Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Aarum Dagfinn



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1959 Färjestad A-tränare: träna, köra (A1) Ljblå, blå lodrätt fält,ljblå ärmb; bl www.stallaarum.com
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 194 12 22 22 6 % 1 032 212
2016 249 14 21 18 6 % 1 187 808
2015 253 15 23 24 6 % 1 083 118
2014 299 24 27 43 8 % 2 105 022
2013 427 26 44 38 6 % 2 609 798

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
170918-6 4/1640 6 30,5ag 41 NEO MOLLYN Lindgren Åke 2 000
År 170917-9 11/1640 4 14,3a 425 GREENBANK Johansson Anders 3 000
År 170917-8 1/2140 4 15,1a 268 H.P.R.DOMINICA Helgeson Mikael 6 500
År 170917-5 1/2160 3 25,0 21 BILBO B.S. Andersson Mats 7 500
År 170917-2 2/2140 3 16,4 145 BENZEMA Persson Roger 7 500
År 170917-13 p 1/2140 29,3 1p CARMULA ONE Johansson Anders 0
År 170916-7 4/2660 5 15,8 131 CHE BOKO Andersson Timo 2 100
År 170916-5 7/1640 0 17,9g 205 YELLO KARSK Fagrell Catharina 0
År 170916-3 3/2140 2 32,8 43 TORÖ STJERNA (NO) Steen Jan-Olof 5 000
F 170911-2 2/2160 1 33,4 73 ORVAR MOLLYN Lindgren Åke 20 000
F 170911-14 p 5/2160 31,1 1p CONRADS EVA Finell Peter 0
170909-8 7/2140 2 15,7 112 NEW MOON FACE Hedlund Johanna 10 000
170909-7 2/2140 3 15,7a 27 ÅSKAR Erlandsson Alf 7 500
170909-5 9/1640 4 27,1a 93 RUSKELI SCOTT* (NO) Stubsjöen Karl E 5 000
170909-1 1/2140 2 32,7 19 STJÄRNIVRA Sundkvist Carina 7 500
Ro 170908-5 1/2200 3 25,5 48 BILBO B.S. Andersson Mats 25 000
Åm 170907-10 6/2080 3 16,4a 103 BE HOT Odell Per Olof 3 500
Åm 170907-9 3/2480 4 15,7a 143 BAS HANOVER (US) Nilsson Hasse 3 500
Åm 170907-8 6/2480 6 17,9 30 MALIBU CLASSIC Ivarsson Morgan 2 000
Åm 170907-7 3/2100 1 17,6 71 BACK ON LINE Virdhage Josefine 15 000
Åm 170907-5 10/2080 5 20,5 573 ORION ALL OVER Sandahl Angelica 2 800
Åm 170907-4 4/2080 6 14,1a 40 QOURTNEY COX Persson Maria E 2 200
Åm 170907-3 10/2080 d uag 1094 MORGAN ATLAS (FI) Ljunggren Leif 0
Åm 170907-2 6/2080 1 17,2 106 TYSON C.B. Ceder Björn 30 000
F 170828-10 12/2140 4 16,3a 254 BUNDLE OF CASH Lindberg Nora 2 500
F 170828-8 12/2140 0 22,4ag 69 ELSA C.B. Ceder Björn 0
F 170828-13 k 3/2140 19,6 gdk MY BLUEEYED BOY Holm Per-Åke 0
Åm 170827-9 3/2100 5 30,7 93 NEO MOLLYN Lindgren Åke 2 800
Åm 170827-7 6/2100 0 21,0g 102 TYSON C.B. Ceder Björn 0
Åm 170827-6 8/2080 5 16,9 339 BENZEMA Persson Roger 3 000
Åm 170827-5 4/2480 0 20,5g 205 LE TORTIN Helgeson Mikael 0
