Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Viklund Malin



Född Hemmabana Licens Dress
1985 Umåker Lärling hos B-tränare: köra, rida (E2M)
(Hultqvist Ingemar)
Mblå, vitt bröstb, orange axelp; mblå
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 219 18 12 14 8 % 734 600
2016 187 21 13 11 11 % 839 950
2015 63 5 3 5 8 % 188 250
2014 136 7 12 8 5 % 414 000
2013 116 5 8 10 4 % 274 800

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Sk 170919-2 5/2660 d vänd 100 VÅRVIND Dahlbäck Lena 0
Sk 170919-13 k 1/2140 26,0 gdk1 MONBRINI Boström Johnny 0
170917-9 7/2660 d 10g 39 X.FACTOR Laestander Gabriella 0
170917-7 m 2/2140 7 19,3g 497 DANDY CANDY Näslund Per Anders 2 000
170917-6 1/2140 d 3g 86 CHI CHA CHAPPY Hedström Samita 0
170917-4 1/2180 0 16,7 314 CANTAB SISU Eklund Ricky 0
170917-3 4/1640 4 18,0g 76 ALVA SISU Åström Lena 2 500
170917-2 1/1680 3 27,0 105 SJEIKENS GULL* (NO) Utter Emma 3 500
Bo 170915-10 2/1640 6 14,9 312 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 5 500
Bo 170915-8 3/2160 4 16,2 72 IN PHOTO Oscarsson Joakim 5 700
Bo 170915-6 9/1660 1 26,5 354 VÅRVIND Dahlbäck Lena 35 000
H 170910-5 1/1640 3 15,5 22 BENEDICTUS Berglund Oscar 4 200
Sk 170908-10 2/2140 7 20,0a 149 LIVI SCHOLES Widell Katja 2 000
Sk 170908-9 1/2140 1 19,5 64 NIRAS MALENTA Degerman Tord 20 000
Sk 170908-5 4/2160 0 ug 702 SWEEPING CANDY Hassgren Jenny 0
Sk 170908-3 6/1660 7 17,3 347 STUART LITTLE Lundqvist Karl-Gustaf 2 300
Sk 170908-2 9/2160 2 34,1 522 SILVERSVARTA Olofsson Lennart 15 000
Sk 170908-1 1/2140 2 18,4a 71 JAGUAR HÅLERYD Lundgren Linnea 12 500
B 170905-9 4/2640 2 15,6a 212 IN PHOTO Oscarsson Joakim 12 500
D 170902-7 m 5/1660 5 16,8 122 DANDY CANDY Näslund Per Anders 2 100
D 170902-5 1/2640 1 20,2 124 KAROLIN B.T. Huisman Anna Karin 10 000
U 170901-10 7/1640 1 26,2 382 VÅRVIND Dahlbäck Lena 35 000
Sk 170827-9 m 3/1640 4 16,6 139 XANTE BISHOP Bodin Maria 2 500
Sk 170827-8 6/2140 2 18,4a 160 NIRAS MALENTA Degerman Tord 5 000
Sk 170827-7 4/2160 0 30,8 338 LINA PÅ LINJEN Ylitapio Jouni 0
Sk 170827-6 9/1640 5 16,7a 108 M.T.JUPITER Marklund Lars 2 100
Sk 170827-4 2/2140 5 17,2 366 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 2 100
Sk 170827-3 6/1640 4 15,2a 33 KLARA RIGAS Johansson Ola 2 500
Sk 170827-2 1/2660 d u 29 X.FACTOR Laestander Gabriella 0
B 170826-8 r 5/2140 0 14,1g 322 COMEWITHAFLASH Hultqvist Ingemar 0
B 170826-1 m 3/2640 d 2ag 53 HÖWINGS STAR Hultqvist Ingemar 0
Bo 170824-9 m 1/2160 6 17,1 88 DANTE BAND Sjöberg Patrik 2 100
