Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Dunder Robert



Född Hemmabana Licens Dress
1985 Umåker A-tränare: träna, köra (A1) Svart, vitt axelp, orange revär; svart
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 106 6 12 12 6 % 474 800
2016 287 21 38 26 7 % 1 780 200
2015 331 29 44 35 9 % 2 102 850
2014 316 43 36 23 14 % 1 578 700
2013 126 13 8 8 10 % 653 350

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Hg 170708-10 1/2060 7 17,3 205 TIGER STREAMLINE Persson Pernilla 2 000
Hg 170708-9 8/2040 0 u 221 JÄRVSÖVIVA Lundgren Rasmus 0
Hg 170708-8 3/2040 d 12g 290 VINCENT CAPRESE From Ann-Charlotte 0
Hg 170708-7 3/2480 0 19,4 42 KALLES CAVIAR ÅS (US) Johansson Stefan 0
Hg 170708-5 6/2060 d ug 705 FURSTEN ARON Molinder Kurt 0
Hg 170708-3 2/2500 2 27,6 19 GULI GRY Jonsson Rolf G 6 500
Hg 170708-2 11/1660 5 37,8g 144 ELDTJEJEN Berglund Erling 2 600
Ly 170707-9 4/1640 3 29,5a 213 KLACK KUNGEN Edin Malin 4 200
Ly 170707-7 1/2140 5 19,0a 128 TAGETES Johansson Annbritt 2 500
Ly 170707-6 7/2180 3 25,3 302 ROTE JON Olofsson Josefin 10 800
Ly 170707-5 9/1640 3 12,1a 395 ELIT HÅLERYD Bucht Mats 8 000
Ly 170704-9 5/2160 0 16,6 183 OLEANDER FACE Dunder Robert 0
Ly 170704-8 2/2660 0 22,3 217 YODA T.DREAM Dunder Robert 0
Ly 170704-7 9/2140 d 9g 44 LOU DANA Dunder Robert 0
Ly 170704-6 8/2160 d 12g 461 DANS EMIL Kristoffersson Gunnar 0
Ly 170704-5 11/1640 6 15,5 70 OLEANDER FACE Dunder Robert 2 000
Ly 170704-4 2/1640 d ug 345 COSTA DEL SOL Öberg Stieg 0
Ly 170704-2 4/2640 0 25,2g 222 GO GO FINISH Karlsson Magnus 0
B 170701-12 1/2140 5 16,5 31 LAURA SÅNNA Dunder Robert 3 800
Ly 170630-8 2/2160 1 26,9 180 GULI GRY Jonsson Rolf G 10 000
Ly 170630-7 9/1660 d 15g 246 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 0
Ly 170630-3 3/2640 0 37,8g 155 ROTE LIN Dunder Robert 0
Ly 170630-14 p 1/2160 32,2g 1p IMMACULATA AMOK Dunder Robert 0
Sk 170624-7 4/2160 0 16,4 145 LOU DANA Dunder Robert 0
D 170622-1 10/2140 6 16,1a 379 VARIETY SHOW Dunder Robert 5 500
U 170608-8 1/2160 3 16,2 147 BERNARDO Norrgård Tia 2 300
U 170608-5 2/1640 4 13,5a 106 OLEANDER FACE Dunder Robert 5 300
U 170608-2 1/2160 3 16,6 841 SHE'S RACY Erlandsson Jessica 10 000
U 170608-1 1/2140 6 26,9 371 GULI GRY Jonsson Rolf G 2 300
U 170608-15 k 1/2160 36,0 gdk KLACK KUNGEN Edin Malin 0
Sk 170606-10 2/2160 d ug 223 ELLA RUDA Karlsson Magnus 0
Sk 170606-9 1/2160 4 16,2 27 LOU DANA Dunder Robert 6 500
Sk 170606-6 1/2640 d uag 408 DANS EMIL Kristoffersson Gunnar 0
