Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Sök Sportinfo - Kusk/Ryttare/Tränare

Här kan du söka efter alla kuskar, ryttare och tränare.

Du kan söka på tre olika sätt:
1) Ange förkortning, till exempel Kih Ör. Sökbegreppet måste vara exakt i detta fält. Hänsyn till de andra fälten tas inte när förkortning är angiven.
2) Ange efternamn. För att förfina denna sökning kan du använda dig av fältet Förnamn. Om du inte är säker på namnet kan du använda en asterisk (*) efter de bokstavskombinationer du känner till (minst 3 tecken), du får då en lista med träffar.
3) Välj en specifik bana (du kan inte välja "Alla"). Endast kusk/ryttare/tränare med licens på vald bana visas. Du kan begränsa din sökning genom att ange för- och efternamn.


Lejon Filip



Född Hemmabana Licens Dress
1977 Mantorp Lärling hos A-tränare: köra (C1)
(Svanberg Oskar)
Blå, sv axelp, blå romb, sv hängsl;
År Starter 1:a 2:a 3:e Segerprocent Inkörda pengar
2017 13 1 2 1 8 % 43 000
2016 53 2 2 1 4 % 94 100
2015 73 2 3 2 3 % 156 700
2014 187 20 5 7 11 % 598 300
2013 146 12 7 5 8 % 573 550

Statistiken avser starter på svenska banor och utländska starter med svenskregistrerade eller svensktränade hästar. Årsraderna visar statistik för de fem senaste aktiva åren (fr.o.m. 1998).


Bana Datum Lopp-
typ
Spår Dist Res Tid Odds Häst Tränare Vinstsumma
Mp 170710-10 11/2140 2 17,1a 55 OKI DOKI BOY Forsberg Lennart 7 500
Mp 170710-5 7/2160 0 23,4g 1302 KRATER SÅNNA Gunnarsson Gabriella 0
Mp 170702-8 4/2660 8 18,9 136 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 2 100
Mp 170702-4 4/2160 4 17,1 1468 RYAN'S SYMPHONY Eriksson Per K 5 000
Mp 170619-6 13/2140 6 17,1a 181 RYAN'S SYMPHONY Eriksson Per K 2 000
Mp 170619-4 4/2140 2 17,0a 64 WOODLAND'S LARRY Karlsson Hans 5 000
Mp 170619-3 10/1640 3 14,5a 114 POPPE STAR Jansson Dick S 3 500
Mp 170619-15 k 1/2160 22,1 gdk SYMPHONIC ISABELLA Eriksson Per K 0
Mp 170603-2 6/2140 0 distag 43 TEMPLE OF DREAMS (US) Eriksson Per K 0
Kr 170524-7 1/1660 7 14,8 967 LITTLE ITALY Engström Görel 2 000
Kr 170524-5 1/2140 1 16,2 34 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 10 000
Mp 170520-8 3/2640 0 20,4ag 1986 ALFA'S SYMPHONY Eriksson Per K 0
Mp 170520-51 p 3/2140 d7g ejp DOLLY STREAMLINE Karlstedt Ralf 0
Mp 170508-15 k 1/2140 19,9 gdk CHILI STREAMLINE Karlstedt Ralf 0
Mp 170508-14 p 2/2160 31,6 1p DANCE STREAMLINE Karlstedt Ralf 0
Ö 170506-4 8/2100 6 15,5a 213 GUNNAR MAGNIFICENT Svanberg Oskar 3 200
Mp 170410-4 3/2640 6 16,9g 169 GUNNAR MAGNIFICENT Svanberg Oskar 2 700
Mp 170410-13 k 6/2180 21,7 gdk MAE Svanberg Oskar 0
Mp 161212-6 5/2140 0 18,7a 886 XANTHIS ALICIA Karlstedt Ralf 0
