Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Adolfsson Sofia

Avstängning 170929-171003  

Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1991 Örebro Amatör: köra, rida (D1M) Röd, grått axelparti; röd 0768791345
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 165 40 29 16 24 % 1 731 750
2016 179 39 23 20 22 % 1 843 370
2015 128 17 15 15 13 % 767 450
2014 94 9 4 10 10 % 310 650
2013 93 3 7 11 3 % 232 100

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
S 170922-13 km 2/2140 20,7 gdk BELLIS Andersson Clas Göran 0
S 170922-9 m 6/2180 d 10g 49 CHALLENGER E.A. Hultdahl Eleonore 0
S 170922-2 m 6/1640 5 14,0ag 15 BLITS BUITENZORG (NL) Wikberg Daniel 3 800
Ö 170921-11 m 6/2160 2 16,2 20 QUANTUM OUTLOOK Martinsson Eric 8 500
E 170919-10 m 5/2160 4 16,4 28 THOMAS O'MALLEY Graaf Christer 5 000
E 170919-5 m 1/2140 2 14,3a 27 NEW GENERATION Goop Björn 15 000
År 170917-4 m 3/2140 3 16,6 17 BEST BEJI (FR) Lindblom Åke 4 200
Mp 170916-4 m 2/1640 3 15,3 22 FAME SUSPECT Partanen Juhani 6 200
Ro 170915-7 m 7/2160 1 14,4 26 ERICA Hanné Li 20 000
Ro 170915-3 10/2140 0 19,4a 90 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 0
S 170913-6 9/1640 3 12,5a 201 PEDER MYKLA (NO) Danielsson Johan 11 000
Vg 170910-6 m 2/2160 2 16,6 82 MADE AVE MARIA Simberg Torbjörn 12 500
170909-4 m 1/2140 1 16,8 12 M.T.KOD RÖD Goop Björn 20 000
J 170902-1 m 3/2140 2 14,0a 65 RAGGAMUFFIN Järpedal Lars 25 000
År 170901-3 1/2140 2 29,9 23 TÅGA VIKTOR Andersson Mats 5 000
År 170901-2 3/2160 5 34,4 39 ELD RIGA Adolfsson Lena 2 100
Ax 170829-13 km 2/2140 21,2 gdk NELLE RED TURBO Andersson Marika 0
Ax 170829-4 m 3/2140 2 16,6a 20 SENORITA EDEL Partanen Juhani 12 500
Åm 170827-5 1/2480 5 17,1 112 TRITOLINA F. Lundkvist Jan-Erik 3 000
Åm 170827-4 m 2/1680 2 14,6a 22 THOMAS O'MALLEY Graaf Christer 7 500
Kr 170826-7 m 2/2160 1 15,9 54 BEST BEJI (FR) Lindblom Åke 15 000
Kr 170826-2 m 5/2640 d 7ag 17 ARAMIS RACE Lindblom Åke 0
Å 170824-12 m 8/2140 1 15,8ag 16 M.T.KOD RÖD Goop Björn 30 000
Å 170824-1 m 9/1640 4 12,7a 110 C.C.QUEEN (NO) Goop Björn 7 200
S 170816-1 m 9/2140 5 14,0a 84 NEW GENERATION Goop Björn 5 500
D 170813-1 m 1/1660 1 13,3 18 BLITS BUITENZORG (NL) Wikberg Daniel 25 000
Å 170812-1 m 9/1640 3 12,3a 16 NANTUCKET Balogh Mercedes 31 000
Ro 170808-13 km 1/2140 22,1 gdk STARO IOWA Lindblom Åke 0
Ro 170808-7 m 7/2160 4 16,2 32 BEST BEJI (FR) Lindblom Åke 5 000
Åm 170807-7 4/2080 5 29,4 84 TÅGA VIKTOR Andersson Mats 3 000