Sk 170606-4 1/2160 4 18,0 112 GO GO FINISH Karlsson Magnus 5 000
170602-9 11/2140 3 17,3a 347 TZABALALA BOB Karlsson Magnus 5 000
170602-4 3/2660 6 28,6 270 GULI GRY Jonsson Rolf G 2 100
170602-3 10/2140 7 16,7a 262 ELLA RUDA Karlsson Magnus 2 000
170602-14 k 2/2160 36,3 gdk ELDTJEJEN Berglund Erling 0
B 170601-9 12/1640 4 13,0a 487 OLEANDER FACE Dunder Robert 5 700
U 170519-10 12/2160 6 15,9 1196 BERNARDO Norrgård Tia 2 100
U 170519-8 10/2140 0 14,5a 702 OLEANDER FACE Dunder Robert 0
U 170519-6 7/2160 0 ug 1236 DANS EMIL Kristoffersson Gunnar 0
Bo 170516-4 1/2140 0 21,4a 121 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 0
U 170512-13 k 1/2160 45,3g gdk OSTNÄS PRINSEN Jonsson Rolf G 0
170508-3 10/1640 d 8ag 384 OLEANDER FACE Dunder Robert 0
170508-2 14/2140 6 17,0a 126 LOU DANA Dunder Robert 3 000
Ös 170504-8 3/2140 5 15,0a 157 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 3 800
Ös 170504-3 11/2160 0 17,8 118 EPICUS Eklund Ricky 0
Ös 170504-1 1/2160 d vänd 186 MYCRAZYDREAM Dunder Robert 0
B 170501-12 2/2140 3 16,6 289 LAURA SÅNNA Dunder Sara 9 500
B 170501-7 r 8/2140 d vända 626 LOU DANA Dunder Robert 0
B 170501-6 r 15/2140 0 16,1a 687 COCONUT AM Dunder Robert 0
U 170421-9 1/2160 5 15,3 207 PATRICIA BISHOP Bodin Maria 8 500
U 170421-2 11/2140 2 18,9 81 MAGICA DE HEX Näslund Anna 10 000
U 170414-9 2/2140 0 ug 306 GULI TARA Jonsson Rolf G 0
U 170414-8 2/3160 0 ug 162 EDER BOB Näslund Anna 0
U 170414-6 12/2140 4 28,8a 706 DANS EMIL Kristoffersson Gunnar 5 300
U 170414-3 2/2160 1 17,4 62 LOU DANA Dunder Robert 30 000
U 170414-2 2/2160 2 19,3 43 VARIETY SHOW Dunder Robert 12 500
U 170414-13 k 5/2140 19,3 gdk LAURA SÅNNA Dunder Sara 0
B 170331-9 9/2640 0 19,2a 106 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 0
Bo 170325-6 9/2160 1 17,9 275 LOU DANA Dunder Robert 30 000
Bo 170325-4 12/2140 6 16,8a 398 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 2 100
U 170317-8 3/1640 0 ug 260 MJÖLNER KARI (NO) Westman Göran 0
U 170317-7 2/2140 3 16,7 421 VIKING STREAMLINE Näsman Åsa 7 500
U 170317-6 5/2640 5 30,4g 560 DANS EMIL Kristoffersson Gunnar 3 000
U 170317-5 5/2160 0 18,4 361 COSTA DEL SOL Öberg Stieg 0
U 170317-3 2/2140 4 20,5g 46 MYCRAZYDREAM Dunder Robert 5 300
Sk 170312-13 k 1/2140 21,7 gdk1 TAGETES Johansson Annbritt 0
U 170303-9 8/2640 3 18,8a 56 COCONUT AM Dunder Robert 9 500
U 170303-8 2/2140 4 16,6a 447 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 5 700
U 170303-3 7/2160 8 20,1g 220 BORN TO BE ALIVE Näsman Åsa 2 100
