Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Eriksson Ulf

Avstängning 170930-171002  

Född Hemmabana Licens Dress
1964 Bollnäs A-tränare: träna, köra (A1) Röd, blått axp., lod.fält& ärmrev.;vit
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 822 98 79 82 12 % 7 351 650
2016 1092 121 92 108 11 % 10 572 990
2015 833 88 89 67 11 % 5 844 660
2014 565 61 64 40 11 % 4 697 950
2013 333 32 30 39 10 % 2 180 100

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
B 170920-9 1/3160 0 ug 200 PAYING GUEST Djuse Martin P 0
B 170920-8 6/2140 3 16,3a 84 ELIN AMERICA Linderoth Per 10 800
B 170920-7 9/2140 0 26,1a 82 FASTE VIKING* (NO) Tjomsland Öystein 0
B 170920-6 9/2140 3 14,2a 167 STARO KICKBACK Linderoth Per 19 000
B 170920-4 4/2160 4 17,5 29 FLAME OF FORTUNE Asplund Jenny 5 700
B 170920-3 3/2140 0 29,1 580 SEILEJERVA (NO) Nordh Jan 0
B 170920-1 6/2140 6 20,0a 405 ALICE RUDA Ländin Pär 3 500
170918-11 8/2140 0 16,7a 440 MILL UNIX Nylander David 0
170918-10 11/2140 d 15ag 198 CASHMIR LOVE Palm Fredrik 0
170918-8 6/2140 1 18,0 69 HAMPUS BOY Westlund Grahn Catarina 22 000
170918-7 8/2140 4 14,6a 244 MYRICA GALE Eriksson Jenny 5 000
170918-6 7/1640 0 31,0ag 481 LAX ERIK Nylander David 0
170918-5 7/2140 6 19,2 31 CHECK ME Larsson Thomas L 2 000
170918-2 1/2140 1 28,5 71 HÖSTBO IRENE Söder Mats 30 000
170918-1 4/2140 2 13,0a 29 AILERON Bergh Robert 11 000
S 170917-12 7/2640 0 14,0a 242 ASSAULT Wikberg Daniel 0
S 170917-11 5/2640 0 15,1a 277 KNIFETOWN LOVER Johansson Stig H 0
S 170917-7 1/2140 4 13,7a 41 HANNA Kolgjini Lutfi 12 000
Bs 170916-13 3/2140 1 15,7 56 JEPPAS QURT Jakobsson Krister 25 000
Bs 170916-11 r 3/2640 1 14,2a 107 TITAN ARROW Djuse Martin P 100 000
Bs 170916-10 r 5/2140 2 13,0a 244 SUGAR DADDY Träff Magnus 55 000
Bs 170916-8 r 5/2160 7 26,1 830 HIBOKONGEN Schönnings Micael 5 000
Bs 170916-7 r 7/2140 d ug 34 WEEKEND FUN Wikberg Daniel 0
Bs 170916-6 r 4/2140 0 14,6a 119 EDINDY Lindberg Kristian 0
Bs 170916-5 r 5/2640 4 14,1 529 STAY ALERT Untersteiner Peter 16 000
Bs 170916-4 8/2660 2 15,4 429 LUKAS BRIS Holm Caroline 50 000
Bs 170916-1 2/2160 2 15,9 256 TRITON'S ANGEL Jakobsson Krister 12 500
Ro 170915-6 15/2140 7 16,6a 69 GOLIATH Röcklinger Björn 3 000
Ro 170915-1 6/1640 5 17,7 44 PECK Kolgjini Lutfi 3 200
S 170915-5 11/2140 6 15,5a 786 MR PLANNER Lindberg Fredrik 2 700
S 170915-4 3/1640 0 15,2ag 38 LOVELY FLICKA Båth Svante 0
S 170915-2 12/2140 5 15,4a 603 GEAR EXTENSION Melander Stefan 3 200
