Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Eriksson Ulf



Född Hemmabana Licens Dress
1964 Bollnäs A-tränare: träna, köra (A1) Röd, blått axp., lod.fält& ärmrev.;vit
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 1079 130 110 106 12 % 9 567 300
2016 1092 121 92 108 11 % 10 572 990
2015 833 88 89 67 11 % 5 844 660
2014 565 61 64 40 11 % 4 697 950
2013 333 32 30 39 10 % 2 180 100

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Ro 171124-9 1/2140 8 19,7 59 AVENTURE D'INVERNE Westholm Jörgen 3 000
Ro 171124-8 3/2140 d 9ag 92 TRÖNÖ FAKSEN Bergman Tage 0
Ro 171124-7 4/2140 4 20,4 54 NALLE FLAX Westholm Jörgen 5 000
Ro 171124-6 6/2140 5 16,8a 81 ELITA MEMPHIS Lönn Thomas 3 200
Ro 171124-5 3/2140 2 17,3a 320 ENJOY MISS CLOWN Johansson Peter 10 000
Ro 171124-3 10/2140 4 16,7a 62 GAIA SUND Larsson Henrik 5 300
Ro 171124-2 10/2140 4 30,5a 245 BJÖRLIFANNER (NO) Persson Jan-Olov 5 000
S 171122-8 5/2140 0 18,3a 856 TOUJOURS VIF Pettersson Stig E 0
S 171122-5 9/1640 0 16,0a 83 HOPE Kolgjini Lutfi 0
S 171122-2 10/2140 0 17,7a 33 DUKE NUKEM Tengstad Fredrik 0
F 171121-9 6/1640 5 16,9 81 CHERI MARKE Selin Mikael 2 100
F 171121-6 3/2140 2 17,3a 58 NOAK MARKE Selin Mikael 5 000
F 171121-4 5/2140 7 18,5g 119 LA MARKE Selin Mikael 3 000
F 171121-3 5/2640 2 17,5a 14 VIPER LAVEC Friberg Lars 12 500
G 171121-11 4/2140 2 18,5 47 EQUAL TIME POINT Frick Kajsa 7 500
G 171121-8 2/2140 3 15,1a 178 SLAGHÖKEN Örneholm Anna-Lena 8 000
G 171121-6 4/1660 0 33,5g 637 SVÄRTING A.C. Holm Caroline 0
G 171121-4 4/2140 3 17,1a 146 BEAR BEAUTIFUL Röcklinger Björn 10 800
Ö 171120-6 11/2100 5 16,2a 38 READY K.K.HALL Hellstedt Jan 3 800
Ö 171120-3 12/2100 2 16,9a 51 TWOMBLY Meilink Diederik 25 000
Ö 171120-1 2/2140 4 19,3g 142 CARHU Arvidsson Stefan 5 700
B 171117-5 3/2140 4 16,4a 30 TITAN ARROW Djuse Martin P 5 700
B 171117-3 11/1640 0 18,1a 868 FURY TOOMA Norberg Kamilla 0
B 171117-2 8/2160 0 u 126 SOL VARGA Röste Stig Jarle 0
B 171115-9 3/2160 0 15,4 146 ALVENA VALVA Linderoth Per 0
B 171115-8 2/1640 1 12,5a 26 FORECAST Walmann Roger 60 000
B 171115-7 6/2140 d 6ag 103 HARMON BOKO Djuse Mattias 0
B 171115-6 2/3160 0 u 106 HARRY RUDA Ländin Pär 0
B 171115-5 6/2160 6 17,8 58 SWEET LETTER Djuse Mattias 3 200
B 171115-4 6/2160 0 33,2 76 HAGA BITTAN Nordh Jan 0
B 171115-3 6/2140 3 17,0a 72 FLAME OF FORTUNE Asplund Jenny 9 500
B 171115-2 3/2140 3 14,5a 185 CABAREE F.C. Lönn Thomas 11 000