Bo 170824-1 12/2140 d 11ag 529 VINCENT CAPRESE From Ann-Charlotte 0
D 170821-1 2/2160 8 16,5 45 TYRA I.H. Hultqvist Ingemar 3 000
U 170819-8 5/2140 1 16,6a 25 JAGUAR HÅLERYD Lundgren Linnea 10 000
U 170819-6 6/1640 1 16,0a 31 YOUNG PRINCE Eklund Ricky 10 000
U 170819-4 4/2180 0 15,6 422 CHUCK LIDDELL Åström Lena 0
U 170819-3 3/2140 7 16,8ag 29 X.FACTOR Laestander Gabriella 2 000
U 170819-2 6/1640 4 15,9a 75 ALVA SISU Åström Lena 2 500
D 170813-12 1/2160 6 17,2 509 TIBURTIUS BRIS Ländin Pär 2 300
U 170811-11 7/1640 d 9ag 390 SCARLET SONGLINE Tjärnström Arne 0
U 170811-6 10/2140 d 9g 56 ONLY IN TIME O.C. Bucht Mats 0
Sk 170810-9 2/1640 0 16,8a 694 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 0
Sk 170810-8 m 2/2160 d ug 103 EASTWIND COOPER* (FI) Ylinampa Satu 0
Sk 170810-1 7/2160 1 18,1 261 LOUISE LANE F. Wahlberg Lisa 30 000
170808-7 10/2140 d 10g 86 AMIGO BRICK Granholm Helena 0
170808-6 7/2160 d 8g 98 WIDEBAY'S CASH Lejon-Elfving Maria 0
170808-4 2/2160 7 17,5 810 KAROLIN B.T. Huisman Anna Karin 3 000
170808-1 4/2660 3 17,0 297 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 7 500
170801-6 1/2140 3 17,8a 26 CASTANYA AM Hansson Per 9 500
U 170728-8 m 1/2140 6 19,0a 246 YOUNG VON HALL Johansson Ulf Arne 2 100
U 170728-6 2/2140 0 17,1a 1243 AMIGO BRICK Granholm Helena 0
U 170728-4 4/2140 0 32,2 317 VÅRVIND Dahlbäck Lena 0
U 170728-2 1/1640 4 18,2a 29 JAGUAR HÅLERYD Lundgren Linnea 5 000
Sk 170727-3 m 3/1660 2 14,2 333 EASTWIND COOPER* (FI) Ylinampa Satu 10 000
Sk 170727-14 p 2/2180 10,0 1p ENNOS OPAL Dahlbäck Lena 0
170724-9 4/2160 3 15,7 111 CHUCK LIDDELL Åström Lena 3 500
170724-7 6/2140 6 17,5 208 YPSILON HORNLINE Rehnmark Sören 2 000
170724-1 11/2140 7 24,0g 41 WIDEBAY'S CASH Lejon-Elfving Maria 2 000
170724-13 k 2/2140 frdk ejg SUPER EDDIE Rosengren Jessica 0
Sk 170718-13 km 1/2140 20,6 gdk1 YELLOW POLKA Eriksson Jens 0
Sk 170718-6 4/2140 0 18,9a 80 KLARA RIGAS Johansson Ola 0
Sk 170718-3 11/2140 5 16,4a 86 U.BERGS OPPZI Melefors Mikael 3 000
170715-9 m 2/2160 2 29,4 101 SKAANE JO (NO) Grahn Susanna 10 000
170715-8 5/2640 0 16,9a 461 UNCLE BRODDE Eklund Ricky 0
170715-4 6/2140 d 12ag 22 JAGUAR HÅLERYD Lundgren Linnea 0
170715-1 5/2140 1 18,7 29 ONLY IN TIME O.C. Lennartson Sören 15 000
Hd 170708-8 r 13/2140 0 14,6a 604 KICKI THE DANCER Andersen Troels 0
Ly 170707-9 3/1640 5 29,6a 187 LINA PÅ LINJEN Ylitapio Jouni 2 500
Ly 170707-6 1/2180 0 distg 659 SOLBERG JERKELD (NO) Utter Emma 0
