Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Werder Stephanie J



Född Hemmabana Licens Dress Hemsida
1991 Jägersro Amatör: köra, rida (D1M) Turkos,vitt lo.fält,silv.hängsl;silver www.stephaniejwerder.com / 0721514065
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 89 6 6 9 7 % 477 826
2016 91 9 15 5 10 % 456 559
2015 79 7 10 7 9 % 313 208
2014 46 1 1 6 2 % 147 576
2013 26 3 1 1 12 % 137 342

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
B 171206-7 m 5/2180 0 16,3 40 SPITCAM JUBB Broberg Micael 0
Hd 171204-5 m 3/1640 d uag 186 MR PELLEGRINO Haglund Veronica 0
Å 171129-3 m 7/2140 d 2ag 73 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 0
J 171128-6 m 2/2140 0 21,5 289 REPLAY KRONOS (IT) Södervall Henrik 0
Hd 171127-3 m 7/2140 0 20,7a 709 DON'TMAKEMEMAD Albrekt Lars-Erik 0
Mp 171126-1 m 3/2180 8 19,1 420 MAGNIFIK GELJ Högberg Johan 2 300
S 171125-1 m 5/2140 0 18,6a 295 SEAN BANAN Gordin Patricia 0
J 171118-6 m 4/2140 d 3g 47 CLINTAN SISU Samuelsson Ola 0
Å 171116-5 m 5/2140 4 16,6 54 PACIFIC FACE Lubrano Giuseppe 5 700
B 171115-1 m 5/2140 0 19,6ag 30 BLITS BUITENZORG (NL) Wikberg Daniel 0
Kr 171110-4 m 4/2160 d ug 28 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 0
J 171108-13 km 2/2140 20,4 gdk ROONEY FACE Forsberg Fredrik 0
B 171104-1 m 11/2140 d 7ag 135 TWEENER Wikberg Daniel 0
Ax 171017-10 m 2/2140 5 17,7g 41 QUANTUM OUTLOOK Martinsson Eric 3 000
Hd 171016-6 m 12/2140 5 18,0a 180 TROMBONE Karlsson Madelene 2 800
Å 171004-7 m 3/1640 4 12,7a 22 HANNA BANKER Jensen Flemming 8 500
Hd 171001-6 m 9/1640 4 15,9a 57 CHILI JUNIOR PIRAT Lubrano Giuseppe 2 500
Å 170927-13 km 1/2140 21,1 gdk PACIFIC FACE Lubrano Giuseppe 0
F 170923-1 m 7/2140 3 13,5a 131 RAGGAMUFFIN Järpedal Lars 12 500
Å 170921-4 m 3/2140 5 19,3 234 LEAVE A MESSAGE (US) Hellstedt Jan 3 200
J 170919-2 m 2/2140 0 24,0g 330 RONNIE O'SULLIVAN (DE) Drottmar Christian 0
Bs 170916-12 m 1/2160 8 15,9 115 HOT PRIDE Pihlström Markus 2 300
Vg 170910-13 km 1/2140 26,4 ejg NATIONAL DAY Hjelmrin Johnny 0
Vg 170910-6 m 1/2160 6 17,3 273 BRANDO BOKO Stenströmer Ulf 2 300
Kr 170908-3 m 1/1640 7 17,9a 371 DON'TMAKEMEMAD Albrekt Lars-Erik 2 000
Ch 170827-1 m 2040 0 ug 479 YRR Malmqvist Tomas 0
Kr 170826-7 m 1/2180 5 15,7 54 NEJLIKA DAG Oscarsson Lars-Göran 2 800
Å 170824-12 m 5/2140 0 17,7a 217 CHILI JUNIOR PIRAT Lubrano Giuseppe 0
Å 170824-1 m 6/1640 3 12,7a 175 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 10 800
S 170816-1 m 11/2140 0 18,0a 669 SHEER BLISS Forssell Anna 0
J 170815-13 km 1/2140 21,0 gdk MISS PRELONG Malmqvist Roger 0
J 170815-2 m 9/2640 d uag 240 SALMA SILVIO Malmqvist Tomas 0
