Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Niklasson Markus



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1992 Jägersro Lärling hos A-tränare: köra (E1)
(Uhrberg Thomas)
Sv, blått axelskärp, blå/röd ärmb; sv www.thomasuhrberg.se
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 191 15 13 22 8 % 759 121
2016 78 5 11 8 6 % 435 400
2015 10 0 0 4 0 % 20 600
2014 54 2 1 3 4 % 144 650
2013 113 5 8 8 4 % 519 350

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Mp 171211-5 5/2140 2 14,8a 21 MITOS GOLD Strandqvist Tommy 17 500
Mp 171211-4 4/1640 2 15,7a 40 VARENCIA Johansson Mikael W 15 000
Mp 171211-2 3/1640 2 16,3a 22 AFRODITE MIGUAN Johansson Mikael W 9 000
Å 171209-4 3/2640 0 16,5 510 BIG FARMER Uhrberg Thomas 0
Kr 171208-10 4/2180 7 18,3 420 MR LINUS P.H. Johansson Mikael W 2 000
J 171205-9 6/2140 0 21,5a 1016 VIKENS HOT CHILI Åkerblom Solbritt 0
J 171205-6 12/2140 1 15,8a 808 MAGNIFICENT FACE Nilsson Staffan 25 000
Hd 171204-6 3/1640 0 14,9a 262 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 0
Hd 171204-13 k 1/2140 19,8 gdk VIOLA KIWIN Schön Sven 0
Ch 171203-5 2000 4 15,3a 207 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 7 883
J 171128-8 3/1640 3 13,9ag 392 VARENCIA Johansson Mikael W 8 000
Hd 171127-5 7/2160 0 ug 2242 CHILLI SILVÅKRA Söderstjerna Anette 0
Å 171123-10 3/1640 3 15,4a 96 LORD L.S. Svanstedt Anders 8 000
J 171118-8 7/2140 3 17,5a 233 FICKLE MORNING Beyer Hajo 3 500
J 171114-10 4/2160 2 17,1 264 SELECT TEEMER Hagström Nicki 12 500
Ch 171112-7 2000 3 15,3a 85 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 4 138
Hd 171111-8 5/1640 1 16,8a 67 FICKLE MORNING Beyer Hajo 10 000
Hd 171111-3 2/2140 6 16,7a 66 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 2 000
Hd 171111-1 12/1640 8 16,2a 368 EAST INDIAN Larsson Pernilla 2 000
Kr 171110-6 3/2160 1 17,3 153 VARENCIA Johansson Mikael W 7 000
J 171108-7 3/2640 0 uag 915 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 0
J 171108-5 5/1640 0 14,7a 716 CHILLI SILVÅKRA Söderstjerna Anette 0
J 171108-4 9/2140 0 18,0 2110 EUPHORIA SILVÅKRA Andersson Hans 0
Hd 171104-6 12/2640 6 16,7a 322 SKYMASTER Larsson Pernilla 2 300
Hd 171104-3 1/2140 7 19,2 687 MELLBY ENTITA Edvinsson Bert-Inge 3 000
Å 171101-3 12/2140 2 16,5a 91 C.D.C.'S LUDDE Gunnarsson Gabriella 15 000
Å 171029-6 5/2140 2 15,7a 88 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 5 000
J 171028-8 r 1/2140 6 14,2a 148 RED RIVER BROLINE Andersson Jenny 5 500
J 171024-8 7/2140 1 15,3a 191 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 30 000
J 171024-7 6/2140 0 16,0a 227 STRONG SHADOW* (DK) Pedersen Tina 0
