Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Uhrberg Thomas



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1961 Jägersro A-tränare: träna, köra (A1) Grön, vitt axelparti, vinkel&ärmr; vit www.thomasuhrberg.se
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 466 44 45 59 9 % 6 012 683
2016 687 68 94 85 10 % 8 205 328
2015 718 58 74 70 8 % 6 080 725
2014 706 64 61 85 9 % 6 827 836
2013 741 71 74 76 10 % 7 143 858

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Kr 170922-2 8/1640 8 18,1ag 482 EUROPA SISU Axelsson Stefan 5 500
Å 170914-11 2/2180 2 16,6 68 RIDGEHEAD LAURETTE Uhrberg Thomas 6 000
Å 170914-10 6/2140 2 15,9a 22 VANYAR PIL Nilsson Lars I 12 500
Å 170914-9 5/1640 5 12,6a 41 PAJAS FACE Nilsson Lars I 4 500
Å 170914-8 2/2640 2 14,2 26 ELDRICK BOKO Burman Helena 17 500
Å 170914-7 11/2140 6 16,0a 93 SIR Q.C. Göransson Carl-Otto 2 300
Å 170914-3 4/2140 2 15,8 151 BIG FARMER Uhrberg Thomas 25 000
Å 170914-1 2/2140 0 20,9g 681 MILLIANDO Eriksson Stefan 0
J 170913-9 2/2140 0 15,6a 253 TOP DE LUXE Karlsson Ola 0
J 170913-6 10/2660 0 17,1 357 VÄSTERBOVIVANN Palm Ronny 0
J 170913-5 3/2140 6 18,1a 607 OLIVIA NAPP Larsson Yngve 3 500
J 170913-1 7/1640 7 24,5g 196 CHUCK CAMTO Lindgren Marcus 2 700
Hd 170911-8 9/2160 d m8g 291 CREAM BALLOON Skäryd Malin 0
Hd 170911-7 3/2680 3 15,5 99 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 7 500
Hd 170911-6 7/1640 7 13,5a 354 MISS PIXEL Jönsson Marcus 2 100
Hd 170911-5 6/2140 1 14,2 67 AKERMANN* (NO) Juul Michael 20 000
Hd 170911-4 14/2140 0 16,6a 46 STONEFACE Uhrberg Thomas 0
Hd 170911-3 2/2140 0 17,5a 115 LINNSAN T.J. Smith Nina 0
J 170903-8 r 10/2140 0 16,0a 749 FLICKA KLOSTER Uhrberg Thomas 0
J 170903-7 r 1/2140 2 11,8a 95 MULLIGAN Uhrberg Thomas 1 000 000
J 170903-6 r 12/2140 0 14,1a 189 SCORPION KISS Nilsson Lars I 0
J 170903-5 r 9/2140 3 12,4a 60 RAPIDE DU POMMEAU Uhrberg Thomas 25 000
J 170903-2 4/2140 1 15,7 38 ONRUSH FACE Rånlund Mats 50 000
J 170902-12 12/2140 0 15,8a 757 PICICO BLESSED (IT) Ekelund Jörgen 0
J 170902-10 r 1/2140 2 11,5a 109 SPEEDY FOXY VICANE Källgren David 62 500
J 170902-9 r 9/1640 6 12,9ag 114 YOUNGBLOOD PELLINI Uhrberg Thomas 4 500
J 170902-8 1/2640 d 10g 442 RIDGEHEAD LAURETTE Uhrberg Thomas 0
J 170902-6 r 3/2140 0 17,3g 58 SEETHESTAR Nilsson Lars I 0
J 170902-5 r 2/2140 4 14,4 156 GLOBAL TAKEOVER Nilsson Lars I 13 500
J 170902-4 2/2140 6 it 168 COBBYS OLIFANT Uhrberg Thomas 5 500
J 170901-9 3/1640 1 13,5a 41 VANYAR PIL Nilsson Lars I 20 000
