Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Ginman Marina



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1987 Kalmar B-tränare: träna, rida (B3M) Blå, grå hängslen och ärmar; grå www.marinaginman.se
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 22 1 0 4 5 % 76 400
2016 26 1 2 3 4 % 70 900
2015 20 0 0 5 0 % 31 200
2014 48 5 5 4 10 % 231 450
2013 44 7 8 3 16 % 223 300

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Kr 171020-4 m 1/2160 0 18,8 315 DON'TMAKEMEMAD Albrekt Lars-Erik 0
Hd 171016-6 m 1/2140 6 18,0a 592 JULIUS CORD Jonasson Bertil 2 000
Vi 171012-7 m 4/2120 5 18,3a 162 HAPPY FIGHTER Hassborg Pär 2 800
Ax 171010-2 m 5/2160 d 7g 36 HANTORPS CALVADOS Holmberg-Jonsson Hanna 0
Hd 171001-6 m 5/1640 5 16,5a 273 JULIUS CORD Jonasson Bertil 2 100
Kr 170922-15 km 1/2140 20,6 gdk JULIUS CORD Jonasson Bertil 0
Kr 170908-15 km 1/2140 20,5 gdk1 HANTORPS CALVADOS Holmberg-Jonsson Hanna 0
Kr 170908-3 m 4/1640 5 16,6a 67 GULLABO DÄCK BLING Eriksson Stefhan 2 100
Kr 170818-2 m 2/2180 3 17,0 47 INGO ROLS Olsson Linda M 3 500
J 170805-2 m 1/2200 7 17,5 190 AMOUR DE LA RUE (NL) Fyhr Ronnie 2 000
Kr 170729-2 m 1/2160 1 16,6 52 GLORIA SÅNNA Danielsson Lennart 20 000
Kr 170713-6 m 1/2180 6 17,5 121 INGO ROLS Olsson Linda M 2 100
Kr 170625-1 m 3/2640 6 18,2a 324 SEE YOU TOMORROW Möller Bengt-Olle 2 300
Kr 170606-15 km 1/2140 23,3g ejg HANTORPS CALVADOS Holmberg-Jonsson Hanna 0
Kr 170505-3 m 3/2160 6 16,0 260 BONNIES NAPOLEON Crebas Hans 2 300
Kr 170428-2 m 5/2180 3 17,1 27 INGO ROLS Olsson Linda M 3 500
Vg 170423-6 m 9/2140 8 20,7a 122 HARRY KANE Ginman Marina 2 000
Kr 170421-6 m 1/2160 3 15,9 353 BONNIES NAPOLEON Crebas Hans 8 000
Hd 170410-3 m 1/2160 3 16,0 477 INGO ROLS Olsson Linda M 7 500
Kr 170407-52 km 2/2140 21,4 gdk HARRY KANE Ginman Marina 0
Kr 170407-1 m 1/2140 d 8g 465 AVENA ROCK STEADY Pettersson Eva 0
Kr 170331-13 km 1/2140 30,2g ejg K.Y.KRATOS Ginman Marina 0
Hd 170326-1 m 5/2140 5 16,3a 535 INGO ROLS Olsson Linda M 3 200
Kr 170324-6 m 1/2140 8 18,6 1242 AVENA ROCK STEADY Pettersson Eva 2 300
Hd 170318-13 km 2/2140 22,0 gdk GLIMMAGUMMAN Andersson Sven-Erik 0
Hd 170318-4 m 8/2160 6 20,3 267 AVENA ROCK STEADY Pettersson Eva 2 000
Kr 170205-14 km 4/2140 21,4 gdk AVENA ROCK STEADY Pettersson Eva 0
Kr 170205-3 m 4/2200 4 16,5 96 BONNIES NAPOLEON Crebas Hans 4 000
