Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Eriksson Marika



Född Hemmabana Licens Dress
1993 Solvalla Lärling hos A-tränare: köra, rida (E1M)
(Norman Peter G)
Vit, blå/gula hängslen, gul ärmbi; vit
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 52 3 5 3 6 % 144 500
2016 36 2 6 0 6 % 180 500
2015 38 5 1 3 13 % 195 100
2014 44 2 4 2 5 % 171 550
2013 18 5 1 1 28 % 175 000

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
S 171119-7 7/1640 2 14,6a 117 DANTE SISU Norman Peter G 10 000
G 171118-8 1/2640 d 7ag 94 CASSANO BOB Norman Peter G 0
B 171115-6 1/3140 0 18,6g 458 IDAHO SUND Eriksson Åke 0
B 171115-3 14/2140 0 21,0ag 324 B.W.SWEETIE Eriksson Åke 0
G 171017-9 11/2640 2 16,7a 23 CASTLEMAN Norman Peter G 5 000
G 171017-8 3/2160 7 16,8 32 MYSTERY LOVE Norman Peter G 2 000
S 171015-11 12/1640 d 11ag 1030 BRIGHT PACE Gustafsson Mikael 0
S 171015-4 m 8/1640 5 16,4a 196 KNABORGS FOLKE Sjöström Claes 3 000
Ö 171012-4 m 3/2180 0 19,2 680 XANTIPPA Å. Riesterer Ulrika 0
S 171011-3 4/1640 2 13,5a 163 YIPPEE Norman Peter G 20 000
S 171006-2 m 12/1640 0 15,2a 47 I AM UNIQUE Norman Peter G 0
S 171004-6 11/2140 0 14,3a 1297 BRIGHT PACE Gustafsson Mikael 0
170924-9 6/2140 3 16,1 61 CASSANO BOB Norman Peter G 3 500
S 170915-10 7/2640 2 16,8a 77 DANTE SISU Norman Peter G 12 500
S 170915-1 6/2140 6 14,6 738 CASSANO BOB Norman Peter G 2 700
Ö 170914-4 2/1609 4 15,3a 49 BRIGHT PACE Gustafsson Mikael 2 300
S 170910-6 11/2140 5 15,1a 107 UNCLE FRANK Wennebring Lars 2 100
S 170906-14 p 6/2160 32,6 1p ALFAS KACHING Eriksson Marika 0
S 170827-5 6/2160 3 16,3 26 LONG NIGHT FACE Ahlström Paula 3 500
S 170827-4 10/1640 3 13,7a 96 BRIGHT PACE Gustafsson Mikael 3 500
Vi 170819-6 7/2120 d uag 250 DAGDRÖMMAREN Hoffman Henrik 0
Vi 170819-2 m 3/2120 5 19,9 33 SIMB MONASTIC Blom Nathalie 2 100
Vi 170819-1 9/2140 7 19,3 161 IRINA K. Hoffman Henrik 2 000
Mp 170814-1 m 4/2140 4 19,8 85 JULIANO ROLLAX Sjöberg Emma-Sara 2 500
Bs 170810-9 10/2140 0 15,9a 593 LONG NIGHT FACE Ahlström Paula 0
Bs 170810-7 4/2680 0 15,0 550 VERYMUCHKISS KARSK Norman Peter G 0
G 170804-10 7/1640 0 13,8a 558 BELLA ON TOUR Löfqwist Amanda 0
G 170804-4 3/1640 5 12,9a 642 BELLA ON TOUR Löfqwist Amanda 3 800
S 170730-1 5/1640 8 16,1ag 52 HOT ARMANI STURSK Norman Peter G 2 000
170710-12 5/1660 d 12g 205 JANGUS Nordqvist Emelie 0
Mp 170619-2 1/2140 7 18,6ag 475 ELIAS AVANT Eriksson Rebecca 2 000