U 170303-2 5/2140 3 20,2 143 VARIETY SHOW Dunder Robert 17 500
B 170301-9 2/2640 0 19,3a 168 OLEANDER FACE Dunder Robert 0
Bo 170223-10 8/2160 1 19,4 162 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 20 000
Bo 170223-8 4/2160 6 17,5 93 COCONUT AM Dunder Robert 3 200
Bo 170223-5 1/2140 2 29,8 258 KLEPPE MANDEN (NO) Johansson Stefan 17 500
Bo 170223-1 8/2160 7 18,0 530 HABANA VIEJA Dunder Robert 2 100
B 170219-7 6/1640 5 16,0a 399 HABANA VIEJA Dunder Robert 2 500
B 170219-2 14/2640 0 19,6a 365 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 0
U 170212-9 2/1640 2 17,8 79 HABANA VIEJA Dunder Robert 2 500
U 170212-7 10/1640 1 16,8 101 NICEGUYSDONTBOTHER Norqvist Catarina 20 000
U 170212-5 3/2160 d ug 60 ROTE LIN Dunder Robert 0
U 170212-4 8/2640 0 17,3 74 OLEANDER FACE Dunder Robert 0
U 170212-3 2/2160 6 18,0 127 BASIL MEARAS Wiklund Susan 3 000
U 170212-2 9/2140 2 16,2 116 COCONUT AM Dunder Robert 12 500
Ös 170127-7 6/2660 3 17,3 73 OLEANDER FACE Dunder Robert 10 000
Ös 170127-2 6/2140 d 2g 180 MYCRAZYDREAM Dunder Robert 0
Ös 170127-1 3/2160 2 38,1 24 ROTE LIN Dunder Robert 10 000
Ös 170127-13 k 1/2160 32,9 gdk LYKKJE SNERT (NO) Berglund Mattias 0
U 170122-9 5/2140 0 16,4 32 EDER BOB Näslund Anna 0
U 170122-6 4/2160 3 17,5 253 COSTA DEL SOL Öberg Stieg 2 300
U 170122-5 5/2640 2 19,0 136 SEBASTIAN SUND Dunder Robert 12 500
U 170122-3 3/2160 0 19,8g 86 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 0
U 170122-2 9/1640 0 18,1 163 QUAKERMAN Dunder Robert 0
U 170122-1 12/1640 0 29,9 465 UNDERLIG Eriksson Kjell-Ove 0
U 170115-10 6/2140 0 21,5a 147 T.WALL'S ELAINE Sjöström Monica 0
U 170115-9 5/2160 0 ug 811 ELLA RUDA Karlsson Magnus 0
U 170115-8 9/1640 2 14,9a 41 OLEANDER FACE Dunder Robert 17 500
U 170115-6 4/2160 0 18,3 891 COSTA DEL SOL Öberg Stieg 0
U 170115-5 4/2140 0 19,0a 124 TAMBUR Jonsson Thule 0
U 170115-4 7/2640 2 18,7a 344 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 10 000
U 170115-3 4/2140 0 u 498 RAELETTE Larsson Jan R 0
U 170115-2 3/2140 1 37,9 25 ROTE LIN Dunder Robert 20 000
U 170115-1 3/2140 7 21,7 201 TZABALALA BOB Karlsson Magnus 2 000
U 170115-13 k 1/2140 20,3 gdk SEBASTIAN SUND Dunder Robert 0
B 170111-4 3/2160 0 20,4 119 LOU DANA Dunder Robert 0
Ös 170106-8 7/2140 2 16,4a 77 OLEANDER FACE Dunder Robert 17 500
Ös 170106-6 8/1640 4 16,6a 38 COCONUT AM Dunder Robert 5 700
U 170104-5 8/1660 0 18,8 195 COSTA DEL SOL Öberg Stieg 0
U 170104-4 10/1640 0 17,3 199 CASTOR U.M. Näslund Anna 0