Mp 161212-4 3/1640 0 17,2a 428 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 0
Mp 161212-3 4/1640 0 19,3ag 47 M.T.KLÖVER ESS Svanberg Oskar 0
Mp 161121-7 5/2660 6 17,9 144 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 2 000
Mp 161107-10 3/2160 1 16,7 193 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 10 000
Mp 161107-7 5/1640 8 16,5a 263 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 2 000
Mp 161107-13 k 1/2140 20,9 gdk ZANTHE HEBRE Eriksson Per K 0
Mp 161030-9 9/2140 6 20,1 418 DETROIT Ruusunen Hannele 2 000
Mp 161020-13 p 3/2140 32,6g 1p1 ELEGANT FROST Eriksson Niklas 0
Mp 161013-10 4/2180 6 14,9 291 FERNANDO SÅNNA Andersson Göran B 2 100
Mp 161013-8 1/2140 0 19,0a 864 LOKE MEMORY Ruusunen Hannele 0
Mp 161013-5 3/2140 0 21,6 636 COOL RASMUS Ruusunen Hannele 0
Mp 161003-1 9/2140 d 9g 509 DETROIT Ruusunen Hannele 0
Mp 161003-13 k 2/2140 d8g ejg BONFIRE U.N.G. Långström Leif 0
Mp 160919-13 k 1/2140 21,4 gdk DETROIT Ruusunen Hannele 0
Mp 160829-3 2/2140 d 14g 482 BAZOOKA DE HULU Loord Kim 0
Mp 160829-13 k 4/2140 18,6 gdk CHICKAIZIE IZE Strange Bo 0
Mp 160813-7 4/2140 0 18,3a 204 FIONA V.E. Ivarsson Steve 0
Mp 160813-5 1/2160 0 16,0 1375 LOKE REVENUE Hall Karin 0
Mp 160813-14 k 5/2140 24,6 gdk AZALEA L.T. Eriksson Per K 0
Å 160730-7 3/2140 6 16,3g 81 I'M GOTTHARD Andersson Conny 2 000
Mp 160711-4 10/2140 8 18,3a 1070 FIONA V.E. Ivarsson Steve 3 000
Mp 160711-1 1/2160 8 19,5 798 GLENMORANGIE Andersson Johan 2 000
Mp 160705-10 2/1640 d 10ag 65 ALFA'S SYMPHONY Eriksson Per K 0
Mp 160705-5 2/2640 5 17,1a 117 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 2 100
Mp 160705-4 5/2140 d 11ag 166 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 0
Mp 160705-3 4/2140 0 17,6a 170 KINGS MISS KELLY Hagström Victoria 0
Mp 160620-7 6/2640 4 18,3a 733 GREENBANK Dahl Stefan 3 000
Mp 160620-13 k 3/2140 19,5 gdk CHICKAIZIE IZE Strange Bo 0
Mp 160612-9 7/2140 0 17,7a 301 VERRAZANO FIELD Hedlund Ulf 0
Mp 160612-8 6/2140 4 15,3a 140 BOKO WON Lindencrona Christina 2 500
Mp 160612-4 5/2140 d 12ag 269 ERRO NEON Sjöö Erland 0
Mp 160612-3 3/2180 2 15,0 30 FERNANDO SÅNNA Andersson Göran B 5 000
Mp 160612-14 k 7/2140 21,8g gdk NELLI GULLI Johansson Susanne 0
Mp 160612-13 p 3/2140 30,5 1p NYDALENS TORA Karlstedt Ralf 0
Ax 160524-9 4/2140 4 18,0a 234 MR JALLA JALLA Pettersson Roger 2 500
J 160518-3 9/1640 0 15,7a 143 FLAVIA BOKO Wallin Joakim 0
Mp 160512-7 1/2160 5 17,5g 62 MOON FIGHT Andersson Henrik 2 100
Mp 160512-3 8/2140 0 15,0a 417 I'M GOTTHARD Andersson Conny 0
Vg 160508-8 4/2640 6 16,2a 75 MY PAPARAZZI Barkmark Åke 2 000