Bs 171114-10 2/2140 d 10ag 58 LYCKANS DELUXE Arvidsson Stefan 0
Bs 171114-8 2/2140 1 16,2a 20 WING MAN Eriksson Peter 25 000
Bs 171114-7 8/2160 7 29,9g 66 ROKNE ODA* (NO) Opheim Andreas 3 000
Bs 171114-6 3/2660 3 15,7 40 VÄSTERBO CARRERA Jakobsson Krister 7 500
Bs 171114-5 5/2160 2 26,7 282 RUS CAN Canneryd Lovisa 10 000
Bs 171114-3 5/2160 8 18,2 559 UNIQUE FRONTLINE Nordh Jan 2 000
Bs 171114-1 2/2160 0 36,9 82 ROKNE BLISS* (NO) Opheim Andreas 0
E 171112-7 r 2/3180 0 16,5 126 NAROLD VOX Jakobsson Krister 0
E 171111-9 r 3/2140 0 uag 56 READY K.K.HALL Hellstedt Jan 0
E 171111-7 r 1/1640 0 12,0a 554 BANDIT HORNLINE Bergh Robert 0
U 171110-12 3/2140 3 16,1a 209 DIAMOND LEAGUE Lennartson Sören 9 500
U 171110-11 15/2140 3 29,1a 26 GRUDE SVARTEN* (NO) Tjomsland Öystein 7 500
U 171110-9 4/2140 0 29,9g 477 SPANG CELIN (NO) Näslund Agneta K 0
U 171110-8 6/2660 0 16,1 135 RHAPSODY ÅS (US) Salmela Petri 0
U 171110-7 5/2160 4 24,5 389 ART KJARVALD* (NO) Röste Stig Jarle 7 500
U 171110-6 7/2140 6 29,4 888 BJÖRLIFANNER (NO) Persson Jan-Olov 5 000
U 171110-5 6/2640 0 u 717 IBEN H.* (NO) Andersen Therese R. 0
U 171110-3 1/2160 d 10g 29 B.W.MIMMI Holm Caroline 0
B 171109-8 1/2160 5 17,5 454 BASIL MEARAS Wiklund Susan 4 500
B 171109-7 5/2640 0 21,1a 631 S.G.PORT ELLEN Svensson Ulla 0
B 171109-6 9/1640 3 16,6a 28 ALMA PALEMA Eriksson Ulf 7 500
B 171109-4 1/2640 2 16,6 52 SUNBIRD CHELSEA Kytölä Aleksi 12 500
B 171109-3 9/1640 5 14,7a 17 ASSAULT Wikberg Daniel 3 200
Ro 171109-9 5/2160 3 17,7 242 RADAGAST Tengstad Fredrik 7 500
Ro 171109-8 5/2140 1 30,0a 33 SKAFFER ADRIAN (NO) Hellström Linn 25 000
Ro 171109-2 3/2140 5 17,4a 299 DIVAS DREAMGIRL Wallberg Håkan 4 500
Ro 171109-1 12/2640 0 uag 293 ZORENTO D'AMOUR Hellström Linn 0
S 171108-8 10/1640 4 12,4a 83 MR PERFECT Oscarsson Jim 8 500
S 171108-2 9/2140 3 14,0a 58 HANNA Kolgjini Lutfi 15 000
S 171108-1 9/2140 1 17,9 41 DUKE NUKEM Tengstad Fredrik 30 000
Bs 171107-10 9/2140 3 17,3a 55 VÄSTERBO HOME RUN Nylander David 2 300
Bs 171107-9 1/2140 d ug 286 EYE CANDY V.R. Rehnsbo Nicklas 0
Bs 171107-7 6/2160 d ug 20 POPPI HAPPEN Enochsson Madeleine 0
Bs 171107-6 7/2140 3 16,0 105 MR SOUTHWIND Croon Jakob 8 000
Bs 171107-4 1/2140 0 16,6a 42 DOLLAR HORNLINE Skoglund Robert 0
Bs 171107-3 5/2140 6 16,3a 287 WHITE COFFEE Wikström Lars 2 100
Bs 171107-2 1/2140 0 19,1ag 80 LAMBORGHINI LINI Eskilsson Joakim 0