Å 170812-1 m 7/1640 5 12,4a 239 RAGGAMUFFIN Järpedal Lars 10 000
Hd 170807-3 m 3/2140 1 15,1 26 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 20 000
Vg 170806-5 m 4/2140 d 8ag 195 LITTLE ITALY Engström Görel 0
J 170805-2 m 3/2160 8 19,3 77 WILDING E. Van Der Meer Huberta Agatha 2 000
Åm 170730-4 m 5/1680 1 15,1a 28 SHEER BLISS Forssell Anna 35 000
Kh 170719-7 m 1/1680 d uag 19 SENORITA EDEL Partanen Juhani 0
J 170718-3 m 3/2140 2 14,5a 56 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 10 000
H 170716-4 m 1/2140 6 17,6 262 GUCCI ZON Svensson Henrik 2 100
H 170716-1 m 2/1660 6 33,9 156 TENORFAKS Eriksson Kurt O 2 100
Kr 170713-6 m 6/2180 4 17,2g 260 WILDING E. Van Der Meer Huberta Agatha 5 000
Ti 170709-8 m 3/1609 6 15,4a 196 LONG LIFE Johansson Petra 2 000
J 170704-6 m 4/2140 0 ug 27 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 0
J 170704-4 4/1640 6 14,8a 126 DELICIOUS BROWN Andersson Peter U 2 100
B 170701-1 m 5/2140 d uag 130 LADDY LADAY Wikberg Daniel 0
Å 170629-1 m 5/2180 2 15,3 21 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 12 500
Kr 170625-1 m 5/2640 d 9ag 65 HEROLD AS (DE) Lugauer Conrad 0
H 170623-1 m 6/2140 0 20,2a 219 O.P.'S FLIRT Pihlström Markus 0
Vg 170622-6 m 9/2140 6 17,6a 132 ENJOY CHOCOLATE Malmqvist Tomas 2 000
E 170621-5 m 3/2140 0 20,0a 542 FANTASTIC ÅS* (NO) Åsebö Ola 0
J 170620-5 m 1/2660 0 19,1 414 MCCABE Günther Palle 0
S 170528-4 m 1/1640 3 11,6a 47 OLYMPIC KRONOS (IT) Kolgjini Lutfi 37 500
J 170525-2 m 9/2140 d 5ag 84 ARCHIMEDE LE GROUP (FR) Ceka Edvin 0
Kr 170524-6 7/2140 8 16,5a 663 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 2 000
Kr 170524-2 m 1/2160 3 17,3 28 VERONA BRODDA Nordström Per 3 500
Vg 170521-2 m 8/2160 1 15,2 24 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 15 000
J 170520-2 m 5/2180 0 ug 46 HARPOS BLUE SWEDE Svensson Harpo 0
Ax 170519-2 m 1/1640 4 14,6a 83 MONEY LLOYD Lindblad Niklas 5 000
S 170517-8 m 6/1640 2 11,8a 58 OLYMPIC KRONOS (IT) Kolgjini Lutfi 50 000
Ch 170514-1 m 2000 0 15,0a 199 HANDSOME KNIGHT Samuelsson Ola 0
J 170509-4 m 3/2180 7 18,8g 41 ENJOY CHOCOLATE Malmqvist Tomas 2 100
Kr 170505-3 m 3/2140 3 16,2 37 QUANTUM LE MONDE Malmqvist Tomas 8 000
Å 170429-4 m 7/2140 3 13,6a 79 OLYMPIC KRONOS (IT) Kolgjini Lutfi 25 000
Kr 170428-7 m 10/1640 2 14,9a 82 MONEY LLOYD Lindblad Niklas 5 000
E 170425-1 m 1/2180 0 16,9 48 DOLLAR ZON Sjöberg Joakim 0
Vg 170423-13 km 2/2140 20,6 gdk TROMBONE Karlsson Madelene 0
Vg 170423-6 m 1/2140 3 19,7a 95 KALLA SAND Gustafsson Johan Leif 3 500
Ax 170422-4 m 3/2140 3 15,6a 22 RED HOT METALIMO Kolgjini Lutfi 7 500
Kr 170421-6 m 4/2140 d 6g 117 KNOCK NEVIS Kolgjini Lutfi 0
