Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Henriksson Niclas



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1967 Umåker B-tränare: träna (B3) www.fastorpnorrgarden.com
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 25 1 0 2 4 % 45 200
2016 34 3 2 4 9 % 109 600
2015 12 0 0 1 0 % 11 400
2014 26 0 2 4 0 % 93 250
2013 32 1 4 3 3 % 128 700

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).
 


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Kusk/Ryttare Vinstsumma
B 171117-1 3/2140 5 17,1a 755 RELAY RUNNER Wäjersten Daniel 3 200
U 171110-10 12/2140 0 16,0a 767 RELAY RUNNER Wäjersten Daniel 0
U 171110-1 7/2160 0 19,2 338 FILLE D'OR Melander Micael 0
U 171020-1 3/2140 1 17,7a 26 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 5 000
U 171013-1 4/1640 0 16,8g 843 FILLE D'OR Eriksson Leif 0
U 170923-4 5/2160 0 17,2 426 FILLE D'OR Holm Angelica 0
Bo 170915-8 9/2140 0 17,5 188 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
D 170914-10 4/2160 0 17,6g 412 FILLE D'OR Djuse Mats E 0
B 170905-8 7/2140 7 16,8ag 42 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 2 000
170715-10 8/1640 7 16,7g 804 FILLE D'OR Holm Angelica 2 000
Ly 170704-4 11/1640 0 17,9g 693 FILLE D'OR Holm Angelica 0
170602-3 9/2140 5 16,4a 201 FILLE D'OR Melander Micael 2 100
170520-5 8/2140 7 18,2 344 FILLE D'OR Karlsson Jonas 2 000
D 170506-9 7/2140 6 17,8 666 FILLE D'OR Holm Angelica 2 000
U 170421-11 11/2140 str, sårskada RELAY RUNNER Norberg Jan 0
B 170331-7 8/1640 d 12g 176 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
D 170326-7 8/2140 d 8g 248 FILLE D'OR Djuse Mats E 0
U 170317-2 7/1640 6 20,0g 196 FILLE D'OR Lundberg Petter 2 000
B 170314-7 1/1640 3 15,1a 106 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 9 500
U 170303-10 13/2140 8 18,9a 336 FILLE D'OR Eriksson Sandra 2 000
G 170226-6 r 8/2140 7 16,5a 999 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 3 500
B 170214-7 7/1660 3 16,6 26 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 5 700
U 170212-9 8/1660 5 17,7 164 FILLE D'OR Eriksson Sandra 2 100
B 170119-9 4/2140 0 17,8a 942 FILLE D'OR Melander Micael 0
B 170119-5 14/2140 0 17,9a 156 RELAY RUNNER Wäjersten Daniel 0
U 170104-5 2/1660 5 18,1g 229 FILLE D'OR Melander Micael 2 100
U 161122-9 7/2160 8 18,6 284 FILLE D'OR Eriksson Sandra 2 000
U 161114-8 12/2140 0 17,6a 457 FILLE D'OR Djuse Magnus A 0
B 161105-1 9/2140 8 18,4 380 FILLE D'OR Djuse Mats E 2 000
U 161021-7 2/2140 0 17,8g 661 FILLE D'OR Osterling Susanne H 0
U 161021-2 1/2140 2 16,4a 16 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 10 000
Sk 161008-2 2/2140 1 15,8a 26 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 25 000
B 161006-1 2/2140 8 15,6a 637 FILLE D'OR Osterling Susanne H 2 300
B 160928-4 11/1640 3 14,0a 149 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 8 500
U 160922-9 2/2640 d uag 356 FILLE D'OR Osterling Susanne H 0
U 160902-1 6/2160 1 16,2 84 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 5 000
Sk 160901-5 1/1640 4 14,1a 91 FILLE D'OR Eriksson Sandra 4 000
U 160819-3 10/2140 8 18,2ag 76 RELAY RUNNER Holm Angelica 2 000
B 160818-9 6/2640 0 17,3a 663 FILLE D'OR Holm Angelica 0
U 160729-9 9/2140 4 18,4a 251 RELAY RUNNER Carre Jonathan 2 500