S 170915-1 1/2140 d 6g 71 DIFFARN AM Walmann Roger 0
D 170914-10 4/2140 3 17,2g 98 DIGGER'S VENI Rehnsbo Nicklas 2 300
D 170914-9 4/1640 6 14,5a 39 IAMSEXYANDIKNOWIT Engman Louise 2 000
D 170914-7 5/2640 3 17,9 15 CADILLAC DIMANCHE Bergh Robert 5 000
D 170914-6 10/2140 d uag 165 HARA BAKTUS Englund Per 0
D 170914-3 14/2640 4 15,9a 105 TWEENER Wikberg Daniel 5 100
D 170914-2 4/2140 3 15,3a 179 LEO ON LINE Wikberg Daniel 7 500
S 170913-2 2/2160 3 16,0 47 BALTO D'HUON (FR) Tidelius Stellan 11 000
S 170913-1 5/2140 0 20,4g 119 TELLUS FACE Kolgjini Lutfi 0
B 170911-9 6/2140 3 17,3 26 ALMA PALEMA Eriksson Ulf 8 000
B 170911-8 5/2640 1 15,3a 18 STARO KICKBACK Linderoth Per 20 000
B 170911-7 1/2140 d ug 17 PASSWORD BROLINE Näslund Per Anders 0
B 170911-6 1/2140 d 13g 363 VÅRIN Olsson Gösta 0
B 170911-5 3/1640 2 14,9 49 PRINCE S.W. Nilsson Tomas B 10 000
B 170911-3 3/2140 3 14,6a 26 TOURNAMENT Linderoth Per 8 000
B 170911-2 5/1640 6 31,0g 411 LAX ERIK Nylander David 2 100
B 170911-1 5/1640 7 15,2a 304 FELICIA Norberg Thomas 2 300
B 170911-13 p 1/2160 31,0 1p PRINSEN RUDA Ländin Pär 0
H 170910-10 8/2140 4 18,9 76 NEFERTITI FACE Lundberg Ambjörn 2 200
H 170910-9 5/1640 1 34,0 39 HAGA BITTAN Nordh Jan 12 000
H 170910-8 3/2160 4 35,6g 137 MODDELINA Holm Caroline 5 000
H 170910-4 4/2640 d 9g 86 ROADSCANNER Johansson Svante 0
H 170910-3 2/2180 1 29,2 31 ÅSTAS MARCUS Karlsson Björn 22 000
H 170910-2 3/2160 4 18,0 49 SHE'S RACY Erlandsson Jessica 6 500
H 170910-1 4/2140 0 u 175 GRUDE TÖSA (NO) Nordh Jan 0
H 170910-13 k 2/2140 22,7g gdk1 IN LOVE POINTER Fast Leif 0
170909-11 r 9/1640 0 14,8ag 632 CLOUDS ABOVE Andersen Troels 0
170909-9 r 10/2140 5 14,3a 304 SUNBIRD CHELSEA Kytölä Aleksi 8 500
170909-8 r 5/2160 0 26,0 188 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 0
170909-7 r 11/2140 6 13,8a 230 NAROLD VOX Jakobsson Krister 8 000
170909-6 r 7/2640 6 15,8ag 50 URET Aikio Pasi 5 500
170909-4 9/2660 1 15,3 423 WASA THUNDER* (FI) Kytölä Aleksi 100 000
170909-3 11/1640 4 13,8a 511 STRONG WILL Lindman Anna 5 300
Ro 170908-10 1/2160 d 12g 349 ÖNNES GRIMNER Söder Mats 0
Ro 170908-8 1/3180 0 16,5 376 LIMONCELLI Norman Peter G 0
Ro 170908-7 8/2160 7 15,5 341 M.T.KNIGHT RIDER Jonsson Kjell O 3 500
Ro 170908-6 9/2140 4 14,5a 59 ELITA MEMPHIS Lönn Thomas 7 200
Ro 170908-5 3/2140 4 27,9 375 KLOCKSVE SPRINTEN Persson Leif 13 500
Ro 170908-2 4/2140 d 13g 956 ALERT HEIGHT Melander Stefan 0