Kr 170113-5 m 2/2180 6 17,6 392 INGO ROLS Olsson Linda M 2 700
Kr 161209-4 m 5/2140 1 15,7a 32 DIRTY DANCING IN Dahlén Magnus 25 000
Mp 161121-10 m 5/2140 0 19,2 532 AXEL FAME Henriksson Per-Emil 0
Kr 161118-6 m 7/1640 0 20,9 417 THRUST CANDY Gustavsson Kurt-Inge 0
Å 161117-2 m 3/2660 4 18,6 683 INGO ROLS Olsson Linda M 4 700
Ax 161113-14 km 5/2140 25,8 ejg1 HOT ROD MAN Lundin Tommy 0
Ax 161113-6 m 9/1640 0 15,9a 303 COGNAC STING Stenströmer Ulf 0
Kr 161028-4 m 1/2140 d ug 144 SUNDBO ESPARSETT Eriksson Gabriella 0
Mp 161013-12 m 2/2180 5 17,4 591 INGO ROLS Olsson Linda M 2 100
J 161001-2 m 2/2180 d 9g 123 JAKE FACE Landén Stefan 0
Kr 160924-5 m 2/2160 0 16,3 602 JAKE FACE Landén Stefan 0
E 160917-4 m 6/2180 6 16,7 183 GLORIA SÅNNA Danielsson Lennart 2 100
Kr 160916-15 km 2/2140 23,5 ejg K.Y.KRATOS Ginman Marina 0
Kr 160905-10 m 2/2180 4 17,3 57 GLORIA SÅNNA Danielsson Lennart 2 500
Kr 160826-4 m 4/2160 8 16,7 907 JAKE FACE Landén Stefan 2 300
Kr 160820-3 m 2/2180 2 16,8 111 GLORIA SÅNNA Danielsson Lennart 5 000
Kr 160731-6 m 1/2200 5 17,3 177 JAKE FACE Landén Stefan 2 100
Vi 160722-2 m 5/2140 3 17,8 148 POMERANS DAG Jonsson Thomas 3 500
Kr 160702-2 m 3/2180 5 18,1 244 JAKE FACE Landén Stefan 3 100
Kr 160626-1 m 3/2140 d uag 289 INGO ROLS Olsson Linda M 0
Ax 160611-1 m 7/2140 2 17,2a 77 INGO ROLS Olsson Linda M 5 000
Kr 160606-6 m 1/2160 6 16,3 252 GLORIA SÅNNA Danielsson Lennart 2 300
Ti 160514-2 m 4/1609 3 15,7a 64 INGO ROLS Olsson Linda M 3 500
Kr 160506-10 m 2/2140 d ug 362 G.K.TOP NOTCH Björkman Kenneth H 0
Kr 160422-4 m 6/1640 3 15,4a 63 INGO ROLS Olsson Linda M 3 500
Vg 160416-6 m 5/2140 5 20,3a 63 CUVEE DU NORD Persson Emilia 2 100
Kr 160408-2 m 1/1640 d 10g 174 JET SET NALAN Rosenberg Maria 0
Kr 160401-2 m 1/2180 7 17,6 221 TIME PASSES D. (DK) Olsson Dan-Åke 2 100
Kr 160304-13 km 1/2140 d2g ejg K.Y.KRATOS Ginman Marina 0
Kr 160304-4 m 1/2140 0 22,7 423 BUNNY MCGEE Gustavsson Kurt-Inge 0
J 150721-6 m 8/2160 7 16,9 425 INGO ROLS Olsson Linda M 2 100
Vg 150709-10 m 1/2180 5 18,7 209 INGO ROLS Olsson Linda M 2 100
Kr 150705-15 km 2/2140 18,7 gdk INGO ROLS Olsson Linda M 0
Kr 150705-10 m 2/2160 8 17,3 1192 AMINA HORNLINE Henriksson Michael 2 300
Kr 150627-2 m 3/2140 0 17,6a 967 TINGBYPRINSEN Jönsson Anna 0
Å 150625-10 m 5/1640 0 14,9a 296 PICABO ELIN Ginman Marina 0
Kr 150621-1 m 3/2140 0 dista 436 AMINA HORNLINE Henriksson Michael 0