Ly 170707-2 2/2140 8 16,0a 1884 AMIGO BRICK Granholm Helena 3 000
Ly 170707-1 11/2140 d 10ag 32 JAGUAR HÅLERYD Lundgren Linnea 0
Bo 170706-9 1/2180 5 15,8 37 ANTONIO AMERICA Lundberg Petter 2 100
Bo 170706-7 9/1640 3 16,8 47 ONLY IN TIME O.C. Lennartson Sören 7 500
Bo 170706-5 m 2/2180 0 18,8 410 SCOUBY DJOB (FR) Sandström Erica 0
Bo 170706-2 10/2160 d 13g 80 KASPER SÅNNA Eriksson Hampus 0
Bo 170706-1 10/1640 d 12ag 547 BALLROOMDANCER F. Wahlberg Lisa 0
B 170701-4 13/2140 0 16,8a 685 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 0
B 170701-1 m 8/2140 5 16,4a 660 GORGEOUS MILES Moxness Nicolina 4 300
Ly 170630-7 1/1660 0 17,6 245 ALISIHA KICK Persson Lars-Erik 0
Ly 170630-5 2/1640 0 18,0 723 THE UNFORGIVEN Persson Pernilla 0
Ly 170630-4 m 4/2160 2 18,3 27 IN PHOTO Oscarsson Joakim 5 000
Ly 170630-2 8/2140 0 24,4 410 MY ANDOVER Bergman Olle 0
Sk 170624-10 1/2140 d vändag 1046 TYRA I.H. Hultqvist Ingemar 0
Sk 170624-4 m 8/2140 6 20,1 234 CALIGULA F. Laestander Gabriella 2 100
Sk 170624-3 4/1640 7 14,6a 83 MYSTIC ACCIDENT Lundmark Stefan 2 100
H 170623-3 1/2140 5 15,1a 549 CARLOS MADONNA Melander Micael 3 800
H 170623-1 m 8/2140 0 18,5a 863 MOA STAR Ställberg Sophie 0
D 170622-11 1/2140 6 15,7 256 IN PHOTO Oscarsson Joakim 3 500
170620-9 8/1640 d 13g 598 KAROLIN B.T. Huisman Anna Karin 0
170620-8 4/2140 0 18,2 582 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 0
170620-6 m 6/2160 d 10g 120 MANNE S.E. Öhrberg Stefan 0
170620-3 6/2140 1 17,9 28 JAGUAR HÅLERYD Lundgren Linnea 10 000
170620-2 5/1680 0 34,0g 398 SILVER BRUNA Olofsson Sture 0
Bo 170617-14 6/2140 0 32,4 1168 EIGELANDS VIKTOR (NO) Lindgren Mikael 0
Bo 170617-5 m 1/1640 5 16,0 105 CALIGULA F. Laestander Gabriella 3 200
Bo 170617-1 12/2140 8 itag 317 VIKTORIA SWING Eriksson Kjell-Ove 2 300
Ös 170610-6 r 10/2140 0 14,2a 965 IN PHOTO Oscarsson Joakim 0
U 170608-8 6/2160 0 ug 550 TURBO IN Bergman Olle 0
U 170608-7 2/2140 5 18,0 146 ONLY IN TIME O.C. Lennartson Sören 3 200
U 170608-6 12/2140 6 30,7a 912 LINA PÅ LINJEN Ylitapio Jouni 2 100
U 170608-4 1/2140 0 uag 99 JAGUAR HÅLERYD Lundgren Linnea 0
U 170608-15 k 1/2140 22,9g gdk MY ANDOVER Bergman Olle 0
Sk 170606-6 6/2640 0 ita 70 VÅRVIND Dahlbäck Lena 0
Sk 170606-3 m 3/1660 d vändg 101 TEA PARTY Månsson Christian 0
Sk 170606-2 1/2140 0 41,8g 510 TÅGA MOLLY Bengtsson Gunilla 0
Sk 170606-1 5/2160 d 6g 68 WIDEBAY'S CASH Lejon-Elfving Maria 0
D 170605-4 m 8/2160 0 35,7g 601 NORDMIN Sandström Erica 0
Ax 170604-10 4/2140 0 14,1a 312 BARON MAX Crebas Hans 0