Åm 170827-2 1/2100 3 27,9 76 INGERÖ MARI* (NO) Skubberud Frank A. 7 500
F 170821-9 5/2160 3 14,4 73 QOURTNEY COX Persson Maria E 9 500
År 170820-11 12/2140 3 15,2a 53 SKYPER Edlund Helena 9 500
År 170820-9 9/2140 0 16,1a 672 COOL MOON Marcusson Bengt 0
År 170820-8 1/2680 1 25,7 29 BILBO B.S. Andersson Mats 35 000
År 170820-7 8/2640 d 11ag 46 GLOBAL SKIPPER Moberg Jonas 0
År 170820-14 p 2/2160 57,7 ejp SNOTRA A.K. (NO) Ruud Nilsen Roy Atle 0
N 170819-8 1920 3 35,6g 45 TORÖ STJERNA (NO) Steen Jan-Olof 4 342
N 170819-6 1960 0 27,3g 208 HÖSTBO FREDRIK Andersson Mats 0
F 170814-9 1/2160 7 16,0 745 BUNDLE OF CASH Lindberg Nora 3 000
F 170814-8 10/2140 3 16,9ag 30 ELSA C.B. Ceder Björn 3 500
F 170814-7 7/2140 0 19,5a 778 ORION ALL OVER Sandahl Angelica 0
Åm 170807-8 5/2100 5 17,3 249 AOWA L.G. Sandin Elisabeth 4 500
Åm 170807-7 1/2100 6 28,6 35 BARKBORREN Andersson Mats 2 100
Åm 170807-6 6/2080 3 19,0 88 FIGHTERRESAKNIGHT* (NO) Antonsen Lars M 7 500
Åm 170807-4 9/2480 d uag 250 MALIBU CLASSIC Ivarsson Morgan 0
Åm 170807-3 10/2480 0 ua 243 YANKEE FRECEL* (NO) Antonsen Lars M 0
Åm 170807-2 8/1680 0 18,0g 253 SKYHIGH Sandin Elisabeth 0
År 170806-9 3/2140 6 34,6g 284 TORÖ STJERNA (NO) Steen Jan-Olof 2 000
År 170806-2 4/2140 4 18,7 128 LIVI MERMAID Sandin Elisabeth 3 500
F 170805-9 4/2160 2 17,8 43 TYSON C.B. Ceder Björn 10 000
F 170805-7 8/2140 6 14,5a 242 QOURTNEY COX Persson Maria E 2 300
Ro 170728-9 1/2160 8 16,6 315 BUNDLE OF CASH Lindberg Nora 2 100
Ro 170728-4 1/1660 5 24,0 56 BILBO B.S. Andersson Mats 3 800
L 170717-6 5/2140 2 16,7a 228 TYSON C.B. Ceder Björn 5 000
År 170715-7 r 4/2180 0 24,0 106 BILBO B.S. Andersson Mats 0
År 170715-4 6/1640 4 13,4a 219 HANGRE Persson Sören E P 5 300
År 170714-9 2/2140 1 15,2 60 HÅLLIHOP Åslund Henrik 30 000
År 170714-8 10/2140 7 30,5a 253 NEO MOLLYN Lindgren Åke 2 000
År 170714-6 8/2140 4 23,0 196 KOLNES KJELL* (NO) Thygesen Jenny 13 500
Ar 170707-6 7/2500 6 16,2a 84 VAN FIGO Persson Glenn H 2 700
Ar 170707-2 8/2100 4 29,8 120 TÅGA VIKTOR Andersson Mats 5 000
Ax 170704-8 1/3140 7 19,2 535 LE TORTIN Helgeson Mikael 2 000
Ax 170704-4 10/2160 0 19,2 1178 VALBORG GERTORP Andersson Tomas S 0
Ax 170704-3 10/2140 0 16,3a 1233 HAT TRICK KEMP Säfsten Nathalie 0
Ax 170704-2 4/2140 0 16,7a 605 CAKE 'N PIE Svensson Carina S 0
År 170703-9 5/2140 1 16,5a 31 ELSA C.B. Ceder Björn 10 000