Hd 171023-11 8/2160 3 16,5 456 EAST INDIAN Larsson Pernilla 3 500
Hd 171023-5 8/2140 4 15,7a 137 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 5 000
Å 171019-5 4/2140 4 14,0a 182 HELEN AFRIKA Norén Björn 5 300
Hd 171016-9 9/2640 5 16,9a 779 CHILLI SILVÅKRA Söderstjerna Anette 3 000
Hd 171016-8 3/2140 d 4ag 253 SKYMASTER Larsson Pernilla 0
Å 171014-2 8/1640 d 9ag 543 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 0
Å 171012-10 6/2140 5 15,7a 642 COBBYS OLIFANT Uhrberg Thomas 5 000
J 171010-7 1/2160 0 17,1 306 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 0
J 171007-9 12/2140 6 ita 123 FLIRTIN BOY Larsson Pernilla 2 000
J 171007-4 3/2180 1 16,1 106 QUATTRO KHAN Wallin Jörgen S 10 000
J 171007-3 4/1640 5 17,1a 190 FICKLE MORNING Beyer Hajo 2 100
J 171007-1 9/1640 3 13,8a 225 ROXY TRIO (IT) Wallin Jörgen S 3 500
Å 171004-3 1/1640 4 15,1a 122 CERVIX AM Eriksson Christoffer 5 700
J 171003-10 8/2140 0 16,6a 506 CLAUDIELLE Robertsson Dick 0
Hd 171001-8 4/1640 4 13,7a 275 EAST INDIAN Larsson Pernilla 2 500
Hd 171001-4 3/1640 3 16,2a 38 CHILLI SILVÅKRA Söderstjerna Anette 3 500
Å 170927-4 5/2140 1 14,1a 26 FIDAGU U.R. Eriksson Christoffer 30 000
J 170926-8 8/2140 0 16,2a 153 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 0
J 170926-4 3/2140 d uag 76 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 0
Hd 170925-11 8/2140 6 15,6a 126 VARENCIA Johansson Mikael W 2 000
Hd 170925-8 9/2140 3 15,1a 61 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 5 000
Hd 170925-3 2/2180 4 14,5 143 SKYMASTER Larsson Pernilla 5 000
Hd 170925-13 k 1/2140 19,3 gdk FIORE RAPIDA Allercrantz Linda 0
Kr 170922-9 2/2160 0 16,2 2213 CLAUDIELLE Robertsson Dick 0
Kr 170922-7 5/3140 0 17,0 1949 BOMBAY J.S. Johansson Mikael W 0
Ö 170921-9 4/2100 0 17,4ag 1090 MITOS GOLD Strandqvist Tommy 0
J 170919-14 p 4/2160 33,1g 1p TRITON TÖLL Uhrberg Thomas 0
Hd 170918-11 11/1640 4 14,3a 235 FLIRTIN BOY Larsson Pernilla 2 500
Mp 170916-10 3/2140 7 18,0 302 ATHENA MIGUAN Johansson Mikael W 2 000
Mp 170916-7 3/2640 d uag 990 BOMBAY J.S. Johansson Mikael W 0
Mp 170916-6 8/1660 7 14,2 502 MR LINUS P.H. Johansson Mikael W 2 100
Å 170914-10 3/2140 5 16,4a 952 UFFE FRONTLINE Fyhr Linda 3 200
Å 170914-5 3/2140 0 19,5a 321 ALFLINE Larsson Pernilla 0
J 170913-7 4/1640 6 14,6a 180 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 4 500
J 170913-5 9/2140 2 16,7a 382 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 20 000
J 170913-4 3/2140 0 17,7g 29 DORNOCH AM Eriksson Christoffer 0
J 170913-2 1/2140 3 18,9 562 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 7 600