170602-5 5/1640 d 9ag 424 OFFSHORE STAR Svensson Anders 0
170602-4 1/2660 5 28,5 148 ÅSTAS ELIN (NO) Fjällström Anne-Mari 3 000
170602-3 2/2140 6 16,7a 457 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 2 000
Sk 170523-5 7/2140 0 16,4a 691 ORTOPEDICA Berglund Mattias 0
Sk 170523-2 3/2140 3 16,0 64 GENERAL TOOMA Lundberg Liselotte 2 300
Sk 170523-1 5/1640 d 10g 816 TÅGA MOLLY Bengtsson Gunilla 0
170520-8 2/2140 1 17,9 75 WIDEBAY'S CASH Lejon-Elfving Maria 10 000
170520-7 m 1/1640 5 34,9g 138 GULI TIGER Sandström Erica 2 100
170520-6 5/2140 8 19,2g 102 SCARLET SONGLINE Tjärnström Arne 2 000
170520-4 6/2140 0 19,3 35 READ BETWEEN LINES Rehn Ulrika 0
170520-3 2/2140 7 17,5g 255 YPSILON HORNLINE Rehnmark Sören 2 000
170520-1 m 2/1660 5 16,7 453 FOOT ON THE GAS (US) Sandström Erica 2 100
170520-13 k 1/2160 44,7g ejg M.C.MACK Lejon-Elfving Maria 0
U 170519-11 4/2140 6 17,7a 161 ORINOCO BROLINE Lindbom Thomas 2 000
U 170519-10 2/2140 d ug 458 ALISIHA KICK Persson Lars-Erik 0
U 170519-6 5/2160 0 27,9 1625 TYSVÄR PÅL (NO) Lindberg Morgan 0
U 170519-3 m 5/2140 d uag 34 IN PHOTO Oscarsson Joakim 0
Bo 170516-8 4/1640 1 26,2a 75 VÅRVIND Dahlbäck Lena 20 000
Bo 170516-5 8/1640 0 14,7a 341 KLARA RIGAS Johansson Ola 0
Bo 170516-13 k 1/2160 48,5 gdk PILBO TITAN Dahlbäck Lena 0
U 170512-9 3/1640 d 9ag 130 CHUCK LIDDELL Åström Lena 0
U 170512-8 9/1640 8 18,4a 289 LIVI SCHOLES Widell Katja 2 000
U 170512-7 3/2140 5 34,1ag 116 MJÖLNER KARI (NO) Berglund Mattias 2 100
U 170512-6 2/2140 0 18,3a 80 GUVERNÖR SUND Söderholm Krister 0
U 170512-5 6/2140 4 18,1a 96 RESTART Sandström Erica 2 500
U 170512-4 5/2140 d uag 367 REAL POWER* (FI) Niva Maj-Brit 0
U 170512-3 5/2140 2 27,9a 102 ÅSTAS ELIN (NO) Fjällström Anne-Mari 5 000
U 170512-2 m 1/2180 6 17,8 59 SCOUBY DJOB (FR) Sandström Erica 2 000
Sk 170509-9 9/2140 0 17,5a 430 ORINOCO BROLINE Lindbom Thomas 0
Sk 170509-8 4/2180 0 30,1 264 EIGELANDS VIKTOR (NO) Lindgren Mikael 0
Sk 170509-6 m 8/1640 1 15,6 27 IN PHOTO Oscarsson Joakim 20 000
170508-14 km 1/2140 21,0 gdk SUPER EDDIE Rosengren Jessica 0
170508-7 3/2140 0 21,6g 560 MALIN RIGAS Rosengren Jessica 0
170508-4 4/1640 6 26,7ag 296 VÅRVIND Dahlbäck Lena 2 200
B 170501-4 4/2140 0 16,5ag 66 TAHITA FRONTLINE Axelsson Christine 0
Sk 170429-10 3/1640 6 16,4a 203 SUPER EDDIE Rosengren Jessica 2 000
Sk 170429-9 5/2640 0 34,5g 113 MJÖLNER KARI (NO) Berglund Mattias 0
Sk 170429-8 2/2140 8 20,7a 164 ROSSI BOB Larsson Rune 2 000