Bs 171107-1 9/2140 2 25,9a 65 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 12 500
Å 171106-9 5/2140 3 15,4a 28 LINDYS DIVA Bergh Robert 4 200
Å 171106-5 5/2140 2 15,0 20 APERFECTDREAM Bergh Robert 10 000
Å 171106-3 10/2640 2 14,9a 82 STALL WARNING Bergh Robert 12 500
Å 171106-1 8/2160 0 ug 68 LOUIS JADOT Bergh Robert 0
S 171105-11 3/2140 1 13,2a 26 MAKING LOVE Bergh Robert 35 000
S 171105-9 7/1640 5 14,0a 85 HOPE Kolgjini Lutfi 4 500
S 171105-7 10/2140 0 16,2a 55 WUNDER DREAM Hedberg Casper 0
S 171105-6 2/2140 2 16,2 462 TRITON HALL Hellstedt Jan 10 000
S 171105-5 1/2140 1 14,3a 49 HARRY RUDA Ländin Pär 35 000
S 171105-2 1/2140 0 ug 26 ADRIANUNOW Bergh Robert 0
B 171104-11 r 7/2140 0 16,4a 232 LUKAS BRIS Holm Caroline 0
B 171104-6 r 7/2640 3 15,9a 444 GLORIA BAND Tengstad Fredrik 25 000
B 171104-3 3/2140 0 17,9ag 124 SHE FIXIT Arvidsson Stefan 0
Ro 171103-12 1/2160 d 12g 272 WIK VIKING (NO) Bjurman Therese 0
Ro 171103-11 5/2140 0 ug 34 RED ROOSTER Johansson Niklas 0
Ro 171103-9 9/2140 1 14,9a 16 KNIFETOWN WINNER Westerholm Nicklas 30 000
Ro 171103-7 2/2140 1 14,2a 150 HEADING REFERENCE Melander Stefan 100 000
Ro 171103-5 2/1660 0 29,4g 245 RUS CAN Canneryd Lovisa 0
H 171102-8 6/2160 0 35,2 181 SVÄRTING A.C. Holm Caroline 0
H 171102-7 2/2140 0 22,6 77 CADIER Lönn Thomas 0
H 171102-6 5/1640 0 distg 448 SOLETT Modigs Natalie 0
H 171102-5 3/1640 1 33,8 22 HAGA BITTAN Nordh Jan 20 000
H 171102-4 3/2140 7 17,6 66 QUIET PLEASE Alsén Olle 2 200
H 171102-2 8/3160 2 31,0 34 FINNSKOG ODIN (NO) Nordh Jan 11 000
H 171102-1 11/2160 0 21,5g 551 TOM FRONTLINE Pettersson Hans-Olov 0
Ös 171102-9 8/1640 4 14,3a 421 TARPON Edin Stefan 5 000
Ös 171102-8 5/2160 0 26,7 353 CALI MAKS Grundmann Peter 0
Ös 171102-7 1/2140 d 10g 43 B.W.MIMMI Holm Caroline 0
Ös 171102-6 5/2160 5 17,6g 19 FRIDA ZONETT Bergh Robert 8 000
Ös 171102-5 3/2160 0 30,0 432 HARNSTA TULA Jonsson Mats 0
Ös 171102-1 2/2140 d 2ag 214 ALICE RUDA Ländin Pär 0
S 171101-9 5/2140 6 15,2a 317 CAPTAIN KNAS Johansson Stig H 5 500
Ax 171031-9 3/1640 0 11,7a 144 EXPLOSIVE DE VIE (US) Oscarsson Jim 0
E 171031-5 6/2140 2 16,9 19 RIDGEHEAD LEON Meilink Diederik 5 000
B 171030-8 6/2640 0 uag 130 PAOLO DE LUCIA (IT) Pettersson Stig E 0
B 171030-7 8/2160 0 33,8g 114 VÅL FREJA Söder Mats 0
B 171030-4 2/1640 2 14,3a 72 ONLY MAD MONEY Olsen Jan Ove 10 000
B 171030-3 1/2140 7 15,7a 241 TIBURTIUS BRIS Ländin Pär 2 300
B 171030-2 7/1640 2 24,1a 37 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 12 500