U 160729-3 6/1640 1 16,0a 36 FILLE D'OR Holm Angelica 10 000
160722-5 7/1646 0 17,4g 505 RELAY RUNNER Wäjersten Daniel 0
B 160721-7 1/2160 0 16,1 692 FILLE D'OR Holm Angelica 0
Hg 160712-4 11/2040 7 17,9 330 FILLE D'OR Holm Angelica 2 000
Ly 160708-1 8/2140 str, sårskada RELAY RUNNER Östman Sören 0
Ly 160701-6 8/1640 d 12g 74 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
160627-9 3/2148 4 18,2a 144 FILLE D'OR Holm Angelica 2 200
Bo 160617-7 3/2140 5 18,1 321 RELAY RUNNER Dunder Robert 2 500
U 160612-6 7/2140 5 16,1a 232 FILLE D'OR Holm Angelica 2 100
160525-7 6/2168 7 18,5g 322 FILLE D'OR Djuse Mats E 2 000
U 160524-5 1/2640 d uag 254 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
B 160505-9 9/2160 0 19,8 164 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
U 160502-3 3/2140 d ug 501 FILLE D'OR Lindqvist Ove A 0
160425-3 1/2148 7 20,3a 503 FILLE D'OR Osterling Susanne H 2 200
Sk 160414-6 1/2140 2 20,7 28 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 2 500
D 160403-4 4/2140 d 13g 352 FILLE D'OR Östman John 0
U 160325-4 3/1640 3 17,7a 74 FILLE D'OR Djuse Mats E 5 700
U 160313-5 3/2160 4 22,9 72 FILLE D'OR Lindqvist Ove A 2 200
B 160224-1 9/2140 3 17,7 354 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 8 500
U 160208-5 2/2140 0 19,3 176 RELAY RUNNER Osterling Susanne H 0
B 160121-2 10/2140 3 18,9 340 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 4 400
U 151217-9 1/2160 d ug 259 FILLE D'OR Lindqvist Ove A 0
U 151217-6 6/2140 6 18,9 725 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 2 100
B 151209-3 3/2140 0 18,7a 469 FILLE D'OR Holm Angelica 0
U 151128-10 3/2140 str, loppet inställt RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
U 151022-6 4/2140 0 17,2a 217 FILLE D'OR Kylin-Blom Oskar 0
B 151007-3 9/1640 6 15,0ag 281 FILLE D'OR Jonsson Jimmy 2 700
U 150924-13 k 9/2140 21,0g gdk RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
D 150921-6 1/2640 5 17,4 189 FILLE D'OR Norberg Jan 2 100
U 150904-11 7/2160 5 16,4g 51 FILLE D'OR Lindqvist Ove A 2 100
B 150820-12 6/2140 3 15,2 401 FILLE D'OR Lindqvist Ove A 2 400
B 150820-13 k 2/2140 str, hovböld RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
U 150807-10 4/2140 0 ug 521 RELAY RUNNER Lindqvist Ove A 0
U 150807-4 9/1640 0 17,9ag 155 FILLE D'OR Lindqvist Ove A 0
150715-3 2/2148 d 3g 132 RELAY RUNNER Östman John 0
Vg 150523-13 k 1/2140 22,5g gdk RELAY RUNNER Källgren David 0
Hd 150209-6 2/2660 d ug 571 FILLE D'OR Jakobsson Magnus 0
Kr 141229-6 9/2160 str, feber MAGIC WONDER Lejon Filip 0
Å 141225-9 3/2660 5 16,4 380 MAGIC WONDER Stenquist Niclas 4 300
S 141212-3 4/1640 6 15,3a 779 MAGIC WONDER Lindblom Carl-Erik 2 700
Ax 141202-3 5/2140 d 9ag 654 FILLE D'OR Wallin Tony 0
Ax 141124-7 13/2140 6 17,6a 603 MAGIC WONDER Eklundh André 2 000
Ax 141124-1 5/2140 5 17,0a 202 FILLE D'OR Eklundh André 3 100
Mp 141110-8 4/1640 4 14,3a 240 MAGIC WONDER Källgren David 3 650
Ö 141030-14 p 5/2160 d3g ejp DOTTIE GREEN Persson Per-Ingmar 0
Ax 141023-3 4/2140 3 16,7a 138 FILLE D'OR Wallin Tony 7 000
Ax 141023-14 p 2/2160 d10g ejp DOTTIE GREEN Persson Per-Ingmar 0
J 141002-8 1/2140 8 15,6a 232 MAGIC WONDER Hansen Jan 2 500