Ro 170908-1 3/2140 4 18,1 102 HAMPUS BOY Westlund Grahn Catarina 5 000
G 170907-10 3/2160 0 u 410 SIRIFAXA Persson Jan-Olov 0
G 170907-8 9/1640 2 10,8a 602 BRUNO BAGHEERA Melander Stefan 75 000
G 170907-7 10/2640 d 9g 25 BJÖRLIFANNER (NO) Persson Jan-Olov 0
G 170907-4 2/2660 0 17,4g 95 I'LL FIXIT Jakobsson Krister 0
G 170907-2 4/2140 d 5g 69 SERENITY FACE Röcklinger Björn 0
G 170907-1 5/1640 5 21,8g 382 ALICE RUDA Ländin Pär 3 000
S 170906-10 3/2140 3 14,0a 47 ALCOY Untersteiner Peter 25 000
S 170906-9 4/2140 1 15,7a 37 HANNA Kolgjini Lutfi 100 000
S 170906-6 9/2140 5 15,7a 76 GOLIATH Röcklinger Björn 5 000
B 170905-7 5/1640 0 ug 36 LINDYS DIVA Bergh Robert 0
B 170905-6 3/2160 1 13,8 109 ASSAULT Wikberg Daniel 30 000
B 170905-4 1/2160 5 17,3g 43 FRIDA ZONETT Bergh Robert 3 000
Bs 170904-9 2/2140 2 15,8a 28 LUKSOM Larsson Thomas L 2 500
Bs 170904-8 4/1660 3 32,7g 35 TARRAGON TABAC Nordh Jan 5 000
Bs 170904-7 9/2160 1 16,2 115 JEPPAS QURT Jakobsson Krister 20 000
Bs 170904-5 6/2140 2 18,7 48 CHECK ME Larsson Thomas L 7 500
Bs 170904-4 3/2160 1 15,2 23 FLIGHT DANSEUR Westerholm Nicklas 30 000
Bs 170904-3 5/2140 0 18,5ag 238 ÅSENS ARAGON Jakobsson Krister 0
Bs 170904-2 2/2140 0 32,4a 260 BODBÄCKSJENNY Lindberg Jean 0
Bs 170904-1 5/2660 0 16,2g 114 ON TRACK PIRAYA Westerholm Nicklas 0
Bs 170904-16 p 1/2200 59,0 1p HÖSTBO ELLEN Larsson Thomas L 0
U 170901-7 10/2140 0 15,9a 76 EXCEPTIONAL DREAM Bergh Robert 0
U 170901-6 4/2140 3 14,6a 34 GLOBAL MONEY Bergh Robert 9 500
U 170901-5 2/2140 0 14,1a 888 NEW FLAME Åsebö Ola 0
U 170901-4 10/2140 0 15,4a 318 VALLEY KRONOS Liljendahl Reijo 0
H 170831-9 2/1640 3 31,2 86 STJÄRNFAXA Åkerlund Martin 4 200
H 170831-8 3/2140 1 18,9 34 SHE FIXIT Arvidsson Stefan 12 000
H 170831-6 10/2160 6 16,5 781 MAGIA DOC Johansson Ulf Arne 2 200
H 170831-5 1/2140 2 33,7 92 HAGA BITTAN Nordh Jan 6 000
H 170831-3 12/2140 6 14,9 272 NEW MOON FACE Hedlund Johanna 2 200
H 170831-2 3/2180 6 27,5 143 BJÖRLIFANNER (NO) Persson Jan-Olov 3 000
Ö 170831-7 1/2680 4 16,3 115 PERSOS BOJJE Westerholm Nicklas 5 700
Ö 170831-6 3/2100 0 uag 49 MY DREAM ART Westerholm Nicklas 0
Ö 170831-4 4/2160 0 17,7 32 HANKYPANKY FRANCES Westerholm Nicklas 0
S 170830-9 6/2140 0 15,8a 478 ENTERTAINMENT ÅS Walmann Roger 0
S 170830-8 2/2140 0 14,4a 151 M.T.KNIGHT RIDER Jonsson Kjell O 0
S 170830-2 9/2140 4 14,0a 86 KNIFETOWN LOVER Johansson Stig H 12 500