F 170414-2 m 1/2160 0 28,8 251 H.M.HIRD BALDER* (NO) Nordbotten Geir 0
J 170411-14 km 3/2180 18,7g gdk KNOCK NEVIS Kolgjini Lutfi 0
Hd 170410-3 m 4/2180 7 16,4 64 BONNIES NAPOLEON Crebas Hans 2 100
S 170409-2 m 3/2160 2 16,2 58 DOLLAR ZON Sjöberg Joakim 12 500
J 170408-1 m 4/1640 1 12,2a 63 OLYMPIC KRONOS (IT) Kolgjini Lutfi 40 000
Å 170401-5 m 5/2180 2 16,2 145 DOLLAR ZON Sjöberg Joakim 5 000
J 170328-2 m 2/2140 d 3g 219 CLINTAN SISU Samuelsson Ola 0
Mp 170325-1 m 2/2140 1 16,3 29 RED HOT METALIMO Kolgjini Lutfi 25 000
Kr 170324-6 m 5/2160 4 17,3 475 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 5 300
Ax 170321-13 km 2/2140 22,4 gdk HEART OF LOVE Persson David 0
Ax 170321-5 m 9/2140 0 17,3a 446 DOLLAR ZON Sjöberg Joakim 0
Mo 170318-1 m 2140 3 15,6a 30 OLYMPIC KRONOS (IT) Kolgjini Lutfi 13 026
J 170228-10 4/2160 d ug 335 CLINTAN SISU Samuelsson Ola 0
E 170225-1 m 10/2140 1 14,5a 24 OLYMPIC KRONOS (IT) Kolgjini Lutfi 25 000
J 170221-2 m 3/2140 d 7g 38 KNOCK NEVIS Kolgjini Lutfi 0
Mp 170220-2 m 5/2160 0 ug 252 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 0
Ax 170218-1 m 3/2140 0 21,8a 465 DOLLAR ZON Sjöberg Joakim 0
Hd 170213-8 6/1640 d 12ag 433 HOTESSE B.T. Palm Mikaela 0
Bs 170210-5 m 6/2160 d ug 397 MR TURBO TRISS Flemmich Ulrika 0
S 170208-3 m 4/2140 4 14,8a 732 ORNE AS (IT) Friberg Lars 7 500
Ax 170207-2 m 2/2140 4 18,5a 71 WINCHESTER BAY Bäck Silfors Jessica 4 000
Ch 170205-8 m 2000 d 0g 32 CLINTAN SISU Samuelsson Ola 0
Å 170204-2 m 5/2140 0 ug 45 ADRIANS GIRL Bergh Robert 0
S 170129-1 m 1/2640 5 18,4a 154 ORNE AS (IT) Friberg Lars 3 800
B 170128-1 m 5/1660 5 16,6 307 BONE MACHINE Landström Christina 5 000
Hd 170123-5 m 4/2160 d 10g 35 KNOCK NEVIS Kolgjini Lutfi 0
Å 161222-6 m 1/2160 0 19,8 489 SEE YOU HAPPY Möller Bengt-Olle 0
J 161220-2 m 7/2140 d 7ag 140 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 0
Å 161217-1 m 2/2140 0 19,2ag 39 SNOOPY D.K.* (DK) Hovgaard Torben 0
J 161214-14 km 1/2200 20,8 gdk CLINTAN SISU Samuelsson Ola 0
Hd 161212-3 m 7/2140 4 17,3a 145 BEAT THE BOYS Wulcan Emil 3 000
B 161211-2 m 2/2680 0 18,9 79 BONE MACHINE Pihlström Markus 0
F 161210-1 m 9/2140 6 17,8a 137 POKERFACE PELLINI* Halvorsen Öystein 2 700
Ax 161206-2 m 1/2140 2 16,6a 29 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 15 000
J 161203-1 m 2/1640 2 12,8a 213 SNOOPY D.K.* (DK) Hovgaard Torben 15 000
G 161127-1 m 1/1640 d uag 38 ZEB LIE STAR Wikberg Daniel 0
S 161126-1 m 1/2140 5 17,0a 40 WILDINTENTION ÅS (US) Lindgren Marcus 7 000
J 161108-5 m 5/2140 0 17,4a 126 HOTESSE B.T. Palm Mikaela 0
Hd 161107-3 m 5/1640 1 13,5a 137 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 25 000