Hd 170911-6 12/1640 6 13,5ag 429 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 2 100
170909-7 r 2/2140 0 15,4a 2290 FLIP A COIN Bucht Mats 0
Kr 170908-6 5/1640 d uag 43 FLIRTIN BOY Larsson Pernilla 0
Kr 170908-5 10/2140 4 17,6ag 112 VARENCIA Johansson Mikael W 2 500
Kr 170908-4 11/2140 0 19,4a 100 ATHENA MIGUAN Johansson Mikael W 0
Kr 170908-2 2/2140 2 18,4a 83 AFRODITE MIGUAN Johansson Mikael W 5 000
Å 170906-7 11/2140 3 16,3ag 49 MITOS GOLD Strandqvist Tommy 9 500
J 170903-12 8/1640 5 14,3a 1737 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 5 500
J 170901-10 11/2140 1 14,5a 24 FIDAGU U.R. Eriksson Christoffer 20 000
J 170901-3 2/2140 0 16,4a 1697 UFFE FRONTLINE Fyhr Linda 0
J 170901-2 1/2640 5 17,4a 249 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 3 800
Hd 170828-10 6/2140 d 6ag 41 STONEFACE Uhrberg Thomas 0
Hd 170828-8 2/1640 0 13,9ag 461 ALFLINE Larsson Pernilla 0
Hd 170828-5 9/1640 0 15,1a 737 SHARP FRONTLINE Fyhr Linda 0
Hd 170828-3 1/2140 d uag 555 AMAZING SPRING (DK) Allercrantz Linda 0
Hd 170828-15 k 3/2140 19,5 gdk CHILLI SILVÅKRA Söderstjerna Anette 0
Vg 170826-8 9/1640 0 22,0ag 199 VARENCIA Johansson Mikael W 0
Vg 170826-6 6/2640 1 17,1a 23 SHIM'S LEGACY Wågstam-Hallgren Jessica 10 000
Vg 170826-5 4/2140 2 19,0 201 ATHENA MIGUAN Johansson Mikael W 5 000
Vg 170826-4 6/2140 3 16,6a 54 FLIRTIN BOY Larsson Pernilla 3 500
Å 170824-4 10/2140 0 15,9a 1334 UFFE FRONTLINE Fyhr Linda 0
Kr 170818-9 4/2140 7 15,6a 31 CLAUDIELLE Robertsson Dick 2 000
Kr 170818-8 9/2140 3 15,6a 67 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 3 500
Å 170817-3 3/2640 d ug 210 PINEY TROTTER Roser Ronny 0
J 170815-11 4/1640 2 12,5a 25 RED RIVER BROLINE Andersson Jenny 12 500
Ti 170813-8 9/1609 4 14,0a 111 MISS MAY Waldén Anna-Lena 2 500
Ti 170813-6 11/1609 3 15,0a 112 SHARP FRONTLINE Fyhr Linda 3 500
Ti 170813-3 4/1609 4 17,0a 564 USAIN FRONTLINE Fyhr Linda 2 500
Å 170812-2 8/2140 0 15,5a 824 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 0
J 170808-5 2/1640 0 uag 484 CLAUDIELLE Robertsson Dick 0
J 170808-4 3/2640 7 18,5ag 574 AMAZING SPRING (DK) Allercrantz Linda 2 100
Hd 170807-10 5/1640 2 13,2a 27 DEMOLITION MAN F. Nilsson Bengt A 5 000
Vg 170806-8 6/2140 7 19,7 301 USAIN FRONTLINE Fyhr Linda 2 000
Vg 170806-6 3/2140 5 17,6a 300 SHARP FRONTLINE Fyhr Linda 2 100
J 170805-3 3/2640 1 19,1a 126 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 10 000
Å 170803-5 3/2160 7 17,2 1145 UFFE FRONTLINE Fyhr Linda 3 000
J 170801-9 10/2140 0 16,1a 972 MAY LILY Lännerberg Lars 0
J 170801-1 1/2160 0 17,0 511 VIGLI Strandqvist Tommy 0
Mp 170731-11 1/2140 7 15,2a 230 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 2 100