B 171030-1 3/1640 4 13,4a 17 STRONG WILL Lindman Anna 5 300
Ro 171027-10 11/2140 2 30,3g 76 HIBO PRINSEN Schönnings Micael 10 000
Ro 171027-8 5/1640 5 35,5 132 HOLQRAGE Arvidsson Stefan 3 000
Ro 171027-6 3/2140 1 14,6 30 FERIA DE MAYO Stenlund Susanne 25 000
Ro 171027-5 9/2140 1 14,9a 15 KNIFETOWN WINNER Westerholm Nicklas 25 000
Ro 171027-4 2/2640 4 17,2a 88 DIGITAL IMPORT Westerholm Nicklas 5 000
Ro 171027-3 4/2140 5 15,8ag 51 RACER ROSE Rosén Åsa 3 200
Ro 171027-2 1/2140 0 16,4a 50 MY NIGHT Westerholm Nicklas 0
Ro 171027-1 9/2160 0 19,6g 29 CAESAR'S DREAM Westerholm Nicklas 0
Ös 171026-9 11/2160 5 18,5 434 IN DISGUISE Nilsson Tomas B 4 500
Ös 171026-7 2/3180 6 17,8g 23 ORLANDO TRISS Berglund Oscar 2 100
Ös 171026-6 9/1660 d 10g 68 KJÖLSTAD FAKS (NO) Eklöf Tobias 0
Ös 171026-5 5/1640 4 16,2ag 53 MR VOX Jakobsson Krister 5 000
Ös 171026-4 1/2180 1 27,8 23 SJÖ VINN* (NO) Tjomsland Öystein 25 000
Ös 171026-2 7/2140 0 20,7g 367 MISTER ALEX Nilsson Tomas B 0
B 171024-9 5/1640 4 15,6a 33 NELLE ATTICUS PACO Bäck Åsa 2 500
B 171024-8 10/1640 2 16,8 50 FLAME OF FORTUNE Asplund Jenny 10 000
B 171024-7 5/2140 2 32,3 115 HAGA BITTAN Nordh Jan 10 000
B 171024-6 4/2140 0 17,2 177 LIGHTEN UP Röcklinger Björn 0
B 171024-5 4/2140 1 16,7a 15 SUSAN JOURNEY Röcklinger Björn 20 000
B 171024-4 8/2640 1 15,9a 52 VÄSTERBO HIGHSCORE Röcklinger Björn 25 000
171023-6 5/2160 8 36,3g 135 B.W.SESSA Holm Caroline 5 500
171023-2 11/1640 5 25,0a 181 IDA MOLLYN Andersson Conny 3 100
171023-13 k 1/2140 24,3 gdk SOGNARE Witasp Leif 0
H 171022-9 6/1640 8 17,0a 187 KANISHKA SÅNNA Nilsson Christer 2 000
H 171022-8 9/2160 4 31,2 219 STYFS PRI MA DONNA Styf Lars-Olof 6 500
H 171022-6 3/2180 4 29,3 27 MYRS HERA Jonsson Nina 12 500
H 171022-5 12/2140 1 17,1 47 BEAR SEAT Röcklinger Björn 50 000
H 171022-4 6/1640 7 14,1a 335 SPEEDY GOLDINA Röste Stig Jarle 2 100
H 171022-1 2/2160 d 6g 72 TANGENS LILJA Melin Lina 0
H 171022-13 p 3/2140 37,8 ejp SWEET SARAH Nordh Jan 0
Ö 171021-12 6/2100 6 16,6a 90 YANKEE BOY Pettersson Stefan P 5 500
Ö 171021-10 r 4/2100 d uag 239 JEPPAS QURT Jakobsson Krister 0
Ö 171021-9 r 7/2100 0 13,0a 1556 GLOBAL MONEY Bergh Robert 0
Ö 171021-6 r 15/2100 0 15,4a 87 ANNABELLE DIMANCHE Bergh Robert 0
Ö 171021-4 2/2640 2 15,7 112 B.B.S.JHONNY Arvidsson Stefan 50 000
U 171020-10 3/2140 8 34,8 99 HULTE IDUN Karlsson Björn 5 500