U 170104-3 3/2160 0 21,7g 247 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 0
U 170104-2 3/2140 2 16,3 21 EDER BOB Näslund Anna 12 500
U 170104-1 10/2160 0 31,4 390 UNDERLIG Eriksson Kjell-Ove 0
U 170104-13 k 3/2140 21,3 gdk VARIETY SHOW Dunder Robert 0
B 161228-8 11/2140 3 18,2 34 LOU DANA Dunder Robert 5 700
B 161228-1 12/1640 3 14,0a 65 OLEANDER FACE Dunder Robert 7 000
U 161225-12 2/1660 d ug 121 MJÖLNER KARI (NO) Westman Göran 0
U 161225-10 r 5/2140 4 16,4a 172 COCONUT AM Dunder Robert 13 500
U 161225-8 r 7/1660 0 30,1 1069 ROTE JON Westman Göran 0
U 161225-7 r 9/2640 7 19,2a 495 COUP DE VENT Vestman Karl Gunnar 3 500
U 161225-4 7/2140 2 18,8a 185 LOU DANA Dunder Robert 15 000
U 161225-3 3/2140 d uag 337 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 0
U 161212-9 2/2160 0 19,4 348 KÖVRAS SPADER Johansson Annbritt 0
U 161212-8 10/1640 5 16,3a 250 COUP DE VENT Vestman Karl Gunnar 2 500
U 161212-7 2/2140 6 19,7a 59 LOU DANA Dunder Robert 2 100
U 161212-5 4/2140 2 18,2a 121 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 10 000
U 161212-4 6/1640 d ug 675 TRIMMA Hallgren Tommy 0
U 161212-3 12/2140 3 16,7a 91 OLEANDER FACE Dunder Robert 7 000
U 161212-2 1/2140 4 18,4 102 HABANA VIEJA Dunder Robert 6 500
U 161212-1 1/2140 0 16,4a 591 PINE ROLLS* (NO) Näsman Åsa 0
U 161212-13 k 1/2140 21,7 gdk OUR SOLEADO Dunder Robert 0
U 161202-8 2/2160 2 32,8 136 MJÖLNER KARI (NO) Westman Göran 15 000
U 161202-7 1/2160 0 18,0 834 SPECIAL FIREBIRD* (FI) Haapakangas Mika 0
U 161202-6 1/2160 0 18,1 752 LARS ERIK EME Karlsson Magnus 0
U 161202-5 1/1640 d ug 143 BRISCO BOKO (NL) Ågren Micael 0
U 161202-4 6/2160 0 32,4 29 JÄRVSÖMONA Holm Caroline 0
U 161202-2 1/2140 4 18,4 320 GABRIELA LUXI* (FI) Lehtonen Kari 4 000
U 161202-1 1/2180 0 u 366 KÖVRAS SPADER Johansson Annbritt 0
U 161122-8 3/2140 6 37,9g 299 VILJA TABAC Eckerskog Arvid 2 100
U 161122-7 12/1640 0 17,4g 662 BAD BEAT ONLINE Rosendahl Bert-Olov 0
U 161122-6 2/1640 0 ug 97 WASA Jonsson Knut 0
U 161122-4 1/2160 d ug 286 STORVINNA Eriksson Jens 0
U 161122-2 6/2140 4 16,5 102 BRISCO BOKO (NL) Ågren Micael 4 700
U 161114-9 9/2140 4 17,8a 64 COUP DE VENT Vestman Karl Gunnar 4 000
U 161114-8 9/2140 0 uag 130 KALCIUM Linde Mats 0
U 161114-6 11/2140 0 18,7a 192 HABANA VIEJA Dunder Robert 0
U 161114-3 7/2160 3 18,5 511 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 10 000
U 161114-1 1/2160 7 it 478 GIKLING BALDER (NO) Berglund Mattias 2 300
U 161104-10 12/2140 2 17,7a 360 COUP DE VENT Vestman Karl Gunnar 10 000