Sk 170429-7 m 4/1660 6 16,3 231 FOOT ON THE GAS (US) Sandström Erica 2 000
Sk 170429-6 9/2140 7 18,8a 120 MALIN RIGAS Rosengren Jessica 2 000
Sk 170429-5 2/2140 5 38,1 137 TAND ROSS Genlund Marie 2 100
Sk 170429-4 12/2140 0 17,1ag 388 NIVEAU DE VIE (IT) Flores Constanza 0
Sk 170429-2 1/2140 0 28,7 545 TYSVÄR PÅL (NO) Lindberg Morgan 0
Sk 170429-1 3/2140 6 18,3g 242 ALISIHA KICK Persson Lars-Erik 2 000
Bo 170428-10 2/2140 0 16,9 373 LILI SISU* Koskimäki Pentti 0
Bo 170428-5 2/2160 1 16,1 91 KLARA RIGAS Johansson Ola 25 000
B 170425-6 7/2640 0 17,8ag 190 QUEEN GOUTIER Fjällström Anne-Mari 0
D 170423-4 m 1/2640 4 31,5 545 NORDMIN Sandström Erica 5 000
D 170423-2 7/2140 0 24,7g 66 WIDEBAY'S CASH Lejon-Elfving Maria 0
U 170422-4 7/2660 0 17,9 700 KLARA RIGAS Johansson Ola 0
U 170422-3 12/2140 0 19,4g 289 PERFECT W.F. Wikstén Madelene 0
U 170422-1 m 8/2140 0 19,8a 158 CALIGULA F. Laestander Gabriella 0
U 170421-11 6/2140 0 17,6a 1052 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 0
U 170421-10 5/2140 2 15,5a 123 TAHITA FRONTLINE Axelsson Christine 10 000
U 170421-7 7/2140 0 29,3g 563 VÅRVIND Dahlbäck Lena 0
U 170421-3 m 8/1640 5 16,4a 596 YOUNG VON HALL Johansson Ulf Arne 3 000
B 170418-9 9/2140 d 12ag 64 QUEEN GOUTIER Fjällström Anne-Mari 0
B 170418-8 3/2640 0 18,6g 159 ALL AROUND ÅS Porshage Kevin 0
U 170414-10 4/2140 5 19,7 250 LIVI SCHOLES Widell Katja 2 100
U 170414-8 4/3140 0 19,1 872 APALACHICOLA Haapakangas Mika 0
U 170414-7 12/2140 2 16,5a 131 IN PHOTO Oscarsson Joakim 10 000
U 170414-6 10/2140 5 28,8a 531 VÅRVIND Dahlbäck Lena 3 200
U 170414-5 2/1640 1 15,1a 17 CASTANYA AM Hansson Per 20 000
U 170414-4 m 2/2140 6 17,5a 69 CALIGULA F. Laestander Gabriella 2 100
Bo 170413-9 7/2140 8 18,1a 1726 PIMI LABEL* (FI) Niva Maj-Brit 2 000
Bo 170413-5 8/1640 7 16,3a 587 LILI SISU* Koskimäki Pentti 2 000
Bo 170413-4 1/2160 3 32,9 111 MJÖLNER KARI (NO) Berglund Mattias 3 500
Bo 170413-3 7/2140 1 18,7a 34 JAGUAR HÅLERYD Lundgren Linnea 10 000
D 170408-7 7/1640 0 ug 162 PAMELA BOB Lindström Valde 0
D 170408-5 4/1640 5 18,0 124 ORTOPEDICA Berglund Mattias 2 100
D 170408-1 m 3/2660 3 19,0 251 YOUNG VON HALL Johansson Ulf Arne 3 500
Bo 170407-11 11/1640 0 17,4a 678 BLUE STAR TITANIA Sandqvist Marielle 0
Bo 170407-8 3/2640 0 17,0a 1010 GENERAL TOOMA Lundberg Liselotte 0
Bo 170407-5 1/2160 2 16,8 94 KLARA RIGAS Johansson Ola 15 000
Bo 170325-10 6/2180 1 16,1 49 KLARA RIGAS Johansson Ola 5 000
Bo 170325-9 4/2140 1 17,3a 19 TAHITA FRONTLINE Axelsson Christine 20 000
