Tävlingskalender

Oktober 2017

Sön
1
Halmstad , 11:10, V4
Solvalla , 12:45, V75, Svenskt Trav-Kriterium
Solvalla - Ponny Enstaka lopp
Mån
2
Visby , 12:20, V4
Färjestad , 18:15, V64, E3 Bonus
Mantorp , 18:25, V4
Tis
3
Romme , 12:20, V4
Jägersro , 18:15, V64
Östersund , 18:25, V4
Jägersro - Ponny Enstaka lopp
Ons
4
Solvalla , 18:15, V86, Oaks Consolation
Åby , 18:27, V86, S:t Leger
Tor
5
Årjäng , 12:20, V4
Bollnäs , 18:15, V64, Anders Kilströms Minne
Örebro , 18:25, V4
Örebro - Ponny Enstaka lopp
Fre
6
Solvalla , 12:45, V65
Kalmar , 18:15, V64
Romme , 18:25, V4, Marknadstravet
Lör
7
Åmål , 11:00, V4
Jägersro , 11:10, V4
Skellefteå , 14:45, V75, Stig Lindmarks Styrkeprov
Axevalla , 18:55, V65
Solvalla - Ponny , 11:30, Heldag
Halmstad - Ponny , 12:00, Heldag
Östersund - Ponny , 12:00, Heldag
Skellefteå - Ponny Enstaka lopp
Åmål - Ponny Enstaka lopp
Sön
8
Hagmyren , 14:00, V4
Mån
9
Boden , 12:20, V4
Mantorp , 18:15, V64, Sikta mot stjärnorna, Final
Färjestad , 18:25, V4
Tis
10
Gävle , 12:20, V4
Eskilstuna , 18:15, V64, E3 Bonus
Axevalla , 18:20, V4
Jägersro , 18:25, V4
Ons
11
Solvalla , 18:15, V86, Solvallaserien
Bergsåker , 18:27, V86, E3 Bonus
Tor
12
Visby , 12:20, V4
Åby , 18:15, V64
Östersund , 18:20, V4
Örebro , 18:25, V4
Fre
13
Färjestad , 12:45, V65
Romme , 18:15, V64, E3 Bonus
Umåker , 18:25, V4
Lör
14
Dannero, ej totodag , 11:00, Ej totodag
Åby , 14:45, V75, Svenskt Mästerskap
Bollnäs , 18:55, V65
Dannero - Ponny , 11:00,
Mantorp - Ponny , 12:00, Heldag
Visby - Ponny , 12:00, Heldag
Bollnäs - Ponny Enstaka lopp
Åby - Ponny Enstaka lopp
Sön
15
Rättvik , 11:10, V4
Åmål , 14:00, V4
Solvalla , 14:10, GS75
Bergsåker - Ponny , 11:30, Heldag
Rättvik - Ponny Enstaka lopp
Åmål - Ponny Enstaka lopp
Mån
16
Hagmyren , 12:20, V4
Boden , 18:15, V64
Halmstad , 18:25, V4
Tis
17
Solänget , 12:20, V4
Axevalla , 18:15, V64, Breeders' Crown - Uttagningar
Gävle , 18:25, V4
Gävle - Ponny , 18:25, Kval
Ons
18
Solvalla , 18:15, V86, Gay Gals lopp
Jägersro , 18:27, V86
Jägersro - Ponny Enstaka lopp
Tor
19
Mantorp , 12:20, V4
Åby , 18:25, V4
Fre
20
Färjestad , 12:45, V65
Umåker , 18:15, V64, UMIA-mästaren
Kalmar , 18:20, V4
Romme , 18:25, V4
Umåker - Ponny Enstaka lopp
Lör
21
Örebro , 14:45, V75, Svampen Örebro
Bergsåker , 18:55, V65
Jägersro - Ponny , 12:00, Heldag
Bergsåker - Ponny Enstaka lopp
Sön
22
Skellefteå, ej totodag , 11:15, Ej totodag
Hagmyren , 14:00, V4
Solvalla , 14:10, GS75
Romme - Ponny , 12:00, Heldag
Skellefteå - Ponny , 12:00, Heldag
Axevalla - Ponny Heldag
Mån
23
Rättvik , 12:20, V4
Halmstad , 18:15, V64
Boden , 18:25, V4
Tis
24
Bergsåker , 12:20, V4
Eskilstuna , 18:15, V64, E3 Bonus
Jägersro , 18:25, V4
Ons
25
Solvalla , 18:15, V86
Åby , 18:27, V86
Tor
26
Axevalla , 12:20, V4
Gävle , 18:15, V64, Gävleborgs Montéserie, Final
Östersund , 18:25, V4
Fre
27
Romme , 12:45, V65
Örebro , 18:15, V64, Najos Minne
Kalmar , 18:25, V4
Kalmar - Ponny Enstaka lopp
Lör
28
Visby, ej totodag , 10:30, Ej totodag
Bollnäs , 11:10, V4
Jägersro , 14:45, V75, Müllers Memorial
Färjestad , 18:55, V65
Bollnäs - Ponny Enstaka lopp
Sön
29
Umåker , 11:00, V4
Åby , 11:10, V4
Solvalla , 12:45, V75, Breeders' Crown - Semifinaler
Kalmar - Ponny , 12:00, Heldag
Åby - Ponny Enstaka lopp
Mån
30
Bergsåker , 12:20, V4
Boden , 18:15, V64
Mantorp , 18:25, V4
Tis
31
Eskilstuna , 12:20, V4
Axevalla , 18:15, V64, Silverstoet
Romme , 18:20, V4
Jägersro , 18:25, V4

Oktober 2017