U 171020-9 5/2180 0 14,9 1499 MANSTONE'S CLASSIC Laestander Gabriella 0
U 171020-8 8/2640 3 17,4a 31 WASA THUNDER* (FI) Kytölä Aleksi 9 500
U 171020-7 1/2140 5 30,1 23 BOL ANNA Larsson Thomas 3 800
U 171020-6 2/2140 4 16,9 35 MR MATJES Pihlström Markus 10 250
U 171020-5 4/2160 7 15,9g 174 SUNBIRD CHELSEA Kytölä Aleksi 2 700
U 171020-4 9/1640 0 15,7a 42 SAUVIGNON BLANCE* (DK) Kytölä Aleksi 0
171017-7 10/1640 d ug 84 TIBURTIUS BRIS Ländin Pär 0
171017-5 11/1640 1 15,4 67 ONLY MAD MONEY Olsen Jan Ove 12 000
171017-4 1/3140 0 u 173 DIGGER'S VENI Rehnsbo Nicklas 0
171017-3 11/2160 4 16,3 101 JULIA SÅNNA Svensson Anders 6 500
171017-2 8/2640 0 34,2 68 GOMPEN ELDEN (NO) Karlsson Björn 0
171017-1 4/2140 0 17,9 724 JOBIE FARGO Rehnsbo Nicklas 0
H 171016-9 6/2160 d 9g 108 BAMBIS NEW ORDER Sundin Lars 0
H 171016-8 8/1640 4 18,4 43 CHECK ME Larsson Thomas L 3 000
H 171016-7 1/2160 0 u 324 HÅGÅ ODIN (NO) Nordh Jan 0
H 171016-6 1/2640 6 18,9 128 AFFORDABLE LAD Nylander Lars 2 000
H 171016-5 7/2160 0 31,2g 45 HELGA VIKING Jonsson Leif 0
H 171016-4 4/2140 3 17,6 28 FLAME OF FORTUNE Asplund Jenny 10 000
H 171016-3 4/2140 0 16,3 113 MACBETH BROLINE Näslund Per Anders 0
H 171016-1 3/2640 2 15,9 15 READY FOR MORE Holm Caroline 11 000
S 171015-10 5/2140 1 14,4a 13 READY K.K.HALL Hellstedt Jan 35 000
S 171015-9 4/2140 0 17,1a 303 COGNAC SISU Hall Karin 0
S 171015-3 4/1660 6 15,0 213 KIARA SÅNNA Hellstedt Jan 2 100
Bs 171014-8 3/2160 0 u 43 MINELLI Hafstad Anders 0
Bs 171014-7 5/2160 0 18,1 99 MYRICA GALE Eriksson Jenny 0
Bs 171014-6 6/3160 2 29,7 94 ART KJARVALD* (NO) Röste Stig Jarle 25 000
Bs 171014-5 10/2140 2 16,8a 72 SCARPIA Westerholm Nicklas 10 000
Bs 171014-4 5/2160 5 35,3 99 STYFS PRI MA DONNA Styf Lars-Olof 4 500
Bs 171014-3 1/2680 1 15,9 11 NAROLD VOX Jakobsson Krister 20 000
Bs 171014-2 5/2160 2 18,9g 18 ALVENA WARRIOR Lillieborg Magnus 7 500
Ro 171013-11 7/2140 4 18,4a 195 KÄLLE TRUCK Thorell Madelene 2 200
Ro 171013-10 11/2160 0 18,3 142 INSHALLAH Hellström Linn 0
Ro 171013-6 3/1640 0 25,2a 48 VESTPOL GLADIATOR (NO) Persson Jan-Olov 0
Ro 171013-5 7/2140 8 16,4a 62 LILLY SÅNNA Croon Jakob 5 500
Ro 171013-4 9/2140 4 16,4a 95 VINNIE FRONTLINE Jakobsson Krister 7 200
Ös 171012-9 3/2160 8 18,0 280 ÅSKBOLLEN LISS Östman Magnus 2 000
Ös 171012-8 2/1640 1 15,3 49 ALMA PALEMA Eriksson Ulf 20 000
Ös 171012-6 6/2660 1 27,3 46 BJÖRS FREJ Lagergren Annelie 25 000
Ös 171012-5 9/2140 6 15,2a 180 QUICK ONE Sedin Carina M 2 100