Bo 170325-5 7/1640 7 30,8g 449 VÅRVIND Dahlbäck Lena 2 300
B 170322-7 4/2140 1 15,4a 169 IN PHOTO Oscarsson Joakim 30 000
Sk 170319-9 12/2140 0 19,3a 343 OMAHA BROLINE Nylén Rebecca 0
Sk 170319-8 12/1640 7 19,1ag 112 AMIGO BRICK Granholm Helena 2 000
Sk 170319-7 2/2640 0 22,6g 42 GENERAL TOOMA Lundberg Liselotte 0
Sk 170319-6 12/2140 0 35,3a 421 SILVER BRUNA Olofsson Sture 0
Sk 170319-5 8/2160 3 18,2 151 KLARA RIGAS Johansson Ola 3 500
Sk 170319-2 m 1/2160 5 18,1 26 CALIGULA F. Laestander Gabriella 2 100
Sk 170319-1 1/2180 5 27,8 92 FARMFURIR Risberg-Åström Elisabet 2 100
U 170317-15 km 3/2180 40,8 gdk GULI TIGER Sandström Erica 0
U 170317-9 8/2160 6 19,0 849 ORTOPEDICA Berglund Mattias 3 000
U 170317-6 3/2640 7 30,9g 1009 HÖGDA KVIKK (NO) Järnankar Björn 2 100
U 170317-5 1/2140 5 18,8 183 MAGIC WISH* (CA) Haapakangas Mika 3 000
U 170317-4 1/2140 0 21,4g 657 GOBO'S UPPERCUT Berglund Mattias 0
U 170317-2 3/1660 d ug 311 RASMUS SISU Jonsson Knut 0
B 170314-4 5/2140 0 16,2 64 DIGIGIRL I.H. Hultqvist Ingemar 0
Sk 170312-7 4/2160 6 19,4 191 KAROLIN B.T. Huisman Anna Karin 3 000
Sk 170312-5 10/2140 d 13ag 97 VÅRVIND Dahlbäck Lena 0
Sk 170312-1 5/1660 d 11g 285 BLISJUR (NO) Gerklev Ann 0
U 170303-10 14/2140 3 18,3a 60 QUEEN GOUTIER Fjällström Anne-Mari 2 300
U 170303-9 15/2640 0 19,4a 709 BEAR YANKEE* Matinlauri Matti 0
U 170303-8 3/2140 0 17,1ag 55 DIGIGIRL I.H. Hultqvist Ingemar 0
U 170303-5 1/2140 0 17,5a 64 IN PHOTO Oscarsson Joakim 0
U 170212-8 5/2140 0 34,2g 25 VÅRVIND Dahlbäck Lena 0
U 170212-4 4/2640 7 17,0 1008 TRADE A PHOTO* (FI) Lehtola Paula 2 300
B 170208-3 9/2660 3 17,4 507 TIBURTIUS BRIS Ländin Pär 8 500
Bo 170125-2 14/2140 0 16,4a 604 INSTANT KARMA Isaksson Lennart 0
Bo 170125-1 3/2140 3 17,4a 63 TAHITA FRONTLINE Axelsson Christine 10 000
U 170115-10 15/2140 7 16,9a 848 RASMUS SISU Jonsson Knut 2 700
U 170115-9 3/2140 d ug 1461 LUXURY DREAM Persson Petra 0
U 170115-6 3/2140 2 18,3 127 TAHITA FRONTLINE Axelsson Christine 17 500
U 170115-3 2/2140 d 7g 698 GOBO'S UPPERCUT Berglund Mattias 0
U 170115-1 5/2160 4 19,7 175 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 2 200
B 170111-9 8/2140 3 15,3a 274 DIGIGIRL I.H. Hultqvist Ingemar 15 000
B 170111-5 9/2140 5 18,0a 263 TIBURTIUS BRIS Ländin Pär 3 800
B 170111-2 11/2140 0 17,4a 415 OCEAN FACE Nilsson Roger 0
Bo 170108-10 10/2140 0 18,9a 130 YOUNG MOON HOSS* (FI) Liikamaa Taisto 0
Bo 170108-9 2/1640 0 distag 473 SCOUBY DJOB (FR) Sandström Erica 0
Bo 170108-2 11/2140 0 18,6ag 124 REEBOK Bodin Maria 0