Ös 170829-11 1/2180 2 16,0 142 ÅKARE LISS Nilsson Tomas B 2 500
Ös 170829-9 11/2140 0 16,6a 581 KIRIKOU Widell Hans 0
Ös 170829-8 1/2680 0 27,9 275 HIBOKONGEN Schönnings Micael 0
Ös 170829-6 7/2660 0 20,0 68 IN DISGUISE Nilsson Tomas B 0
Ös 170829-5 3/2180 d vändg 92 SVÄRTING A.C. Holm Caroline 0
Ös 170829-4 9/2160 1 15,6 398 MYRICA GALE Eriksson Jenny 30 000
Ös 170829-13 k 2/2180 52,2 gdk1 BJÖRLI FRIDA (NO) Harr Per- Erik 0
Ro 170828-9 7/3160 0 17,6 379 BARACK BOKO Westerholm Nicklas 0
Ro 170828-8 4/2140 3 14,9 26 SCARPIA Westerholm Nicklas 7 500
Ro 170828-5 10/2640 1 28,1a 279 SKAFFER ADRIAN (NO) Hellström Linn 20 000
Ro 170828-4 9/2140 3 31,3ag 31 G.G.MILJONÄR Westerholm Nicklas 7 500
B 170826-11 r 5/2640 4 13,4a 209 FACE RIBB Kolgjini Lutfi 14 500
B 170826-9 r 4/1640 4 12,3a 592 STRONG WILL Lindman Anna 13 500
B 170826-6 r 6/1640 6 11,2a 327 CLOUDS ABOVE Andersen Troels 7 000
B 170826-4 2/1660 4 13,7 86 TEQUILA ARETTE Westerholm Nicklas 5 700
B 170825-11 r 7/1640 0 11,8a 239 JOY DE CASTELLA Westholm Jörgen 0
B 170825-10 r 2/3700 0 15,3 102 NAROLD VOX Jakobsson Krister 0
B 170825-7 r 3/3140 3 26,2 243 SORT GULL (NO) Tjomsland Öystein 25 000
B 170825-1 4/2140 0 29,9ag 180 FRÄCKE VICKE Tjomsland Öystein 0
G 170822-11 6/2160 4 17,8 24 CASHMIR LOVE Palm Fredrik 2 200
G 170822-8 3/2640 0 17,1 422 TOUJOURS VIF Pettersson Stig E 0
G 170822-4 9/2140 6 16,7a 460 ÅSENS ARAGON Jakobsson Krister 5 500
G 170822-2 4/2140 2 16,8 357 VINNIE FRONTLINE Jakobsson Krister 17 500
Bs 170821-9 7/1660 1 24,9 45 BJÖRS VIKING Lagergren Annelie 20 000
Bs 170821-5 6/1640 0 15,9ag 115 I'LL FIXIT Jakobsson Krister 0
Bs 170821-4 2/2140 d uag 76 MILLI (NO) Bergman Tage 0
D 170821-10 9/2160 1 17,2 53 TIBURTIUS BRIS Ländin Pär 5 000
D 170821-6 8/1640 7 16,6 382 CRAIZY DAIZY Molin Krister 2 000
D 170821-4 11/2640 2 16,4 108 QUICK ONE Sedin Carina M 11 000
D 170821-1 8/2160 2 15,9 86 EXCEPTIONAL DREAM Bergh Robert 15 000
Ro 170819-10 r 8/1640 0 uag 944 GILBERT BRIS Djuse Mattias 0
Ro 170819-5 r 6/2140 0 ug 285 GET A WINNER Röcklinger Björn 0
Ro 170819-2 7/2140 3 30,9a 48 KLOCKSVE SPRINTEN Persson Leif 8 000
Ro 170818-9 3/3180 0 ug 127 VERMILLON (FR) Bergh Robert 0
Ro 170818-2 7/2140 7 18,9g 428 HAMPUS BOY Westlund Grahn Catarina 3 200
Ro 170818-1 4/2160 7 38,3g 299 MODDELINA Holm Caroline 2 100
S 170818-6 2/2660 7 15,8 177 LIMONCELLI Norman Peter G 2 700
S 170818-3 1/2140 d 12g 636 EVANDER AM Walmann Roger 0
S 170818-1 9/2140 5 15,3a 104 WUNDER DREAM Hedberg Casper 3 800
