanen Veijo 0
År 170616-1 8/2160 0 ug 48 CONNY SISU Heiskanen Veijo 0
Vg 170614-9 3/3640 d 13g 246 GROULT Persson David 0
Vg 170614-8 1/2140 1 14,7a 84 ZOCCER CITY Engblom Raoul 100 000
Vg 170614-7 11/2640 0 16,7a 528 TEX RITTER Elfstrand Olle 0
Vg 170614-5 1/2160 0 14,6 388 MAJOR TOM Lejon Johan 0
Vg 170614-4 6/1640 0 13,4ag 126 FANCY FLAIR Aho Mikko 0
Vg 170614-3 6/2140 3 14,2 41 AUTOBAHN Norman Peter G 15 000
L 170613-11 4/2160 5 17,0 87 SUNDBO KORALL Bertilsson Ulf 2 800
L 170613-9 8/2140 2 17,0 140 IGGI Karlsson Benny 10 000
L 170613-7 6/2140 5 16,3a 299 MR ETALON Stenströmer Ulf 4 500
L 170613-6 2/2640 3 15,2 243 DIGITAL CIRCLE Sandin Elisabeth 9 500
F 170612-10 2/2160 8 15,8 190 JULA MENUETT Stenströmer Ulf 5 500