U 161104-8 6/2660 0 16,8 1176 PINE ROLLS* (NO) Näsman Åsa 0
U 161104-6 3/2140 0 28,3 538 ROTE JON Westman Göran 0
U 161104-5 12/2140 0 16,4a 72 OLEANDER FACE Dunder Robert 0
U 161104-1 12/2160 0 it 891 LARS ERIK EME Karlsson Magnus 0
U 161021-12 9/2140 6 17,2a 47 AMIGO BRICK Dunder Robert 2 000
U 161021-9 4/2140 0 15,5 1092 T.WALL'S ELAINE Sjöström Monica 0
U 161021-7 4/2140 5 16,8 590 GLOBAL NUMEROUS Lindström Leif 3 800
U 161021-6 6/2160 8 17,5 176 HABANA VIEJA Dunder Robert 5 500
U 161021-4 2/1640 2 27,3 237 GULI GRY Jonsson Rolf G 17 500
U 161021-2 11/2140 0 17,4a 117 QUAKERMAN Dunder Robert 0
U 161021-13 k 2/2140 26,8g gdk MYCRAZYDREAM Dunder Robert 0
Sk 161016-11 6/2160 2 16,2 40 GLOBAL NUMEROUS Lindström Leif 2 500
Sk 161016-7 1/2140 7 20,1g 40 PASTORE Johansson Magnus L 2 000
Sk 161016-3 5/2140 0 16,0a 157 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 0
Sk 161016-1 7/2140 7 15,7 231 RASMUS SISU Jonsson Knut 2 000
U 161014-9 5/2140 0 uag 44 HABANA VIEJA Dunder Robert 0
U 161014-8 2/2180 4 27,0 97 GULI GRY Jonsson Rolf G 4 700
U 161014-6 8/2140 5 14,0a 231 SPECIAL MAESTRO* (FI) Haapakangas Mika 3 100
U 161014-5 10/2140 5 16,2a 147 T.WALL'S ELAINE Sjöström Monica 3 100
U 161014-1 3/2160 7 19,4 47 CHILI CROWE Jonsson Rolf G 2 100
U 161014-15 p 4/2140 29,6 1p MAKE MY DAY Dunder Robert 0
Sk 161008-8 r 2/3160 0 16,1 704 JANNE SISU Edlund Jonas 0
Sk 161008-7 r 6/1640 5 23,4a 723 ROTE JON Westman Göran 12 000
Sk 161008-6 r 8/2660 0 16,7 192 COCONUT AM Dunder Robert 0
U 161001-10 2/2160 d vändg 31 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 0
U 161001-7 1/2640 d ug 140 XANTE BISHOP Bodin Maria 0
U 161001-6 7/2160 0 ug 453 ÖVERN AASA (NO) Sjöström Monica 0
U 161001-5 3/2140 1 17,7 23 CASTANYA AM Hansson Per 30 000
U 161001-2 5/2140 7 21,5g 241 RAELETTE Larsson Jan R 2 100
U 161001-13 p 4/2140 29,0 1p OUR SOLEADO Dunder Robert 0
S 160925-5 r 6/2140 4 14,0 391 COCONUT AM Dunder Robert 26 500
S 160924-5 5/2140 0 15,7a 142 HABANA VIEJA Dunder Robert 0
Sk 160920-9 2/2140 6 17,0 438 MAGIC WISH* (CA) Haapakangas Mika 2 200
Sk 160920-5 1/2660 2 17,3 18 QUAKERMAN Dunder Robert 2 500
Sk 160920-4 6/2140 6 16,3 63 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 2 000
Bo 160915-11 2/2160 2 16,4 29 QUAKERMAN Dunder Robert 2 500
Bo 160915-10 3/2640 7 18,1a 180 BOURBON U.N.G. Johansson Annbritt 2 100
Bo 160915-4 5/2140 4 16,1a 322 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 4 700
Bo 160915-3 2/2140 1 13,1a 27 PATRICIA BISHOP Bodin Maria 25 000