Å 161103-5 m 1/2160 d ug 428 SVARTMYRS SIGGE Kyllönen Kimmo 0
Kr 161028-4 m 2/2160 4 17,6 158 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 4 000
Ax 161027-2 m 9/2140 1 17,1a 106 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 10 000
161015-7 m 1/2160 6 18,5 160 FACE THE QUESTION* (NO) Thorsö Elen Marie 2 100
Mp 161013-12 m 1/2180 6 17,4 180 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 2 000
Kr 161010-7 3/2660 0 18,3g 143 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 0
J 161001-2 m 1/2160 1 16,6 139 SCOCCOS FLEURY Uvgård Per 10 000
Å 160929-13 km 1/2140 d1g ejg NAJS WALK OF FAME Sylvén Nils 0
Å 160929-2 m 8/2160 2 16,6 52 POKERFACE PELLINI* Halvorsen Öystein 12 500
S 160928-8 m 3/2140 2 15,0a 238 BONE MACHINE Pihlström Markus 50 000
Kr 160924-11 m 1/1640 3 14,8a 19 HOTESSE B.T. Palm Mikaela 5 700
Kr 160924-5 m 5/2140 0 16,8 1093 SUNDBO ESPARSETT Eriksson Gabriella 0
Åm 160922-7 m 3/2100 6 17,3 78 WALLSTREET TEMPLE Åkerman Allan 2 100
J 160920-2 m 2/2160 4 16,4 283 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 4 000
160917-1 m 9/1646 2 13,1a 109 ZEB LIE STAR Wikberg Daniel 12 500
S 160916-9 m 3/2660 3 17,3 57 BONE MACHINE Pihlström Markus 5 700
Hd 160913-7 m 4/1640 4 14,0a 50 HOTESSE B.T. Palm Mikaela 3 000
H 160910-1 m 10/2140 2 15,1a 388 ZEB LIE STAR Wikberg Daniel 12 500
Kr 160905-10 m 4/2140 0 ug 109 BETTY BOOP FOUGETT Granning Stefan 0
J 160903-1 m 1/2140 0 17,5a 472 SLIM SHADY* Jacobsen Axel 0
Ax 160827-9 m 4/2140 4 16,9a 170 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 4 000
Åm 160825-5 m 1/2100 4 18,8 25 LIMOUSIN Jacobsen Sophia 3 000
F 160808-4 m 1/1640 8 15,9 310 ASKHULTS ANDERS Virdhage Josefine 2 000
Ti 160807-2 m 7/1609 1 14,1a 44 HOTESSE B.T. Palm Mikaela 5 000
J 160806-2 m 1/2160 7 17,8 374 SIMONI'S SUNSHINE (DK) Nilsson Wallis 2 000
Hd 160805-4 m 1/2140 5 16,9a 221 MANIAC FACE Puro Petri 2 100
Å 160730-8 m 3/2160 4 16,3 136 HOTESSE B.T. Palm Mikaela 3 000
Vg 160727-9 m 10/1640 5 18,4a 85 ASKHULTS ANDERS Virdhage Josefine 2 100
H 160723-4 m 1/2160 0 17,6 40 O.P.'S FLIRT Pihlström Markus 0
Ax 160722-6 m 4/2140 0 17,6ag 101 RINA CHEN HAI* (DK) Hovgaard Torben 0
Kh 160721-6 m 9/1680 4 16,5a 35 PROUD OF MY FACE Malmqvist Roger 3 000
E 160702-1 m 3/2140 0 17,3a 407 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 0
Å 160630-11 m 3/1640 d uag 332 ORNE (IT) Jensen Camilla Spuhr 0
Åm 160630-8 m 8/2080 7 20,0 137 CAIPIRINHA ROYAL Sjöberg Joakim 2 200
Kr 160626-12 2/2140 8 17,3 903 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 2 300
Vg 160623-7 m 8/1640 2 15,0a 86 NUCLEAR KRONOS (IT) Palm Katarina 7 500