U 170104-5 9/1660 d 13g 999 KUNG METO Näslin Arne 0
U 170104-4 12/1640 0 17,4 662 RASMUS SISU Jonsson Knut 0
U 170104-3 3/2140 0 20,6g 174 KING PRIDE Bodin Maria 0
U 170104-2 2/2140 5 16,5 51 PATRICIA BISHOP Bodin Maria 3 100
U 161225-11 r 2/2640 0 18,7 1349 CALIGULA F. Laestander Gabriella 0
U 161225-6 r 8/2140 3 28,2a 268 VÅRVIND Dahlbäck Lena 25 000
U 161225-5 r 8/1640 6 14,7a 646 DIGIGIRL I.H. Hultqvist Ingemar 5 500
U 161225-1 7/2140 0 21,7ag 70 REEBOK Bodin Maria 0
B 161221-2 5/2640 0 18,5a 292 ESTREEM Eklund Ricky 0
B 161221-1 m 1/1660 d 8g 583 CANTAB SISU Eklund Ricky 0
Bo 161216-10 5/2140 4 18,2 516 RESTART Sandström Erica 12 500
Bo 161216-9 2/2180 0 20,5g 782 SCOUBY DJOB (FR) Sandström Erica 0
U 161212-9 3/2140 d 7g 146 CRIME OF PASSION Oskarsson Marita 0
U 161212-5 6/2140 0 18,9a 197 MAGIC WISH* (CA) Haapakangas Mika 0
U 161212-1 10/2140 5 15,5a 275 CALIGULA F. Laestander Gabriella 3 100
B 161211-8 7/2140 0 18,2a 229 THRILLING Carlsén Lennart 0
B 161211-3 10/1640 0 14,7a 185 DIGIGIRL I.H. Hultqvist Ingemar 0
B 161211-2 m 6/2680 8 18,5 481 FOOT ON THE GAS (US) Sandström Erica 2 100
U 161202-9 3/2140 0 19,5 836 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 0
U 161202-7 2/2160 7 17,6 822 GIGANTIC RIVER Hasselqvist Thomas 2 300
U 161202-5 2/1640 3 16,2 497 SCOUBY DJOB (FR) Sandström Erica 7 000
U 161202-4 3/2160 1 30,4 64 VÅRVIND Dahlbäck Lena 25 000
U 161202-3 5/1640 0 20,4 217 DUSKTODAWN SISU Bucht Mats 0
Ös 161126-3 1/2140 4 19,7ag 420 SCOUBY DJOB (FR) Sandström Erica 4 000
Ös 161126-2 m 3/1660 3 29,5g 231 NORDMIN Sandström Erica 5 700
U 161122-7 2/1640 0 17,0 1182 TIGER STREAMLINE Persson Pernilla 0
U 161122-2 11/2140 0 16,9 1165 GIGANTIC RIVER Hasselqvist Thomas 0
U 161122-1 4/2140 6 18,2 322 AMIGO BRICK Granholm Helena 2 300
B 161120-2 m 1/1640 8 18,4 718 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 2 100
Bo 161117-3 4/2640 1 32,3 22 VÅRVIND Dahlbäck Lena 25 000
Bo 161117-13 k 2/2160 50,0 ejg1 REBECKA TABAC Dahlbäck Lena 0
U 161114-10 10/2140 5 18,9a 265 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 2 100
U 161114-8 5/2140 5 17,2a 746 BUBBEL U.N.G. Sten Diana 2 500
U 161114-3 3/2160 0 19,4 176 ALISIHA KICK Persson Lars-Erik 0
B 161112-1 m 7/2640 2 17,1 77 CALIGULA F. Laestander Gabriella 20 000
Bo 161105-9 m 2/2200 6 16,6g 168 LONG NIGHT Wikstén Madelene 2 100
U 161104-5 15/2140 1 15,6a 101 DIGIGIRL I.H. Hultqvist Ingemar 30 000
U 161104-2 1/2160 0 it 289 STARO IPHONE Stenman Torfrid 0