Bo 160915-2 5/2140 0 18,7g 82 NUESTRO AMOR Bodin Maria 0
Bo 160908-10 2/1640 7 14,7 255 SPECIAL REVOLUTION* (FI) Haapakangas Mika 5 000
Bo 160908-9 14/2140 0 14,5a 569 MICK JÄGERS Jakobsson Pia 0
Bo 160908-6 12/2640 0 17,7ag 309 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 0
Bo 160908-2 2/2160 4 17,3 55 HABANA VIEJA Dunder Robert 12 500
U 160902-11 10/2140 0 16,8a 290 AMIGO BRICK Dunder Robert 0
U 160902-10 6/2140 0 31,7g 324 MITT HJÄRTAS FILIP Lindström Tino 0
U 160902-7 14/2140 2 15,7a 47 OLEANDER FACE Dunder Robert 15 000
U 160902-6 6/2140 4 14,4a 213 COCONUT AM Dunder Robert 11 000
U 160902-3 2/2660 d ug 228 GULI GRY Jonsson Rolf G 0
U 160902-2 7/2160 1 17,2 61 CASTANYA AM Hansson Per 20 000
U 160902-1 1/2160 3 17,2 54 CALLING MY NAME Johansson Stefan 2 300
Sk 160901-7 3/2140 3 15,4a 335 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 5 700
Sk 160901-1 5/1660 0 ug 247 LILL TORD Johansson Stefan 0
Sk 160825-10 7/2640 2 30,3 17 FAKS KEVIN Johansson Stefan 7 500
Sk 160825-9 4/2140 2 15,1a 30 COCONUT AM Dunder Robert 50 000
Sk 160825-8 8/2140 0 16,4ag 155 HÖWINGS STAR Hultqvist Ingemar 0
Sk 160825-7 3/1640 0 17,3 80 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 0
Sk 160825-6 1/2140 7 15,2a 488 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 2 000
Sk 160825-5 2/2160 2 26,6 383 GULI GRY Jonsson Rolf G 15 000
D 160821-7 1/2660 4 16,9 105 QUAKERMAN Lundström Thomas 4 200
D 160821-1 7/2140 1 16,9 31 HABANA VIEJA Dunder Robert 15 000
U 160819-14 p 3/2160 01,9g 1p OSTNÄS PRINSEN Jonsson Rolf G 0
Sk 160818-10 1/2160 1 17,3 23 AMIGO BRICK Dunder Robert 5 000
Sk 160818-7 3/2140 0 32,5g 36 MJÖLNER KARI (NO) Westman Göran 0
Sk 160818-6 4/1640 0 20,7g 94 SPECIAL TOPCLASS* (FI) Haapakangas Mika 0
Sk 160818-3 1/2640 0 16,8a 428 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 0
Sk 160818-1 3/2160 7 16,0g 259 ALL BEHIND MATCH* (FI) Haapakangas Mika 2 000
D 160807-2 1/2140 0 17,7 231 AMIGO BRICK Dunder Robert 0
U 160805-12 1/2160 4 17,4 138 DANIEL NEWPORT* (NL) Haapakangas Mika 2 200
U 160805-11 7/2140 1 32,1 132 MJÖLNER KARI (NO) Westman Göran 20 000
U 160805-10 6/2140 6 17,9 96 CASTANYA AM Hansson Per 2 100
U 160805-9 2/2140 4 15,4a 724 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 5 700
U 160805-7 1/2140 0 14,9a 343 SPECIAL FIREBIRD* (FI) Haapakangas Mika 0
U 160805-6 4/2140 7 27,5 377 GULI GRY Jonsson Rolf G 5 000
U 160805-5 4/1640 1 15,9a 551 ALL BEHIND MATCH* (FI) Haapakangas Mika 20 000