Kr 170729-7 4/1640 4 14,8a 380 MR LINUS P.H. Johansson Mikael W 5 000
Hd 170728-4 6/2140 0 17,6a 199 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 0
Å 170727-11 7/1640 8 15,5a 32 QUATTRO TÖLL Uhrberg Thomas 2 100
Ax 170722-6 r 5/2140 0 16,5a 865 ALFLINE Larsson Pernilla 0
Kh 170719-4 10/1680 d 9ag 174 FLICKA KLOSTER Uhrberg Thomas 0
Kh 170719-3 2/1680 1 15,6a 24 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 15 000
J 170718-6 4/2140 4 16,1a 64 DEVS DAREDEVIL Lövgren Joakim 5 700
Hd 170717-7 10/2140 0 17,7ag 835 FICKLE MORNING Beyer Hajo 0
Hd 170717-5 2/2140 4 16,8a 95 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 5 700
Kr 170713-3 2/2160 0 16,2 148 CLAUDIELLE Robertsson Dick 0
J 170711-9 3/2640 5 17,7g 569 UFFE FRONTLINE Fyhr Linda 3 000
J 170711-8 7/1640 3 14,0a 215 VALNES FILIPPA Edvinsson Bert-Inge 8 000
J 170711-1 6/2140 0 20,4ag 270 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 0
Ti 170709-9 5/1609 5 14,5a 149 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 2 800
Ti 170709-5 10/1609 0 14,4a 1965 FICKLE MORNING Beyer Hajo 0
Ti 170709-2 7/1609 7 15,5a 471 CAZANOVA SCHACK Gotthardzon Agneta 2 000
Hd 170708-8 r 9/2140 0 13,6a 604 ABOVE ALL Björkqvist Jan 0
Hd 170708-2 14/2140 0 16,8ag 461 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 0
J 170704-8 5/2160 0 20,6g 278 SWEET ALEXIS Wallgren Yngve 0
J 170704-2 5/2140 4 17,3 148 BIG FARMER Uhrberg Thomas 5 300
Å 170629-11 4/2140 2 15,3a 71 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 12 500
Å 170629-7 7/2140 d 11ag 80 SUPPORT ATTITUDE* (NO) Hansen Ronnie 0
J 170627-7 1/1640 1 12,1a 51 ROBROS BRAZZA (IT) Lindblom Björn 20 000
J 170627-2 8/2140 d 11g 1233 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 0
Hd 170626-13 4/2140 0 18,1a 73 FICKLE MORNING Beyer Hajo 0
Kr 170625-4 5/2140 5 14,9a 209 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 3 200
J 170620-11 2/1640 5 13,6a 388 JULIA STINGSON Olsson Jarl 3 800
J 170620-1 10/2140 d 7ag 752 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 0
Hd 170618-9 6/1640 6 15,4a 416 UFFE FRONTLINE Fyhr Linda 2 000
Hd 170618-8 9/1640 0 16,1a 327 SHARP FRONTLINE Fyhr Linda 0
Å 170615-4 9/2160 3 17,0 93 INGI NALAN Bohman Lisbeth 3 500
Å 170608-10 5/2160 7 15,3 1828 INGI NALAN Bohman Lisbeth 2 000
Ax 170604-9 11/1640 d uag 301 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 0
Hd 170602-4 2/2640 3 16,4a 186 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 7 500
J 170530-8 8/2140 0 15,2a 278 SON OF DEMON Rånlund Mats 0
Å 170529-8 2/2140 3 16,1a 171 EAST INDIAN Larsson Pernilla 3 500
Å 170529-7 2/2140 1 14,7a 23 ALFLINE Larsson Pernilla 10 000