Åm 170807-6 3/2080 6 19,4 351 LINDAMIN Eriksson Karl-Ivar 2 100
H 170806-1 m 7/1640 1 13,7a 25 EMIL TUFFING Djuse Anders 25 000
F 170805-2 m 8/1640 1 15,2 17 THOMAS O'MALLEY Graaf Christer 20 000
170805-4 m 4/2140 d tr3 64 THE PATRIOT Goop Björn 0
S 170804-9 m 4/2180 d ug 43 ARAMIS RACE Lindblom Åke 0
L 170803-14 km 2/2160 21,7 gdk DIGITAL BOX Ottosson Maria 0
L 170803-1 m 7/2140 1 16,2a 14 M.T.KOD RÖD Goop Björn 10 000
S 170730-7 m 7/2140 2 15,9a 16 INCEPTION Partanen Juhani 5 000
S 170730-4 8/2140 8 19,1ag 439 PAS PALE Johansson Bernt-Ove 2 000
Å 170727-1 m 6/1640 2 12,1a 20 RAGGAMUFFIN Järpedal Lars 17 500
Vg 170726-5 m 5/2160 4 16,9 73 RED HOT SNAPPER Järpedal Lars 3 500
Ar 170724-8 m 2/2100 1 16,3 17 M.T.KOD RÖD Goop Björn 12 000
Ar 170724-4 m 1/2100 1 18,0 20 SIR EDEL Partanen Juhani 10 000
Mp 170724-7 m 8/1660 d 9g 55 CHARMANT HORNLINE Goop Björn 0
Ax 170723-2 m 3/2140 3 14,0a 75 EVENING PRAYER Goop Björn 25 000
Ax 170722-1 m 5/2140 3 15,7a 19 THE PATRIOT Goop Björn 12 500
Ro 170721-7 m 9/2160 2 16,1 24 THOMAS O'MALLEY Graaf Christer 5 000
Ro 170721-6 1/2140 1 29,8 51 TÅGA VIKTOR Andersson Mats 10 000
Ro 170721-5 3/2140 0 17,9a 293 LADYBIRD ROCKBANK Göhle Ann 0
Ö 170720-15 km 1/2140 d2g ejg DIGITAL BOX Ottosson Maria 0
E 170719-12 11/2640 d 9ag 418 MELLBY DEVIL Svensson Kjell 0
E 170719-3 m 2/2140 3 15,1a 32 OPUS MIND Pettersson Håkan 10 000
L 170717-8 m 2/2180 d ug 25 LORD CAPAR (IT) Karlsson Mats 0
L 170717-2 4/1640 2 14,6a 51 COOL ACTION Oscarsson Jim 11 000
H 170716-13 km 1/2140 21,1 gdk IMPERIAL BENGAZI Engdahl Torbjörn 0
H 170716-4 m 3/2140 2 16,4 16 ANGRY BIRD AM Karlsson Johanna K 10 000
År 170715-1 m 8/1640 2 13,7a 24 THE PATRIOT Goop Björn 17 500
Ö 170713-15 p 1/2180 04,1g 1p STJERN ELDA Adolfsson Lena 0
Vg 170712-7 m 4/2140 4 19,3g 165 BRINOVA'S TORNADO Bruse-Andersson Christell 3 500
E 170711-17 km 1/2140 20,3 gdk STRAWBERRYDAIQUIRI Svedberg Markus B 0
Br 170710-2 m 6/2100 2 21,6g 25 INCEPTION Partanen Juhani 10 000
L 170709-7 m 1/2160 2 18,0 68 LADYBIRD ROCKBANK Göhle Ann 5 000
L 170709-5 1/2140 3 33,7 100 ELD RIGA Adolfsson Lena 3 500
L 170709-4 5/2140 7 17,0a 601 OLLISHERANO Lennartson Harry 2 000
L 170709-1 4/2660 2 18,1 55 DIGITAL BOX Ottosson Maria 5 000
Hd 170708-1 m 8/1640 0 14,5ag 70 OBI DEGATO Goop Björn 0
Hd 170706-2 7/1640 0 13,6a 933 MIDNIGHT BRÅTEN Olsson Lars-Inge 0
Åm 170705-8 m 1/2080 1 17,5 17 MAJA MAJA Hjelman Camilla 10 000
Åm 170705-4 1/2080 7 18,5ag 183 DONELLIE V.M. Johannesson Sune 2 000