J 160621-2 m 4/2180 2 15,6 192 SEE YOU HAPPY Möller Bengt-Olle 10 000
Mp 160620-5 m 1/2640 4 18,4 50 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 3 000
Ax 160619-2 m 4/2140 1 17,3 33 IDOL Karlsson Daniel 20 000
Ax 160611-1 m 4/2140 1 16,9a 119 MASSE C.D. Pettersson Stefan 10 000
Å 160609-2 m 2/2160 6 17,7 71 EL NINO GAMMA Drottmar Christian 2 300
J 160607-13 km 3/2140 18,7 gdk GROULT Näslund Torbjörn 0
Ax 160605-2 m 7/2140 5 18,0a 320 ASKHULTS ANDERS Virdhage Josefine 2 500
Vg 160603-8 m 6/2160 4 17,9 75 MANIAC FACE Puro Petri 2 500
Å 160602-2 m 9/2140 0 17,4a 31 ABAZ AMERICA Kolgjini Lutfi 0
J 160531-4 1/1640 4 13,2a 224 EL NINO GAMMA Drottmar Christian 4 000
Hd 160530-7 m 4/1640 d uag 135 BARRACUDA RIVER Samuelsson Ola 0
J 160524-2 m 4/2140 0 20,9a 63 MR FAX Ecce Ken 0
L 160522-4 m 3/2140 0 16,7a 49 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 0
J 160521-1 m 6/2160 2 17,5 49 EL NINO GAMMA Drottmar Christian 5 000
Vg 160521-6 m 1/2140 4 16,6a 46 SANDER ESTEREL (DK) Öhman Mats 7 500
Å 160519-2 m 1/2160 0 16,9 487 ASKHULTS ANDERS Virdhage Josefine 0
Hd 160516-13 km 4/2140 20,2 gdk MANIAC FACE Puro Petri 0
Hd 160425-3 m 4/2160 7 16,9 25 VERGILIUS BOKO Lugauer Conrad 2 100
J 160419-2 m 3/2140 0 19,0g 51 MR FAX Ecce Ken 0
E 160418-4 m 3/2140 1 14,8a 80 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 10 000
J 160416-1 m 9/1640 d 6ag 42 ABAZ AMERICA Kolgjini Lutfi 0
J 160412-13 km 1/2140 d1g ejg GLOBAL PRESIDENT Sahlg.-Fromell Monica 0
Mp 160411-10 m 1/2140 3 16,4 85 GOLD'N GAMBLER Gustafsson Johan Leif 4 400
Kr 160408-2 m 3/1680 2 14,8 77 TIME PASSES D. (DK) Olsson Dan-Åke 5 000
Ch 160403-1 m 2060 2 16,7 20 PROUD OF MY FACE Malmqvist Roger 2 490
Å 160317-3 m 6/2140 7 16,8 172 VICTORIOUS PINE Lugauer Conrad 2 300
J 160315-14 km 3/2140 19,3 gdk PROUD OF MY FACE Malmqvist Roger 0
Hd 160313-4 m 9/2140 1 17,4a 32 MR FAX Ecce Ken 15 000
Kr 160312-1 m 10/1640 2 13,3a 63 HEROLD AS (DE) Lugauer Conrad 12 500
S 160311-3 m 2/2180 0 15,8 53 MR TURBO TRISS Elo Glenn 0
B 160305-1 m 1/2180 6 16,4 85 KEEPING JULIA Bergh Robert 3 500
Kr 160304-4 m 3/2160 d ug 33 VICTORIOUS PINE Lugauer Conrad 0
J 160302-14 km 1/2180 18,3 gdk SCOCCOS FLEURY Uvgård Per 0
Mp 160228-1 m 2/2140 0 17,7a 247 QUICKSILVER Larsson Ann-Charlotte 0
Hd 160227-1 m 1/2140 2 16,0a 85 HEROLD AS (DE) Lugauer Conrad 15 000
S 160226-8 m 5/2160 6 19,1 686 CROWN LADY Lundgren Marlen 2 100
J 160223-5 m 1/2160 4 17,1 76 VINCERO SILVIO* Svendsen Bent 5 700
J 160216-14 km 1/2140 24,3g ejg ADAMO WARECO Sahlg.-Fromell Monica 0
S 160213-1 m 1/2140 0 16,0a 102 MOUSSE Redén Daniel 0