J 170525-3 9/2140 4 16,1a 712 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 5 300
Vg 170521-4 7/2640 0 uag 101 CLAUDIELLE Robertsson Dick 0
J 170520-9 10/1640 5 15,0ag 38 STONEFACE Uhrberg Thomas 2 100
J 170520-7 12/2140 3 15,6a 134 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 3 500
J 170520-3 6/2140 1 15,8a 76 FICKLE MORNING Beyer Hajo 10 000
Å 170518-1 4/2140 6 18,1 1001 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 2 300
J 170517-4 1/2160 4 14,2 91 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 5 700
J 170517-3 11/2140 3 15,9 459 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 9 500
Å 170511-10 12/2140 8 16,4a 574 INGI NALAN Bohman Lisbeth 2 300
Å 170511-6 11/1640 4 13,7a 1737 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 5 700
J 170509-8 3/2140 4 15,7 902 MÅNI Robertsson Dick 6 500
J 170509-5 4/1640 d 7ag 2149 FICKLE MORNING Beyer Hajo 0
J 170509-2 6/2140 d 10g 1063 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 0
Hd 170508-3 4/1640 0 15,2a 775 FLIRTIN BOY Larsson Pernilla 0
Hd 170508-1 3/2660 d ug 927 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 0
Kr 170505-5 1/2160 3 14,7 470 CLAUDIELLE Robertsson Dick 9 500
Å 170504-5 1/2160 5 16,7 1051 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 4 500
Å 170504-3 1/2140 5 16,8 90 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 3 200
Vg 170430-8 10/2140 6 15,5a 258 CLASSIC KIMBLE Stafström Gitte 2 700
Vg 170430-1 2/2640 6 19,4 283 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 2 000
Å 170428-12 3/2140 7 15,7 1031 INGI NALAN Bohman Lisbeth 2 700
J 170426-3 12/2140 0 15,6a 594 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 0
Vg 170423-4 3/2640 3 17,3a 50 STONEFACE Uhrberg Thomas 3 500
U 170422-3 1/2140 d ug 274 FIORE RAPIDA Bucht Mats 0
J 170418-5 5/2140 5 14,0a 512 CLAUDIELLE Robertsson Dick 4 500
Hd 170417-11 1/2640 d uag 219 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 0
Hd 170417-3 7/2140 4 15,3a 226 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 5 000
Hd 170417-1 7/2140 6 18,3 337 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 2 000
J 170411-4 9/2140 d frd6ag 484 CAZANOVA SCHACK Gotthardzon Agneta 0
J 170411-3 5/1640 4 14,7a 830 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 5 000
Hd 170410-6 8/2140 2 15,2a 418 CHEEKY SCHACK Gotthardzon Agneta 7 500
J 170408-6 r 12/2140 0 13,6ag 283 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 0
J 170404-9 10/1640 6 13,2a 210 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 2 100
J 170404-1 7/2140 7 17,9 838 JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 2 300