J 170901-8 7/2140 d 9ag 254 VALSA MATILDA Norrby Ulf 0
J 170901-6 1/2140 7 18,0 275 CONRADS ALEXANDRA Uhrberg Thomas 3 000
J 170901-3 7/2140 0 16,4a 978 ENGE NITRO Palm Ronny 0
J 170901-2 2/2640 d uag 97 MUCHO FLAX Vikström Ulrika 0
J 170901-1 6/1640 3 11,8a 72 PAJAS FACE Nilsson Lars I 9 500
Hd 170828-9 1/2140 1 14,3a 101 MITOS GOLD Strandqvist Tommy 35 000
Hd 170828-8 10/1640 0 12,6a 644 BROADWAY SURPRISE Almkvist Rolf 0
Hd 170828-4 6/2140 2 13,5a 51 VÄSTERBO EXACT Persson Roger 25 000
Hd 170828-1 5/2140 3 16,2 96 BIG FARMER Uhrberg Thomas 7 500
Ch 170827-5 2970 1 16,0 152 TOP DE LUXE Karlsson Ola 78 828
Ch 170827-2 2000 5 14,6a 157 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 11 167
Ch 170826-4 2000 4 14,0a 38 DONNA DONNA Juul Morten 3 941
Å 170824-10 r 12/2640 2 14,0a 108 ZOKO LANE Persson Roger 50 000
Å 170824-9 r 9/3140 5 15,7a 272 SANTIAGO KYU (IT) Ceka Edvin 8 500
Å 170824-8 r 10/2140 0 14,3a 846 MAJETT Okänd Tränare 0
Å 170824-7 r 4/2140 d ug 363 WATCH ME BOY* (DK) Holm Hans Christian 0
Å 170824-5 r 3/3140 0 16,1 267 RUBACUORI ALCA (IT) Ceka Edvin 0
Å 170824-4 6/2140 d kubuag 670 ALICIA BORE Borekull Ulf 0
J 170823-7 r 8/2640 0 14,3ag 767 YOUNGBLOOD PELLINI Uhrberg Thomas 0
J 170823-3 8/2140 1 13,3a 98 MULLIGAN Uhrberg Thomas 100 000
J 170823-1 2/2140 1 14,2a 24 M.T.IN CASH Holm Ulf 30 000
Å 170817-6 3/2140 6 15,2a 112 RIDGEHEAD LAURETTE Uhrberg Thomas 3 000
Å 170817-5 4/1640 d 10ag 35 THAIGER EXCLUSIVE Madsen Thomas 0
Å 170817-4 4/2140 0 16,7a 679 CONRADS ALEXANDRA Uhrberg Thomas 0
Å 170817-2 9/2140 2 17,0 21 COBBYS OLIFANT Uhrberg Thomas 12 500
Å 170817-1 12/2140 0 18,0 565 FLOALTS CLOUSEAU Nilsson Bengt A 0
J 170815-9 12/2140 3 14,4a 397 DONNA DONNA Juul Morten 9 500
J 170815-8 6/2140 3 14,2a 470 CAPONE (NL) Göransson Carl-Otto 8 000
J 170815-7 5/2140 6 19,0g 235 EUROPA SISU Axelsson Stefan 5 500
J 170815-3 3/2140 0 19,0 280 EUPHORIA SILVÅKRA Andersson Hans 0
J 170815-1 5/1640 2 18,3 120 CHUCK CAMTO Göransson Carl-Otto 15 000
Å 170812-10 r 4/3140 4 14,6a 99 RAPIDE DU POMMEAU Uhrberg Thomas 50 000
Å 170811-11 11/2140 5 15,3a 296 BLACK SNAPPER Järpedal Lars 3 800
Å 170811-9 8/2140 0 16,4a 1394 MÅLARESVEN Bratell Lars 0
Å 170811-8 2/2160 3 15,5 62 CALLIPYGIAN Karlstedt Tommy 17 500
Å 170811-3 5/1640 1 12,9a 99 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 30 000
Å 170811-2 14/2140 0 17,4a 949 PAY THE WINNER Carlsson Inge 0
J 170808-10 5/2140 6 14,6a 160 SIROCCO MAXIM Palm Ronny 2 300
J 170808-7 6/2140 4 15,2 348 FABULOUS IXI Bianchi Riccardo 5 000