Kr 160212-10 4/2660 0 19,1 915 TJALLE KOMP Andersson Hacke 0
Kr 160212-3 m 4/2160 5 17,7 33 VICTORIOUS PINE Lugauer Conrad 2 100
Å 160211-2 m 6/2140 3 16,2a 129 SING OF MARS (FR) Lorentzen Jörgen 5 700
J 160206-1 m 6/2140 2 16,3a 123 HEROLD AS (DE) Lugauer Conrad 15 000
Ål 160130-10 m 2140 4 18,5 47 AMADEUS Svendsen Bent 1 369
Å 160128-2 m 2/2160 0 ug 31 HEROLD AS (DE) Lugauer Conrad 0
Ch 160123-2 2020 d 0g 68 EL NINO GAMMA Drottmar Christian 0
J 160119-5 m 2/2160 2 17,3 54 SIGURD* (DK) Svendsen Bent 15 000
G 160116-1 m 2/2140 d vändag 239 MISS BENISS Luomala Kai K 0
Å 160114-2 m 4/2140 1 18,7 54 EL NINO GAMMA Drottmar Christian 20 000
Å 160109-1 m 1/2640 3 17,0 114 HEROLD AS (DE) Lugauer Conrad 8 500
Hd 151229-1 m 3/2140 0 17,0a 306 SING OF MARS (FR) Lorentzen Jörgen 0
J 151222-52 km 4/2140 19,3 gdk HEROLD AS (DE) Lugauer Conrad 0
J 151222-11 6/2160 6 17,3 610 EL NINO GAMMA Drottmar Christian 2 100
Å 151217-2 m 10/2140 0 17,2a 454 COOL PINE Selin Mikael 0
Ch 151213-1 2000 5 16,6a 96 EL NINO GAMMA Drottmar Christian 1 265
Å 151212-1 m 3/2140 4 16,6 35 VINCERO SILVIO* Svendsen Bent 7 500
Ro 151211-6 m 6/2140 0 dist 71 PAT POKER ZENZ Andersson Mathias 0
S 151211-2 m 7/2140 5 16,3a 540 SING OF MARS (FR) Lorentzen Jörgen 3 650
Hd 151205-13 km 1/2140 20,7 gdk1 WUZZ Millon Robert Mikael 0
J 151201-2 m 6/2140 1 16,3a 22 SIGURD* (DK) Svendsen Bent 20 000
Mp 151130-6 m 8/2140 6 19,3 231 NELLI MEMORY Johansson Rolf E 2 000
J 151128-1 m 3/1640 0 17,7ag 358 PRINCETON D.K.* (DK) Juul Steen 0
Hd 151123-14 km 1/2140 22,0 gdk EL NINO GAMMA Drottmar Christian 0
Hd 151123-4 m 3/2140 d 10g 295 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 0
F 151106-4 m 1/2140 0 18,3 145 HOTTINYTIMOTHY Hebestreit Madelene 0
Hd 151025-15 km 1/2140 27,0g ejg CALIFORNIA SEA Södervall Henrik 0
Hd 151025-10 m 1/2180 d tr6 135 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 0
J 151024-2 m 2/2140 0 14,6a 283 BARRACUDA RIVER Samuelsson Ola 0
Kr 151023-7 m 4/2160 5 16,4 654 SAINT ROSE Johansson Rolf E 2 500
Å 151022-7 m 5/2140 1 16,8a 15 VINCERO SILVIO* Svendsen Bent 20 000
J 151017-15 km 1/2180 19,7 gdk RALLYCROSS Andersson Jenny 0
J 151017-2 m 5/2160 4 17,4 31 LONG LIFE Johansson Petra 3 000
U 151015-3 m 2/2160 2 28,2 45 SUPER GULLET* (NO) Tjomsland Öystein 9 300
Bo 151012-6 m 1/2140 d 11g 148 VUDU BARSK* (NO) Bueng Unn Renate 0
Ch 151010-9 m 2020 0 18,0 999 LIVI BARTHEZ Uvgård Per 0
Kr 151009-6 m 5/2160 5 18,6 27 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 2 250
J 151006-2 m 3/2140 4 18,9 22 BERLINETTA Takter Johnny 5 700
J 150929-14 km 1/2180 17,7 gdk BERLINETTA Takter Johnny 0
J 150929-7 m 9/2140 2 14,8a 34 VINCERO SILVIO* Svendsen Bent 9 300