År 170703-8 1/2160 5 19,4 100 SWEDISH GIRL L.B. Ljunggren Leif 2 500
År 170703-6 3/2140 6 38,2g 42 MOLLY MI Äng Roland 2 000
År 170703-4 1/2160 d ug 583 LIVI LIMIT Fromell Per 0
År 170703-3 10/2640 2 15,8a 66 HUSH TEEMER Wännström Christer 11 000
År 170703-2 3/2140 0 17,6 1895 VILMA GERTORP Andersson Tomas S 0
Åm 170628-10 r 4/2480 7 15,1a 385 QOURTNEY COX Persson Maria E 3 500
Åm 170628-5 8/2080 0 15,6a 635 GOOD EXPRESS Arvidsson Morgan 0
Åm 170628-4 2/2520 2 25,3 92 BILBO B.S. Andersson Mats 30 000
Åm 170628-1 2/2080 d ug 91 NEO MOLLYN Lindgren Åke 0
Ar 170626-7 2/2100 5 28,7 87 HOVS FRÖYA* (NO) Engevold Ola 3 000
Ar 170626-2 6/2100 7 36,4 44 TORÖ STJERNA (NO) Steen Jan-Olof 2 000
År 170623-9 2/2140 0 33,6 244 FINA ELDINA Rajala Maija 0
År 170623-8 9/2160 3 18,1 830 TYSON C.B. Ceder Björn 4 500
År 170623-7 3/2140 d ug 113 BENZEMA Persson Roger 0
År 170623-5 3/1640 4 13,6a 432 HANGRE Persson Sören E P 5 300
År 170623-4 5/2140 0 17,1g 255 FIXIE Bäckström Mona 0
År 170623-3 5/2140 7 30,8g 415 TÅGA VIKTOR Andersson Mats 2 300
F 170621-8 10/2140 3 16,3a 272 ELSA C.B. Ceder Björn 7 500
F 170621-6 3/2140 4 16,8ag 123 DADOU Ivehag Josefine 5 000
F 170621-3 1/2160 d 13g 311 NEO SOUTHWIND Sjögren Stig 0
F 170621-1 6/2140 7 14,4ag 191 QOURTNEY COX Persson Maria E 2 300
F 170621-15 k 3/2140 35,5g gdk MOLLY MI Äng Roland 0
Ax 170620-3 5/2140 5 15,8a 319 CAKE 'N PIE Svensson Carina S 3 200
Ax 170620-2 4/2140 0 15,3a 1311 HAT TRICK KEMP Säfsten Nathalie 0
Ax 170620-1 9/2640 0 17,7 649 LE TORTIN Helgeson Mikael 0
År 170616-8 4/2160 6 33,7 191 FINA ELDINA Rajala Maija 2 000
År 170616-1 2/2160 5 14,3 77 MACHO LOOK Olsson Håkan 3 200
Mo 170613-7 2140 d 0g 115 ROBBELIX Svensson Bert 0
Mo 170613-4 2140 0 28,9 159 VINNMIN Olsson Rolf 0
F 170612-10 2/2140 0 16,8 709 H.P.R.DOMINICA Helgeson Mikael 0
F 170612-8 2/2140 0 13,6a 725 GOLDOMASTER Danielsson Anders 0
F 170612-7 8/2140 0 14,5a 667 NEO SOUTHWIND Sjögren Stig 0
Ro 170609-9 9/2140 4 27,0a 83 BJÖRS VIKING Lagergren Annelie 5 000
Ro 170609-7 3/2140 4 16,2a 116 KAJSA T.J. Jacobsson Patrik 5 000
Ro 170609-6 2/2140 7 16,4 219 RIO RITA FACE Liljendahl Reijo 2 100
Ro 170609-3 6/1640 7 31,7a 96 NEO MOLLYN Lindgren Åke 2 100
Åm 170609-6 6/2080 1 15,4a 69 CHIPEN BOY Karlsson Hans 25 000
Åm 170609-5 3/2500 0 17,3g 422 WILIAM W. Andersson Maria 0
Åm 170609-4 4/2100 0 31,2 285 TÅGA VIKTOR Andersson Mats 0
Åm 170609-3 3/2080 7 17,5 149 SUNES SOMMAR Sandin Elisabeth 3 000