Ö 170629-9 5/2180 5 17,2 1200 OLLISHERANO Lennartson Harry 2 100
Ö 170629-7 m 1/2160 d 1g 17 RAGGAMUFFIN Järpedal Lars 0
Vi 170627-15 km 1/2120 21,8 gdk RHINESTONE F.H. (DK) Gyllenhammar Johan 0
Vi 170627-6 m 2/1620 3 13,4a 16 ANGRY BIRD AM Karlsson Johanna K 9 500
E 170626-11 5/2140 0 21,0g 169 KELLY JOVALLEY Wigers Lisabeth 0
E 170626-8 m 3/1640 d uag 20 YOUNG MYSTIC Lennartsson Per 0
E 170626-2 m 1/2160 1 17,3 45 THOMAS O'MALLEY Graaf Christer 10 000
H 170623-1 m 10/2140 2 15,3a 15 BLITS BUITENZORG (NL) Wikberg Daniel 15 000
170622-8 m 5/2160 1 15,6 19 M.T.KOD RÖD Goop Björn 15 000
E 170621-5 m 1/2140 1 13,2a 11 NANTUCKET Balogh Mercedes 60 000
Vi 170619-8 m 4/2120 2 16,3 35 SENORITA EDEL Partanen Juhani 7 500
Vi 170619-3 4/2640 6 16,1 332 INTERNATIONAL Lehrberg Jonny 2 200
Bs 170615-4 m 1/2160 2 30,5 24 LENNART VIKING Nordin Göran P 10 000
L 170613-3 m 5/1640 d 8ag 13 AXEL WADD Djuse Mattias 0
F 170612-14 km 1/2180 18,9 gdk M.T.KOD RÖD Goop Björn 0
F 170612-11 m 1/2180 1 15,6 18 THE PATRIOT Goop Björn 30 000
Bj 170611-4 m 1609 1 11,6a 17 NANTUCKET Balogh Mercedes 108 550
Ro 170609-4 m 5/2160 1 15,6 13 ANGRY BIRD AM Karlsson Johanna K 20 000
Ro 170609-1 1/2160 5 35,7 88 ELD RIGA Adolfsson Lena 3 000
Ö 170608-13 k 5/2140 23,4 gdk VALNES INA Partanen Juhani 0
Kr 170606-7 m 4/2160 4 14,8 26 DIRTY DANCING IN Dahlén Magnus 10 000
År 170605-10 m 6/1640 1 12,6a 40 RAGGAMUFFIN Järpedal Lars 20 000
År 170605-3 m 2/1640 2 16,5 51 MR ZYZEK Partanen Juhani 7 500
Ax 170604-1 m 2/2160 d 6g 19 BRANDO BOKO Stenströmer Ulf 0
Ö 170601-14 km 1/2140 20,7 gdk MAJA MAJA Hjelman Camilla 0
Ö 170601-2 8/2160 0 17,5 614 MAXIMUM ENDURANCE Hurtig Malin 0
Hd 170522-7 m 4/1640 4 13,5a 99 LORD CAPAR (IT) Karlsson Mats 5 700
S 170521-7 m 4/2140 d uag 13 THE PATRIOT Goop Björn 0
G 170520-1 m 10/1640 1 12,1a 15 BLITS BUITENZORG (NL) Wikberg Daniel 25 000
Ö 170518-13 km 2/2140 20,6 gdk STEP CLIMB Balogh Mercedes 0
S 170517-8 m 4/1640 1 11,8a 14 NANTUCKET Balogh Mercedes 100 000
E 170516-12 3/2140 7 16,7a 1177 LADYBIRD ROCKBANK Göhle Ann 2 000
E 170516-11 m 10/1640 2 13,7a 90 BELL KNIGHT Steen Billy 10 000
E 170516-5 m 1/2140 1 15,7 15 ANGRY BIRD AM Karlsson Johanna K 30 000
Ös 170513-9 m 1/2160 7 28,8 63 MOE BLIXTEN Lekander Katarina 2 100
Ös 170513-4 m 1/2180 1 14,1 23 BLITS BUITENZORG (NL) Wikberg Daniel 20 000
S 170512-8 m 1/2160 2 15,6 40 ARAMIS RACE Lindblom Åke 12 500
S 170512-2 m 5/1640 1 13,0a 31 AXEL WADD Djuse Mattias 30 000
E 170511-4 m 7/2140 1 17,1a 24 SENORITA EDEL Partanen Juhani 10 000