Bs 170615-6 7/2140 d 10ag 317 CLINE Gilljam Rolf 0
S 170517-10 4/2140 0 14,0a 583 MYSTERY LOVE Norman Peter G 0
S 170517-8 m 10/1640 0 13,6a 818 JA EL TOMCAT* (US) Krogh-Hanssen Karoline 0
E 170516-5 m 3/2140 d ug 166 CASSANO BOB Norman Peter G 0
H 170513-1 m 6/2180 5 18,5 87 BORGA E.T. Eriksson Åke 2 100
E 170511-4 m 2/2140 4 17,9ag 50 GREATANDEASY C.C. Lennartsson Per 2 500
Ro 170508-8 1/2160 2 18,1 23 CASSANO BOB Norman Peter G 5 000
Ro 170508-7 1/2180 1 15,3 19 MYSTERY LOVE Norman Peter G 10 000
S 170505-2 11/2140 0 15,8a 390 UNCLE FRANK Wennebring Lars 0
Bs 170407-4 m 6/2140 6 17,7a 98 BORGA E.T. Eriksson Åke 2 000
S 170405-6 11/2140 0 15,8a 899 UNCLE FRANK Wennebring Lars 0
S 170405-13 k 1/2140 16,4 gdk COMTE DU POMMEAU Norman Peter G 0
G 170317-6 5/2640 0 17,9a 1168 CROWN'S RANSOM (US) Larsson Henrik 0
G 170317-5 m 3/2180 d ug 528 MODD BRUN Boberg Nancy 0
Ro 170310-5 m 7/2160 7 17,2 527 BORGA E.T. Eriksson Åke 2 700
S 170310-3 1/2140 4 16,4a 297 UNCLE FRANK Wennebring Lars 5 000
S 170308-4 10/1640 0 14,2a 116 HOT ARMANI STURSK Norman Peter G 0
Kr 170304-1 m 2/2140 5 15,4a 573 SEE YOU HAPPY Möller Bengt-Olle 3 200
S 170224-8 7/1640 1 14,6a 337 UNCLE FRANK Wennebring Lars 20 000
S 170217-8 m 5/2140 5 20,3a 324 MOODY BLUE Rufener Jennica 2 500
S 170208-3 m 7/2140 d uag 738 TORALF JUBB Broberg Micael 0
G 170126-10 5/2160 1 17,1 45 CROWN'S RANSOM (US) Larsson Henrik 5 000
S 170118-8 6/1640 0 19,1a 929 UNCLE FRANK Wennebring Lars 0
Mp 161231-9 r 9/2140 0 uag 325 CASSANO BOB Norman Peter G 0
Ro 161210-7 m 1/2160 4 18,3 1240 BORGA E.T. Eriksson Åke 4 000
S 161111-2 7/2140 2 16,8a 146 UNCLE FRANK Wennebring Lars 10 000
Ös 161108-6 2/1640 2 16,8a 164 EDIBA Söderlund Kenth 5 000
Ös 161108-3 m 3/2180 4 18,3 350 BORGA E.T. Eriksson Åke 2 500
B 161105-2 4/2140 0 18,6g 584 BACKES GIGANTEN Eriksson Åke 0
B 161105-1 2/2160 0 17,7 260 BORGA E.T. Eriksson Åke 0
J 161029-1 m 9/2140 4 14,8a 115 KASH'S CANTAB (US) Lövgren Joakim 8 500
J 161012-5 12/2140 2 15,1a 147 ROCK STAR FOUGETT Granning Stefan 15 000
J 161012-3 3/2140 2 15,0a 116 TWIN PEAKS* (DK) Ecce Ken 15 000
J 161004-5 1/2140 1 15,7 50 CONRADS ESTELLE Heiskanen Veijo 30 000
J 161001-4 2/2140 4 15,7a 37 PILEVALLAS KRABAT Lindqvist Helena 2 500
J 161001-3 1/2640 4 16,6a 228 LE BARON Lindqvist Helena 2 500
J 160914-3 6/1640 5 13,8a 189 ROCK STAR FOUGETT Granning Stefan 5 000
J 160816-7 4/2140 5 14,8a 505 UNO PICCOLINO Ahlborg Cecilia 2 500