J 170808-4 6/2640 6 18,2ag 633 EGO MEARAS Göransson Carl-Otto 2 100
J 170808-2 6/2140 5 17,2ag 165 VALSA MATILDA Norrby Ulf 3 200
Hd 170807-8 1/2140 d 7ag 226 CREAM BALLOON Skäryd Malin 0
Hd 170807-7 2/2140 6 15,6a 74 THE REAL STAR Dahlén Magnus 5 500
Hd 170807-6 1/2140 3 13,6a 193 DUGUR Bergh Robert 9 500
Hd 170807-5 2/2140 1 14,7 34 ONRUSH FACE Rånlund Mats 30 000
Hd 170807-4 8/2640 d 6ag 49 TWINS ZAACK Dyhrberg Svend 0
Å 170803-5 5/2140 d ug 854 T.P.BORN IN MAY Linderoth Mikael Å 0
Å 170803-3 2/2140 6 16,8ag 382 AL'S MINTOO Ericsson Svante 3 500
Å 170803-2 3/2140 6 18,6a 124 EUPHORIA SILVÅKRA Andersson Hans 2 300
Å 170803-1 4/2140 1 14,9a 59 M.T.IN CASH Holm Ulf 12 000
S 170802-10 r 1/2140 5 14,0a 42 YOUNGBLOOD PELLINI Uhrberg Thomas 8 500
J 170801-8 9/1640 5 13,2a 44 MITOS GOLD Strandqvist Tommy 3 000
J 170801-7 5/2140 5 18,1 405 CONRADS ALEXANDRA Uhrberg Thomas 8 000
J 170801-6 6/1640 d uag 21 MEDIUM Palm Ronny 0
J 170801-1 1/2140 3 16,5g 44 BIG FARMER Uhrberg Thomas 7 500
Hd 170728-10 6/2160 5 14,3 61 WONDERBOY* (DK) Juul Steen 5 500
Hd 170728-9 7/2140 6 19,2ag 43 PEAKADILLY* Juul Steen 5 500
Hd 170728-8 12/2640 5 16,1a 64 SHANNON BOXX Fajersson Catrin 3 200
Hd 170728-6 7/2140 4 14,3a 44 WONDERBOY* (DK) Juul Steen 5 300
Hd 170728-5 4/2140 4 15,1a 139 STARO JELLYBEAN Palm Ronny 5 300
Hd 170728-4 7/2140 6 16,0a 148 PAY THE WINNER Carlsson Inge 3 000
Hd 170728-3 2/2140 2 15,6a 32 BABE LOVE* (DK) Sörensen Frank 7 500
Hd 170728-51 p 1/2180 31,5 1p GARRY S.T. Bodevind Johanna 0
Å 170727-12 1/2140 3 17,3 21 COBBYS OLIFANT Uhrberg Thomas 8 000
Å 170727-10 7/1640 5 15,2a 163 JULIANA BORE Borekull Ulf 3 200
Å 170727-9 9/2140 8 20,2g 386 LADY HAYTHROW Johansson Johnny 5 500
Å 170727-8 10/2140 0 23,3g 379 MILLIANDO Eriksson Stefan 0
Å 170727-7 10/3140 4 16,0a 309 AMPHIBIAN MADNESS Karlstedt Tommy 7 500
Å 170727-5 12/2140 6 15,7a 182 COCKY* (DK) Kolberg Sören 3 500
Å 170727-4 2/1640 0 13,4a 48 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 0
J 170725-11 r 4/3160 1 13,9 603 RAPIDE DU POMMEAU Uhrberg Thomas 250 000
J 170725-9 r 10/2140 6 13,4a 569 FORDALUVACHOCOLATE (US) Nilsson Lars I 5 000
J 170725-8 r 6/1609 d 9ag 416 SINISTER FACE Nilsson Lars I 0
J 170725-6 r 2/1609 2 11,5a 474 SPEEDY FOXY VICANE Källgren David 100 000
J 170725-2 1/1609 0 12,8a 320 RUBACUORI ALCA (IT) Ceka Edvin 0
Ax 170723-10 r 7/2640 4 13,1a 498 MULLIGAN Uhrberg Thomas 288 000
Ax 170723-9 r 8/3160 7 15,9 385 CONRADS DEFINITIF Uhrberg Thomas 3 500
Ax 170723-7 r 3/2140 d 14ag 34 QUIZ TÖLL Uhrberg Thomas 0