Ös 171012-4 1/2140 8 35,2 58 FLAGA Lagergren Annelie 3 000
Ös 171012-3 3/2160 0 16,6g 39 CATCH THE CASH Larsson Thomas L 0
S 171011-10 6/2140 5 14,0a 121 TEST DRIVE Melander Stefan 8 500
S 171011-9 1/2140 0 16,3a 897 DIEGO M.BOKO Aikio Pasi 0
S 171011-7 9/2640 0 15,0a 125 VÄSTERBO HIGHSCORE Röcklinger Björn 0
S 171011-4 4/2140 d uag 93 HOPE Kolgjini Lutfi 0
S 171011-1 5/2140 0 16,0a 168 BEAR BEAUTIFUL Röcklinger Björn 0
H 171008-9 1/2140 5 17,5 68 VILLE BLANCHE Åkerstedt Leif 2 100
H 171008-8 3/2640 1 29,6 103 FINNSKOG ODIN (NO) Nordh Jan 20 000
H 171008-7 9/2160 8 16,7 27 GINOTONIC Röcklinger Björn 3 000
H 171008-5 5/1640 3 13,2 71 ABOVE ALL ÅS Wikström Lars 7 500
H 171008-1 3/2140 3 34,2 20 HAGA BITTAN Nordh Jan 4 200
H 171008-13 k 4/2140 45,4 gdk ISBJÖRN Persson Jan-Olov 0
Sk 171007-10 r 5/2140 2 15,7a 166 LUKAS BRIS Holm Caroline 50 000
Sk 171007-9 r 2/2140 1 14,0a 45 ANGLE OF ATTACK Bergh Robert 125 000
Sk 171007-8 r 2/3140 0 17,3 154 WASA THUNDER* (FI) Kytölä Aleksi 0
Sk 171007-7 r 4/1640 0 23,6ag 388 ART KJARVALD* (NO) Röste Stig Jarle 0
Sk 171007-5 r 3/2160 5 14,5 181 SUNBIRD CHELSEA Kytölä Aleksi 8 500
Sk 171007-2 1/2140 5 28,0 352 GYRI GUTTEN* (NO) Grahn Susanna 8 500
Ro 171006-9 2/2140 0 19,7g 447 HAMPUS BOY Westlund Grahn Catarina 0
Ro 171006-8 4/2160 4 14,5 159 CODEBREAKER Bergh Robert 5 300
Ro 171006-5 1/2200 2 26,9 65 DELSBOFAKS Persson Jan-Olov 30 000
Ro 171006-4 7/2160 0 18,1 379 RÅSA NIGHT Byström Birger 0
Ro 171006-3 7/2140 0 28,3a 62 W.A.MOZART Holappa Linnea 0
S 171006-6 8/1640 1 13,2a 138 NAMIT SOUTHWIND Meilink Diederik 30 000
S 171006-5 1/1640 6 14,9a 96 GOLIATH Röcklinger Björn 2 700
S 171006-4 9/2160 1 15,0 127 PRINS NORRGÅRD Frick Kajsa 30 000
S 171006-3 5/2160 0 ug 88 VÄSTERBO ISOLDE Frick Kajsa 0
S 171006-1 2/2640 3 15,2a 89 OVERSEAS Röcklinger Björn 9 500
Bs 171005-10 11/2140 5 18,2 127 SHE FIXIT Arvidsson Stefan 8 000
Bs 171005-8 4/2160 2 15,2 133 JEPPAS QURT Jakobsson Krister 50 000
Bs 171005-4 1/2140 1 15,0a 50 CELEBER Rewelj Lars Göran 15 000
Bs 171005-2 6/2140 1 30,7 32 B.W.MIMMI Holm Caroline 50 000
Bs 171005-16 k 1/2140 23,9g gdk CARHU Arvidsson Stefan 0
S 171004-10 4/2640 0 16,1a 359 CAPTAIN KNAS Johansson Stig H 0
S 171004-8 10/2140 3 14,9a 136 HANNA Kolgjini Lutfi 25 000
S 171004-7 9/1640 0 12,1a 492 MR PERFECT Oscarsson Jim 0
S 171004-5 2/2140 4 15,7a 445 GEAR EXTENSION Melander Stefan 7 500