Åm 170609-2 5/2480 d vändag 226 DADOU Ivehag Josefine 0
Åm 170609-1 3/2100 5 16,8 402 QUANTUM STRIKING Carlsson Erica 3 200
Ö 170608-11 4/2609 0 19,0a 515 VICI SUPREME Axelsson Kåre 0
Ö 170608-3 4/2140 0 18,8 169 VAIN SUMMER Axelsson Kåre 0
Ö 170608-2 6/2160 0 18,5 403 ABSOLUT DREAM FAM Johansson Anders 0
L 170606-10 3/2160 3 18,6 259 BEATA KNOX Östgren Bertil 2 500
L 170606-7 3/2140 3 14,2a 90 CHARMING SOLDIER Axelsson Kåre 7 500
L 170606-6 3/2640 2 18,5 265 LE TORTIN Helgeson Mikael 7 500
L 170606-5 3/2160 d ug 227 LIVI LIMIT Fromell Per 0
L 170606-3 9/2140 3 14,5a 52 MACHO LOOK Olsson Håkan 7 500
År 170605-11 11/2160 6 18,1 380 BUNDLE OF CASH Lindberg Nora 2 100
År 170605-7 10/1640 0 15,1ag 212 THE DARK KNIGHT* (NO) Kihle Geir 0
År 170605-6 1/1660 0 26,6g 337 KONG HENRY (NO) Andersson Mats 0
År 170605-2 8/2140 4 18,8 382 BENZEMA Persson Roger 12 500
År 170605-1 6/2140 5 36,4g 196 FINA BOELITO Rajala Maija 2 600
Mo 170530-8 2160 0 u 302 LIX MOLLYN Lindgren Åke 0
F 170529-9 3/2140 8 16,0 288 LIVI LIMIT Fromell Per 2 100
F 170529-3 7/2160 7 16,2 1901 BARON T.C. Eriksson Thom 3 000
F 170529-2 2/2140 2 17,4 200 ELSA C.B. Ceder Björn 10 000
Bj 170524-8 2100 3 14,4a 50 QOURTNEY COX Persson Maria E 9 770
År 170522-10 1/2160 5 16,1 336 BUNDLE OF CASH Lindberg Nora 3 000
År 170522-8 12/2140 0 15,0a 626 LADY MICHELL* (NO) Vesttorp Atle 0
År 170522-7 5/2160 0 26,6g 60 STRAM VAIER* (NO) Killingmo Erik 0
År 170522-4 1/2680 2 13,9 31 NAGLO' DEL NORD (IT) Heiskanen Veijo 20 000
År 170522-15 k 1/2160 32,7 gdk VINNMIN Olsson Rolf 0
G 170520-8 r 3/2160 2 24,5 106 BILBO B.S. Andersson Mats 75 000
Ax 170519-8 6/2640 0 17,5 1555 LE TORTIN Helgeson Mikael 0
Ax 170519-7 8/2140 6 17,6 393 H.P.R.DOMINICA Helgeson Mikael 3 000
Åm 170516-8 3/2080 0 18,4ag 112 SHOOTTHESUN* (NO) Olsson Diana L 0
Åm 170516-4 5/2080 2 15,4a 21 QOURTNEY COX Persson Maria E 11 000
F 170515-10 3/2660 2 28,5 188 BLESSOMEN* (NO) Bakke Ronny 12 500
Ro 170512-10 12/1640 d 9ag 183 TÅGA VIKTOR Andersson Mats 0
Ro 170512-7 6/2140 2 25,1a 99 BILBO B.S. Andersson Mats 17 500
Ro 170512-3 2/2160 1 28,2 129 BARKBORREN Andersson Mats 20 000
Mo 170509-1 2140 0 18,0a 187 SIENNA LADY (NO) Ruud Nilsen Roy Atle 0
År 170507-9 4/2140 0 19,0a 123 BLUE HEAVEN RICK Ahlberg Roger 0
År 170507-8 2/2140 3 29,8 72 BARKBORREN Andersson Mats 5 000
År 170507-7 11/2140 3 19,6 202 ELSA C.B. Ceder Björn 4 200