Kr 150613-2 m 9/1640 4 15,9a 58 B.W.CONNECTION Ginman Marina 3 000
Kr 150606-14 km 3/2140 21,7 gdk C.D.C.'S ISAK Svanhall Irene 0
Vg 150605-4 m 2/2640 d 10g 600 AMINA HORNLINE Henriksson Michael 0
Kr 150523-1 m 1/2160 7 18,8 26 B.W.CONNECTION Ginman Marina 2 000
Vg 150523-1 m 2/2160 0 dist 683 BUNNY MCGEE Gustavsson Kurt-Inge 0
Kr 150509-2 m 8/1640 3 16,3a 209 B.W.CONNECTION Ginman Marina 3 750
Kr 150501-14 km 1/2200 20,8 gdk1 AMINA HORNLINE Henriksson Michael 0
Hd 150427-9 m 9/2160 3 17,0 363 SAINT ROSE Johansson Rolf E 4 400
Kr 150423-14 km 7/2140 18,6 gdk UNIQUE GOWAN Robertsson Niklas 0
Kr 150423-2 m 5/1660 3 17,7 289 BUNNY MCGEE Gustavsson Kurt-Inge 3 750
Vg 150419-2 m 4/2140 0 dista 339 DRY OUT Karlsson Åsa 0
Å 150409-4 m 10/2140 0 16,3a 110 SAINT ROSE Johansson Rolf E 0
Kr 150313-4 m 8/1640 0 17,3 82 ORGOGLIO LAVEC (IT) Robertsson Niklas 0
Kr 150306-2 m 3/2180 0 dist 140 BLANKA VLASIC Robertsson Niklas 0
Mp 150302-2 m 2/2160 3 17,3 78 SAINT ROSE Johansson Rolf E 4 400
Mp 150216-9 m 5/2160 3 16,4 338 SAINT ROSE Johansson Rolf E 3 400
Kr 150111-5 m 4/1640 0 15,1a 433 PHILIPPE BI Ginman Marina 0
E 141222-8 m 2/2140 3 17,1a 354 PHILIPPE BI Ginman Marina 3 750
Kr 141214-3 m 10/2140 1 17,1a 31 REX RÖNNOW (DK) Pilenberg Mikael 25 000
Kr 141128-9 m 6/2160 0 18,1 430 PHILIPPE BI Ginman Marina 0
Hd 141124-4 m 9/1640 0 18,0a 1133 PICABO ELIN Robertsson Niklas 0
Mp 141122-2 m 3/2640 0 22,7 1063 SHERDIL J. Ginman Marina 0
Ö 141120-3 m 9/2640 d våg0 117 PLUS TWO Ljungström Linda 0
Kr 141031-10 m 2/2180 0 17,9 123 PHILIPPE BI Ginman Marina 0
Hd 141006-2 m 2/2160 6 19,5 280 G.K.SPINN OFF Johansson Lynn 2 000
Kr 140920-5 m 8/2140 6 17,8a 239 PICABO ELIN Robertsson Niklas 2 100
S 140919-8 m 4/2140 0 17,2 188 BAM BAM WALKER Nilsson Tom 0
Vi 140918-8 m 5/1640 5 17,6 233 SHIRAZ SAND Svanhall Irene 2 250
J 140902-2 m 2/1640 6 19,5ag 85 PICABO ELIN Robertsson Niklas 2 100
Vi 140829-2 m 4/2140 6 19,7 68 BLANKA VLASIC Robertsson Niklas 2 000
Kr 140825-2 m 3/2140 0 20,3ag 122 SHIRAZ SAND Svanhall Irene 0
Kr 140807-15 km 2/2140 18,7 gdk SHIRAZ SAND Svanhall Irene 0
Hd 140804-2 m 2/2140 2 16,6a 95 PICABO ELIN Robertsson Niklas 13 500
Vi 140802-2 m 1/2180 6 19,0 137 KING SIR DOUGLAS Hoffman Henrik 2 000
Kr 140726-2 m 2/2180 0 ug 23 PICABO ELIN Robertsson Niklas 0
J 140722-2 m 8/2640 d 11g 128 CHRISTOFFER EME Björkman Kenneth H 0