Hd 170403-7 7/1640 0 16,9a 602 STORA HÖKHULT Johansson Lars-Göran 0
Hd 170403-5 1/2160 0 16,2 849 EAST INDIAN Larsson Pernilla 0
Å 170401-3 4/2140 4 ita 187 GLOBAL PARANOIA* Lindblad Niklas 2 500
Kr 170331-10 9/2140 1 15,5a 373 CHICK L.A. Pettersson Roger 30 000
J 170328-11 6/1640 5 14,1a 397 FICKLE MORNING Beyer Hajo 3 000
Mp 170325-6 r 10/2640 7 15,0a 658 TEETIME Uhrberg Thomas 3 500
Hd 170318-11 2/1640 8 21,3ag 105 MOON'S RUDE BOY Johansson Ingemar 2 000
Hd 170318-10 7/2180 d ug 26 TOOCA* Uhrberg Thomas 0
Hd 170318-9 7/2140 5 18,0a 502 FICKLE MORNING Beyer Hajo 2 100
Hd 170318-8 6/1640 1 15,2a 33 PICASSO FACE Strandqvist Tommy 10 000
Hd 170318-14 k 4/2140 21,2 gdk JOSÅFIN LAGÖ Strandqvist Tommy 0
J 170315-5 6/2140 d 10ag 734 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 0
Å 170308-5 4/2140 4 16,1a 494 EAST INDIAN Larsson Pernilla 5 700
Ax 170218-7 r 4/2140 0 20,6ag 70 KENDRA SILVIO Uhrberg Thomas 0
Hd 170213-7 5/2640 5 15,9a 59 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 4 300
Å 170125-3 6/1640 5 15,1a 155 RADIATION* Uhrberg Thomas 5 000
Hd 170123-8 1/2660 3 15,5 921 TEETIME Uhrberg Thomas 10 000
Kr 170113-7 2/2140 d 12ag 355 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 0
Å 170112-9 9/2140 0 17,0a 797 ALFLINE Larsson Pernilla 0
J 161206-3 4/2140 5 15,6a 281 FLIRTIN BOY Larsson Pernilla 4 500
U 161202-5 6/1640 2 15,7 130 FLIP A COIN Bucht Mats 12 500
U 161202-3 11/1640 0 19,3 34 CARBON COMET (FI) Bucht Mats 0
U 161202-2 1/2160 3 17,6 344 FIORE RAPIDA Bucht Mats 5 700
J 161129-8 7/2140 d 12g 35 ATOMIC RAIN* Uhrberg Thomas 0
J 161101-8 9/2640 0 16,2a 361 TEETIME Uhrberg Thomas 0
J 161101-5 4/2160 5 16,6 242 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 4 500
J 161101-13 k 5/2140 34,1g ejg GUBBEN NOAK Uhrberg Thomas 0
Å 161030-4 8/2140 2 15,2a 30 QUATTRO TÖLL Uhrberg Thomas 5 000
Å 161026-4 2/2140 2 18,1 230 CEFALO (DE) Larsson Pernilla 15 000
Hd 161022-10 6/2140 7 19,6a 105 COOCA CHOO Lejon Johan 2 000
Hd 161022-6 6/2160 2 15,9 42 TEETIME Uhrberg Thomas 5 000
Hd 161022-2 7/1640 7 17,5a 217 SHARP FRONTLINE Fyhr Linda 2 000
Kr 161021-8 10/2140 8 16,3a 165 ALFLINE Larsson Pernilla 2 100
Kr 161021-4 3/1640 0 17,8a 413 BUNNY MCGEE Gustavsson Kurt-Inge 0
Å 161020-6 5/2140 0 20,0 1105 HIGH'S DYNAMITE Högh Pia 0
Sk 161008-5 r 10/2140 0 13,8a 1087 FLIP A COIN Bucht Mats 0
J 161001-9 7/1640 2 13,0a 37 ALFLINE Larsson Pernilla 5 000
J 160927-7 2/2140 d 11ag 51 RADIATION* Uhrberg Thomas 0
Kr 160924-3 3/2140 6 17,9 95 COMET AF SOLNÄS Hansson Carsten 3 000
160917-12 r 7/1646 6 13,0a 426 FLIP A COIN Bucht Mats 7 000
160917-2 5/2148 2 16,5a 145 ALVA SISU Bucht Mats 15 000