B 170817-11 1/2140 3 16,1 19 VÄSTERBO GERRARD Röcklinger Björn 10 800
B 170817-8 10/1640 0 12,9a 117 ELLIEANN Söderberg Ingemar 0
B 170817-7 2/1680 2 24,2 18 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 17 500
B 170817-6 8/1640 5 12,4a 65 DEVON AM Röcklinger Björn 3 800
B 170817-4 5/1640 0 14,1a 479 BELLONA HORNLINE Gahlin Jonna 0
B 170817-2 3/2140 6 31,8 787 LAX ERIK Nylander David 2 100
B 170817-1 4/1640 6 21,7ag 110 ALICE RUDA Ländin Pär 2 300
D 170813-11 r 4/2660 0 15,3 289 DANNE EDEL Liljendahl Reijo 0
D 170813-9 r 9/2140 7 13,7a 381 NAROLD VOX Jakobsson Krister 3 500
D 170813-6 r 2/2140 1 28,9a 15 MYRS HERA Jonsson Nina 350 000
D 170813-5 r 7/2160 0 15,2 477 STRONG WILL Lindman Anna 0
U 170811-9 3/2180 0 28,3 663 B.W.GULLIS Lönn Thomas 0
U 170811-7 2/2140 7 16,1a 287 TALK TO THE HAND Edström Per 2 700
U 170811-4 9/2140 1 13,9a 22 ELITA MEMPHIS Lönn Thomas 30 000
Bs 170810-12 2/2160 1 17,2 17 JEPPAS QURT Jakobsson Krister 5 000
Bs 170810-7 5/2660 0 16,4 979 GOOFY BERMON Pettersson Catrin 0
Bs 170810-5 4/2160 3 25,4 513 HIBOKONGEN Schönnings Micael 10 800
Bs 170810-3 11/2140 1 16,1 23 KNIFETOWN LOVER Johansson Stig H 50 000
Bs 170810-1 2/2140 3 16,6 112 BEAR SEAT Röcklinger Björn 17 500
170808-8 1/2140 d 2g 26 B.W.MIMMI Holm Caroline 0
170808-4 3/2160 5 17,2 43 ALEXANDRA COGER Lönn Thomas 4 500
170808-3 9/1640 2 14,3 32 QUICK ONE Sedin Carina M 11 000
H 170806-11 12/2640 5 16,3a 32 OVERSEAS Röcklinger Björn 3 800
H 170806-6 9/2140 2 13,8a 30 DA VINCI BOKO Norman Peter G 15 000
H 170806-5 4/2640 0 28,7g 132 SIPPSON Rosén Lars 0
H 170806-4 9/2140 2 16,6 36 VÄSTERBO GERRARD Röcklinger Björn 25 000
H 170806-3 1/1640 3 19,2 118 ALICE RUDA Ländin Pär 9 500
170805-12 1/2160 3 16,1 56 MR PLANNER Lindberg Fredrik 8 000
170805-11 r 1/2660 d 12g 38 NOBEL AMOK Bergh Robert 0
170805-10 r 1/2140 3 12,6ag 25 RE DOC Bergh Robert 31 000
170805-8 r 7/1660 5 21,3 203 ART KJARVALD* (NO) Röste Stig Jarle 8 500
170805-6 r 2/1640 0 15,9a 68 B.T.'S VICLANDO Andersson Tord 0
170805-2 3/2660 0 16,0 738 ZORENTO D'AMOUR Hellström Linn 0
G 170804-9 2/3160 3 16,9 77 PERSOS BOJJE Westerholm Nicklas 11 000
G 170804-8 7/1140 3 ita 390 HARD CIDER* (US) Hoppestad Ole Björn 11 000
G 170804-5 6/1640 0 15,2a 414 DON'T LOOK DOWN (US) Pettersson Mikael 0
G 170804-3 3/1640 d 2g 14 G.G.MILJONÄR Westerholm Nicklas 0
G 170804-2 2/2140 3 18,1 29 FRIDA ZONETT Bergh Robert 17 500