År 170507-6 4/2160 6 35,3 77 FINA ELDINA Rajala Maija 2 000
År 170507-5 2/2160 2 17,8 96 N.Y.MAAEMO* (NO) Sand Roy 7 500
År 170507-1 1/2140 d ug 259 TRITONS FIRST LADY Korman Gerry 0
År 170507-13 k 2/2180 42,3 gdk STILIG KARL Carlsson Terese 0
L 170504-9 3/2160 4 35,5 26 FINA ELDINA Rajala Maija 3 500
L 170504-4 3/2140 2 18,6 498 H.P.R.DOMINICA Helgeson Mikael 15 000
L 170504-3 6/2640 0 ug 448 HAJ TOOMA Zaxin Gabriella 0
Ro 170429-9 8/2140 d 13g 65 ROBBELIX Svensson Bert 0
Ro 170429-8 1/2160 0 27,6 106 KONG HENRY (NO) Andersson Mats 0
F 170424-11 1/2160 4 16,9 216 NEO SOUTHWIND Sjögren Stig 2 500
F 170424-8 4/2140 5 16,0a 176 CREATOR SCOOP Johansson Morgan 3 800
F 170424-13 k 1/2140 20,2 gdk ELSA C.B. Ceder Björn 0
Ö 170420-10 9/2609 6 18,1a 520 BÄCKDALENS STAR Eriksson Lars G 2 000
Ö 170420-7 8/2140 0 distg 802 BEATA KNOX Östgren Bertil 0
Ö 170420-3 5/2140 4 18,0 280 H.P.R.DOMINICA Helgeson Mikael 6 500
Ax 170418-6 9/2140 0 16,2a 629 GOLDEN WINK Eriksson Tommy A 0
Ax 170418-5 5/2140 4 18,0a 321 VICI SUPREME Axelsson Kåre 2 500
Ax 170418-3 2/2160 4 15,6 205 CAKE 'N PIE Svensson Carina S 6 500
Ax 170418-2 6/2160 0 17,1 247 YELLO KARSK Fagrell Catharina 0
F 170414-9 r 3/2140 7 14,3a 555 MY WHITE EAGLE Persson Håkan K 3 500
F 170414-5 r 2/2140 6 14,1a 654 QOURTNEY COX Persson Maria E 4 500
Bj 170411-2 2100 0 17,6a 53 SIENNA LADY (NO) Ruud Nilsen Roy Atle 0
År 170410-8 4/2160 5 34,4g 353 FINA ELDINA Rajala Maija 2 500
År 170410-5 1/2640 3 29,0 135 KONG HENRY (NO) Andersson Mats 7 500
År 170410-4 2/2640 1 30,3 67 BARKBORREN Andersson Mats 15 000
År 170410-3 2/2160 2 15,4 170 LIVI LIMIT Fromell Per 15 000
År 170410-13 k 2/2160 47,9g gdk FROSTA Olsson Dan 0
F 170406-9 9/2140 6 19,2g 53 KÅLLAND Eriksson Lars G 2 000
F 170406-4 5/2160 d 5g 525 BÄCKDALENS STAR Eriksson Lars G 0
S 170405-10 2/1640 0 12,7a 58 MALKIN N.O.* (NO) Waaler Jan Kristian 0
F 170402-6 4/2180 0 24,7 469 LIX MOLLYN Lindgren Åke 0
F 170402-2 9/2160 8 35,7g 81 NEO MOLLYN Lindgren Åke 2 300
F 170320-5 1/1660 2 25,9 102 LOME FRIKK* (NO) Kristiansen Pål 17 500
Ö 170319-10 4/2100 3 14,3a 172 MACHO LOOK Olsson Håkan 10 800
Ö 170319-9 7/2100 1 14,9a 60 QOURTNEY COX Persson Maria E 30 000
Ro 170315-4 3/2180 4 30,3 63 BARKBORREN Andersson Mats 5 300
Ro 170315-2 3/2180 0 33,4g 1024 Å.WIDDOCK Eriksson Jan 0
Ax 170314-5 1/2140 2 18,7 176 CARLOS C. Carlson Maria 5 000
Ax 170314-2 2/2640 d ug 394 AXEL FAME Henriksson Per-Emil 0