Å 160813-4 9/2140 0 15,4a 487 ONE WAY FACE Bodevind Hans 0
Å 160812-4 10/2140 2 14,6a 67 HÖWINGS SYDSTURM* (DE) Gammelgård Sabina 25 000
J 160806-1 4/2140 5 14,1a 226 KING BONNSON Larsson Pernilla 2 100
Hd 160805-7 11/1640 6 13,4a 148 POPLAR BROLINE Lövgren Joakim 2 100
J 160802-7 2/2140 2 15,9a 1199 UNO PICCOLINO Ahlborg Cecilia 15 000
Å 160728-4 10/2140 6 15,0a 676 VEGA ÖSTERVANG (DK) Allercrantz Roger 2 700
Hd 160718-4 6/2640 5 15,5a 60 BUBBA DEGATO Lövgren Joakim 3 800
J 160628-6 3/2140 0 17,6a 156 SPRING MOON Lövgren Joakim 0
J 160614-3 9/1640 1 14,8a 62 POPLAR BROLINE Lövgren Joakim 25 000
J 160607-3 4/2140 0 20,0a 98 CADDIE KASANDRA Ecce Ken 0
J 160524-6 8/2140 6 14,6a 87 LORD BRODDE Lövgren Joakim 2 300
J 160412-7 9/2140 0 17,3ag 1282 SENSEI ACT (DK) Uvgård Per 0
J 160412-1 1/1640 d 8g 267 MAJA LISA Lövgren Joakim 0
J 160315-11 8/1640 0 14,3a 257 SUPER VATEGÅRD* (DK) Haagensen Alex 0
Å 160309-3 9/2640 0 18,2 555 LEONAS KASPER Byström Mikael 0
J 160308-7 6/2140 0 16,7a 139 GLOBAL PARANOIA Lindblad Conny 0
J 160206-1 m 5/2140 0 17,2a 45 KAMANDA Lövgren Joakim 0
Kr 160129-8 6/1640 d tr3a 187 HÖWINGS TIA MARIA Lövgren Joakim 0
J 160119-7 11/1640 0 16,7a 1326 EAST HERO Åkesson Per-Ola 0
J 160119-5 m 1/2180 0 17,4 496 SEE YOU HAPPY Möller Bengt-Olle 0
Å 160109-8 r 2/2140 0 17,0a 626 HÖWINGS TIA MARIA Lövgren Joakim 0
J 151208-6 9/2140 4 14,9a 389 PACIFICATOR Dahlqvist Mikael 5 700
J 151208-3 8/1640 0 14,2ag 72 VOLONTARY SIMPLCTY (US) Jönsson Marcus 0
Kr 151204-9 12/2140 4 13,9a 1152 LIVI EDVARDS Jonsson Thomas 12 500
J 151124-13 km 5/2140 21,5 gdk1 CARBON LAUNCHER Lövgren Joakim 0
Kr 151120-10 m 1/1640 d 8ag 203 PHOTO STAR Svensson Claes 0
Kr 151120-5 9/2140 6 15,8a 471 MADEMOISELLE BELLE Jonsson Thomas 2 300
J 151110-6 2/2140 0 16,4a 391 QUANTUM ATHENA Hjalmarsson Owe 0
J 151020-3 4/2140 0 16,5a 961 TJALLE KOMP Andersson Hacke 0
J 151017-2 m 2/2160 5 17,5 98 GIRLICIOUS Nilsson Sebastian M 2 250
J 151006-8 9/1640 1 13,7a 50 HÖWINGS TIA MARIA Lövgren Joakim 30 000
J 150922-2 m 6/2140 6 17,1a 154 GIRLICIOUS Nilsson Sebastian M 2 100
J 150915-7 4/2140 7 18,4a 331 PREZIOSA ORS (IT) Norrby Ulf 2 100
J 150904-3 6/1640 0 15,2a 101 EXPRESS RAPIDA (NL) Lövgren Joakim 0
Bs 150903-8 3/2160 0 18,3g 498 BORGA E.T. Eriksson Åke 0
Ös 150901-5 3/2640 7 17,1 330 MR JONSAMI Eriksson Åke 2 100
J 150818-3 2/2140 0 18,1a 189 YODA T.DREAM Ecce Ken 0
J 150818-15 k 1/2140 23,1 gdk GLADYS BOKO Lövgren Joakim 0