S 170804-6 2/2140 3 15,4 62 WUNDER DREAM Hedberg Casper 9 500
S 170804-4 2/2140 0 17,8 600 SCARLET'S GRACE Walmann Roger 0
L 170803-7 3/2140 2 15,4a 360 VESPERTILIO JET (IT) Pettersson Stefan P 11 000
L 170803-4 2/2160 2 15,7 43 HÖWINGS TIFFANY Aronsson Sofia 15 000
L 170803-3 1/2140 1 15,6 19 JENS PATRIK* Nurmos Timo 22 000
L 170803-2 8/1640 d 7g 59 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 0
Ro 170801-9 12/2140 1 29,3a 32 KLOCKSVE SPRINTEN Persson Leif 20 000
Ro 170801-4 6/2640 3 15,8a 497 TOUJOURS VIF Pettersson Stig E 8 000
Ro 170801-3 12/2140 0 17,2a 431 NONTOXIC Jacobsson Patrik 0
Ro 170801-2 3/2160 d ug 73 WHAT A VAP Larsson Fredrik B 0
B 170731-5 12/1640 5 15,5 127 FLAME OF FORTUNE Asplund Jenny 3 000
B 170731-4 6/1640 2 13,4a 26 STRONG WILL Lindman Anna 12 500
B 170731-3 13/2140 0 15,6a 570 FELICIA Norberg Thomas 0
B 170731-2 6/1640 d 13g 276 ASKEHAUG KONGEN* (NO) Rydningen Yvonne 0
170731-8 3/2140 2 16,4 54 DONNA'S GIRL Gustavsson Jonathan 10 000
170731-7 2/2140 2 17,3 40 INSHALLAH Hellström Linn 7 500
170731-6 5/2160 5 31,4g 180 ROBBELIX Svensson Bert 4 500
170731-5 6/2140 4 14,8a 102 HIGHLIGHT MOON Alfredsson Stig G 3 500
170731-2 5/2140 2 17,0 24 BALEO JOSSELYN (FR) Redén Daniel 7 500
D 170730-6 6/2140 d 8ag 174 B.W.MIMMI Holm Caroline 0
D 170730-5 2/2140 0 31,6ag 253 BJÖRLIFIX (NO) Persson Jan-Olov 0
D 170730-3 6/2140 1 29,6a 13 MYRS HERA Jonsson Nina 30 000
H 170729-11 r 5/1640 5 12,2a 499 DEVON AM Röcklinger Björn 8 500
H 170729-8 r 10/2140 0 25,4 207 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 0
H 170729-2 3/1640 3 25,8a 428 SUNDBO SAMURAJ Röste Stig Jarle 8 000
Ro 170728-11 12/2140 4 28,7a 673 KUNSTU FLICKA Berggren Lars-Åke 5 000
Ro 170728-9 5/2160 0 16,7 41 CAESAR'S DREAM Westerholm Nicklas 0
Ro 170728-7 5/3160 d 10g 282 KEMAS BAROLO Westerholm Nicklas 0
Ro 170728-5 6/2140 7 15,0a 29 CHIANTI Goop Björn 3 200
Ro 170728-4 2/1660 1 23,0 26 FASTE VIKING* (NO) Tjomsland Öystein 30 000
Ro 170728-1 6/2140 1 18,8 199 BEAR BEAUTIFUL Röcklinger Björn 50 000
G 170727-8 2/2640 6 15,9 183 NEW MOON FACE Hedlund Johanna 2 100
G 170727-5 5/2140 2 14,9a 63 HOPE Kolgjini Lutfi 17 500
G 170727-1 12/2140 0 40,7g 411 NYGÅRDS HEIDI Rohlin Marie 0
G 170727-17 k 2/2180 38,1 gdk HÅGÅ ODIN (NO) Nordh Jan 0
Ös 170726-10 r 8/2140 0 15,3a 787 HARRY RUDA Ländin Pär 0
Ös 170726-9 3/2140 d 11ag 88 B.W.STURE Persson Jan-Olov 0
Ös 170726-7 4/2140 0 17,7a 104 RACLETTE Hallberg Lars 0