Vg 160508-4 4/1640 8 14,2a 153 ÅSANNA HORNLINE Larsson Ingvar 2 000
Vg 160508-2 6/1640 4 16,3a 67 FIONA V.E. Ivarsson Steve 2 500
Ö 160507-3 2/2160 7 16,1 89 MAXI DOC Hellman Conny 2 700
Mp 160428-6 10/2140 0 18,6a 72 JAMAICA Lindhe-Karlsson Anna 0
Mp 160428-4 7/2160 5 18,0 43 JEAN VALJEAN Svanberg Oskar 2 100
Kr 160422-9 4/2140 2 15,6a 35 I'M GOTTHARD Andersson Conny 5 000
Kr 160422-6 11/1640 0 17,0a 721 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 0
Kr 160422-5 1/2140 4 17,5 60 FIONA V.E. Ivarsson Steve 2 500
Vg 160416-9 1/2140 6 19,9 177 GREENBANK Dahl Stefan 2 000
Vg 160416-3 1/1640 0 18,7ag 105 SPRINGELING Danielsson Håkan 0
Mp 160411-7 9/2140 7 15,6a 977 NORMAN A.L. (IT) Oscarsson Pär-Rune 2 000
Kr 160320-2 7/2640 5 17,8a 21 GUNNAR MAGNIFICENT Svanberg Oskar 2 500
Mp 160314-5 6/2140 5 18,5g 294 MOON FIGHT Andersson Henrik 2 100
Mp 160314-4 4/2160 0 19,4g 725 BORGA GAMBLE Strandäng Birgitta 0
Mp 160314-13 k 2/2140 21,0 gdk LINDSEY SÅNNA Hellstedt Jan 0
S 160224-3 9/2140 0 18,6ag 100 CARLOS EXPRESS Karlstedt Ralf 0
Mp 160219-7 3/2160 1 16,7 31 MAXI DOC Hellman Conny 18 000
Mp 160219-5 6/2160 0 20,5g 1231 REGALO Andersson Johan 0
Mp 160219-1 1/2140 3 18,0a 237 COCONUT TREE Strandäng Camilla 4 400
Mp 160207-1 8/2140 d 11g 1185 MALABAR MALENA Carlsson Berndtsson Pernilla 0
Mp 160128-1 4/2180 8 21,7g 1108 REGALO Andersson Johan 2 000
Mp 160118-10 1/2160 0 22,8g 702 REGALO Andersson Johan 0
Mp 160118-5 8/2160 0 18,3 1282 KALI Jonsson Evelina 0
Mp 151219-7 r 2/1640 0 14,5ag 98 FLASH OAK Svanberg Oskar 0
Kr 151204-9 6/2140 0 14,1a 431 DO IT KOMP Andersson Göran B 0
Mp 151130-7 2/2160 0 22,9 601 GLENMORANGIE Andersson Johan 0
Mp 151130-4 3/2160 0 distg 554 ESPOIR Rytthammar Anna 0
Mp 151130-3 9/1640 0 15,6a 780 QUANTO COMPOSITE Andersson Göran B 0
Mp 151130-13 k 1/2160 25,6 ejg QUANTUM KENZO Andersson Conny 0
Kr 151120-12 12/2160 5 16,5 1012 LADY SUNSHINE Törnkvist Börje 2 500
Kr 151120-7 9/2640 2 15,0a 300 FERNANDO SÅNNA Andersson Göran B 13 500
Ö 151117-7 3/2140 5 18,1 463 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 2 150
Mp 151109-4 2/2160 5 18,1 381 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 2 100
Mp 151018-10 2/2640 2 17,5 269 FIONA V.E. Ivarsson Steve 7 250
Mp 151012-2 11/2140 0 18,5 1282 MAJESTIC MATTIAS Jansson Susanne 0
Mp 151012-50 k 4/2140 22,1 gdk BALTIC STREAMLINE Karlstedt Ralf 0
Mp 151005-51 p 4/2160 35,1g ejp SHUTTER ISLAND Dahl Stefan 0
Mp 150928-50 k 5/2140 22,1 gdk SO RITE Wester Anders 0
Mp 150921-51 p 3/2160 40,7g ejp LA SÅNNA Gunnarsson Gabriella 0
Ö 150917-2 3/2140 6 18,9 147 STARO JOPLIN Johansson Emma M 2 100
Mp 150907-6 2/1640 0 16,2 1813 SUPER FLY RUNG Andersson Johan 0
