Tävlingskalender

November 2017

Ons
1
Solvalla , 18:15, V86, Peace Corps lopp
Åby , 18:27, V86
Tor
2
Hagmyren , 12:20, V4
Östersund , 18:15, V64, Jämtländskt Uppfödningslopp
Örebro , 18:25, V4
Örebro - Ponny Enstaka lopp
Östersund - Ponny Enstaka lopp
Fre
3
Kalmar , 12:45, V65
Romme , 18:15, V64
Östersund - Ponny , 13:00,
Lör
4
Bergsåker , 14:45, V75, Hilda Zonetts Lopp
Halmstad , 18:55, V65
Sön
5
Solvalla , 14:10, GS75
Åby - Ponny , 12:00, Heldag
Mån
6
Åby , 12:20, V4
Färjestad , 18:25, V4
Tis
7
Bollnäs , 12:20, V4
Axevalla , 18:15, V64
Boden , 18:25, V4
Boden - Ponny Enstaka lopp
Ons
8
Solvalla , 18:15, V86
Jägersro , 18:27, V86
Tor
9
Romme , 12:20, V4
Åby , 18:15, V64
Bergsåker , 18:25, V4
Fre
10
Solvalla , 12:45, V65
Umåker , 18:15, V64
Kalmar , 18:25, V4
Lör
11
Halmstad , 11:10, V4
Eskilstuna , 14:45, V75, Smedträffen
Eskilstuna - Ponny Enstaka lopp
Sön
12
Eskilstuna , 12:45, V75, Breeders' Crown - Finaler
Mån
13
Åby , 12:20, V4
Mantorp , 18:15, V64
Färjestad , 18:25, V4
Tis
14
Boden , 12:20, V4
Jägersro , 18:15, V64, Uttagning Svensk Uppfödningslöpning
Bollnäs , 18:25, V4
Ons
15
Solvalla , 18:15, V86, Solvallaserien
Bergsåker , 18:27, V86, Norrlands Elitserie - Stofinal
Tor
16
Östersund , 12:20, V4
Åby , 18:15, V64
Fre
17
Bergsåker , 12:45, V65
Romme , 18:15, V64
Färjestad , 18:25, V4
Färjestad - Ponny Enstaka lopp
Lör
18
Visby, ej totodag , 10:30, Ej totodag
Gävle , 11:00, V4
Jägersro , 11:10, V4
V75 , 14:45, V75, Bjerke, Axel Jensens Minneslopp
Axevalla , 18:30, V65
Gävle - Ponny , 11:00,
Sön
19
Solvalla , 14:10, GS75
Mån
20
Halmstad , 12:20, V4
Örebro , 18:15, V64, E3 Bonus
Tis
21
Färjestad , 12:20, V4
Gävle , 18:15, V64, E3 Bonus
Eskilstuna , 18:25, V4
Ons
22
Solvalla , 18:15, V86
Jägersro , 18:27, V86
Tor
23
Boden , 12:20, V4
Åby , 18:15, V64
Bergsåker , 18:25, V4
Fre
24
Romme , 12:45, V65
Kalmar , 18:15, V64, Finaler Treåringsserien & Fyraåringsserien
Axevalla , 18:25, V4
Lör
25
Solvalla , 14:45, V75, Konung Carl XVI Gustafs Silverhäst - Gulddivisionen, final
Umåker , 18:30, V65
Sön
26
Mantorp , 12:45, V75, UltraStayern
Mån
27
Bollnäs , 12:20, V4
Färjestad , 18:15, V64, E3 Bonus
Halmstad , 18:25, V4
Tis
28
Bergsåker , 12:20, V4
Eskilstuna , 18:15, V64, E3 Revanschen - Hingstar/Valacker
Jägersro , 18:25, V4
Ons
29
Solvalla , 18:15, V86
Åby , 18:27, V86
Tor
30
Örebro , 12:20, V4
Gävle , 18:15, V64, Jöns Olofsson Minne
Boden , 18:25, V4

November 2017