S 171004-3 6/1640 4 14,8a 61 ZOEY KRONOS Kolgjini Lutfi 8 000
S 171004-2 3/2140 1 13,7a 37 READY K.K.HALL Hellstedt Jan 40 000
S 171004-1 5/2140 3 16,2 136 FLAME OF FORTUNE Asplund Jenny 11 000
Ro 171003-7 2/2160 d 11g 393 SI BELLE Q.C. Björkvall Susann 0
Ro 171003-5 5/2160 1 33,7 43 ULVENDINA* (NO) Steinseth Björn 20 000
Ro 171003-4 7/2140 3 14,5a 54 PART NAN ANGELEN Bergh Robert 8 000
Ro 171003-2 4/2140 1 14,6a 33 KEMAS BAROLO Westerholm Nicklas 25 000
Ro 171003-1 1/2160 8 30,2 60 HÖSTBO IRENE Söder Mats 3 000
Bs 170928-9 1/3140 2 28,9 51 SKAFFER ADRIAN (NO) Hellström Linn 10 000
Bs 170928-7 2/1640 2 14,6 69 ALMA PALEMA Eriksson Ulf 10 000
Bs 170928-6 4/2160 1 16,1 68 INSHALLAH Hellström Linn 30 000
Bs 170928-5 5/2640 0 uag 203 NORDBY ASK (NO) Nordh Jan 0
Bs 170928-4 1/2640 3 16,0 113 SPACE CADET Eriksson Peter 7 500
Bs 170928-3 1/2160 d ug 29 TIGERDROTTNINGEN Linderoth Per 0
Bs 170928-2 3/2140 d 9ag 280 AKAR ADORABLE Kurittu Ari 0
Bs 170928-1 3/2160 7 35,4 335 HOLQRAGE Arvidsson Stefan 2 100
Bs 170928-16 k 5/2160 16,6 gdk READY FOR MORE Holm Caroline 0
Bs 170928-14 p 1/2160 00,3g 1p MYRS MEJA Jonsson Nina 0
S 170927-9 2/1640 0 12,3a 62 FANTASY RIVER Samuelsson Ola 0
S 170927-1 7/2140 5 14,2a 144 LIRAC DE ZEUN Bergh Robert 5 000
Ro 170926-8 12/2140 1 14,3a 262 DOLLAR HORNLINE Skoglund Robert 30 000
Ro 170926-7 4/2140 2 30,9a 70 TRÖNÖ FAKSEN Bergman Tage 10 000
Ro 170926-6 7/2140 3 28,6ag 44 FLAGA Lagergren Annelie 7 500
Ro 170926-5 2/2160 d 11g 82 CHECK ME Larsson Thomas L 0
Ro 170926-2 3/2140 2 15,2a 348 ZORENTO D'AMOUR Hellström Linn 10 000
Ro 170926-1 6/2140 5 15,7a 442 VINNIE FRONTLINE Jakobsson Krister 3 200
H 170925-8 2/2140 7 32,0g 536 LAX ERIK Nylander David 2 000
H 170925-6 5/1640 4 34,6g 94 TRÖNÖ ODIN Bergman Tage 3 000
H 170925-4 8/2140 0 16,8 452 NIKITITA Palm Fredrik 0
H 170925-3 4/2160 d 12g 338 CASHMIR LOVE Palm Fredrik 0
H 170925-2 11/2640 4 31,1 33 BJÖRLIFANNER (NO) Persson Jan-Olov 5 100
D 170924-8 3/3160 1 16,2 25 SUNBIRD CHELSEA Kytölä Aleksi 22 000
D 170924-4 3/2140 0 15,9 296 MAGIA DOC Johansson Ulf Arne 0
F 170923-12 8/2160 6 14,6 287 DONNA'S GIRL Gustavsson Jonathan 2 700
F 170923-11 r 2/3180 0 14,3 155 VÄSTERBO ARTHUR Bergh Robert 0
F 170923-9 r 5/1640 5 11,2a 463 LUKAS BRIS Holm Caroline 8 500
F 170923-8 r 1/2140 5 20,7a 582 ART KJARVALD* (NO) Röste Stig Jarle 20 000
F 170923-7 r 6/2140 5 12,0a 529 UZO JOSSELYN* (FR) Bergh Robert 12 000