J 150922-2 m 1/2140 3 16,4a 68 LONG LIFE Johansson Petra 5 700
Kr 150914-7 m 9/2140 5 18,1a 75 BETTY BOOP FOUGETT Granning Stefan 2 500
Ax 150829-2 m 6/2140 1 17,2a 56 IDOL Hebestreit Madelene 10 000
Kr 150828-7 m 3/2160 d ug 204 VANITY DREAM Vikström Ulrika 0
J 150822-5 m 2/2140 1 18,9 37 DELTA RIVER Samuelsson Ola 10 000
J 150818-14 km 1/2180 19,0 gdk AMOUR DE LA RUE (NL) Runhammar Marie 0
Kr 150816-3 m 5/2160 0 dist 961 LITTLE ITALY Engström Görel 0
Å 150815-11 m 5/1640 6 13,7a 362 BARRACUDA RIVER Samuelsson Ola 5 000
J 150804-16 km 1/2180 19,7 gdk DELTA RIVER Samuelsson Ola 0
J 150804-2 m 3/2140 6 16,1 175 LONG LIFE Johansson Petra 2 700
Kr 150802-15 km 3/2140 d2g ejg G.K.SPINN OFF Larsson Evelina 0
Kr 150802-3 m 3/1640 3 16,2a 357 LITTLE ITALY Engström Görel 3 750
Kr 150725-10 m 7/2140 8 18,6 167 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 2 300
S 150724-7 m 2/2140 4 18,1a 168 BETTY BOOP FOUGETT Granning Stefan 3 850
S 150724-2 m 5/1640 0 18,0a 146 DIGITAL DISPLAY Melander Stefan 0
J 150721-14 km 4/2180 19,0 gdk CHARLES DE GAULLE* (AT) Redl Martin 0
J 150721-6 m 7/2160 0 18,2 1316 RYDENS DELANO Rydén Arne 0
Kh 150716-6 m 10/1680 2 19,2a 95 BETTY BOOP FOUGETT Granning Stefan 7 250
Vg 150709-10 m 6/2140 0 23,6 662 DENSPECIELLE Bengtsson Ingrid 0
J 150707-2 m 8/2140 2 15,6a 520 LONG LIFE Johansson Petra 9 300
Kr 150705-10 m 8/2140 d ug 159 DECATE Eriksson Gabriella 0
J 150630-2 m 1/2160 2 14,6 26 BARRACUDA RIVER Samuelsson Ola 9 300
År 150620-1 m 4/2160 4 17,2 85 T.M.CONTINENTAL Eriksson Jenny 3 000
Vg 150605-4 m 3/2640 0 19,4 154 TÄRNAN Stenströmer Ulf 0
J 150602-13 km 2/2140 25,8g ejg1 GIVEN BACK Lejon Johan 0
Å 150528-2 m 1/2140 4 17,8 1022 RYDENS DELANO Rydén Arne 4 700
J 150526-2 m 3/2160 4 16,9 948 LONG LIFE Johansson Petra 3 850
Kr 150523-1 m 2/2160 2 18,0 72 LEADER STILL Eriksson Leif H 5 300
Vg 150523-1 m 1/2180 5 16,9 33 BUFFON BOKO Stenströmer Ulf 2 100
S 150522-10 m 2/2140 3 18,8 359 LOKE MEMORY Ruusunen Hannele 5 700
S 150522-3 m 5/1640 0 15,0a 86 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 0
Hd 150517-9 m 2/2160 d ug 190 HARPOS ROCKYBALBOA Svensson Harpo 0
Hd 150517-2 5/2140 6 17,6a 55 KINGSTEIN L.ROMSÅS Björkqvist Jan 2 000
Å 150516-1 m 3/2640 0 uag 104 LUMIERE DE NUIT* (NO) Lerum Rolf 0
Hd 150427-9 m 1/2140 4 17,9 352 BETTY BOOP FOUGETT Granning Stefan 3 000
Kr 150423-14 km 1/2140 19,8g gdk LOST IN DREAMS Einarsson Ida 0
Kr 150423-2 m 1/1640 d ug 81 BRUCE SPRING LYBRO Albrekt Lars-Erik 0
Å 150421-4 m 3/2160 2 16,8 130 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 9 300
Vg 150419-2 m 2/2140 2 18,6a 39 BETTY BOOP FOUGETT Granning Stefan 5 300