Ax 140718-4 m 9/2140 5 16,9a 822 JANE ZENZ Andersson Mathias 5 200
Kr 140713-14 km 2/2140 18,4 gdk PICABO ELIN Robertsson Niklas 0
Ar 140706-3 m 5/2100 3 17,6g 106 LEONAS KAKSI Byström Mikael 3 400
Hd 140705-1 m 5/1609 d 9ag 273 ELEGANT MACHINERY Johansson Johanna 0
Vg 140628-2 m 6/2160 d ug 148 ARAGORN HAZE Olsson Linda M 0
Vi 140623-2 m 1/2140 6 17,0a 96 BLANKA VLASIC Robertsson Niklas 2 000
Kr 140622-1 m 10/1640 d 9ag 507 BAM BAM WALKER Nilsson Tom 0
Mp 140612-9 m 9/2140 0 20,3 732 TEQUILA AKEMA Hagström Victoria 0
Vi 140609-1 m 3/2160 0 18,6 468 BIBOS GAIST Lukkari Esa 0
Kr 140606-14 km 1/2200 19,2 gdk BLANKA VLASIC Robertsson Niklas 0
Å 140605-5 m 8/2140 2 15,2a 279 INDRO LOVE Robertsson Niklas 32 500
Å 140522-2 m 7/2660 6 18,4 398 OFFSHORE STAR Granberg Ingemar 2 300
Hd 140519-2 m 1/2160 4 16,6 46 BAM BAM WALKER Nilsson Tom 3 850
F 140512-2 m 1/2160 7 19,5 177 B.E.TROPICAL STORM Ljungström Linda 2 200
Mp 140512-9 m 3/2160 4 17,4 162 TOM RAIDER Eklund Tomas 3 850
Kr 140509-14 km 1/2140 20,7 gdk INDRO LOVE Robertsson Niklas 0
Kr 140509-9 m 1/2180 1 17,3 22 ELEGANT MACHINERY Johansson Johanna 15 000
Vi 140508-8 m 4/2160 1 17,9 28 JULIUS HACKSTABLE Einarsson Ida 5 000
Ö 140503-1 m 4/2140 6 16,4 211 IMBITUBA Tidelius Stellan 5 000
Mp 140421-9 m 2/2140 3 17,5g 268 ARAGORN HAZE Olsson Linda M 4 400
Ro 140420-1 m 2/1640 2 13,9a 39 IMBITUBA Tidelius Stellan 16 300
Kr 140411-5 m 2/2140 7 19,3a 51 CALISTA ELMCROWN Johansson Johanna 2 000
Hd 140330-3 m 3/2140 8 18,5 1359 DRY OUT Karlsson Åsa 2 000
Kr 140328-15 km 2/2140 19,4 gdk ARAGORN HAZE Olsson Linda M 0
Kr 140328-11 m 7/2140 2 16,6 47 BAM BAM WALKER Nilsson Tom 9 300
Mp 140324-9 m 5/2140 d ug 369 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 0
Kr 140316-14 km 2/2140 21,9 gdk JACKZON W. Jonsson Thomas 0
J 140311-6 m 6/2140 0 16,9 468 LEONAS KAKSI Byström Mikael 0
Å 140306-14 km 5/2140 20,5 gdk BAM BAM WALKER Nilsson Tom 0
Å 140306-2 m 1/2160 5 17,7 26 ORGOGLIO LAVEC (IT) Robertsson Niklas 2 500
Ö 140224-2 m 3/2140 1 16,6 33 ORGOGLIO LAVEC (IT) Robertsson Niklas 17 000
S 140221-3 m 3/2640 4 18,8 475 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 5 700
Ax 140215-1 m 9/2140 5 17,1a 515 IMBITUBA Tidelius Stellan 4 300
J 140211-2 m 6/1640 3 15,1a 205 ORGOGLIO LAVEC (IT) Robertsson Niklas 5 700
Å 140206-2 m 4/2140 1 18,0 237 LEONAS KAKSI Byström Mikael 20 000