Mp 150907-2 1/2660 5 17,7 344 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 3 650
Mp 150907-1 2/2160 0 19,3 620 T.WALL'S FAME Svanberg Anders 0
J 150906-6 r 2/2140 6 14,6a 1348 NORMAN A.L. (IT) Oscarsson Pär-Rune 5 000
Mp 150824-10 10/1640 0 14,7a 730 KALI Jonsson Evelina 0
Mp 150824-7 3/2140 d ug 539 KING JORDAN Hagström Victoria 0
Mp 150824-1 3/2140 8 18,3 587 STARO JOPLIN Johansson Emma M 2 000
Mp 150817-51 p 6/2160 32,9 1p EMMYLOU LOVE Johansson Emma M 0
Mp 150806-3 6/2640 0 17,3a 1438 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 0
Mp 150721-13 6/2160 0 18,1g 719 NOBLESSE MI Midler Helen 0
Mp 150721-12 6/2140 6 16,0a 526 SUPER FLY RUNG Andersson Johan 2 000
Mp 150721-3 2/2160 0 19,7 641 TRACKS Dahl Stefan 0
Mp 150721-51 p 1/2160 31,6 1p LYDIA SÅNNA Gunnarsson Gabriella 0
Ax 150718-9 r 3/2140 0 16,4ag 511 EDWIN SJÖHAMMAR Persén Thomas 0
Vg 150709-8 4/1660 d 6g 227 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 0
Vg 150709-1 9/2140 d 10g 130 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 0
Kr 150705-5 3/1640 1 12,4a 34 T.WALL'S ELAINE Svanberg Oskar 25 000
Mp 150628-11 1/2140 0 18,3ag 112 NOBLESSE MI Midler Helen 0
Mp 150628-51 k 4/2140 24,8 gdk STARO JOPLIN Johansson Emma M 0
Kr 150621-4 4/2640 0 ug 1687 HANTORPS CALVADOS Holmberg-Jonsson Hanna 0
Kr 150621-3 3/2160 d 10g 537 VIKENS HOT LIPS Holmberg Lars 0
Å 150611-4 3/2140 0 18,2 524 EPONINE THENARDIER Svanberg Oskar 0
Mp 150608-1 5/2140 d ug 1581 MALABAR MALENA Carlsson Berndtsson Pernilla 0
Kr 150606-4 5/2140 0 distag 754 RIHANNA SUN Loord Ann 0
S 150527-2 9/2140 4 16,4a 682 RIHANNA SUN Loord Ann 7 500
Mp 150518-50 k 2/2140 27,6g ejg FOUNTAINEBLEAU Gustafsson Johan Leif 0
Mp 150509-7 5/2140 0 15,3a 450 FERNANDO SÅNNA Andersson Göran B 0
Mp 150509-5 6/2640 0 19,4 985 TRACKS Dahl Stefan 0
Mp 150504-3 1/2140 0 21,2g 735 MALABAR MALENA Carlsson Berndtsson Pernilla 0
Mp 150504-50 k 1/2140 20,1 gdk GOLD CRYSTAL Johansson Jan 0
Ö 150502-2 12/1609 d uag 198 JEAN VALJEAN Svanberg Oskar 0
Vg 150419-10 1/2140 0 20,0a 116 O.M.BREAKINDISHES Hellstedt Jan 0
S 150417-2 6/2140 0 19,6a 699 T.WALL'S ELAINE Svanberg Oskar 0
Mp 150411-10 9/2140 6 17,0a 384 HALLON KOLA Smith Kenneth 2 000
Mp 150411-6 5/2160 0 distg 460 VEAMS ECLIPSE Sandström Michael 0
Mp 150411-4 2/2140 3 17,3a 237 JENNY SÅNNA Hellstedt Jan 5 700
Mp 150411-3 10/2140 4 14,1a 674 AVANTI L.M.* (NL) Dahl Stefan 4 700
Mp 150411-2 9/2140 3 18,2 260 HYPATIA F. Johansson Emma M 5 100
Mp 150411-1 5/2160 7 22,2g 236 TRACKS Dahl Stefan 2 000
Mp 150411-50 k 1/2160 27,4g ejg STARO JACKSON Johansson Emma M 0