E 170511-3 6/1640 0 16,7ag 48 FLASH STAR Partanen Juhani 0
Mp 170508-16 km 1/2180 18,3 gdk MADE AVE MARIA Simberg Torbjörn 0
Mp 170508-4 m 2/2180 5 15,4 46 GOLDOMASTER Danielsson Anders 2 900
Mp 170508-1 m 1/2160 1 16,1 20 THE PATRIOT Goop Björn 15 000
Ö 170506-1 m 3/1609 5 13,6a 85 PEDER MYKLA (NO) Danielsson Johan 3 800
L 170504-15 km 2/2140 19,3 gdk ARAMIS RACE Lindblom Åke 0
L 170504-14 km 1/2180 18,6 gdk MR ZYZEK Partanen Juhani 0
L 170504-9 5/2140 2 35,6g 266 ELD RIGA Adolfsson Lena 7 500
L 170504-7 m 1/2140 0 18,6a 37 MIMMIS HELLO KITTY Jansson Rikard S 0
B 170501-1 m 7/2140 1 14,8a 39 ANGRY BIRD AM Karlsson Johanna K 40 000
S 170430-8 m 2/2140 4 17,9ag 36 KISS ME KATE T.J. Jacobsson Patrik 2 500
Å 170429-4 m 8/2140 2 13,6a 26 NANTUCKET Balogh Mercedes 50 000
Ö 170427-1 9/2100 5 16,7a 446 CONFESS ARN Pehrsson Tony 2 800
Ö 170427-13 k 1/2140 23,6g gdk PENNYBRIDGE Partanen Juhani 0
E 170425-5 m 7/1640 5 13,5a 45 MYSTERY LOVE Norman Peter G 3 800
E 170425-1 m 3/2160 3 17,1 153 MIMMIS HELLO KITTY Jansson Rikard S 7 500
År 170423-2 6/2160 d 5g 41 NÄRBY LASER Hurtig Malin 0
Ax 170422-9 m 4/2140 6 17,3 95 SEBASTIAN HALL Dahlén Magnus 2 300
Ax 170422-4 m 8/2140 2 15,6a 22 THE PATRIOT Goop Björn 10 000
F 170414-2 m 5/2200 3 25,8 45 HÖSTBO FREDRIK Andersson Mats 12 500
År 170410-8 6/2140 0 37,1g 571 ELD RIGA Adolfsson Lena 0
År 170410-5 3/2660 6 28,6 162 NÄRBY LASER Hurtig Malin 2 200
År 170410-2 2/2140 5 16,2 486 GERTORPS VILJALEVA Andersson Tomas S 3 100
S 170409-4 5/2660 0 18,8 36 PEDER MYKLA (NO) Danielsson Johan 0
S 170409-2 m 3/2140 1 16,4 13 THE PATRIOT Goop Björn 25 000
Å 170406-2 m 1/2160 0 15,5 37 GOLDOMASTER Danielsson Anders 0
F 170402-4 m 3/2160 d p10 139 QUADROON* Stenströmer Ulf 0
F 170402-1 m 1/2140 d 10g 18 CHALLENGER E.A. Hultdahl Eleonore 0
S 170329-3 m 4/1640 0 14,9a 91 DELUX HÅLERYD Jönsson Jan I 0
E 170328-4 m 7/2140 1 16,7a 30 WHY NOT SENSATION Partanen Juhani 10 000
Mp 170325-1 m 2/2180 6 16,7 34 NEON FACE Aronsson Sofia 2 300
Ro 170324-5 m 5/2140 d 5g 17 FAME SUSPECT Partanen Juhani 0
Ax 170321-5 m 6/2140 1 15,8a 16 PEDER MYKLA (NO) Danielsson Johan 30 000
Ax 170321-2 m 5/2140 3 20,6g 73 BY FAR THETOUGHEST* Larsen Morten 7 500
F 170320-1 5/2140 d 11g 474 ELD RIGA Adolfsson Lena 0
E 170318-6 11/2140 0 16,7a 1013 BILLY JOVALLEY Bååth Roland 0
E 170318-4 1/2140 6 19,3 89 XENIA MINIATA Röcklinger Dan 2 000
E 170318-2 m 2/2140 2 16,6 68 IMAKETHEHEADLINE Hansson Linn 12 500