U 160805-4 2/2160 2 15,3 78 COCONUT AM Dunder Robert 25 000
U 160805-3 9/2140 3 18,8 95 HABANA VIEJA Dunder Robert 17 500
U 160805-14 p 1/2160 32,4g 1p KADWAY TANKS Dunder Robert 0
Bs 160730-9 r 1/2140 0 16,8a 284 OLEANDER FACE Dunder Robert 0
U 160729-15 p 1/2160 31,2 1p STARO LIMOUSINE Dunder Robert 0
U 160729-13 k 1/2140 20,1 gdk PASTORE Johansson Magnus L 0
Ös 160727-11 9/2140 4 18,5 64 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 4 000
Ös 160727-10 r 3/2140 4 14,4a 189 COCONUT AM Dunder Robert 13 500
160722-10 5/2168 6 17,7 160 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 2 000
160722-8 2/2168 d ug 160 SPECIAL DIRECTOR* (FI) Haapakangas Mika 0
160722-6 3/2650 8 19,7 97 MASTER SHARK* (FI) Haapakangas Mika 2 300
160722-5 4/1666 2 15,4 426 T.WALL'S ELAINE Sjöström Monica 12 500
Bo 160718-10 7/2640 4 18,3a 136 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 4 000
Bo 160718-1 2/2640 d vänd 41 GULI TARA Jonsson Rolf G 0
Sk 160714-5 10/2140 6 16,6a 319 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 2 000
Sk 160714-3 1/1640 1 24,6 107 ROTE JON Westman Göran 20 000
Ly 160708-6 2/2140 7 16,4a 251 CASH LIFE Svegårdh David 3 000
Ly 160708-5 2/2160 d ug 295 GULI GRY Jonsson Rolf G 0
Ly 160708-4 3/1640 0 14,3a 426 BRISCO BOKO (NL) Ågren Micael 0
Ly 160708-3 13/2640 0 17,5a 333 T.REX LADAY Johansson Stefan 0
Ly 160708-1 4/2140 0 17,6a 41 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 0
Ly 160705-9 6/2160 2 14,9 184 SPECIAL FIREBIRD* (FI) Haapakangas Mika 15 000
Ly 160705-7 8/2140 4 17,0 129 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 2 500
Ly 160705-5 2/1640 4 14,5 118 SPECIAL FIREBIRD* (FI) Haapakangas Mika 2 800
Ly 160705-4 2/1640 d 9g 141 LAS VEGAS* (FI) Haapakangas Mika 0
Ly 160705-3 3/2200 5 34,3g 318 MJÖLNER KARI (NO) Westman Göran 2 100
Ly 160701-9 4/1640 d 7g 156 BEAR YANKEE* Dunder Robert 0
Ly 160701-8 3/1640 4 28,0 246 SPANG CELIN (NO) Näslund Agneta K 2 800
Ly 160701-7 9/2140 2 19,2 79 COUP DE VENT Vestman Karl Gunnar 5 000
Ly 160701-6 4/1640 d ug 119 AJSHA AMERICA Laestander Gabriella 0
Ly 160701-2 9/1640 4 19,0 138 SPECIAL TOPHEART* (FI) Haapakangas Mika 2 500
D 160623-11 2/2160 4 16,6 49 BEAR YANKEE* Dunder Robert 2 200
D 160623-10 4/2660 0 30,2g 830 ÅSTAS ELIN (NO) Fjällström Anne-Mari 0
D 160623-9 5/3140 7 20,2 729 GLORIUS TOOMA Granados-Wiborgh Helena 2 000
D 160623-7 2/1640 3 12,9a 35 MAGNIFIK BRODDE Dunder Robert 8 500
B 160620-1 3/2140 0 15,4a 150 EVA I.H. Dunder Robert 0