Mp 150406-7 9/2140 7 19,1 584 SPOTLIGHT KID Svanberg Oskar 2 000
Mp 150406-5 3/1640 1 15,7 38 JEAN VALJEAN Svanberg Oskar 20 000
Mp 150406-4 3/2140 0 distag 269 T.WALL'S ELAINE Svanberg Oskar 0
Mp 150406-50 k 5/2160 21,2 gdk KURT SÅNNA Hellstedt Jan 0
S 150328-3 10/2140 d uag 550 FIDDELINA FIGHTER Andersson Lars-Åke 0
Mp 150319-8 10/1640 7 15,9a 837 GOLDEN VON PHOTO Erikson Katrin 2 000
Mp 150319-4 5/2160 6 15,6 192 CHINOOK Knutsson Kent 3 000
Mp 150319-3 2/2160 8 15,6 224 AVANTI L.M.* (NL) Dahl Stefan 2 300
Ax 150318-2 3/2140 d 11g 268 VIKENS HOT LIPS Holmberg Lars 0
Mp 150308-4 5/2140 6 15,7ag 854 LAJOS CELLA Axén Jörgen 2 700
Mp 150302-8 4/2640 4 16,7a 75 ALFONS TIF Smith Kenneth 3 000
Mp 150302-7 2/2140 d ug 333 HALLON KOLA Smith Kenneth 0
Mp 150302-6 3/2160 0 17,9 1126 XERXES BUTTLER Jonsson Evelina 0
Mp 150302-5 12/1640 0 17,6ag 2879 KNOCKOUT SKIFT Carlsson Kent 0
Mp 150302-4 8/2140 4 18,2 220 MADE MY WAY Sandström Michael 3 000
Mp 150302-50 k 3/2160 22,2 gdk HYPATIA F. Johansson Emma M 0
Kr 150223-4 1/2140 d ug 211 MADE MY WAY Sandström Michael 0
Kr 150223-3 2/2140 4 17,8a 397 VEAMS ECLIPSE Sandström Michael 4 700
Kr 150223-1 5/1640 2 14,0a 620 PENALTY FARE Engström Görel 12 000
Mp 150223-6 1/2140 0 19,3 1170 HOT BREW Holmberg Lars 0
Mp 150216-8 6/1640 0 14,3a 346 ALFONS TIF Smith Kenneth 0
Mp 150216-5 5/1640 0 16,5a 113 CRAZY FOR YOU Andersson Lars-Åke 0
Mp 150216-4 1/2140 d ug 1230 REGALO Andersson Johan 0
S 150213-7 4/2140 0 17,6a 40 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 0
Mp 150202-2 2/2140 d uag 122 NOBLESSE MI Midler Helen 0
Mp 150202-50 k 1/2140 22,6 gdk MALABAR MALENA Carlsson Berndtsson Pernilla 0
Mp 150122-6 3/2140 6 18,0ag 101 NOBLESSE MI Midler Helen 2 000
Mp 150122-4 9/2160 0 20,6g 121 VIKENS HOT LIPS Holmberg Lars 0
Mp 150122-1 3/2140 5 18,0 44 FERNANDO SÅNNA Andersson Göran B 3 650
Mp 150112-9 7/2140 5 20,4a 289 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 2 100
S 141231-1 12/2140 5 17,3a 301 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 3 650
E 141230-9 1/2140 2 17,5 17 MONSIEUR OLI DOLL Dahl Stefan 10 600
E 141230-3 1/2160 6 19,1 217 VÄSTERBO BAZIRE Nott Elisabeth 2 000
E 141230-1 3/2160 0 distg 166 TRACKS Dahl Stefan 0
Kr 141229-10 5/1640 d 8ag 139 BUSEVA HORNLINE Pettersson Roger 0
Å 141218-8 9/2660 0 16,4 428 FERNANDO SÅNNA Andersson Göran B 0
Mp 141213-13 4/2160 0 20,5g 1487 HOT BREW Holmberg Lars 0
Mp 141213-4 8/2160 8 15,7 1462 ALFONS TIF Smith Kenneth 2 700
Ö 141211-1 7/2140 5 20,1 55 M.T.ITHAKA Holmberg Lars 2 150
S 141210-6 1/2140 0 16,2ag 182 M.T.FORTUNE WINNER Hellstedt Jan 0
S 141210-2 1/2140 0 17,2a 87 KALIDO* (DE) Johansson Stig H 0