Ax 170314-1 6/2140 6 20,5g 28 LOVESLIKEASMOOTHIE Henriksson Per-Emil 3 000
Bs 170311-6 r 3/2140 d uag 216 QOURTNEY COX Persson Maria E 0
Ro 170310-4 4/2140 0 25,7a 550 LIX MOLLYN Lindgren Åke 0
F 170306-3 1/2140 4 30,1 224 DIXI ELDEN* (NO) Nilsen Joakim 5 700
F 170306-1 9/2160 3 33,6 89 NEO MOLLYN Lindgren Åke 7 500
F 170227-9 6/2140 1 17,2a 114 QOURTNEY COX Persson Maria E 35 000
F 170227-7 3/2140 4 19,4 141 FIXIE Bäckström Mona 5 700
F 170227-5 1/2680 0 32,4g 709 ANNEROS ERK Jansson Roland 0
F 170227-2 6/2160 2 31,7 150 BARKBORREN Andersson Mats 8 500
Ö 170219-9 6/2100 1 18,1a 173 MACHO LOOK Olsson Håkan 35 000
Ö 170219-8 9/1609 0 20,5a 432 TORTUE Pettersson Marianne 0
Ö 170219-6 1/2160 0 20,2g 576 BÄCKDALENS STAR Eriksson Lars G 0
Ö 170219-2 3/2160 0 ug 112 BEATA KNOX Östgren Bertil 0
Ro 170127-8 4/2160 2 34,2 108 NEO MOLLYN Lindgren Åke 10 000
Ro 170127-6 8/2140 0 19,3 257 LUPIN FRAZER Eriksson Bernt 0
Ro 170127-3 1/2140 0 36,2g 45 LISA MOLLYN Lindgren Åke 0
Ö 170114-3 6/2100 2 14,8a 94 MACHO LOOK Olsson Håkan 12 500
Ö 170114-1 3/2160 5 18,3 303 BEATA KNOX Östgren Bertil 2 100
Ax 161221-8 2/2160 4 19,6 387 HAJ TOOMA Zaxin Gabriella 2 500
Ax 161221-4 4/2140 5 17,2a 100 PHAROS FACE Bergh Robert 3 100
Ax 161221-2 2/2160 7 18,3 533 CAKE 'N PIE Svensson Carina S 3 000
F 161219-11 1/2700 0 u 148 BARKBORREN Andersson Mats 0
F 161219-8 6/2140 2 17,1a 44 PEDER MYKLA (NO) Danielsson Johan 17 500
F 161219-6 1/2660 0 34,4 46 LOME LETT (NO) Ehnberg Rolf 0
F 161219-1 2/2140 2 19,7g 206 BEATA KNOX Östgren Bertil 8 500
Ro 161216-8 6/2660 5 18,3 156 MACHO LOOK Olsson Håkan 2 500
Ro 161216-3 7/1640 0 33,0 351 ERNAYRA Samuelsson Bo 0
Ro 161216-2 3/2180 0 34,6 672 YLLER TABAC Skoglund Bo-Göran 0
Ro 161210-5 12/2140 d 6ag 18 KLACK KALLE Persson Jan-Olov 0
Ro 161210-4 6/2140 d tr3ag 99 VIKTOR DANOI Mikkola Lauri 0
Å 161207-9 3/2140 1 13,9a 41 ULTIMATE PHOTO* (NO) Waaler Jan Kristian 70 000
Ax 161206-10 1/2640 0 18,6 830 LE TORTIN Helgeson Mikael 0
Ax 161206-7 4/1640 1 13,7a 27 PEDER MYKLA (NO) Danielsson Johan 35 000
F 161128-4 6/1640 0 13,3a 396 BO V. Nilsson Bo E 0
F 161111-8 3/2160 0 16,5 349 MAIDONNA Witasp Leif 0
F 161111-7 12/1640 0 17,9a 355 LIZZY YANKEE Jernberg Nelly 0
F 161111-3 3/2140 0 ug 34 TORÖ STJERNA (NO) Steen Jan-Olof 0
Ax 161108-7 7/2140 7 17,4a 472 SAARI IN ACTION Berglund Anders 2 000
Ax 161108-5 4/2160 2 17,7 276 CAKE 'N PIE Svensson Carina S 15 000