F 150808-9 6/2140 7 16,9a 39 AMAZING ANDEROSA Lövgren Joakim 2 000
F 150808-4 2/2140 0 14,1a 43 KAMANDA Lövgren Joakim 0
Hd 150803-3 7/2140 1 15,8a 158 KUNGKURT Widegren Dan 15 000
Kr 150802-1 9/2140 0 18,2a 239 SCOTT T.D'UDON Albrekt Lars-Erik 0
Å 150730-11 3/2140 d 9ag 132 JULA HAMRON Stenströmer Ulf 0
Hd 150713-9 11/1640 6 13,7a 499 REVENGE ALONE (IT) Lubrano Giuseppe 2 700
Hd 150713-3 11/2140 3 14,0a 34 KAMANDA Lövgren Joakim 7 000
J 150707-3 1/1640 d 10g 52 WILLGO Norin Gustav 0
J 150707-2 m 6/2140 7 17,1a 147 GIRLICIOUS Nilsson Sebastian M 2 100
J 150630-6 9/2140 0 15,5a 484 LOOKAHERE Svanhall Irene 0
J 150623-15 k 3/2140 22,5g gdk DENNIS C.K. Lövgren Joakim 0
J 150616-2 m 6/2140 5 17,1g 211 GIRLICIOUS Nilsson Sebastian M 2 500
Hd 150615-6 3/1640 3 13,2a 117 ALFAYETTE AGGERUP Lövgren Joakim 5 700
J 150609-2 m 4/2160 4 16,5 64 GIRLICIOUS Nilsson Sebastian M 3 850
Å 150604-9 3/1640 3 13,7a 118 HÖWINGS TIA MARIA Lövgren Joakim 7 000
J 150602-13 km 1/2140 28,6g ejg1 CAPAC BOKO Malmqvist Tomas 0
J 150526-2 m 1/2160 2 16,5 436 GIRLICIOUS Nilsson Sebastian M 9 300
J 150514-11 11/1640 0 13,5a 548 ALFAYETTE AGGERUP Lövgren Joakim 0
J 150505-7 12/1640 0 15,1a 557 S.P.* (DK) Boding Jane 0
J 150502-4 6/1640 1 13,3a 16 ALFAYETTE AGGERUP Lövgren Joakim 10 000
Kr 150501-3 7/1640 1 15,4a 78 HÖWINGS TIA MARIA Lövgren Joakim 30 000
J 150411-13 7/2140 d 12ag 285 STEVIE RAY (DE) Uhrberg Thomas 0
J 150303-7 4/1640 1 15,1a 95 HÖWINGS TIA MARIA Lövgren Joakim 30 000
J 150224-2 m 1/2660 4 18,6 46 GIRLICIOUS Nilsson Sebastian M 5 700
J 150218-13 km 2/2140 17,4 gdk GIRLICIOUS Nilsson Sebastian M 0
J 150106-3 2/2140 6 18,3a 630 SORRIDERE Högström Lars 3 200
Kr 140926-10 1/2680 8 19,2 208 SORRIDERE Högström Lars 2 000
Kr 140926-7 3/2660 5 17,5 413 J.A.BELL EX Gunnarsson Gabriella 3 400
Kr 140926-3 6/2140 6 19,1a 163 IKON FUTURA Högström Lars 2 000
Kr 140912-9 6/2660 4 17,7 126 TOTAL CONTROL Högström Lars 3 850
Hd 140829-5 9/2140 4 15,7a 680 J.A.BELL EX Gunnarsson Gabriella 3 850
Vg 140824-8 6/2140 0 17,6a 237 O'NICKO D'HILLY (IT) Johansson Rolf E 0
J 140819-9 9/1640 4 13,9a 36 ALFAYETTE AGGERUP Lövgren Joakim 3 850
J 140819-2 m 5/2140 0 20,2 179 PRESTON SAVAGE (FI) Eklundh André 0
J 140819-15 k 2/2160 21,1 gdk AMAZING ANDEROSA Lövgren Joakim 0
Hd 140811-2 7/2140 3 15,9a 401 J.A.BELL EX Gunnarsson Gabriella 3 750
J 140805-5 6/1640 0 14,0a 313 RUP* (DK) Jensen Anders F 0