S 141210-1 7/2140 0 17,1a 87 LALLE YOUNG Lennartsson Per 0
Mp 141204-8 6/2660 0 20,0 638 LAJOS ÄRLA Löfkvist Clas 0
Mp 141204-7 6/2140 1 18,4 198 NOBLESSE MI Midler Helen 15 000
Mp 141204-5 2/2640 1 18,5 22 MONSIEUR OLI DOLL Dahl Stefan 10 000
Mp 141204-2 10/2140 0 17,0a 977 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 0
Mp 141201-11 8/2160 0 19,8g 1166 PITCAIRN ISLAND Smith Kenneth 0
Mp 141201-9 7/2140 0 18,4a 616 KILS TITAN* Andersson Mats L 0
Mp 141201-6 3/2140 0 18,4g 1638 FOPPA FLAIR Fagerström Per-Åke 0
Mp 141201-5 11/2140 0 19,5ag 40 FERNANDO SÅNNA Andersson Göran B 0
Mp 141201-2 5/2160 4 19,1 288 TRACKS Dahl Stefan 3 000
Mp 141122-8 2/1640 7 13,8a 547 ALFONS TIF Smith Kenneth 2 300
Mp 141122-6 1/2640 d ug 1078 LAJOS BELLAN* Axén Jörgen 0
Mp 141122-5 12/2140 0 18,0a 914 REGALO Andersson Johan 0
Mp 141122-4 3/2140 7 18,3 654 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 2 100
Mp 141110-10 1/2140 0 distag 285 ZERONA J.A. Andersson Johan 0
Mp 141110-9 11/1640 6 17,1a 51 LAJOS BELLAN* Axén Jörgen 2 000
Mp 141110-8 10/1640 1 13,7a 105 FIDDELINA FIGHTER Andersson Lars-Åke 12 000
Mp 141110-6 4/1640 5 16,4a 120 GOLDEN VON PHOTO Erikson Katrin 2 250
Mp 141110-5 4/2140 7 20,1ag 223 PITCAIRN ISLAND Smith Kenneth 2 500
Mp 141110-2 1/2140 d ug 54 BUSEVA HORNLINE Pettersson Roger 0
Mp 141110-1 3/2160 1 18,8 37 REGALO Andersson Johan 10 000
Ax 141109-10 3/2140 1 17,1a 25 XIHE KARSK Hellstedt Jan 10 000
Ax 141109-7 10/2140 0 17,7a 37 EVISIR Hellstedt Jan 0
Hd 141108-1 3/1640 0 distag 84 YOGGI COMPOSITE Hellstedt Jan 0
Mp 141103-5 2/2140 d ug 576 HOT BREW Holmberg Lars 0
Ö 141030-11 5/2100 7 16,7a 29 DE LA VEGA Axén Jörgen 2 000
Ö 141030-9 1/2100 1 16,5a 34 CONTROL YOU Mowitz Ann-Sofie 8 000
Mp 141027-11 2/2160 7 17,5 961 HOT BREW Holmberg Lars 2 100
Mp 141027-6 6/2140 0 19,6 953 GÖTE MELUN Nilsson Henry 0
Mp 141027-3 4/2660 0 18,2 1015 CLASSY TOOMA Andersson Johan 0
Mp 141027-1 6/2140 d ug 247 MIN FILL OPHELIA Forsberg Lennart 0
S 141022-11 4/1640 6 14,7a 59 EVISIR Hellstedt Jan 2 700
Mp 141016-10 7/2140 8 17,2 539 NOBLESSE MI Midler Helen 2 100
Mp 141016-8 1/2180 7 17,8 366 CHICKAIZIE IZE Strange Bo 2 000
Mp 141016-7 8/2160 7 18,2 1764 PUKETORPS ANNA Good Anna 2 000
Mp 141016-6 2/2140 0 17,6a 244 VÄSTERBO BAZIRE Nott Elisabeth 0
Mp 141016-2 6/2140 0 15,9a 200 HAYDEN VIKING Petersson Rolf H 0
Mp 141016-13 k 1/2140 19,5 gdk CLASSY TOOMA Andersson Johan 0
J 141014-7 1/1640 5 13,4a 559 EVISIR Hellstedt Jan 3 100
Å 141011-9 r 1/2140 0 14,9a 238 SNAPPY ROSE* (DK) Juel Jeppe 0
Å 141009-10 8/2640 0 18,0a 162 ALLORA AM Lindgren Marcus 0
Mp 141006-2 5/2160 7 20,6g 290 SIMB MONEDA Karlsson Åsa 2 000