Ax 170722-13 1/2140 3 14,8a 662 THE REAL STAR Dahlén Magnus 12 500
Ax 170722-11 r 9/2140 d 11ag 58 VÄSTERBO EXACT Persson Roger 0
Ax 170722-9 r 3/2140 0 15,0a 62 SCORPION KISS Nilsson Lars I 0
Ax 170722-8 r 6/2660 0 17,0g 38 GOING TO PRESS Dahlén Magnus 0
Ax 170722-4 5/2140 0 19,9g 1216 ELLIPSIS AM Stenströmer Ulf 0
Ax 170722-2 3/2140 d 11ag 97 SIR Q.C. Göransson Carl-Otto 0
Ax 170721-12 6/2140 d 7ag 69 BVLGARI PEAK* (DK) Juul Steen 0
J 170718-9 5/2160 d 11g 142 STARO JELLYBEAN Palm Ronny 0
J 170718-7 3/2140 2 13,4a 39 VOLONTARY SIMPLCTY (US) Jönsson Marcus 12 500
J 170718-1 3/2140 4 17,5 108 BIG FARMER Uhrberg Thomas 5 300
Hd 170717-10 4/2140 1 16,5 22 BABE LOVE* (DK) Sörensen Frank 15 000
Hd 170717-6 6/1640 3 12,9a 53 TWIN'S ZINDY Dyhrberg Svend 10 800
Hd 170717-4 6/2640 0 15,9a 541 MELWIN L.A. Svensson Sten-Åke 0
År 170715-6 r 6/2640 6 14,0ag 65 YOUNGBLOOD PELLINI Uhrberg Thomas 5 500
Ax 170714-8 3/2640 2 15,4a 54 MULLIGAN Uhrberg Thomas 25 000
Ax 170714-6 5/2640 d uag 568 JULIA PELLINI Dahlén Magnus 0
J 170711-11 4/2140 d 9g 423 PINEY TROTTER Roser Ronny 0
J 170711-6 10/2140 6 13,1a 201 CONRADS DEFINITIF Uhrberg Thomas 5 000
J 170711-4 6/1640 0 13,4a 511 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 0
J 170711-3 4/1609 6 14,0ag 327 COM MILTON Nilsson Lars I 5 000
J 170711-2 2/2140 2 14,8a 52 SCORPION'S DREAM Nilsson Lars I 15 000
J 170711-1 7/2140 d 9ag 159 GUBBEN NOAK Uhrberg Thomas 0
J 170711-15 k 2/2140 19,1 gdk FLOALTS CLOUSEAU Nilsson Bengt A 0
Ti 170709-9 10/1609 0 15,1a 206 PUKETORP TINALINA Petäjäjärvi Jouni 0
Ti 170709-7 4/1609 6 11,8a 89 VOLONTARY SIMPLCTY (US) Jönsson Marcus 2 100
Ti 170709-5 3/1609 2 13,8a 22 GOLDEN INDRA Christiansen Henrik B 10 000
Ti 170709-4 14/1609 0 20,1ag 77 MAGNIFIK COKTAIL Untersteiner Peter 0
Ti 170709-3 12/1609 3 12,5a 33 QUATTRO TÖLL Uhrberg Thomas 7 500
Ti 170709-2 2/1609 4 15,0a 230 BEAR ANEMONE Uhrberg Thomas 3 500
Hd 170708-13 2/2140 8 19,8g 343 LADY HAYTHROW Johansson Johnny 5 500
Hd 170708-12 3/2140 4 15,2a 223 COBBYS OLIFANT Uhrberg Thomas 8 000
Hd 170708-4 9/1640 2 11,0a 151 PATRICIA HASTRUP* (DK) Brenne Jens Kristian 50 000
Hd 170708-3 3/2660 3 14,5 221 GOING TO PRESS Dahlén Magnus 25 000
Hd 170706-14 10/2140 6 15,0a 422 FLICKA KLOSTER Uhrberg Thomas 4 000
Hd 170706-5 5/2140 0 13,3a 142 SPEEDY FOXY VICANE Källgren David 0
Å 170629-9 6/1640 5 12,4a 103 RUBACUORI ALCA (IT) Ceka Edvin 3 800
Å 170629-8 7/2140 6 14,7a 149 ULTIMATE WINE (DK) Untersteiner Peter 3 200
Å 170629-6 1/3160 1 16,6 143 GOING TO PRESS Dahlén Magnus 40 000