Ös 170726-6 7/2140 3 21,7a 399 ART KJARVALD* (NO) Röste Stig Jarle 37 500
Ös 170726-4 2/2140 d 11ag 70 RUS CAN Canneryd Lovisa 0
Ös 170726-3 6/3140 6 16,8 910 TIBURTIUS BRIS Ländin Pär 4 500
Ov 170725-9 3/2100 0 36,7g 205 MÖLLESLETTENSLINNA (NO) Persson Matilda 0
Ov 170725-7 5/2100 6 39,0g 39 HAGA BITTAN Nordh Jan 2 000
Ov 170725-5 4/2100 5 31,7 137 GRUDE TÖSA (NO) Nordh Jan 2 500
Ov 170725-4 2/2100 0 ug 163 TIBELL JUBB Broberg Micael 0
Ov 170725-3 1/2120 0 24,5g 182 FILLE JUBB Broberg Micael 0
170724-9 6/2140 5 15,3a 144 I'LL FIXIT Jakobsson Krister 2 800
170724-7 2/2140 5 15,1a 147 PRINCESS TIME Eriksson Karin 3 800
170724-6 8/2160 3 26,2 98 SIPPSON Rosén Lars 10 800
170724-5 1/2140 1 13,4a 35 HIGHSPIRIT Andersen Troels 30 000
170724-4 12/2140 7 15,7a 193 BOYSON VILLAGE Jonsson Sven-Åke 2 700
170724-2 7/2140 8 18,3g 30 MR PLANNER Lindberg Fredrik 5 500
170724-1 1/2160 7 18,2 81 HAMPUS BOY Westlund Grahn Catarina 2 000
B 170722-8 9/2140 1 12,6a 542 PRINCE COBOL Linderoth Per 30 000
B 170722-7 4/2160 6 15,0 138 STRONG WILL Lindman Anna 2 300
B 170722-6 3/2140 0 ug 35 MILLI (NO) Bergman Tage 0
B 170722-5 2/2160 4 14,6 20 CAYENNE OVEL Bergh Robert 5 300
B 170722-3 5/1640 3 11,2a 117 ABOVE ALL ÅS Wikström Lars 9 500
B 170722-2 1/1640 1 14,5 169 CONRADS BLUE STAR Bodén Helena 20 000
B 170720-12 4/1640 1 12,7a 31 SENECA T.P. (DE) Wikberg Daniel 20 000
B 170720-10 10/2140 6 17,1a 188 CHAN CHA NA Westerholm Kristiina 2 100
B 170720-8 10/2140 0 15,5a 359 CANWIN B.F. Salmela Petri 0
B 170720-5 3/1640 2 23,7a 24 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 15 000
E 170719-8 2/2140 3 14,0a 42 HANNA Kolgjini Lutfi 17 500
Bs 170718-9 7/2160 5 18,7 42 SHADOW Lindh Rikard 2 800
Bs 170718-7 10/2140 5 16,0a 210 ELIN AMERICA Linderoth Per 2 800
Bs 170718-4 4/2140 4 15,8a 181 UNDERWORLD Aikio Pasi 6 500
Bs 170718-3 2/2140 3 14,1a 57 DAMU CHERRY Djuse Martin P 7 500
Bs 170718-2 5/2640 5 16,7a 295 POWER M.M. Broberg Micael 3 200
Bs 170718-1 3/1660 6 25,2g 28 SJÖ ODIN* (NO) Tjomsland Öystein 2 300
L 170717-10 5/2140 6 16,2a 84 BERMUDA Edqvist Petra 2 000
L 170717-7 3/2140 1 28,1 21 MYRS HERA Jonsson Nina 30 000
L 170717-4 5/1640 7 13,8a 77 BEAR BY THE DAY Jansson Kristofer 2 000
170717-6 6/2140 4 16,2 232 INSHALLAH Hellström Linn 6 500
170717-5 3/2160 1 26,7 36 IDA MOLLYN Andersson Conny 20 000
Ös 170716-11 1/2140 6 20,9a 208 HONUNG TOOMA Henriksson Anders 2 000