Mp 141006-15 p 1/2160 33,6 1p FRED'S LUCKY DAY Hedlund Ulf 0
S 141001-1 4/2140 d ug 854 SOLE PREST (IT) Petersson Rolf H 0
S 140927-2 9/1640 0 14,6a 1158 HAYDEN VIKING Petersson Rolf H 0
S 140926-8 6/2140 d 11ag 156 RUSH HOUR VIKING (IT) Petersson Rolf H 0
S 140926-2 2/2140 4 14,7a 198 LENNART ALL OVER Lantto Patrik 3 850
Mp 140922-10 5/2160 5 17,2 339 M.R.STARCATCHER Wilhelmsson Tommy 2 250
Mp 140922-9 5/2160 8 18,9 571 CONTROL YOU Mowitz Ann-Sofie 2 000
Mp 140922-5 4/2140 d ug 334 FILLE D'OR Henriksson Niclas 0
S 140919-7 3/2140 6 17,1a 81 ADENA ÅS Hamberg Ida 2 500
Å 140917-3 10/2140 d 11ag 170 NATOSI GOJ Hellstedt Jan 0
Vg 140911-10 8/1640 d 9ag 31 IMAGE SÅNNA Hellstedt Jan 0
Vg 140911-8 7/2140 0 ug 325 BUSEVA HORNLINE Pettersson Roger 0
Vg 140911-2 6/2140 0 ita 761 NOBLESSE MI Midler Helen 0
Mp 140908-9 3/2160 0 16,5 1311 HAMRAS ORKAN Hansson Ulf 0
Mp 140823-7 9/1640 0 14,8a 1242 MAGIC WONDER Henriksson Niclas 0
Mp 140823-6 3/2160 0 17,0g 667 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 0
Mp 140823-5 3/2140 d ug 1935 BJÖRKETS BOUNTY Gustafsson Toni 0
Mp 140823-3 9/2140 6 15,7a 79 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 2 300
Vg 140814-9 8/2160 5 18,7 514 NOBLESSE MI Midler Helen 2 100
Vg 140814-8 9/2640 7 18,3a 380 ALFONS TIF Smith Kenneth 2 000
S 140808-10 3/2140 6 15,9a 45 BARBIE BLOU Hellstedt Jan 2 500
Kr 140807-5 2/1640 3 13,4a 18 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 7 000
Mp 140728-12 4/2140 7 17,1 924 NOBLESSE MI Midler Helen 2 000
Mp 140728-4 4/1640 0 13,2a 23 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 0
Mp 140728-3 1/1640 0 14,4ag 120 ESTRELLA DORADA Andersson Göran B 0
Mp 140728-2 6/2160 8 16,1 250 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 2 100
Mp 140715-10 4/2180 7 16,2 93 ESTRELLA DORADA Andersson Göran B 2 300
Mp 140715-7 1/2180 4 17,3 53 LASS MAGIC Pettersson Roger 2 400
Mp 140715-4 4/2140 d 8g 339 ÅLDUR HORNLINE Pettersson Roger 0
Mp 140715-3 15/2640 6 17,6a 132 LAJOS BELLAN* Axén Jörgen 2 300
Mp 140715-13 k 7/2140 24,5g ejg KÄCK MI Midler Helen 0
År 140712-5 r 8/1640 0 12,7a 564 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 0
Vg 140710-5 3/2140 4 15,8a 39 VERRAZANO FIELD Hedlund Ulf 4 450
Vg 140710-3 11/2140 5 18,3 162 NOBLESSE MI Midler Helen 2 250
Ti 140709-6 4/1609 d uag 845 JANITA LOVES YOU Johansson Lars-Göran 0
Kr 140704-9 3/1609 2 13,6a 141 ÅLDUR HORNLINE Pettersson Roger 8 000
Kr 140704-5 5/1609 0 uag 22 ISA SÅNNA Hellstedt Jan 0
Kr 140704-4 9/1609 0 13,6a 281 LAJOS CELLA Axén Jörgen 0
L 140702-6 6/3160 0 17,6 1764 PRINCE CONSORT Axén Jörgen 0