Bo 160618-10 r 7/2140 0 18,1g 255 CITADELLE Berglund Lage 0
Bo 160618-7 r 10/1640 3 12,3a 311 HÖWINGS STAR Dunder Robert 27 500
Bo 160617-8 4/2140 7 19,3ag 43 XANTE BISHOP Bodin Maria 3 000
Bo 160617-7 3/2140 5 18,1 321 RELAY RUNNER Henriksson Niclas 2 500
Bo 160617-3 7/2160 0 38,2 21 GULI TARA Dunder Robert 0
Bo 160617-1 4/2140 d 10ag 27 REEBOK Bodin Maria 0
160614-5 6/2168 6 17,7 142 SCUTTLEBUT Dunder Robert 3 000
U 160603-9 4/2140 5 16,0a 237 YPSILON HORNLINE Rehnmark Sören 2 500
U 160603-8 11/2140 3 29,3a 364 ÅSE Norrby Roger 5 700
U 160603-6 3/2140 d uag 165 SCUTTLEBUT Dunder Robert 0
U 160603-4 4/2160 d ug 72 TWIN CAM Norgren Margaretha 0
U 160603-1 3/2160 1 34,0 14 GULI TARA Dunder Robert 20 000
B 160602-11 4/2660 0 18,5g 47 AMIGO BRICK Dunder Robert 0
B 160602-4 2/2140 1 14,8 284 CITADELLE Berglund Lage 30 000
Bo 160601-9 r 3/2140 2 13,1a 34 OLEANDER FACE Dunder Robert 50 000
Bo 160601-8 6/2160 0 16,4 570 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 0
Bo 160601-6 7/2640 0 17,9 1354 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 0
Bo 160601-5 10/1640 5 12,1a 82 MAGNIFIK BRODDE Dunder Robert 5 700
Bo 160601-1 6/2140 2 15,5a 26 COCONUT AM Dunder Robert 12 500
S 160529-2 8/1609 2 11,9a 269 HÖWINGS STAR Dunder Robert 37 500
U 160524-10 5/1660 2 25,8 309 GULI GRY Jonsson Rolf G 10 000
U 160524-9 13/2140 2 15,3a 29 OLEANDER FACE Dunder Robert 15 000
U 160524-6 9/2140 1 15,3a 50 EVA I.H. Dunder Robert 50 000
U 160524-5 14/2640 3 17,1a 440 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 5 700
U 160524-3 2/2160 4 17,0 111 BENTLEY U.N.G. Dunder Robert 4 000
U 160524-13 k 5/2160 42,4 gdk ROTE LIN Westman Göran 0
Sk 160514-10 9/2140 3 16,5a 183 SCUTTLEBUT Dunder Robert 4 400
Sk 160514-9 2/2140 d ug 210 MJÖLNER KARI (NO) Westman Göran 0
Sk 160514-7 5/2640 6 28,9 518 SOLBERG JERKELD (NO) Utter Emma 2 100
Sk 160514-6 9/2140 3 14,5a 38 MAGNIFIK BRODDE Dunder Robert 5 700
Sk 160514-4 2/2160 1 17,0 14 COCONUT AM Dunder Robert 20 000
Sk 160514-2 12/1640 6 15,9a 68 BEAR YANKEE* Dunder Robert 2 000
Sk 160514-1 6/1640 1 33,3 39 GULI TARA Dunder Robert 15 000
Bo 160512-11 5/2160 0 18,3g 122 LUXURY DREAM Simonsson Frida 0
Bo 160512-10 13/2140 8 16,1a 222 ANASAZI KEMP* (FI) Dunder Robert 2 100
Bo 160512-9 8/2640 2 15,6a 46 OLEANDER FACE Dunder Robert 15 000
Bo 160512-8 5/2140 4 15,8a 700 EL SUECO Wiik Kristina 5 700
Bo 160512-5 5/2160 5 17,1 72 COMEWITHAFLASH Dunder Robert 8 000
Bo 160512-4 4/1640 0 16,3ag 19 HÖWINGS STAR Dunder Robert 0