S 170317-8 m 8/2180 2 16,3 21 THE PATRIOT Goop Björn 10 000
S 170317-2 m 6/2640 1 17,5a 36 JOURNEY Karlsson Roger 30 000
Ro 170310-5 m 5/2140 1 16,9 16 CHALLENGER E.A. Hultdahl Eleonore 30 000
Ö 170307-13 km 3/2140 d3g ejg SIR EDEL Partanen Juhani 0
Ö 170307-10 m 3/2180 d 6g 17 FAME SUSPECT Partanen Juhani 0
Ö 170307-5 1/2100 4 15,8a 197 CONFESS ARN Pehrsson Tony 2 500
Ö 170307-4 6/2100 0 18,2a 138 UNDYING LANDS (FI) Eriksson Jenny 0
F 170306-14 km 2/2140 20,6 gdk THE PATRIOT Goop Björn 0
F 170306-9 8/2140 4 15,2a 1378 LUCKY SEC (IT) Lauridsen Lina 7 200
F 170306-8 12/1640 0 14,6a 1796 STARBEC'S GOOFY Lauridsen Lina 0
F 170306-7 4/2140 0 18,6 848 BY FAR THETOUGHEST* Larsen Morten 0
F 170306-5 m 1/2180 3 14,5 124 GOLDOMASTER Danielsson Anders 9 500
F 170306-3 4/2160 6 30,1 1353 ELOISE T.M. Adolfsson Lena 2 700
S 170303-13 km 1/2140 20,7 gdk MR BIG SOX Oscarsson Jim 0
S 170303-2 m 9/2140 2 16,2 213 ANGRY BIRD AM Karlsson Johanna K 15 000
G 170226-1 m 7/1640 1 14,7a 36 RIGHTKINDOFTROUBLE Karlsson Hans 25 000
E 170225-1 m 1/2140 3 15,0a 103 GOLDOMASTER Danielsson Anders 7 000
Ö 170219-13 km 1/2140 20,8 gdk1 MEYLA DREAM Söderberg Fredrik 0
Å 170216-2 m 5/2140 3 17,2 30 AL'S BARBARBAR Lubrano Giuseppe 4 000
Ro 170212-5 m 7/2160 1 17,5 18 CHALLENGER E.A. Hultdahl Eleonore 30 000
S 170210-9 12/2140 6 16,3a 224 IMAKETHEHEADLINE Hansson Linn 2 100
S 170208-3 m 2/2140 d uag 108 DELUX HÅLERYD Jönsson Jan I 0
Ax 170207-3 6/2140 2 17,1a 397 D.D.DAJM Magnusson Kjell 10 000
Ax 170207-2 m 10/2140 1 16,1a 15 FAME SUSPECT Partanen Juhani 20 000
Ö 170207-5 3/2180 3 16,7 101 ONE MORE COUNTACH Bååth Roland 2 500
Ö 170207-4 1/2100 0 17,1a 385 YBERGUE Welén Ylva 0
Å 170204-2 m 2/2160 1 15,6 28 TRANS ATLANTIC Nilsson Mikael C 40 000
Ro 170203-7 4/2160 7 29,7g 165 NÄRBY LASER Hurtig Malin 3 200
Ro 170203-5 m 3/2140 0 19,2g 36 IMAKETHEHEADLINE Hansson Linn 0
S 170203-8 m 7/2160 1 17,3 50 CHALLENGER E.A. Hultdahl Eleonore 20 000
S 170203-2 m 2/1640 5 15,9a 138 CONFESS ARN Pehrsson Tony 3 800
Bs 170126-2 m 9/2160 1 17,3 21 FAME SUSPECT Partanen Juhani 15 000
F 170121-1 m 1/2140 5 16,9a 20 WOLLAFUR Partanen Juhani 3 100
J 170114-1 m 2/2140 1 15,5a 42 TRANS ATLANTIC Nilsson Mikael C 40 000
Ö 170114-7 m 2/2180 0 18,5 23 CANAL SKATER (US) Sedström Anna 0
Ö 170114-6 8/2640 7 18,3 230 ONE MORE COUNTACH Bååth Roland 2 100
Mp 170109-4 4/2140 0 17,6a 436 BILLY JOVALLEY Bååth Roland 0
Ro 170107-1 m 6/2180 0 18,4g 84 ORNE AS (IT) Friberg Lars 0