J 150411-1 m 1/1640 0 13,8a 302 HARPOS HITSVILLE Svensson Harpo 0
S 150410-8 m 1/2140 4 17,9 22 DIGITAL DISPLAY Melander Stefan 3 850
S 150410-2 m 9/1640 1 15,1a 153 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 30 000
J 150407-2 m 9/2140 0 dista 454 CREDNETTE Zackrisson Anders 0
Mp 150406-6 m 1/2180 d 9g 103 LAZER BROLINE Samuelsson Ola 0
F 150403-4 m 2/2160 5 26,8 797 ARE ODIN* (NO) Solberg Karoline Lund 4 800
Å 150329-1 m 7/2140 0 17,2a 337 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 0
Hd 150328-2 m 2/2140 1 19,3 73 BETTY BOOP FOUGETT Granning Stefan 10 000
Ch 150322-1 m 2020 3 18,7 308 LIVI BARTHEZ Uvgård Per 1 898
Mp 150319-9 m 1/2640 1 18,1 264 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 12 000
J 150317-4 m 1/2140 3 15,0a 37 SLIM SHADY* Simoni Jens 8 500
Å 150312-2 m 1/2160 2 16,4 249 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 9 300
Kr 150306-2 m 4/2160 0 18,3 48 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 0
J 150303-14 km 1/2180 20,7 gdk BETTY BOOP FOUGETT Granning Stefan 0
Ch 150301-8 m 2000 2 20,6 140 OLIVER TRY Uvgård Per 3 795
Å 150226-2 m 1/2160 4 16,0 446 LAZER BROLINE Samuelsson Ola 3 850
J 150224-2 m 3/2660 5 19,1 92 LONG LIFE Johansson Petra 3 650
J 150210-2 m 1/2140 3 16,7a 103 GOLD'N GAMBLER Palm Katarina 8 500
Hd 150209-13 km 1/2140 21,3 gdk MAX FRAZER (DK) Gotthardzon Agneta 0
Hd 150209-9 m 1/2140 d 13g 949 OLIVER TRY Uvgård Per 0
Ch 150208-9 m 2040 0 19,5 41 PERE PALEMA Lindblad Conny 0
J 150127-7 m 6/2160 7 17,3 114 FALK HÅLERYD Bergman Marcus 2 100
J 150121-13 km 4/2140 20,4 gdk PERE PALEMA Lindblad Conny 0
Å 150115-2 m 2/2160 6 19,8 92 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 2 100
Mp 150112-2 m 6/2140 3 20,2 149 G.K.SPINN OFF Johansson Lynn 4 400
J 150106-10 5/2160 d ug 658 G.K.SPINN OFF Johansson Lynn 0
J 141227-6 m 5/2160 0 17,9 141 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 0
Ch 141206-2 m 2000 5 19,6 653 LIVI BARTHEZ Uvgård Per 726
J 141202-2 m 7/1640 5 14,6a 93 LAZER BROLINE Samuelsson Ola 2 500
Kr 141128-9 m 1/2140 1 16,9 98 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 20 000
Hd 141124-15 km 4/2180 26,6g ejg DIGITAL AUDIO Millon Robert Mikael 0
F 141123-3 m 3/2140 d ug 113 HUNCH ALO Andersson Conny 0
J 141118-7 m 7/2160 4 16,7 399 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 3 000
Å 141113-2 m 3/2140 4 15,8a 87 LAZER BROLINE Samuelsson Ola 4 700
Ax 141104-2 m 8/2160 4 18,0 327 NUCLEAR KRONOS (IT) Södervall Henrik 3 000
Kr 141031-10 m 4/2160 5 18,4 717 GINA AMASON Lindblad Conny 2 500
Å 141031-2 m 1/2140 4 18,0a 407 ROCK ON* (DK) Hansen Rene 3 850