Kr 140124-2 m 4/2140 2 17,0a 66 ORGOGLIO LAVEC (IT) Robertsson Niklas 7 250
Kr 140115-14 km 1/2140 19,2g gdk CALISTA ELMCROWN Johansson Johanna 0
Ax 131217-2 m 4/2140 d 8g 41 ORGOGLIO LAVEC (IT) Robertsson Niklas 0
Kr 131213-14 km 1/2140 19,7 gdk ELEGANT MACHINERY Johansson Johanna 0
Å 131212-2 m 7/2640 4 17,9 842 LEONAS KAKSI Byström Mikael 5 300
S 131208-3 m 2/2140 2 16,7a 66 ORGOGLIO LAVEC (IT) Robertsson Niklas 15 000
Kr 131207-7 m 4/2140 1 17,1a 17 PHILIPPE BI Ginman Marina 25 000
Mp 131206-2 m 9/2140 1 18,9 92 FRASSE LINNA Nilsson Tom 15 000
J 131203-2 m 6/2140 5 18,2a 185 JULIUS HACKSTABLE Johansson Johanna 3 000
Mp 131118-9 m 2/2140 7 19,6 126 QUICK DE LUXE Robertsson Niklas 1 800
Kr 131115-14 km 2/2140 20,6 gdk ORGOGLIO LAVEC (IT) Robertsson Niklas 0
Kr 131115-10 m 1/1640 2 14,6a 71 JULIUS HACKSTABLE Johansson Johanna 7 500
Ax 131110-2 m 4/2180 2 17,7 54 PHILIPPE BI Ginman Marina 9 000
J 131105-2 m 1/2660 2 17,2 164 JULIUS HACKSTABLE Johansson Johanna 10 000
Kr 131101-2 m 7/2140 0 18,9 611 ROB LAIGAR Olsson Linda M 0
Hd 131030-2 m 4/2140 0 19,0 605 SHERDIL J. Ginman Marina 0
Kr 131019-14 km 1/2200 20,3 gdk FRASSE LINNA Nilsson Tom 0
Kr 131011-16 km 4/2200 19,9 gdk JULIUS HACKSTABLE Johansson Johanna 0
Ti 131005-7 bm 9/1609 1 16,3a B-lp G.K.SPINN OFF Johansson Lynn 3 500
Ti 131005-2 bm 8/1609 3 16,1a B-lp ROB LAIGAR Olsson Linda M 1 250
Vi 131004-8 m 4/2180 2 16,6 89 TRIM SETTING Jonsson Thomas 5 000
Kr 130927-4 m 2/2140 0 20,0a 463 WHY DIE Bengtsson Ingrid 0
Å 130926-2 m 2/2140 0 19,7 856 DRY OUT Karlsson Åsa 0
F 130923-10 m 2/2140 7 18,8 653 STARMAID Ljungström Linda 2 000
Hd 130922-2 m 9/2140 1 18,1a 40 M.T.HENRY THIERRY Nordström Per 15 000
Kr 130913-15 km 4/2140 22,2 gdk G.K.SPINN OFF Johansson Lynn 0
Kr 130907-13 km 1/2140 22,8 gdk OLYMPIC EXPRESS (DE) Olsson Linda M 0
Kr 130823-15 km 2/2140 23,6 ejg G.K.SPINN OFF Johansson Lynn 0
Vi 130806-5 m 4/2640 7 20,3g 314 IMA LAMORE Karlsson Åsa 1 600
Kh 130718-8 m 2/1680 d 6ag 72 B.W.CONNECTION Ginman Marina 0
Kr 130712-10 m 8/2640 2 19,5 283 IMA LAMORE Karlsson Åsa 7 500
E 130709-8 m 5/2140 5 19,4a 319 DRY OUT Karlsson Åsa 3 000
S 130708-1 m 2/1640 4 15,4a 183 B.W.CONNECTION Ginman Marina 5 300
Vg 130607-2 m 5/2140 1 16,2 139 PHILIPPE BI Edvardsson Erik 20 000
Ax 130602-2 m 3/2160 3 it 153 DON PEDRO Karlsson Tommy R 6 200