U 161104-13 k 1/2140 21,0 gdk MANOFMANYDREAMS Oscarsson Joakim 0
Bo 161024-9 9/2140 0 14,3a 999 OREGON TRAIL Gren Karl Gunnar 0
Bo 161024-3 7/1660 3 26,9 500 VÅRVIND Dahlbäck Lena 8 500
B 161023-8 3/2640 4 18,0 201 RASS TANIC Söderholm Krister 2 500
B 161023-7 4/2140 d ug 237 TROLL HECTOR (NO) Söderholm Krister 0
B 161023-6 m 4/2160 d ug 118 MATILDE DE SOCCOA Berggren Håkan 0
B 161023-3 m 3/2140 2 27,9a 42 NORDMIN Sandström Erica 5 000
U 161021-10 2/2140 0 15,1a 897 LIVI DESTINY Persson Pernilla 0
U 161021-9 2/2160 6 14,6 511 SPECIAL MAESTRO* (FI) Haapakangas Mika 5 000
U 161021-5 2/2140 3 16,9a 202 ALISIHA KICK Persson Lars-Erik 8 500
U 161021-3 8/2140 0 16,9a 203 BAD BEAT ONLINE Rosendahl Bert-Olov 0
U 161021-2 3/2140 6 16,8a 871 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 2 100
Å 161015-6 r 9/2140 3 13,4a 172 SUNDSVIK MAYDAY* (FI) Heiskanen Veijo 25 000
U 161014-4 m 2/2180 5 28,8 146 TANGEN DIDRIK (NO) Laestander Gabriella 2 500
U 161014-3 7/1640 8 18,0 234 ANTON LADAY Amsköld Annsofie 2 000
U 161014-1 4/2160 d ug 791 STARO JUICY FRUIT Eriksson Jens 0
Sk 161008-12 5/2140 2 14,0a 30 DIGIGIRL I.H. Hultqvist Ingemar 12 500
Sk 161008-4 4/1640 0 14,0a 916 SAHARA C.FOUR Frohm Tommy 0
Sk 161008-3 4/2140 d 5g 537 VÅRVIND Dahlbäck Lena 0
Sk 161008-1 m 4/2140 1 16,4 57 CALIGULA F. Laestander Gabriella 25 000
D 161002-7 8/2140 6 16,3 383 GIGANTIC RIVER Nordin Kristoffer 2 100
U 161001-10 10/2160 7 18,0 592 MALTA B. Wennström Katarina 2 000
U 161001-9 m 3/1640 4 16,3 20 ESTREEM Eklund Ricky 4 000
U 161001-8 11/2140 7 17,0 848 OREGON TRAIL Gren Karl Gunnar 2 100
U 161001-7 7/2660 5 16,2 436 RASMUS SISU Jonsson Knut 2 500
U 161001-5 2/2140 0 19,1g 190 ALISIHA KICK Persson Lars-Erik 0
U 161001-4 8/1640 0 24,0g 62 FROM THE MINE Norqvist Catarina 0
Bo 160930-9 7/1640 2 13,4a 522 DIGIGIRL I.H. Hultqvist Ingemar 15 000
Bo 160930-7 4/2180 0 20,5g 208 EVA I.H. Hultqvist Ingemar 0
160924-14 km 1/2148 ug ejg DIGITAL AUDIO Arnmark Elin 0
160924-9 3/2148 2 16,2 169 GIGANTIC RIVER Nordin Kristoffer 5 000
160924-7 6/1646 5 17,1 54 BAD BEAT ONLINE Rosendahl Bert-Olov 2 100
160924-4 m 2/2148 8 36,4 515 NAGGEN Pettersson Stefan 2 000
160924-3 9/1646 d 10g 60 SYSTER SOL Norqvist Catarina 0
U 160922-4 10/2140 2 17,3a 33 APACHE DU NOYER (FR) Granberg Susanne 2 500
U 160922-3 m 2/2160 5 17,7 136 YOUNG VON HALL Eklund Ricky 2 500
Sk 160920-8 7/2140 1 28,9a 62 VÅRVIND Dahlbäck Lena 15 000
Sk 160920-3 1/2140 6 17,3g 42 VIKING PRIDE Bodin Maria 3 000