S 170106-13 km 3/2140 20,0 gdk MY LITTLE FRIEND Wallberg Håkan 0
S 170106-8 m 3/2140 6 18,8 86 BY FAR THETOUGHEST* Larsen Morten 2 100
S 170106-2 m 6/1640 1 14,3a 155 JOURNEY Karlsson Roger 30 000
Ö 170102-13 km 1/2140 20,5 gdk CHALLENGER E.A. Hultdahl Eleonore 0
Mp 161231-1 m 2/2140 1 17,0 46 FAME SUSPECT Partanen Juhani 25 000
Ro 161230-8 m 6/2160 2 19,3 51 CONFESS ARN Pehrsson Tony 15 000
Ro 161230-6 4/2140 2 32,7 177 NÄRBY LASER Hurtig Malin 17 500
Ro 161230-4 6/1640 1 33,4 111 RAJ'S LINDA JO Pehrsson Tony 20 000
Ro 161230-2 5/2140 0 45,1 251 ELD RIGA Adolfsson Lena 0
F 161229-7 m 5/2140 1 16,8 65 IMAKETHEHEADLINE Hansson Linn 17 000
G 161227-7 m 3/2180 3 28,9g 38 TORWALL Åberg Jan-Olov 5 700
Ö 161223-2 m 5/2100 3 15,4a 16 WOLLAFUR Partanen Juhani 7 000
F 161219-10 9/2140 7 20,2ag 436 BILLY JOVALLEY Bååth Roland 2 700
F 161219-1 3/2140 d 10g 380 PENNY JOVALLEY Bååth Roland 0
Å 161217-1 m 6/2140 3 15,1a 109 TRANS ATLANTIC Nilsson Mikael C 11 000
Ro 161216-7 m 2/2160 0 35,6 134 NORDSJÖ DOUGLAS Wahlgren Lena 0
Ro 161216-2 1/2160 4 32,8g 91 RAJ'S LINDA JO Pehrsson Tony 4 000
Ro 161216-13 k 3/2140 23,3g gdk RAJ'S MESSIAH Pehrsson Tony 0
F 161210-1 m 2/2140 3 16,4a 55 QUADROON* Stenströmer Ulf 8 500
S 161207-5 m 4/2140 3 18,2a 15 IMPERIAL CORNER (DE) Karlsson Hans 11 000
S 161207-3 m 4/2140 0 20,3a 47 I'M GOTTHARD Andersson Conny 0
Ö 161201-13 km 2/2140 20,8 gdk GUDRUN K. Karlsson Hans 0
Ö 161201-10 6/2140 0 18,6 268 QUEEN ADINA Barkmark Åke 0
Ö 161201-7 1/2680 5 18,9 156 BILLY JOVALLEY Bååth Roland 2 050
Ö 161201-6 10/2100 6 18,5a 577 SPIRIT YANKEE Gustafsson Marie 2 000
Ö 161201-5 1/2140 0 u 297 STORM PASSAGE Karlsson Hans 0
Ö 161201-4 m 2/2180 2 17,2 25 JOURNEY Karlsson Roger 5 000
Ö 161201-1 7/2100 6 ita 131 RITVA M.L. Karlsson Lena 2 000
F 161128-7 13/2140 6 16,7a 454 REGENCY Österberg Sofie 2 100
F 161128-2 m 3/2140 1 15,6 48 RIGHTKINDOFTROUBLE Karlsson Hans 30 000
G 161127-1 m 10/1640 3 14,9a 245 TUNNEY GENE Åhlund Thomas 7 000
Ax 161125-9 2/2160 3 17,3 38 THOMSON Martinsson Thomas 10 000
Ax 161125-4 5/2140 d 9ag 64 KUNG ROLS Aronsson Sofia 0
E 161122-10 m 7/2180 5 18,4 131 ULM DE CALIX (FR) Andersson Mats L 2 100
E 161122-9 12/2640 8 18,6a 256 MYNTA BROLINE Hultberg Cathrine 2 000
E 161122-5 1/1640 5 15,3a 188 MONIQUE BRÅTEN Olsson Lars-Inge 2 100
Mp 161121-10 m 4/2140 1 16,4 25 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 15 000
Mp 161121-6 6/2140 0 17,9 959 OLLISHERANO Lennartson Harry 0
Mp 161121-2 11/2140 d 11ag 127 RUFOLI LUNG* (IT) Karlsson Hans 0