Kr 130524-9 m 3/2140 5 15,9a 354 PHILIPPE BI Edvardsson Erik 3 000
Vg 130517-6 m 4/2140 3 18,4a 95 DON PEDRO Karlsson Tommy R 5 000
Mp 130512-2 m 2/2180 2 16,7 77 PHILIPPE BI Edvardsson Erik 7 500
Ti 130504-2 bm 7/1609 2 15,2a B-lp DON PEDRO Karlsson Tommy R 1 750
Hd 130429-2 m 9/2140 0 ita 161 CELINE ABB Nyström Sven-Anders 0
Vi 130428-1 m 4/2160 0 19,2 403 LORD THAI TAATA Cedergren Mikael 0
Mp 130425-9 m 8/2140 0 dist 838 RY COODER Gustafsson Anne-Cathrin 0
F 130422-2 m 10/2140 6 19,3a 161 LORD THAI TAATA Cedergren Mikael 2 000
Kr 130330-2 m 1/2160 d ug 143 PINE CATS Ginman Marina 0
Mp 130325-2 m 1/2140 4 20,2 255 STARMAID Ljungström Linda 3 500
Hd 130304-2 m 7/2140 0 distg 246 PINE CATS Ginman Marina 0
Ax 130226-2 m 7/2140 4 17,7a 101 SHERDIL J. Nilsson Oscar 4 600
Mp 130217-2 m 8/2140 0 19,5 720 VERRAZANO GIANT Wåhlström Ulf 0
Å 130214-9 m 6/2640 0 20,4 273 DON PEDRO Karlsson Tommy R 0
Hd 130204-13 km 1/2140 dvåg ejg DELAYING THE GAME Bengtsson Maria 0
Kr 130201-10 m 2/2140 1 18,8 663 SHERDIL J. Nilsson Oscar 15 000
Å 130131-2 m 10/2160 6 19,5 51 PINE CATS Ginman Marina 2 000
Ax 130120-2 m 3/2140 7 19,3 542 SHERDIL J. Ginman Marina 2 000
Kr 130104-14 km 2/2180 22,0 gdk DON PEDRO Karlsson Tommy R 0
Kr 130104-2 m 4/2140 1 17,5 63 PINE CATS Ginman Marina 15 000
S 121226-4 m 6/2140 0 distg 267 PINE CATS Ginman Marina 0
Hd 121217-2 m 2/1640 0 20,2a 320 A.A.SYNDROME Ginman Marina 0
Kr 121202-10 m 7/2140 d 10ag 330 SHERDIL J. Ginman Marina 0
Kr 121116-14 km 6/2140 22,9 gdk A.A.SYNDROME Ginman Marina 0
Kr 121116-11 m 2/2160 2 17,5 324 PINE CATS Ginman Marina 7 500
Mp 121112-7 m 4/2140 6 17,9 461 LORD THAI TAATA Cedergren Mikael 2 000
Ö 121022-2 m 7/1609 6 16,6a 289 PINE CATS Ginman Marina 2 000
Ti 120922-2 bm 1/1609 6 21,0ag B-lp FLASH GROCER Ginman Marina 650
Vi 120920-5 m 1/2160 2 18,8 37 LORD THAI TAATA Cedergren Mikael 5 000
Vg 120908-2 bm 2/2140 d 10g B-lp FLASH GROCER Ginman Marina 0
Mp 120903-2 m 9/2140 6 18,4 890 ELEVEN PRIDE (DE) Binklinge Anders 2 000
Vi 120902-2 m 2/2160 1 17,5 298 LORD THAI TAATA Cedergren Mikael 20 000
Kr 120823-17 km 3/2200 23,9 gdk ACES ABDULLA Johansson Emma 0
Kr 120823-2 m 2/1680 0 17,3g 697 SHERDIL J. Nilsson Oscar 0
Kr 120810-14 km 1/2180 22,0 gdk1 OPAL SVENSTRUP (DK) Persson Fredrik 0
Vi 120805-1 m 9/2160 7 18,2 1076 SHERDIL J. Nilsson Oscar 1 800