Å 170629-5 7/2140 0 19,1a 652 FAITH HORNLINE Damberg Teddy 0
J 170627-8 1/2140 5 14,8a 439 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 3 000
J 170627-6 3/2140 6 17,6 222 CONRADS ALEXANDRA Uhrberg Thomas 3 000
J 170627-2 7/2140 5 18,0 808 LEON COURE Holmberg-Jonsson Hanna 3 000
J 170627-1 5/2140 d 6g 270 GUBBEN NOAK Uhrberg Thomas 0
J 170627-13 k 1/2140 19,9 gdk WALK OUT Nilsson Lars I 0
Kr 170625-10 r 6/1640 5 11,0a 143 HARRY HAYTHROW Johansson Johnny 12 000
Kr 170625-9 r 5/2140 6 13,5a 74 MULLIGAN Uhrberg Thomas 5 500
Kr 170625-7 r 7/3140 2 16,2 138 CONRADS DEFINITIF Uhrberg Thomas 50 000
Kr 170625-6 r 2/2140 3 14,6 77 CASHBACK PELLINI Nilsson Lars I 25 000
Kr 170625-3 2/2660 0 15,8 423 ATOMIC RAIN* Uhrberg Thomas 0
E 170621-10 5/2140 0 14,9ag 30 QUIZ TÖLL Uhrberg Thomas 0
E 170621-3 r 1/1640 d uag 408 NYGÅRDS DIAMANT Jensen John Ö 0
J 170620-9 5/2140 0 14,7a 46 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 0
J 170620-8 2/3140 0 15,9 242 SHIM'S LEGACY Uhrberg Thomas 0
J 170620-7 4/1640 3 12,6a 561 G.R.TORPIV Norrby Ulf 8 000
J 170620-6 2/2140 1 14,4a 111 SPEEDY FOXY VICANE Källgren David 30 000
J 170620-3 4/2140 6 15,0ag 43 CALLIPYGIAN Karlstedt Tommy 5 500
J 170620-1 6/2140 2 15,6a 201 CREATED FACE (DK) Kolgjini Lutfi 12 500
J 170620-14 p 1/2180 32,4 1p ANOTHER MILES Näslund Torbjörn 0
Ti 170617-9 3/1609 2 13,2a 20 LEE SÅNNA Hellstedt Jan 7 500
Ti 170617-8 3/1609 5 13,1a 76 FLICKA KLOSTER Uhrberg Thomas 3 000
Ti 170617-7 1/1609 3 11,4a 55 TEETIME Uhrberg Thomas 7 500
Ti 170617-6 1/1609 0 14,8a 183 PITCH PERFECT Karlsson Ola 0
Ti 170617-5 8/1609 0 12,8ag 389 NEJLIKA DAG Oscarsson Lars-Göran 0
Ti 170617-3 6/1609 4 13,3a 122 TOP DE LUXE Karlsson Ola 5 000
Ti 170617-2 5/1609 6 15,6a 487 LEON COURE Holmberg-Jonsson Hanna 2 000
Vg 170614-10 r 5/2140 2 13,5a 80 VÄSTERBO EXACT Persson Roger 55 000
Vg 170614-9 6/3640 0 u 1246 JANITA LOVES YOU Johansson Lars-Göran 0
Vg 170614-8 2/2140 6 15,3a 35 RANI FACE Göransson Carl-Otto 5 500
Vg 170614-5 2/2140 d ug 248 SCORPION KISS Nilsson Lars I 0
Vg 170614-3 2/2160 5 13,8 321 MITOS GOLD Strandqvist Tommy 5 700
Vg 170614-1 2/2160 5 17,4 736 SALT SEA WATER Andersson Hans 3 200
J 170613-9 2/2140 3 15,2a 33 ROMANTIC FACE Nilsson Lars I 10 000
J 170613-8 9/1640 d 11ag 221 ATTACK PHOTO* (DK) Jensen Kaj 0
J 170613-6 1/1640 0 17,9ag 91 FICKLE MORNING Beyer Hajo 0
J 170613-5 5/2140 3 13,9a 148 VICTOR RUSH* (DK) Jensen Kaj 7 500
J 170613-3 8/2140 8 17,7 331 CELINN PALEMA Hellstedt Jan 5 500