Ax 161108-4 14/2140 0 17,0a 313 TIRE BOUCHON Nordensson Jenny 0
Ax 161108-2 10/2140 7 15,9a 538 TOP MODEL Nordensson Jenny 2 300
F 161103-8 1/2160 5 18,9 49 POCKET ROCKET Richter Susanne 4 500
F 161103-3 10/2140 0 18,7a 178 CARBUREIGHTR Norelius Nils L 0
F 161029-10 3/2140 4 15,9 119 IGGI Karlsson Benny 2 500
F 161029-9 1/2140 2 34,6g 61 NEO MOLLYN Lindgren Åke 8 500
F 161029-2 1/2140 6 18,4 679 GRACE YOGA Eggen Arild 2 300
F 161029-14 p 2/2160 07,5g 1p NYTOMT ELDEN Högberg Ulf 0
F 161027-6 11/2140 5 19,6a 248 CARBUREIGHTR Norelius Nils L 2 500
F 161027-4 6/2140 1 18,4 83 CREATOR SCOOP Johansson Morgan 30 000
F 161027-1 4/2640 0 19,1g 332 SILENT LASER (DK) Jensen John Ö 0
F 161027-15 k 2/2140 47,3 gdk3 ORVAR MOLLYN Lindgren Åke 0
Ro 161022-8 r 7/2160 0 27,2 70 HONGSLO GUTTEN* (NO) Kvåle Harald 0
Bj 161019-1 2110 3 17,1a 295 SIENNA LADY (NO) Ruud Nilsen Roy Atle 13 695
Ax 161018-10 1/2160 2 16,4 129 ED TANIC Södervall Patrik 12 500
Ax 161018-5 4/2140 0 21,8g 50 CRISPI'S MEMORY Johansson Lars-Göran 0
Ax 161018-3 10/1640 6 13,4a 590 JANITA LOVES YOU Johansson Lars-Göran 2 300
Ax 161018-2 7/2140 0 16,9 215 TORPS CHIVAS Carlsson Dan R 0
F 161017-6 1/2160 0 22,0g 580 MAJA MAJA Hjelman Camilla 0
Ro 161014-11 3/2140 0 17,9a 35 HOLLYFIELD Eriksson Tommy 0
Ro 161014-7 4/2160 0 16,0 96 FERIA DE MAYO Stenlund Susanne 0
Ro 161014-3 1/2660 0 33,2 560 ELOISE T.M. Adolfsson Lena 0
F 161010-9 4/2640 5 15,4a 87 ARN* (NO) Svenstad Jo 3 800
F 161010-8 5/1640 0 13,9 209 GARY VOLCANO* (NO) Svenstad Jo 0
F 161010-6 7/2160 2 15,0 309 VAN FIGO Englund Mikael 15 000
F 161010-4 9/2140 3 12,6a 651 STRONG FORTE* (NO) Svenstad Jo 12 500
År 161002-11 3/2160 7 18,3g 518 CARBUREIGHTR Norelius Nils L 2 000
År 161002-8 13/2640 6 15,4a 583 CARLOS MILO Jensen John Ö 2 700
År 161002-7 1/2680 4 26,5g 98 BILBO B.S. Andersson Mats 6 800
År 161002-4 2/2140 5 16,4a 29 MR CHIPPENDALE* (NO) Gammelsether Rune 2 500
År 161002-3 3/1640 0 ug 115 SOTIKA Gustafsson Conny 0
År 161002-14 k 3/2140 22,8 gdk BENZEMA Persson Roger 0
Åm 160922-8 5/2100 2 28,0g 147 ELTEBOS HÖIBYSARA Mikkelborg Olav 10 000
Åm 160922-6 1/2080 2 19,4 149 SIENNA LADY (NO) Ruud Nilsen Roy Atle 12 500
Åm 160922-4 8/2480 0 19,7a 365 CAROLUS BELL Johansson Jonny 0
F 160919-15 k 6/2140 21,4g gdk I'M BEAUTIFUL Johansson Anders 0
År 160918-6 4/2160 5 14,3 241 PADUCA DREAM (US) Nordensson Jenny 2 500