Kr 120802-15 km 4/2140 21,4 gdk FLASH GROCER Ginman Marina 0
Kr 120713-2 m 2/1660 d 4g 138 SHERDIL J. Nilsson Oscar 0
Vg 120701-8 m 1/2160 2 18,2 1318 SHERDIL J. Nilsson Oscar 7 500
Vg 120620-3 m 10/2140 5 18,1a 876 SHERDIL J. Nilsson Oscar 3 000
Kr 120614-5 m 4/1660 5 17,1 329 PINE CATS Persson Fredrik 2 800
Ax 120602-2 m 9/2140 5 19,0a 142 SHERDIL J. Nilsson Oscar 2 800
Vi 120513-1 m 3/2140 3 17,5 155 SHERDIL J. Nilsson Oscar 7 500
Kr 120420-2 m 2/2160 d 1g 352 SHERDIL J. Nilsson Oscar 0
Kr 120323-2 m 1/1640 6 15,7a 152 SHERDIL J. Nilsson Oscar 2 000
J 120228-2 m 3/2160 3 17,8 490 SHERDIL J. Nilsson Oscar 7 500
Mp 120213-3 m 4/2140 d 5g 342 SHERDIL J. Nilsson Oscar 0
Kr 120127-9 m 6/1660 7 16,6 643 SHERDIL J. Nilsson Oscar 2 000
Kr 120113-14 km 1/2200 20,8 gdk SHERDIL J. Nilsson Oscar 0
Kr 111111-6 m 4/2160 8 18,0 379 SUNDAY STAR Nilsson Oscar 2 000
Kr 111014-6 m 5/2140 0 22,1 333 SUNDAY STAR Nilsson Oscar 0
Kr 110930-2 m 7/1660 0 16,8g 654 SUNDAY STAR Nilsson Oscar 0
Vg 110911-6 m 3/2180 7 20,8 103 WINSTON S.I.R. Brodin Claes 1 600
Vg 110911-2 m 3/1640 2 18,1a 153 SUNDAY STAR Nilsson Oscar 2 500
Kr 110826-15 km 3/2140 23,3g gdk PETTER CROWN Nilsson Bo 0
Vi 110809-8 m 2/2160 7 19,3 404 CHAT EASY Ahrling Terese 1 800
Kr 110805-10 m 4/2160 7 19,8 1275 WINSTON S.I.R. Brodin Claes 2 000
Kr 110703-2 m 2/1660 0 19,9g 1802 WINSTON S.I.R. Brodin Claes 0
Kr 110617-16 km 1/2200 21,2 gdk WINSTON S.I.R. Brodin Claes 0
Kr 110610-8 m 3/2180 0 21,4 925 SUNDAY STAR Nilsson Oscar 0
Å 110416-1 m 6/2140 0 16,6a 417 HOUSTON STAR Nilsson Bo 0
Kr 110408-16 km 1/2200 dg ejg MIDNIGHT JAGUAR Nilsson Bo 0
Kr 110316-14 km 1/2180 18,1 gdk HOUSTON STAR Nilsson Bo 0
Kr 110204-2 m 4/1680 d dist 324 VIKING HÅLERYD Nilsson Oscar 0
Kr 110114-2 m 5/1680 3 17,2 136 VIKING HÅLERYD Nilsson Oscar 5 000
Kr 101206-2 m 2/2180 d 8g 147 VIKING HÅLERYD Nilsson Oscar 0
Kr 101126-14 km 3/2140 20,7 gdk VIKING HÅLERYD Nilsson Oscar 0
Mp 101028-2 m 4/2180 0 22,3 547 BRUZZE RIGAS Nilsson Oscar 0
E 101005-11 m 3/2660 0 21,5 391 BRUZZE RIGAS 0
Kr 101003-15 km 1/2140 23,2g gdk WINSTON S.I.R. 0
J 100921-2 m 9/1640 0 17,8 166 BRUZZE RIGAS 0
S 100804-3 m 10/2140 0 22,3 473 WINSTON S.I.R. 0
Kh 100721-6 m 6/1680 d uag 228 WINSTON S.I.R. 0
Kr 100711-2 m 2/1660 5 18,0 211 WINSTON S.I.R. 3 000
Kr 100609-14 km 2/2140 20,6 gdk WINSTON S.I.R. 0
Kr 100609-8 m 1/2160 7 18,3 161 ROYAL DIMANCHE 2 000