J 160914-3 2/1640 0 21,0ag 326 ZELDA GOWAN* Bjerkås Emma 0
Å 160909-10 1/2140 4 15,3a 60 FLIRTIN BOY Larsson Pernilla 5 700
Å 160909-6 9/2640 0 16,1a 76 SHIM'S LEGACY Uhrberg Thomas 0
Kr 160905-9 2/2140 1 14,6 213 ALFLINE Larsson Pernilla 10 000
J 160903-12 6/2140 2 15,0a 62 BLUE TEE Uhrberg Thomas 25 000
J 160903-6 r 3/2640 d 8g 2955 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 0
Hd 160829-7 9/2640 1 15,3a 36 SHIM'S LEGACY Uhrberg Thomas 20 000
Å 160825-3 2/2640 0 16,9 912 N.Y.DU MÄ Backman Bengt 0
Å 160818-5 6/1640 0 15,9a 6879 HIGH'S DYNAMITE Högh Pia 0
J 160816-7 13/2140 8 15,1a 122 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 2 100
J 160816-6 6/2160 5 16,2 164 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 4 500
Å 160812-4 7/2140 1 13,9a 19 DENS BEA Bengtsson Ingrid 50 000
Ti 160807-8 10/1609 5 14,9ag 94 TIPSY* Eklundh André 4 500
J 160806-8 2/2140 2 15,8a 32 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 5 000
J 160802-7 5/2140 0 18,9ag 70 TOP DE LUXE Karlsson Ola 0
Kr 160731-9 9/2140 4 18,2a 42 CHIPPI MONTOYA Eklundh André 2 500
Kr 160731-5 10/1640 0 16,7a 111 DIOR SILVÅKRA Eklundh André 0
Å 160730-11 4/2140 0 20,8g 59 KAKAN Eklundh André 0
Å 160728-4 12/2140 4 14,3a 500 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 5 700
J 160719-3 1/2140 3 14,7a 288 DIAMOND BREEZE Lejon Johan 5 700
Hd 160709-4 14/2140 3 14,4a 224 QUATTRO TÖLL Uhrberg Thomas 12 500
Kr 160702-4 11/1640 0 15,5a 315 DIOR SILVÅKRA Eklundh André 0
J 160628-6 5/2140 4 15,0a 150 WILMA LASER* (DK) Seisböll Bo 4 700
Hd 160627-7 5/2640 6 15,9a 348 TOP DE LUXE Karlsson Ola 2 700
Hd 160618-3 5/2140 8 18,1a 65 SHARP FRONTLINE Fyhr Linda 2 000
Hd 160618-1 1/2140 5 16,5a 362 HARPOS ROCKYBALBOA* Cracchiolo Christian 2 100
Å 160616-8 3/2140 0 16,3a 356 CLAUDIELLE Robertsson Dick 0
J 160614-3 4/1640 6 15,2a 94 NAVIGATOR FACE Uhrberg Thomas 2 300
J 160607-3 6/2140 0 14,8a 154 BLUE TEE Uhrberg Thomas 0
Å 160525-8 9/2140 0 14,4a 381 CLAUDIELLE Robertsson Dick 0
Å 160525-3 2/2640 4 16,8 29 QUALITY Q.C.* Kolgjini Lutfi 5 700
J 160524-6 1/2140 4 14,3a 228 VIOLA K.* (DK) Jonassen René 4 700
Hd 160523-2 5/1640 3 13,7a 349 HIGH'S DYNAMITE Högh Pia 3 500
J 160510-3 5/2140 2 13,8a 77 RADIATION* Uhrberg Thomas 10 000
Hd 160509-6 3/2140 1 14,2 224 CLAUDIELLE Robertsson Dick 30 000
Hd 160509-4 1/1640 d 8g 417 HIGH'S DYNAMITE Högh Pia 0
Vg 160508-8 7/2640 3 16,0a 119 GREVE MONTECHRISTO* Eklundh André 3 500
Mp 160428-6 7/2140 7 18,1a 198 HIGH'S DYNAMITE Högh Pia 2 000
U 160423-7 r 2/2140 0 13,2a 1473 FLIP A COIN Bucht Mats 0
U 160422-9 8/2140 7 15,4 2138 APALACHICOLA Bucht Mats 5 000