J 170613-1 5/2140 d 8g 81 SERENGETI Nilsson Lars I 0
J 170613-14 p 1/2180 31,3 1p LIVI NAUGHTY Östergaard Kristen 0
Hd 170612-10 10/2140 5 15,8a 124 STONEFACE Uhrberg Thomas 2 100
Hd 170612-9 1/2140 5 17,0 450 VIGLI Strandqvist Tommy 4 500
Hd 170612-8 4/2640 0 15,9a 63 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 0
Hd 170612-7 6/2140 6 15,8a 419 STARO JELLYBEAN Palm Ronny 2 100
Hd 170612-5 3/1640 3 12,3a 25 WONDERBOY* (DK) Juul Steen 7 500
Hd 170612-4 2/2140 4 15,9ag 16 BLADE RUNNER* (DK) Juul Steen 3 500
Hd 170612-1 10/2140 5 19,1 155 ECLAIR MEARAS Uhrberg Thomas 8 000
Å 170608-9 3/2140 2 13,4ag 291 LILL HUGO Dyhrberg Svend 15 000
Å 170608-8 2/1640 5 13,8a 230 SIR Q.C. Göransson Carl-Otto 3 200
Å 170608-7 4/2640 5 15,8a 24 TORNATORE GRIF (IT) Ceka Edvin 3 200
Å 170608-6 12/2140 3 15,0a 91 MY SWEET DEVIL Larsson Malin H 10 000
Å 170608-3 2/2640 d 4g 112 SHIM'S LEGACY Uhrberg Thomas 0
Å 170608-2 2/2140 d ug 28 BEAUTIFUL KISS* (DK) Madsen Gitte 0
S 170607-6 6/2140 6 13,7a 52 MULLIGAN Uhrberg Thomas 15 000
S 170607-4 10/2140 d 9ag 415 ELLE MEARAS Göransson Carl-Otto 0
Mp 170603-12 2/2160 4 16,7 68 FLICKA KLOSTER Uhrberg Thomas 5 700
Mp 170603-8 r 9/2140 0 14,2a 102 CONRADS DEFINITIF Uhrberg Thomas 0
Mp 170603-7 r 1/2660 5 15,6 326 ATOMIC RAIN* Uhrberg Thomas 8 500
Mp 170603-6 r 9/2140 2 13,5a 88 YOUNGBLOOD PELLINI Uhrberg Thomas 50 000
Hd 170602-10 6/2140 3 15,2a 62 DOLLARGIRL SISU Göransson Carl-Otto 5 000
Hd 170602-9 8/2140 3 17,2 626 CONRADS ALEXANDRA Uhrberg Thomas 17 500
Hd 170602-8 10/2140 d 12g 172 FABULOUS IXI Bianchi Riccardo 0
Hd 170602-5 9/1640 d 8ag 71 YOUNG FARMER Uhrberg Thomas 0
Hd 170602-1 4/2140 6 14,3a 66 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 2 300
J 170530-9 9/1640 6 14,0a 111 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 2 100
J 170530-7 2/2140 4 14,1a 143 COM MILTON Nilsson Lars I 7 500
J 170530-6 9/1640 3 12,1a 30 RUBACUORI ALCA (IT) Ceka Edvin 7 500
J 170530-4 6/2160 6 16,7g 37 DELANTERO Näslund Torbjörn 3 000
J 170530-1 2/2140 5 18,2 75 ECLAIR MEARAS Uhrberg Thomas 3 200
J 170530-14 k 5/2140 19,1 gdk COBBYS OLIFANT Uhrberg Thomas 0
S 170528-6 1/1640 0 12,0a 327 ELLE MEARAS Göransson Carl-Otto 0
S 170527-6 r 9/2140 3 12,0a 88 QUIZ TÖLL Uhrberg Thomas 50 000
J 170525-11 1/2140 3 13,1a 98 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 10 800
J 170525-9 3/2140 d 8ag 446 ELOGE BRODDA Rånlund Mats 0
J 170525-7 4/2140 2 13,6a 59 SMALL TALK Norberg Sören 12 500
J 170525-6 2/2140 3 12,8a 471 ROLF LYNGHÖJ* (DK) Juul Steen 10 800