S 161118-8 m 8/1640 1 14,8a 32 IMPERIAL CORNER (DE) Karlsson Hans 20 000
S 161118-3 m 6/2140 0 22,9ag 289 J.C.MEMORY* Balogh Mercedes 0
Å 161117-2 m 4/2660 1 17,1 13 LARAKI BRODDE Karlsson Hans 25 000
Ö 161113-1 1/2140 4 39,7 155 ELD RIGA Adolfsson Lena 2 500
F 161111-4 m 5/2140 d ug 37 JULA HAMRON Stenströmer Ulf 0
Ö 161110-15 km 4/2140 20,1 gdk SENORITA EDEL Partanen Juhani 0
Ö 161110-14 km 1/2180 20,4 gdk FAME SUSPECT Partanen Juhani 0
Ö 161110-10 10/1609 0 16,0a 595 OLLISHERANO Lennartson Harry 0
Mp 161107-9 10/2140 1 15,1a 413 RUFOLI LUNG* (IT) Karlsson Hans 10 000
Mp 161107-8 11/2140 8 16,8a 443 STORM PASSAGE Karlsson Hans 2 000
E 161105-1 m 3/2140 2 14,4a 39 TSAR DE HOUELLE (FR) Aronsson Sofia 20 000
S 161028-2 m 9/1640 4 15,5a 34 FUZZ Hanné Li 5 700
Ax 161027-15 km 1/2140 20,7 gdk QUANTUM NIKITA Martinsson Eric 0
Ax 161027-2 m 3/2140 4 17,5a 122 WALLSTREET TEMPLE Åkerman Allan 2 500
Ö 161018-4 m 2/2140 7 17,3 20 ITALIAN JOB Partanen Juhani 2 000
S 161016-8 m 3/2140 2 15,8 24 RIGHTKINDOFTROUBLE Karlsson Hans 5 000
S 161016-3 m 4/2140 1 19,1 123 WELLINGTON LEE Åkerberg Stefan 10 000
Å 161015-4 m 10/2140 3 14,3a 140 QUADROON* Stenströmer Ulf 62 500
Å 161015-1 m 7/2140 3 15,0a 57 TIPTOE Jacobsen Sophia 25 000
Ro 161014-6 m 3/2140 1 15,2 14 LARAKI BRODDE Karlsson Hans 60 000
Ro 161014-1 5/2140 0 36,7 852 ELD RIGA Adolfsson Lena 0
Mp 161013-12 m 3/2160 1 17,2 17 IMPERIAL CORNER (DE) Karlsson Hans 15 000
Ö 161006-15 km 1/2140 19,3 gdk IGGI Karlsson Benny 0
Ö 161006-13 p 1/2140 d7g ejp SO BEAR Björk Linda 0
E 161004-6 6/2140 7 15,4a 273 MEDOLLA* Karlsson Hans 2 000
E 161004-4 m 7/2180 2 15,4 34 JOURNEY Karlsson Roger 5 000
S 160930-9 m 4/2180 1 16,1 32 HAPPY FIGHTER Pettersson Tomas 20 000
S 160930-2 m 7/2140 4 15,3a 278 DELUX HÅLERYD Jönsson Jan I 5 700
G 160929-3 m 1/2180 7 32,0 63 KOLNES GERMA (NO) Larsson Kenneth 2 100
S 160928-8 m 6/2140 5 15,6a 115 ENYA BOKO Strömberg Peter 8 000
Mp 160926-15 km 3/2140 20,3 gdk IMPERIAL CORNER (DE) Karlsson Hans 0
Mp 160926-3 m 3/2160 2 16,3 22 JULA HAMRON Stenströmer Ulf 9 000
Ro 160925-6 5/2180 3 31,1 145 ELOISE T.M. Adolfsson Lena 3 500
Ro 160925-1 m 1/2140 4 19,2 41 WELLINGTON LEE Åkerberg Stefan 2 500
B 160923-3 m 10/2140 6 28,0ag 14 KRUSEN Von Krusenst. Michael 5 000
Åm 160922-7 m 2/2080 1 17,2 22 ITALIAN JOB Partanen Juhani 20 000
År 160918-10 m 1/1640 3 14,0 25 COGNAC STING Stenströmer Ulf 4 400
S 160916-9 m 4/2660 1 16,4 26 LARAKI BRODDE Karlsson Hans 20 000