Ax 160409-6 r 10/2140 2 14,7a 101 NEW REVOLUTION Eklundh André 50 000
Hd 160404-9 3/1680 1 15,4 70 CLAUDIELLE Berggren Eva 10 000
S 160402-12 7/2140 3 14,4a 123 APALACHICOLA Bucht Mats 11 000
Å 160331-5 2/2140 0 17,6a 36 DOGGE STING Eklundh André 0
Hd 160319-10 1/2140 0 15,8a 542 MAZADA Andersson Roger Z 0
Hd 160319-8 12/2140 4 15,8a 65 CLAUDIELLE Berggren Eva 2 500
Hd 160319-6 2/2140 2 16,8a 109 DIOR SILVÅKRA Eklundh André 5 000
Hd 160319-3 11/2140 8 17,4a 161 QUANTUM ATHENA Hjalmarsson Owe 2 000
J 160315-11 11/1640 7 14,3a 197 BLUE TEE Uhrberg Thomas 2 300
J 160308-7 4/2140 3 15,7a 322 CLAUDIELLE Berggren Eva 5 700
B 160305-7 r 9/2140 4 14,5a 847 FLIP A COIN Bucht Mats 19 000
B 160305-6 r 1/2140 0 16,5a 606 APALACHICOLA Bucht Mats 0
Kr 160304-5 5/2640 d 4g 177 NEW REVOLUTION Eklundh André 0
Kr 160304-2 7/2140 3 18,8 595 DIOR SILVÅKRA Eklundh André 3 500
Å 160211-6 3/2140 8 16,8a 349 ÖNAS PHOTO Turja Jori 2 700
Ax 160202-6 2/2160 0 20,8 1326 MAZADA Andersson Roger Z 0
Å 160114-10 1/2180 8 17,5 1100 MAZADA Andersson Roger Z 2 000
Å 151101-10 3/2140 5 15,8a 48 MILL SMILE* Linderoth Mikael Å 2 250
Å 151101-9 4/2140 0 16,8a 54 HIGH'S DYNAMITE Högh Pia 0
Vg 150920-9 8/2140 3 15,3a 90 KINGSTEIN L.ROMSÅS Björkqvist Jan 3 750
Å 150903-3 9/2140 6 15,9a 259 MANIAC FACE Widegren Dan 2 100
Å 150730-11 1/2140 3 14,0a 265 TJURKHULTS SIGGE Göransson Carl-Otto 10 000
Å 150730-5 1/1640 0 16,8ag 655 REVENGE ALONE* (IT) Lubrano Giuseppe 0
Å 150627-5 b 2/2140 3 17,6 B-lp MAZADA Andersson Roger Z 1 250
Å 150627-3 b 3/2140 d uag B-lp HIGH'S DYNAMITE Högh Pia 0
Å 150627-2 b 4/2140 3 17,7a B-lp THE DOCTOR Andersson Roger Z 1 250
Å 150219-4 2/2140 0 17,1a 1554 DREAMGIRL ZON Höglund Louise 0
Ax 141124-9 7/2140 0 18,4a 180 RED HAWK Linderoth Mikael Å 0
Å 141117-9 3/2160 7 16,6 444 RED HAWK Linderoth Mikael Å 2 000
J 140906-9 r 11/2140 0 14,0a 2089 BÖRTAS LADY Jonsson Fredrik 0
J 140902-7 9/2140 7 15,7a 1217 N.Y.DU MÄ Backman Bengt 2 300
Hd 140811-2 6/2140 6 17,0a 86 DANCING PRIDE Åsén Jörgen 2 000
Å 140806-9 3/1640 0 distag 507 KEMAS BAROLO Henriksson Per-Emil 0
J 140805-11 11/2140 d ug 369 SPRING DI POGGIO (IT) Holm Bengt 0
F 140804-6 7/2140 0 20,6g 110 SILVER DI POGGIO* (IT) Holm Bengt 0
Å 140731-11 3/1609 d uag 1302 FLYING TEMPEST Dahlström Roy 0
Å 140724-7 8/2140 4 15,8 98 JULLEX HERO* Göransson Carl-Otto 4 700
Å 140724-6 4/2140 6 14,5a 928 MAGIC WONDER Henriksson Niclas 3 000
Å 140724-5 4/2140 7 15,1a 499 LEONAS KAKSI Byström Mikael 3 000
J 140722-9 1/2640 0 16,4a 1900 PROSUIT V.J. Christiansson Anders 0
Ax 140718-5 7/2140 5 15,4a 116 TOM T.HALL* Elfstrand Olle 5 200
Å 140717-5 9/2140 3 15,9a 212 HIGH'S DYNAMITE Högh Ronny 7 600