J 170525-4 5/1640 3 14,0a 50 UNCLE DI POGGIO (IT) Ceka Edvin 7 500
Hd 170522-9 6/2140 1 16,1 51 FABULOUS IXI Bianchi Riccardo 30 000
Hd 170522-8 1/2140 3 14,1a 410 SANDER HOLMSMINDE (DK) Halberg Steen 9 500
Hd 170522-6 1/2160 2 14,3 57 MULLIGAN Uhrberg Thomas 25 000
Hd 170522-4 6/2140 0 21,0g 341 DHORI Elfstrand Olle 0
Hd 170522-15 k 3/2160 22,2g gdk GUBBEN NOAK Uhrberg Thomas 0
Å 170518-10 2/2140 d ug 150 VERONA EFFE (IT) Ceka Edvin 0
Å 170518-7 5/2660 2 14,7 153 RIGOLETTO JET (IT) Ceka Edvin 12 500
Å 170518-3 10/2140 0 18,8g 266 BEAR ANEMONE Uhrberg Thomas 0
Å 170518-2 2/2140 3 14,3a 224 UNE DI POGGIO (IT) Ceka Edvin 8 000
Å 170518-1 3/2140 d ug 47 DAVID K. Eklundh André 0
J 170517-7 8/1640 3 11,8a 172 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 15 000
J 170517-5 9/2140 3 14,1a 1113 IBIZA NALAN Karlsson Tommy R 9 500
Hd 170515-9 10/2140 5 18,1 166 CONRADS ALEXANDRA Uhrberg Thomas 8 000
Hd 170515-1 3/2160 3 15,6 42 FLICKA KLOSTER Uhrberg Thomas 10 000
Hd 170515-13 k 1/2160 19,7 gdk BIG FARMER Uhrberg Thomas 0
Ch 170514-10 2950 0 14,5 116 PLATON FACE Kolgjini Lutfi 0
Ch 170514-9 2000 0 13,1a 871 PIONEER F.H. (DK) Kjaersgaard Preben 0
Ch 170514-8 2000 7 13,6a 421 TEETIME Uhrberg Thomas 3 941
Ch 170514-6 2000 7 14,5a 160 M.T.LANCELOT Kolgjini Lutfi 3 941
Ch 170514-3 2000 4 14,4a 132 JULIA PELLINI Dahlén Magnus 10 510
Å 170513-7 r 10/2640 d 10ag 770 SCACCO MATTO (US) Göransson Carl-Otto 0
Å 170513-4 5/2640 3 15,5g 83 ROMEO FACE Kolgjini Lutfi 25 000
Å 170513-3 3/2140 3 15,2a 72 NYGÅRDS DIAMANT Jensen John Ö 9 500
Å 170511-9 13/2140 3 14,1a 29 QUIZ TÖLL Uhrberg Thomas 11 000
Å 170511-8 5/1640 6 12,7a 61 MISS MONTECHRISTO Jensen Flemming 2 700
Å 170511-6 6/1640 5 13,8a 91 SIR Q.C. Göransson Carl-Otto 3 800
Å 170511-5 3/2640 6 17,0 33 UNCLE DI POGGIO (IT) Ceka Edvin 2 300
Å 170511-4 3/2640 3 ita 146 LILL HUGO Dyhrberg Svend 10 800
J 170509-9 11/2140 7 14,9ag 237 STONEFACE Uhrberg Thomas 2 100
J 170509-8 2/2160 1 14,0 27 YOUNGBLOOD PELLINI Uhrberg Thomas 30 000
J 170509-6 8/1640 1 12,6a 122 RUBACUORI ALCA (IT) Ceka Edvin 30 000
J 170509-5 9/1640 3 14,9a 108 STARO JELLYBEAN Palm Ronny 7 500
J 170509-3 4/2140 0 18,5g 530 VORTICE R.L. (IT) Ceka Edvin 0
J 170509-2 5/2140 3 16,9 69 HULK BOKO Samuelsson Ola 8 000
J 170509-1 2/2160 7 20,9g 102 ELOGE BRODDA Rånlund Mats 5 500
Hd 170508-11 2/2640 5 15,6a 39 VALNES FILIPPA Edvinsson Bert-Inge 3 000
Hd 170508-10 6/1640 0 12,1a 31 RIGOLETTO JET (IT) Ceka Edvin 0
Hd 170508-9 6/2140 5 13,0a 230 BESSIE LANE Untersteiner Peter 7 000