S 160916-2 m 2/1640 1 14,3a 47 CONFESS ARN Pehrsson Tony 30 000
Vg 160911-6 m 2/2140 2 16,2 77 JULA HAMRON Stenströmer Ulf 12 500
Ax 160910-9 m 4/2140 5 18,7 187 WELLINGTON LEE Åkerberg Stefan 2 500
Åm 160910-3 m 3/1720 2 15,9 20 WALLSTREET TEMPLE Åkerman Allan 5 000
Ö 160908-3 m 1/2160 0 19,6 113 ELEGANCE CAPE Sedström Johan 0
År 160906-8 m 2/2160 1 15,8 18 LARAKI BRODDE Karlsson Hans 15 000
F 160905-3 m 2/2160 5 15,3 54 HUNCH ALO Andersson Conny 3 100
Ö 160901-14 km 2/2140 20,7 gdk ITALIAN JOB Partanen Juhani 0
Ö 160901-15 k 4/2140 21,4 gdk RITVA M.L. Karlsson Lena 0
Ax 160827-9 m 7/2140 1 16,6a 40 JULA HAMRON Stenströmer Ulf 20 000
Åm 160825-5 m 3/2080 1 18,6 29 CONFESS ARN Pehrsson Tony 15 000
Åm 160825-4 2/2100 7 30,3 256 ELOISE T.M. Adolfsson Lena 3 000
Åm 160825-3 2/2100 d 8g 271 RAJ'S PAULA Pehrsson Tony 0
E 160823-10 m 4/2140 1 12,7a 11 NANTUCKET Balogh Mercedes 40 000
S 160821-9 m 3/1640 3 14,7a 62 MIDNIGHT BRÅTEN Olsson Lars-Inge 3 500
Ö 160820-1 m 6/1609 0 14,6a 112 CAREFUL VICTORY* Balogh Mercedes 0
Ö 160819-5 2/2160 6 15,7 1052 MYNTA BROLINE Hultberg Cathrine 4 000
Å 160818-2 m 4/2140 d ug 158 LADYBIRD ROCKBANK Göhle Ann 0
S 160817-1 m 6/2140 0 16,1a 136 I SAW YOU Lindblom Åke 0
F 160815-9 7/2140 d uag 202 GEORGE SÅNNA Andersson Conny 0
F 160815-5 3/1640 2 13,7a 303 IMPERIAL CORNER (DE) Karlsson Hans 10 000
F 160815-3 m 1/1640 1 13,7 70 FUZZ Hanné Li 30 000
Mp 160813-2 m 2/2160 2 15,6 59 HUNCH ALO Andersson Conny 7 500
Å 160813-1 m 7/1640 1 11,2a 16 NANTUCKET Balogh Mercedes 100 000
Ö 160811-5 3/1609 0 14,5a 823 MEDOLLA* Karlsson Hans 0
Ö 160811-18 p 6/2160 31,4 1p RED RACER M.L. Karlsson Hans 0
F 160808-4 m 2/1660 7 15,0 137 HOMER KEMP Sedström Johan 2 000
Åm 160731-2 m 1/1680 2 14,3a 158 COGNAC STING Stenströmer Ulf 10 000
Å 160730-8 m 1/2180 2 15,4 29 HUNCH ALO Andersson Conny 5 300
L 160728-9 m 6/1640 0 17,4a 74 MYNTA BROLINE Hultberg Cathrine 0
L 160728-7 12/2140 0 19,1a 257 ROSIA LUNG (IT) Karlsson Hans 0
L 160728-2 2/1640 0 15,1a 147 CONFESS ARN Pehrsson Tony 0
Ro 160723-6 m 5/2180 2 30,8g 54 TORWALL Åberg Jan-Olov 5 000
Ro 160723-4 7/2140 1 14,2a 20 AMOUR MEMORY Johansson Bernt-Ove 10 000
Ro 160723-3 m 1/2140 d 6g 34 COLLIOURE (FR) Karlsson Hans 0
Ax 160722-6 m 5/2140 1 13,2a 17 NANTUCKET Balogh Mercedes 50 000
Ö 160721-13 km 4/2140 18,5 gdk LADYBIRD ROCKBANK Göhle Ann 0
Ö 160721-6 2/2100 2 14,2a 34 ALEC HORNLINE* Svanstedt Rickard 10 000
Ar 160719-4 m 1/1720 6 17,2g 27 MEDOLLA* Karlsson Hans 2 000