Ti 140728-9 3/1609 2 13,4a 35 DELISA DI QUATTRO (DE) De Haan Martijn 5 300
J 140722-3 10/2140 0 15,7ag 122 NOCHEBUENA FACE Kolgjini Lutfi 0
J 140715-9 9/2140 0 18,3a 211 JUNO F. Burman Helena 0
Kr 140713-9 6/2140 6 15,9a 583 ZLATAN C.K. Jonsson Thomas 2 100
Hd 140705-9 r 3/2140 0 16,9 818 MARYJETTE Göransson Carl-Otto 0
Å 140626-10 6/2140 5 16,4a 282 JUNO F. Burman Helena 3 100
J 140624-6 6/1640 2 14,0a 30 DIABLO BRODDE Palm Ronny 7 250
Hd 140623-12 2/2160 0 15,8 641 SEE YOU HAPPY Möller Bengt-Olle 0
140621-11 9/2160 0 20,5g 65 MR JONSAMI Eriksson Åke 0
Ös 140606-6 7/1609 2 15,7a 188 SHELLY ANN FRAZER Wallin Anders 13 500
J 140603-9 5/2140 0 18,1a 130 NIX BRODDE Norrby Ulf 0
J 140520-5 2/2140 0 19,5g 688 IXA GIRL Lönborg Michael 0
J 140514-7 10/2140 d uag 554 OHANA S.M. Storm Yvonne 0
J 140506-7 2/2140 0 17,4a 421 BORUPS MAJESTY Thulin Gustaf 0
J 140506-14 k 3/2140 19,8 gdk LORD BRODDE Lövgren Joakim 0
Hd 140505-2 12/1640 6 15,7a 573 TAKE TANIC Fajersson Catrin 2 700
J 140430-6 4/1640 0 15,1a 105 ALFAYETTE AGGERUP Lövgren Joakim 0
Hd 140428-6 4/2140 d 8ag 50 RUP* (DK) Jensen Anders F 0
Kr 140425-11 9/2660 6 16,3 417 TAKE IT Jonsson Thomas 2 100
Å 140424-6 7/2140 8 17,6g 96 POLS POINT CAP Palm Ronny 2 300
Å 140417-2 4/2140 6 18,0a 393 HOLIDAY SUND Lövgren Joakim 3 200
Kr 140411-9 10/2140 0 17,8a 234 EMIL'S TAPIR Jonsson Clas 0
Kr 140411-7 5/2660 4 17,8 997 SIMB REEVES Lautin Marlene 3 850
J 140408-7 4/2140 1 16,0 183 YUMMI LADAY Åkesson Anders 15 000
J 140405-13 4/1640 d 10ag 308 SPRING BREAK Palm Ronny 0
Hd 140330-11 1/2640 0 19,8g 660 CRIOLLO Näslund Torbjörn 0
Kr 140328-4 9/1640 0 17,4ag 50 SORRIDERE Högström Lars 0
J 140319-6 13/2140 d 13ag 836 IXA GIRL Lönborg Michael 0
J 140201-3 4/1640 4 14,5a 64 ALFAYETTE AGGERUP Lövgren Joakim 4 700
J 140128-5 7/1640 3 14,9a 126 RUP* (DK) Jensen Anders F 8 500
J 140128-2 m 4/2140 6 19,3a 79 LIGHTNING Olsén Veronica 2 100
J 140121-14 km 3/2200 25,7g ejg SJÖHULTETS GOOFY Bengtsson Claes 0
J 140121-8 10/2140 6 15,8a 74 ALFAYETTE AGGERUP Lövgren Joakim 3 200
J 140114-13 km 9/2140 23,9g gdk1 CALPE Lindblom Björn 0
J 140114-8 9/1640 2 15,1a 28 RYDENS GUZZI Lövgren Joakim 16 300
Å 140109-4 7/1640 5 14,2a 109 GIANT CASS Lövgren Joakim 3 650
S 140101-8 3/1640 1 13,4a 38 RAJAH PRESS (IT) Lindblom Björn 50 000
J 131217-5 5/1640 6 14,1a 166 RUBINSTEIN (DK) Malmqvist Tomas 3 000
J 131217-2 12/2140 6 16,4a 157 CORSA RAPIDA Nordström Per 3 000