Hd 170508-8 12/2140 0 14,9a 555 MITOS GOLD Strandqvist Tommy 0
Hd 170508-6 2/2140 4 14,3a 51 ELLE MEARAS Göransson Carl-Otto 11 000
Hd 170508-5 11/2140 3 15,3a 281 SANDER HOLMSMINDE (DK) Halberg Steen 9 500
Hd 170508-1 1/2660 4 16,6 596 FIELD ÅS Radsten Patrik 5 000
Å 170504-10 4/2180 d 12g 38 UNTOUCHABLE IN Uhrberg Thomas 0
Å 170504-8 4/2140 5 16,4g 75 VICTOR RUSH* (DK) Jensen Kaj 3 800
Å 170504-5 6/2160 6 16,8 31 FLICKA KLOSTER Uhrberg Thomas 3 000
Å 170504-2 1/2140 3 16,9a 228 VERONA EFFE (IT) Ceka Edvin 8 000
Å 170504-1 1/2140 d 6g 318 VIVARA DEI RUM (IT) Ceka Edvin 0
J 170503-9 1/2140 1 13,6a 19 VÄSTERBO EXACT Persson Roger 60 000
J 170503-8 1/1640 0 14,1a 50 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 0
J 170503-7 8/1640 2 12,1a 149 DEFY ANYTHING (US) Jensen Flemming 30 000
J 170503-6 3/2140 5 13,3a 55 RAPIDE DU POMMEAU Jensen Flemming 6 400
J 170503-3 8/2140 0 18,7ag 192 NO COMMENT Löfqvist Tony 0
J 170503-1 3/2140 2 17,7 105 BEAR ANEMONE Uhrberg Thomas 15 000
Vg 170430-11 3/2140 d 8ag 271 LINUS WIBB Stenströmer Ulf 0
Vg 170430-10 2/2640 3 15,2a 154 POLYCRATES FACE Kolgjini Lutfi 10 800
Vg 170430-9 7/1640 3 14,2a 122 RICOCHET FACE* Kolgjini Lutfi 9 500
Vg 170430-7 4/2140 2 14,6a 35 M.T.LANCELOT Kolgjini Lutfi 17 500
Vg 170430-6 10/2640 3 17,1a 190 SIR Q.C. Göransson Carl-Otto 9 500
Vg 170430-5 2/2660 0 16,7 255 ORAKEL FACE Kolgjini Lutfi 0
Vg 170430-4 2/2180 5 15,2 573 MISSING THE BLUES Holmgren Reijno 2 500
Vg 170430-3 4/1640 1 15,0a 72 POCHACCO Jörgensen Brian S 30 000
Å 170429-12 6/2660 7 15,4 105 ATOMIC RAIN* Uhrberg Thomas 3 500
Å 170429-7 r 1/3160 0 14,5 710 RETURN TO SWEDEN Neman Helena 0
Å 170429-6 r 8/2140 1 13,6a 199 QUIZ TÖLL Uhrberg Thomas 100 000
Å 170428-11 9/2140 0 14,6a 193 JULIA PELLINI Dahlén Magnus 0
Å 170428-5 10/2140 0 14,1a 1139 GOING TO PRESS Dahlén Magnus 0
Å 170428-2 10/2140 7 14,5a 95 WHITE NOSE (DK) Magnusson Kjell 3 500
J 170426-8 8/2140 3 12,5a 459 TEETIME Uhrberg Thomas 15 000
J 170426-7 7/2140 1 15,1a 308 ELLE MEARAS Göransson Carl-Otto 70 000
J 170426-5 4/1640 4 14,2a 132 UNCLE DI POGGIO (IT) Ceka Edvin 5 700
J 170426-2 3/2160 d 9g 157 RIDGEHEAD LAURETTE Uhrberg Thomas 0
J 170426-13 k 8/2140 19,8 gdk ECLAIR MEARAS Uhrberg Thomas 0
Hd 170424-8 15/2140 3 15,2a 71 SHIM'S LEGACY Uhrberg Thomas 3 500
Hd 170424-5 1/1680 1 14,4 27 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 25 000
Hd 170424-4 5/2140 2 14,9a 71 YOUNGBLOOD PELLINI Uhrberg Thomas 12 500
Hd 170424-13 k 5/2180 19,7 gdk CONRADS ALEXANDRA Uhrberg Thomas 0