Mp 140629-11 1/2140 6 16,2a 86 AMERICA Hellstedt Jan 2 100
Mp 140629-8 12/2140 3 13,8a 142 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 8 500
Mp 140629-6 9/2140 0 13,5a 487 ESTRELLA DORADA Andersson Göran B 0
Mp 140629-1 1/2160 1 16,1 136 THRUST MINCHIQ Larsson Kjell 15 000
Mp 140623-10 8/2160 d ug 139 PEYA DE CASTELLA Forsmoo Birgitta 0
Mp 140623-9 4/1640 1 14,2a 74 LAJOS CELLA Axén Jörgen 10 000
Mp 140623-7 5/2140 6 16,7 544 ALFONS TIF Smith Kenneth 2 500
Mp 140623-6 1/1640 3 ita 205 LASS MAGIC Pettersson Roger 4 450
Mp 140623-5 4/2640 7 19,0g 160 HOT BREW Holmberg Lars 2 500
Mp 140623-4 4/1640 1 15,1a 13 ISA SÅNNA Hellstedt Jan 8 000
Mp 140623-3 4/2140 0 22,0g 47 CARRANZA Axén Jörgen 0
Mp 140623-1 2/2140 4 20,7 219 KING ICEMAN Hagström Victoria 2 400
Mp 140623-13 k 3/2160 24,5g gdk KINGS MISS KELLY Hagström Victoria 0
Kr 140622-10 r 3/2140 0 12,4a 317 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 0
Kr 140622-4 7/2680 0 18,4 797 GREBY GREVEN Jonsson Thomas 0
Kr 140622-3 5/2160 0 16,3g 168 VIKENS HOT LIPS Holmberg Lars 0
L 140621-9 7/2140 0 u 114 PERICLE BI (IT) Pettersson Stefan P 0
L 140621-2 2/1640 5 14,1a 20 PERICLE BI (IT) Pettersson Stefan P 2 700
L 140621-1 11/2140 5 16,0a 259 HAYDEN VIKING Petersson Rolf H 2 700
Ax 140619-10 2/2140 5 19,4 261 LISTAS YODA Gustafsson Anne-Cathrin 2 250
Ax 140619-7 2/2140 5 16,3a 117 TO AND FRO (FR) Petersson Rolf H 2 250
L 140614-2 4/2140 0 ug 283 FIRESTORM VIKING Petersson Rolf H 0
Mp 140612-7 3/2140 7 18,6a 316 CARRANZA Axén Jörgen 2 000
Mp 140612-6 3/2140 0 21,6g 46 HOT BREW Holmberg Lars 0
Mp 140612-3 7/2140 1 14,4a 23 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 25 000
Mp 140612-2 2/1640 4 13,5a 134 VIKENS HOT LIPS Holmberg Lars 4 700
Mp 140612-15 p 1/2140 30,9 1p NESSIE DOC Karlstedt Ralf 0
Å 140605-7 10/1640 0 14,8a 321 DE LA VEGA Axén Jörgen 0
Mp 140531-9 r 5/2160 0 15,1 292 LOULOU BOB Wallin Joakim 0
J 140514-7 2/2140 0 16,2a 136 DREAM DERBY Hellstedt Jan 0
J 140514-1 10/2140 0 14,6a 852 EVISIR Hellstedt Jan 0
Mp 140512-7 4/1640 3 12,4a 174 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 8 500
Mp 140512-6 4/2160 0 19,4g 627 VIKENS HOT LIPS Holmberg Lars 0
S 140509-10 4/2140 8 18,3a 175 SHOW STAR Karlsson Hans 2 500
S 140509-9 7/2140 1 15,9a 35 DE LA VEGA Axén Jörgen 15 000
Ö 140503-3 10/2100 2 15,3a 28 FIRESTORM VIKING Petersson Rolf H 12 000
Vg 140501-5 11/1640 0 distag 110 VIKENS HOT LIPS Holmberg Lars 0
Mp 140427-11 4/2180 1 13,5 162 LINEUP DU JAPE* Andersson Göran B 30 000
Mp 140427-10 2/2160 0 17,1 444 HOT BREW Holmberg Lars 0
Mp 140427-9 5/3160 1 15,3 372 FERNANDO SÅNNA Andersson Göran B 30 000