Hd 131209-6 8/2140 0 16,4a 162 TAMBURINI* (DE) Lövgren Joakim 0
S 131204-3 6/1640 1 13,5a 85 RAJAH PRESS (IT) Lindblom Björn 30 000
J 131203-2 m 9/2140 6 18,3a 998 BAD LOSER Norrby Ulf 2 000
J 131130-12 12/1640 d 11ag 194 MAKE GOOD Lövgren Joakim 0
Kr 131115-9 5/2140 1 16,6a 63 SORRIDERE Högström Lars 20 000
J 131112-4 5/1640 1 13,5a 149 RYDENS GUZZI Lövgren Joakim 35 000
Kr 131019-7 8/2140 0 distag 251 SEE YOU AGAIN Möller Bengt-Olle 0
Kr 131019-5 6/2140 3 16,9a 39 SORRIDERE Högström Lars 5 000
Kr 131019-4 m 3/1640 5 15,2a 346 SEE YOU HAPPY Möller Bengt-Olle 3 000
Kr 131011-7 5/1640 1 14,0a 77 ALFAYETTE AGGERUP Lövgren Joakim 35 000
J 130924-5 8/2140 1 15,0a 317 TOTAL VALUE Lövgren Joakim 25 000
J 130910-15 k 6/2160 22,5 gdk NEW FUTURE Lövgren Joakim 0
Å 130905-2 m 11/2140 8 17,6g 906 SEE YOU HAPPY Möller Bengt-Olle 2 000
J 130813-6 12/2140 0 17,9a 1436 BARAK MAXIM Persson Carina 0
Hd 130812-2 m 5/2140 2 16,8 679 SEE YOU HAPPY Möller Bengt-Olle 10 000
J 130702-10 9/2140 d 12ag 570 PRINCESS OF NIGHT Hansen Eva 0
Hd 130318-5 4/2140 6 18,1ag 69 AMOUR ÅS Samuelsson Ola 2 000
S 121116-6 9/2140 d p2ag 109 ROSS LADAY Elfving Joakim 0
J 121027-13 9/2140 0 uag 226 ISINBAJEVA Samuelsson Ola 0
Ax 121016-3 8/2140 2 16,5a 117 QUIZ LAVEC Andersson Tomas S 7 500
Ax 121016-2 m 5/2140 0 19,3a 62 ÅHLUNDAS HERMAN Jörgensen Brian S 0
Hd 120827-7 5/2640 5 17,5 355 OPAL LINE (DK) Savin Marcus 3 200
J 120814-5 11/2140 5 16,3a 272 BARAK MAXIM Persson Carina 5 000
J 120807-7 8/2140 5 16,3a 148 SUPREME BORE Savin Marcus 3 500
Hd 120707-1 11/1609 0 16,3a 632 B.E.FIRE WINGS Savin Marcus 0
Å 120628-11 3/2140 5 17,3 130 BUSHMILLS Savin Marcus 3 200
Ös 120529-4 5/2140 4 17,3a 248 MEN GUMMAN DÅ Göransson Anna-Lena 5 000
S 120526-1 5/1609 0 16,8ag 52 REMEE LA MARC Kolgjini Lutfi 0
Ös 120412-9 6/1660 5 18,2 396 NOBBY Halberg Jan 800
Ös 120412-4 1/2640 5 31,1 826 BJÖRNLING Halberg Jan 3 000
Ös 120322-6 1/2160 0 18,4 943 AMARETTO ZON Holmstrand Håkan 0
Ös 120322-5 3/2660 5 19,5 388 KRAMER LAVEC Halberg Jan 3 000
B 111202-10 4/2160 0 19,9g 691 YOU TO HUNK Henriksson Anders 0
Ös 111125-4 6/2160 8 20,9 85 AFFE HAYTHROW Sundberg Sandra 2 000
B 111118-11 5/1640 5 16,5a 302 NERIUM Halberg Jan 3 000
Ös 111104-5 10/2140 5 17,7a 1422 SHI LA PO Halberg Jan 3 000
Ös 110920-4 1/2140 1 18,6a 156 SHI LA PO Halberg Jan 3 750
Ös 110911-5 2/2140 1 20,2 91 NERIUM Halberg Jan 20 000
Ös 110911-15 p 4/2140 36,8g ejp BACKES KOSING Eriksson Åke 0