År 160918-4 1/2640 6 16,8a 672 LIGORNITA Sinding Therese 2 100
År 160918-2 5/2140 0 17,9 76 QUIDDITCH C.D. Bergh Robert 0
Ro 160916-5 3/2660 5 28,1 70 BILBO B.S. Andersson Mats 3 800
Ro 160916-4 5/2160 4 30,5 311 ELOISE T.M. Adolfsson Lena 6 500
F 160912-10 1/2160 6 17,7 145 HAJ TOOMA Zaxin Gabriella 2 000
F 160912-3 9/2140 0 15,1a 251 NEO SOUTHWIND Sjögren Stig 0
H 160910-8 r 4/2160 0 26,5 82 HONGSLO GUTTEN* (NO) Kvåle Harald 0
År 160906-9 2/2140 4 33,9 78 TORÖ STJERNA (NO) Steen Jan-Olof 2 800
År 160906-5 1/2160 0 18,0 129 MÅLARESVEN Bratell Lars 0
År 160906-4 2/2140 8 17,1a 1159 LIGORNITA Sinding Therese 2 100
År 160906-13 p 2/2140 30,3 1p MARCELLA Ruud Nilsen Roy Atle 0
F 160905-7 3/2180 0 26,1 162 ANNEROS KARL Jansson Roland 0
F 160905-14 k 4/2140 frdk ejg I'M BEAUTIFUL Johansson Anders 0
Ro 160902-10 5/1660 d 8g 249 TILDA TABAC Lernebo Lars-Olof 0
Ro 160902-8 5/2640 0 18,8 316 ATTITUDE PELLINI Gustafsson Lennart K 0
Ro 160902-4 5/2160 4 17,5 374 YELLO KARSK Fagrell Catharina 4 000
Ro 160902-2 5/2140 0 20,3 398 L.A.OVERANDOUT Bjurman Therese 0
Ro 160902-1 4/2140 5 36,5g 110 ROBBELIX Svensson Bert 2 500
Ö 160901-11 1/2100 5 15,5a 178 MAGO Persson Ingbritt 8 000
Ro 160822-10 2/2160 d 9g 134 TÅGA VIKTOR Andersson Mats 0
Ro 160822-8 3/2160 4 26,5g 67 BILBO B.S. Andersson Mats 6 800
Ro 160822-3 4/2140 3 17,3a 39 MYMOTHERISABITCH Hultman Kjell 17 500
Ro 160822-2 3/2160 2 16,4 163 MAGO Persson Ingbritt 10 000
År 160821-7 3/1680 2 22,4 686 ANNEROS KARL Jansson Roland 17 500
År 160821-6 8/2140 6 14,1a 374 CATCH ME W.F. Bergh Robert 5 500
Ro 160816-10 5/2160 d ug 133 KORNETT T.J. Lernebo Lars-Olof 0
Ro 160816-9 4/2180 6 34,1g 120 NEO MOLLYN Lindgren Åke 2 100
Ro 160816-4 1/1660 3 26,3 56 LISA MOLLYN Lindgren Åke 7 000
Ro 160816-1 8/2140 0 18,1a 451 TORTUE Pettersson Marianne 0
F 160815-8 2/2680 0 14,6 581 TOP MODEL Nordensson Jenny 0
F 160815-7 12/2140 d 13g 360 MAGO Persson Ingbritt 0
F 160815-2 8/2140 0 17,9ag 654 ATOM U.N.G. Johansson Nilsgunnar 0
År 160809-7 2/2160 6 31,0 341 SKREI ODINA* (NO) Engevold Ola 3 000
År 160809-4 5/2180 0 27,3 494 MOE HRYM* (NO) Engevold Ola 0
År 160809-2 8/2140 8 15,8a 114 JOCKE B. Bratell Lars 2 200
År 160809-1 12/1640 5 15,7 153 LADY MICHELL* (NO) Vesttorp Atle 2 100
F 160808-7 9/2640 d ug 834 WOODBINE Eskilsson Joakim 0
F 160808-5 3/2140 4 14,6a 569 TOP MODEL Nordensson Jenny 4 000
F 160808-3 10/2140 0 18,3a 203 CARBUREIGHTR Norelius Nils L 0