F 170923-5 r 6/2140 2 11,4a 70 OFFICER C.D. Bergh Robert 62 500
F 170923-3 2/2140 0 29,7g 322 JÄRVSÖ IRENE Holm Caroline 0
B 170920-9 1/3160 0 ug 200 PAYING GUEST Djuse Martin P 0
B 170920-8 6/2140 3 16,3a 84 ELIN AMERICA Linderoth Per 10 800
B 170920-7 9/2140 0 26,1a 82 FASTE VIKING* (NO) Tjomsland Öystein 0
B 170920-6 9/2140 3 14,2a 167 STARO KICKBACK Linderoth Per 19 000
B 170920-4 4/2160 4 17,5 29 FLAME OF FORTUNE Asplund Jenny 5 700
B 170920-3 3/2140 0 29,1 580 SEILEJERVA (NO) Nordh Jan 0
B 170920-1 6/2140 6 20,0a 405 ALICE RUDA Ländin Pär 3 500
170918-11 8/2140 0 16,7a 440 MILL UNIX Nylander David 0
170918-10 11/2140 d 15ag 198 CASHMIR LOVE Palm Fredrik 0
170918-8 6/2140 1 18,0 69 HAMPUS BOY Westlund Grahn Catarina 22 000
170918-7 8/2140 4 14,6a 244 MYRICA GALE Eriksson Jenny 5 000
170918-6 7/1640 0 31,0ag 481 LAX ERIK Nylander David 0
170918-5 7/2140 6 19,2 31 CHECK ME Larsson Thomas L 2 000
170918-2 1/2140 1 28,5 71 HÖSTBO IRENE Söder Mats 30 000
170918-1 4/2140 2 13,0a 29 AILERON Bergh Robert 11 000
S 170917-12 7/2640 0 14,0a 242 ASSAULT Wikberg Daniel 0
S 170917-11 5/2640 0 15,1a 277 KNIFETOWN LOVER Johansson Stig H 0
S 170917-7 1/2140 4 13,7a 41 HANNA Kolgjini Lutfi 12 000
Bs 170916-13 3/2140 1 15,7 56 JEPPAS QURT Jakobsson Krister 25 000
Bs 170916-11 r 3/2640 1 14,2a 107 TITAN ARROW Djuse Martin P 100 000
Bs 170916-10 r 5/2140 2 13,0a 244 SUGAR DADDY Träff Magnus 55 000
Bs 170916-8 r 5/2160 7 26,1 830 HIBOKONGEN Schönnings Micael 5 000
Bs 170916-7 r 7/2140 d ug 34 WEEKEND FUN Wikberg Daniel 0
Bs 170916-6 r 4/2140 0 14,6a 119 EDINDY Lindberg Kristian 0
Bs 170916-5 r 5/2640 4 14,1 529 STAY ALERT Untersteiner Peter 16 000
Bs 170916-4 8/2660 2 15,4 429 LUKAS BRIS Holm Caroline 50 000
Bs 170916-1 2/2160 2 15,9 256 TRITON'S ANGEL Jakobsson Krister 12 500
Ro 170915-6 15/2140 7 16,6a 69 GOLIATH Röcklinger Björn 3 000
Ro 170915-1 6/1640 5 17,7 44 PECK Kolgjini Lutfi 3 200
S 170915-5 11/2140 6 15,5a 786 MR PLANNER Lindberg Fredrik 2 700
S 170915-4 3/1640 0 15,2ag 38 LOVELY FLICKA Båth Svante 0
S 170915-2 12/2140 5 15,4a 603 GEAR EXTENSION Melander Stefan 3 200
S 170915-1 1/2140 d 6g 71 DIFFARN AM Walmann Roger 0
D 170914-10 4/2140 3 17,2g 98 DIGGER'S VENI Rehnsbo Nicklas 2 300
D 170914-9 4/1640 6 14,5a 39 IAMSEXYANDIKNOWIT Engman Louise 2 000
D 170914-7 5/2640 3 17,9 15 CADILLAC DIMANCHE Bergh Robert 5 000
D 170914-6 10/2140 d uag 165 HARA BAKTUS Englund Per 0