Ös 170716-8 5/2140 1 30,7a 54 RUS CAN Canneryd Lovisa 30 000
Ös 170716-6 1/2140 1 28,3a 48 B.W.STURE Persson Jan-Olov 30 000
Ös 170716-5 1/2160 6 21,9g 44 TIGERDROTTNINGEN Linderoth Per 2 100
Ös 170716-4 2/2140 0 30,7a 358 VALLE STORM* (NO) Helgestad Kjetil 0
Ös 170716-3 7/2160 0 u 238 ZILLE CROFTER Eriksson Jenny 0
Ös 170716-2 6/2140 0 33,2a 135 SJÖ VINN* (NO) Tjomsland Öystein 0
År 170715-7 r 3/2180 0 24,0 400 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 0
År 170715-3 4/2640 d ug 433 RAMBO RIVNER Lindberg Kristian 0
År 170714-9 8/2160 0 18,7g 19 ERWIN Karlsson Christer S A 0
År 170714-6 6/2140 0 23,8 31 SMEDSBO FAKSEN Persson Jan-Olov 0
År 170714-3 2/2140 1 16,4 38 YANKEE BOY Pettersson Stefan P 50 000
År 170714-15 k 3/2140 18,7 gdk DOLOROSA AM Lindberg Kristian 0
170710-9 1/2140 d 4ag 151 CAESAR'S DREAM Westerholm Nicklas 0
170710-8 5/2640 2 14,7 174 ONE MEMPHIS Jonsson Jan-Ivar 15 000
170710-6 8/2160 2 15,4 382 MISIRLOU Larsson Henrik 25 000
170710-4 3/3180 0 u 109 RORRI BRIS Djuse Mattias 0
170710-3 3/2140 7 18,7 198 BETHLEHEM* Redén Daniel 5 500
170710-2 1/2160 1 30,8 25 G.G.MILJONÄR Westerholm Nicklas 15 000
H 170708-8 5/2640 1 14,9a 32 ABOVE ALL ÅS Wikström Lars 20 000
H 170708-4 8/2640 0 ug 127 ARJA BALDERINA (NO) Strinnlund Malin 0
H 170708-3 6/1640 0 14,8ag 166 POCKET ROCKET Richter Susanne 0
H 170708-1 2/2160 1 30,6 171 B.W.MIMMI Holm Caroline 20 000
Hg 170708-5 8/2040 6 32,2g 34 TRÖNÖ JÄNTA Bergman Tage 2 300
Hg 170708-2 1/1680 6 36,9g 93 SUNDBO BYSEN Cedergren Mikael 2 000
Ly 170707-8 5/2140 3 16,7ag 58 VÄSTERBO EXPECT Bergh Robert 8 000
Ly 170707-6 3/2160 4 26,3 235 SKAANE JO (NO) Grahn Susanna 7 200
Ly 170707-5 4/1640 0 12,7a 160 MANSTONE'S CLASSIC Laestander Gabriella 0
Bs 170704-12 5/2140 5 15,4a 131 PASTOR NYBRINK Berger Håkan 3 000
Bs 170704-10 5/2140 3 14,8a 60 LASS REVENUE Djuse Mattias 19 000
Bs 170704-9 5/1640 5 23,8ag 291 B.W.STURE Persson Jan-Olov 12 000
Bs 170704-8 7/2140 2 26,3 224 SIPPSON Rosén Lars 17 500
Bs 170704-5 3/1640 5 20,6ag 148 ART KJARVALD* (NO) Röste Stig Jarle 7 000
Bs 170704-4 1/2140 d uag 515 OLYMPIA GOLD Linderoth Per 0
Bs 170704-3 2/1140 1 ita 30 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 50 000
Bs 170703-9 1/2140 6 26,8a 437 B.W.GULLIS Lönn Thomas 11 000
Bs 170703-8 5/2660 3 16,2 172 DANNE EDEL Liljendahl Reijo 8 000
Bs 170703-6 6/2140 0 ua 268 ALMA PALEMA Eriksson Ulf 0
Bs 170703-1 10/2140 6 19,0g 130 RONILLE YOUNG Linderoth Per 5 500