Ax 140930-1 10/2140 2 15,9a 507 FILLE D'OR Eklundh André 9 500
Mp 140922-5 4/2140 d ug 334 FILLE D'OR Lejon Filip 0
J 140906-12 4/2140 4 16,0a 362 FILLE D'OR Svensson Johan 5 700
J 140906-9 r 5/2140 0 13,9a 1343 MAGIC WONDER Svensson Johan 0
Ax 140825-9 4/2140 2 16,8a 23 FILLE D'OR Svensson Johan 5 300
Mp 140823-7 9/1640 0 14,8a 1242 MAGIC WONDER Lejon Filip 0
Å 140724-6 4/2140 6 14,5a 928 MAGIC WONDER Niklasson Markus 3 000
Hd 140714-5 3/1640 4 13,1a 448 MAGIC WONDER Persson Per-Ingmar 3 850
Kr 140704-8 8/1609 3 14,0a 463 MAGIC WONDER Eriksson Leif H 5 700
Mp 140623-7 4/2140 0 17,9g 640 MAGIC WONDER Sedström Linda 0
Å 140605-4 3/2140 3 15,8 843 MAGIC WONDER Eklundh André 11 000
Hd 140512-6 3/1660 0 15,9 409 MAGIC WONDER Högström Lars 0
Kr 140425-8 5/2160 7 16,2 751 MAGIC WONDER Nilsson Oscar 2 700
Mp 140407-6 3/1640 4 14,6 533 MAGIC WONDER Eklundh André 5 700
Ax 140304-5 10/2640 3 16,7a 859 MAGIC WONDER Andersson Mikael J 4 400
Å 140213-8 1/2140 5 17,4 755 MAGIC WONDER Eklundh André 4 300
J 140107-8 3/2140 6 16,1a 500 MAGIC WONDER Eklundh André 3 200
J 140107-5 4/1640 5 15,6a 470 FILLE D'OR Eklundh André 3 650
Å 131219-4 1/2140 7 17,1a 111 MAGIC WONDER Niklasson Markus 2 000
Å 131212-6 2/2640 6 18,2 153 FILLE D'OR Andersson Mikael J 2 000
Å 131203-3 3/2160 4 17,3 126 FILLE D'OR Andersson Mikael J 6 200
Å 131203-2 7/2140 0 17,0 298 MAGIC WONDER Niklasson Markus 0
Mp 131118-4 1/2140 3 16,5 146 FILLE D'OR Andersson Mikael J 10 000
Å 131114-9 3/2140 2 15,7a 113 MAGIC WONDER Niklasson Markus 12 500
Kr 131108-4 4/2140 d ug 118 FILLE D'OR Eriksson Kim 0
Kr 131025-3 4/2140 3 17,9 448 FILLE D'OR Högström Lars 10 000
Hd 131021-8 1/2640 0 17,2 427 MAGIC WONDER Niklasson Markus 0
Mp 131007-6 9/2140 4 15,3 2113 MAGIC WONDER Niklasson Markus 5 300
Hd 130930-9 9/2140 0 18,5 94 FILLE D'OR Svensson Johan 0
Hd 130930-6 1/2660 0 16,6 1482 MAGIC WONDER Svensson Johan 0
Hd 130922-10 1/2140 1 18,4 44 FILLE D'OR Svensson Johan 5 000
Vg 130825-9 3/1640 2 15,5a 201 MAGIC WONDER Persson Per-Ingmar 10 000
Vg 130825-1 5/2160 0 18,6 563 FILLE D'OR Högström Lars 0
Vg 130811-9 1/2160 6 16,9 378 MAGIC WONDER Niklasson Markus 2 000
Hd 130803-6 2/2640 7 17,4 835 MAGIC WONDER Niklasson Markus 2 000
Vg 130802-1 2/2140 str, feber FILLE D'OR Eriksson Kim 0
J 130709-10 1/2140 4 16,4 422 FILLE D'OR Högström Lars 7 000
J 130709-7 2/2140 5 16,1 614 MAGIC WONDER Eklundh André 3 500
Kr 130701-6 1/2640 5 18,3g 137 FILLE D'OR Nilsson Oscar 3 000
Å 130627-6 3/2140 6 15,2 1081 MAGIC WONDER Eklundh André 4 000
Ax 130614-9 3/2140 3 18,5 441 MAGIC WONDER Svanstedt Viktor 6 200
Vg 130607-5 1/2140 0 19,4g 76 FILLE D'OR Sjunnesson Jörgen 0
Ti 130529-12 8/1609 str, feber MAGIC WONDER Högström Lars 0
Hd 130519-6 3/2140 8 17,6 615 FILLE D'OR Högström Lars 4 000
Vg 130517-3 5/2640 0 18,4a 784 MAGIC WONDER Eklundh André 0
J 130418-5 9/1640 7 15,4a 628 MAGIC WONDER Haugstad Kenneth 2 000
J 130409-5 7/2640 5 17,5a 623 MAGIC WONDER Eklundh André 4 000
Å 130228-4 4/2140 0 17,2 1637 MAGIC WONDER Berg Fredrik 0
Å 130205-1 6/1640 2 16,6a 609 MAGIC WONDER Sedström Linda 12 500
Å 130124-6 7/2660 7 17,7 680 MAGIC WONDER Eklundh André 3 000
Å 130112-12 9/2140 0 ug 205 FILLE D'OR Eriksson Kim 0
Å 130110-3 6/2640 2 17,8 940 MAGIC WONDER Berg Fredrik 12 500